ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 6296 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 3 שבועות #136601

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 113 ימים
  • דירוג זהב

גידי היקר, ליבי ליבי.
זוכר היטב את תקופת השידוכים והפגישות. מעייף, שוב לצאת לשעה ויותר,
רוצים כבר למצוא, "איפה היא האחת המיועדת איתה אקים בית..."
כל שנשאר לי הוא לשלוח לך חיזוק, זה שווה את זה, אולי לא ללכת כל כל פגישה, כן קצת לברר ולהבין לפני את הכיוון ובכך לחסוך פגישות מיותרות מראש. אך אם כבר יש פגישה, היא לא מיותרת. מכל פגישה לומדים. כל פגישה מקרבת אותך ומלמדת אותך טוב יותר מה אתה מחפש, מי אתה ומה הכיוון שלך שאתה רוצה בו.

שמעתי על פגישות לבדוק את הדברים האלה - 
א. שיש כימייה, נעים לשוחח וזורם.
ב. אין דחייה גופנית. ספק דחייה זה לא דחייה, כמו שאין "ספק סטירה" יש וודאי.
ג. שאיפות דומות. רוחני וסגנון הבית

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 3 שבועות #136602

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר, אוהבים!

האמת שאני עובד בצורה דיי מסודרת, אפילו יש לי פורמט שאני ממלא על כל אחת שאני יוצא איתה גם מה אני כביכול צריך לבדוק לפני וגם אחרי עושה חשבון נפש לראות אם זה מתאים.
למרות כל המאמצים והקריטריונים שאני מנסה להעמיד עדיין שום דבר לא ברור.
אני לא יודע מתי עובר הגבול בין להיות בררן מידי לבין להיפגש דווקא אם אלה שיכולות להתאים, או בין מתי כדאי לתת צאנס נוסף לבין להיגרר שוב לקשר מיותר.
ואז מה שקורה שאני נותן בסוף הרבה הזדמנויות ופונה גם לכאלה שהיו פחות בכיוון כדי לא לפספס משהו שאולי כן יש סיכוי וכמו שאתה מבין עד היום זה לא צלח בין אם בגלל משהו שיכולתי לצפות לבין אם לא.

הכמות של הנשים איתם יצאתי נראה לי עם הזמן מתנפחת למשהו ענקי, וזה כבר הופך אותי לסוג של מכונה.
מרגיש שאני כלפי חוץ מייצג מישהו שלא נשבר מזה ועומד מול זה חזק ולוקח בקלות אבל בפנים כבר מתחיל להרגיש שהכל מרוסק ולצערי לפעמים אני מרגיש שתחושת היאוש מציפה ועוקפת את האמונה אבל מתפלל שהיא לא תנצח אותה.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 3 שבועות #136603

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 113 ימים
  • דירוג זהב

לא סתם אומרים שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף!
מניסיון, מאנשים סביבי, מאנשים שהיו על סף ייאוש - בסוף מוצאים.
נכון שצריך לדעת שלא הכל הוליווד, ואהבה פורחת וזיקוקים כבר מלפני החתונה! עיקר העניין הוא לראות באמת שיש מציאת חן, לא דוחה בעינייך... מבחינת יופי, אני יכול להגיד לך שאשתי הלכה ונהייתה יפה יותר מפעם לפעם. משהו מדהים. היום היא הכי יפה בעולם בעיני. כמו שכתוב "חן אישה על בעלה", חשוב לזכור שיופי מרגש לתקופה קצרה ובסוף חיים עם בנאדם.
לראות שיש לה מצב רוח טוב, שאיפות דומות, מידות טובות של חסד ונעימות עם אנשים, חריצות...

כתבת על התבודדות לדבר עם ה', ברור שזה הכי טוב!!! הכל ממנו יתברך... ספר לו למה אתה רוצה להקים בית, מקום להשראת שכינתו, בית של תורה ומצוות, ילדים שילמדו תורה... ספר לו על הוויתורים שעשית בתחום התאווה לדבוק ברצונו, תגיד לו כמה אתה צריך  את העזרה שלו, יהיה בסדר

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 3 שבועות #136604

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה! אוהב אותך, מאוד משמח אותי לשמוע סיפורים כאלו כמו שלך, נותן תקווה שזה אפשרי.
בע"ה לוקח על עצמי משימה לתקופה הקרובה למצוא זמן לעשות התבודדות, לא דבר שיוצא לי לעשות..

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 3 שבועות #136606

• אלי שומר
  • רצף ניקיון נוכחי: 290 ימים
  • דירוג פלטיניום

זוגיות טובה משתנה לפי אנשים. אנשים ערכיים היסדות של הזוגיות שלהם בנויים מדברים אחרים מאשר אנשים פשוטים. אתה אדם ערכי, לדעתי הדברים שחשוב שתבדוק. 
א. ערכים משותפים. ב. שיהיה לך מה להעריך בה. אתה יכול להיות יותר ממנה בדברים מסוימים, אבל בגדול שתהיה הערכה. ואם אתה במדי הרבה לא מוצא מה להעריך, הבעייה לא בהן. ג. בקשר לחיצונית, אישה היא לא אתרוג. המודד הוא אחד, כשאתה רואה אותה מרחוק האם בא לך לדבר איתה, או שזה עושה לך הרגשה זיפתית.
כתבתי לך את זה כדי שתדע אוהבים אותך ומתפללים להצלחה שלך, ואולי יהיה במה שכתבתי תועלת. 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 2 שבועות #136769

• gidi
  • דירוג פלטיניום
"צעד 11. ניסינו בדרך של תפילה והרהורים לשפר את הקשר ההכרתי עם אלוהים, כפי שאנו מבינים אותו, כשאנו מתפללים רק לדעת את רצונו מאיתנו, ומבקשים את הכוח לבצע זאת"

טוב אז את צעד 11 עשיתי- ניסיתי..

מסתבר שאין לי מושג איך עושים התבודדות, ניסיתי להבין לפני או לחפש כל מיני פורמטים אבל הכל היה מורכב מידי או פורמטים ארוכים או הסברים חסידיים ארוכים על משהו שאי אפשר להגיע אליו בבת אחת..

ניסיתי בכל זאת, לזרום, היה לי אתמול יום חופש מהעבודה, הלכתי בערב לחפש את עצמי, להתבודד ולדבר עם ה' כמו שאומרים..
אני לא יודע איך עושים את זה, נסעתי קצת והייתה נסיעה נעימה ושקטה וקצת ניסיתי לדבר איתו שם שהרגיש לי יותר בנוח על הכביש, יצאתי באיזה חור שמצאתי הסתובבתי באיזה מקום טבעי כזה וניסיתי להודות, לדבר, לפרוק אפילו לרגע ניסיתי לבכות כדי לשחרר (עד שהרגשתי מאולץ ומטופש- למה אתה צריך לבכות? אז הפסקתי) הרגשתי שאני כבר לא מבין "מהה התכלית" של החיים שלי בדרך הזאת. 
לא יודע לא הרגשתי כלום, לא היו שום תובנות אולי זה עזר לי לפרוק? אבל תכלס נשארתי באותו מקום עם אותה הרגשה מבולבלת.

הסתובבתי קצת ואז אפילו היו רגעים פחות נעימים שגיליתי שכל מי שמסביבי הם זוגות שבאו קצת להתייחד או לשבת או להתמזמז ואם לא אז כמה חבורות נערים "ערסים" כאלה ואז בכלל הרגשתי פחות בנוח כמו איזה אדם תמהוני בודד שמסתובב בלי מטרה..

ניסיתי לשאול, לדבר לצעוק אפילו קצת איבדתי שליטה בדרך מסוכנת עם הרכב.

לא יודע.. נשאר בלא יודע. 
אולי באמת צריך לנסות לתחזק את הקשר הזה בצורה קבועה איכשהו, אני עושה את זה בערך בתפילות אבל לא יודע..

נערך לאחרונה: לפני 4 חודשים, 2 שבועות על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 2 שבועות #136784

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

אוהב אותך מאד גידי אהובי
יפה, גם לי קרה כמה פעמים שבמקום שבאתי להחלמה - גם התאוה קפצה לביקור, כמו שהלכתי עם הספונסר לפגישה בים, זכינו לברך שם זוג...
אין לאן לברוח התאוה לא הולכת לשום מקום גם שעושים תוכנית, בתוכנית יש כלים להתמודד, לעשות דרך של נצחון הולך וגובר על התאוה...
אני שמח בשבילך שאתה בצעד 11 זה נשמע לי צעד מעניין ועמוק, מאחל לך שם הצלחה מרובה.. [ממליץ לקרוא בספר 12 ו12].

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 2 שבועות #136829

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 16 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי היקר, ממש התרגשתי מהנסיון להתבודד ולשוחח עם ה', זה מגיע ממקום טהור, אבל בגלל שלא היית רגיל - קצת הקגשת שלא הלך... לאט לאט, הכל עניין של הרגל, גם אני הייתי ככה. אני גם זוכר איך הייתי מנסה לבכות, מפהק מעייפות, מהעייפות הייתה נושרת לי דמעה ואז הייתי משכנע את עצמי במחשבה שאני מצליח לבכות...

בסוף זה יהיה מוצלח! תודה על הכנות.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים, 2 שבועות #136862

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים!
האמת שלפי הספונסר אני כבר תקופה ארוכה בצעד 12 אבל קצת חוזרים למה שצריך מתי שצריך..
קראתי קצת שזה באמת דורש תירגול, אני לא יודע, מרגיש שהדיבור שלי עם אלוקים הוא ביומיום בתפילה דרך בקשה והודאה וכו' מעבר לזה לעשות כל מיני מדיטציות או התבודדיות לא הצליח לעבוד לי בצורה מיוחדת עד היום אבל ממשיכים לנסות..

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137157

• gidi
  • דירוג פלטיניום

קצת כנות, ללמוד גם מהחברים פה (גם הפוסט האחרון של מתרפא הדליק לי את הנקודה הזאת הפעם).

שבוע שעבר היה קשוח, הרבה לחץ מהעבודה שניסיתי לא לתת לו להשפיע עליי אבל בסוף הייתי צריך לעמוד ביעד משימה מסויימת, נתתי את כל מה שאני יכול ולא הצלחתי ובסוף המשימה נלקחה ממני ע"י מי שמעלי- לא נעים אבל יודע שעשיתי את חלקי ואסיר תודה לאלוקים גם על האתגרים בחיים.

אני משתף שאיפסתי ספירה של פעולות אקטיביות / חיפוש תאווה.
מה שקרה בשישי רציתי קצת לעשות משהו כיף עם המשפחה אבל אף אחד לא זרם, החלטתי לראות סרט (משהו שיוצא לי מידי פעם) סרט דיי של ילדים, לא בעייתי במיוחד, בסרט הייתה סצינה של אומנם לא מושאות תאווה עבורי, זה לא הצדקה אבל אולי זה מה שגרם לי להקל ראש ולהוריד מגננות, אבל הייתה שם חשיפה מסויימת של איזור תאווה שלא אפרט לטובת החברים ובחוסר שפיות ומחשבה באוטומט חזרתי לאותה סצינה לחפש אם באמת נחשף שם משהו שיכולתי לראות ועד כמה, ואכן ראיתי חלק של איבר אומנם לא בצורה הכי מפורטת אבל הצלחתי לראות אותו לאיזה שבריר שנייה.

שיתפתי חברים והתפללתי, לא להחפיץ, לזכור שהיא בת אדם וזה סך הכל חלק מהגוף שלה ולא מוצר תאווה ששייך לי, מתפלל לא לחפש שם את המילוי והעניין אלא בה' ומתפלל בשבילה לכל טוב.

שיתפתי את הספונסר שהיה זמין רק בהקלטה וענה רק היום, לפי מה שאמר לי החלטתי לאפס את הספירה של "חיפושי תאווה" ולאחד אותה עם ספירה של "פעולות אקטיביות על תאווה"- נקי שם מאז..
גם משתף בכנות שבכל זאת לא איפסתי את הספירה של "צריכת תאווה" בגלל שלא חשבתי שזה באמת היה צריכת תאווה, פשוט פעולת חיפוש חולה חסרת שליטה אבל לא ישבתי להמשיך להתגרות, להזין ולהתמלא מהמראה מעבר לאותו שבריר שנייה, והאמת גם הספירה הזאת של צריכת תאווה עומדת אצלי על 348 ימים ולא קל לי לאפס אותה אם אני לא שלם עם זה לגמרי שזה מצריך איפוס- מקווה שאני לא טועה ומשחק עם גבולות בעייתיים.

שבוע מבורך.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137159

• דייב 2
  • דירוג פלטיניום

שבוע טוב 
גידי היקר
קודם כל תודה על הכנות השיתוף והאומץ
לא כל כך הבנתי
מה קרה?
והאם איפסת כמעט שנה?
אוהבים אותך

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137163

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אוהבים, כן הרגשתי הגעתי לגבול מסוכן שכמעט איפסתי שנה (348 ימים של נקיון מצריכת תאווה)

מה שקרה שחזרתי בצורה לא שפויה לסצנה בסרט לחפש שם מראה של תאווה, ראיתי לשבריר שנייה את אותו מראה והמשכתי הלאה כאילו כלום לא קרה.

אחרי שקיבלתי את תגובת הספונסר (לפני כמה רגעים) החלטתי שאני מאפס ספירה של "חיפוש תאווה או פעולות אקטיביות על תאווה" כי כך רמז הספונסר (מנסה להקשיב לראש שלו ולא לראש החלה שלי ששניסה להגיד לי שזאת הייתה רק פעולה אוטומטית חד פעמית ושלא חזרתי לחפש מעבר לכך - בסוף כן הייתה פעולה של חיפוש ומציאת תאווה!)- הספירה עמדה על 3+ חודשים אבל גם ככה לא הייתה הכי "נקיה".

החלטתי שלא לאפס את הספירה הגדולה יותר של "צריכת תאווה" שעומדת על 348 ימים - ששם אני מגדיר נפילה כאשר צרכתי את התאווה- לקחתי מהמנה של סם הריגוש/הגירוי והמילוי בצורה אקטיבית מתאווה, זה לא קרה בדיוק במקרה הזה אבל אכן צעדתי על שביל דק ומסוכן.

שיתפתי את הספונסר בהחלטה וקיבלתי סוג של אישור, מרגיש שהמקרה קצת עירער לי את ההחלמה והזכיר לי את הגבול הדק והמסוכן שם שיכול במהירות להידרדר ומקווה לחזור לתלם הבריא.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137205

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מרגיש שהמצב שלי בהחלמה מתערער, ועברתי היום יום בעייתי מאוד.

אולי מאז המקרה הקודם למרות שהרגשתי שלא פעלתי עליו או צרכתי אותו והוא לא השאיר רושם אחרי כל השיתופים והפעולות אני מרגיש שההחלמה מתחילה להתערער.

לא קריזים מטורפים אבל כן תחושות בגוף של רצון להשתמש ולשחרר, גם בראש לפעמים, ואני מנסה להסביר לעצמי שזאת לא אופציה, מתפלל לאלוקים ומוסר לו אבל עדיין משהו בגוף לא רגוע.
חטפתי אתמול בלילה עוד קרי לילה, אחרי שלפני שינה הרגשתי את הרצון להשתמש, פניתי לאלוקים אמרתי שזאת לא אופציה ושאני מוסר לו את הרצון הזה אבל בסוף זה איכשהו קרה.
שבוע שעבר היו לי יומיים רצופים מבלי שום התגרות מצידי וזה רק מוסיף לערער אותי.

הארש מטייל לפרקים קטנים והגוף מעלה גירויים קלים ואני בעיקר מרגיש מבולבל.
התחלתי לחזק פעולות, אפילו יורד על הבירכיים מידי פעם, קורא תפילת צעד 3 או פשוט פונה לתפילה לאלוקים, או סתם חושב מה אני רוצה ממנו או הוא ממני- אף פעם ירידה על הברכיים לא הרגישה לי טיבעי אבל לאחרונה כן, מרגיש כל פעם כזאת כאילו לקחתי עוד מנה טובה לנשמה שקצת מרגיעה אותי.

אבל עדיין התאווה אופפת את האווירה.

התחלתי היכרות עם מישהי שניראת טוב בתמונות, אני אף פעם לא לוקח את זה למקום של תאווה, היא גדולה ממני בשנתיים ומהתכתבות שלנו הבנתי בין השורות שהיא לא תמיד לגמרי שמרה נגיעה (בנתיים לא ברור מה, יכול להיות שלא רציני) למרות שזה הדבר הראשון שהצהירה עליו וזה קצת מפריע לי (הראש שלי רוצה לקבל אישה "מהנילונים") במיוחד שאני שמרתי הרבה יותר ולא היה לי מגע תאוותני או אינטימי באישה (נשיקה וכו).
ופתאום הראש, אמנם לא ברצינות או שיש סיכוי שזה יקרה או אתן לזה לקרות, מהתל בי במחשבות לצות של אולי נזרום איתה אם היא תרצה, אולי סוף סוף כבר נתפרק וזהו נזרום עם מישהי קצת לתאווה במגע אם תהיה הזדמנות. - לא יודע מאיפה זה מגיע.

בעבודה נהיה מבלבל- תקופות לחץ עצום ועכשיו פתאום שלווה מוחלטת, ממשיך לבלבל אותי. 
היה איזה רגע משוגע שכמעט בכיתי היום מצער שהתברר לי שכל מה שעבדתי עליו מאז שהגעתי לשם נמחק, שיתפתי חבר ואז שדיברתי עם מישהו מהתמיכה גילו שהכל קיים ואז חוויתי מן היי כזה של אסירות תודה.

שמתי לעצמי היום שירים, כשהתחיל לשעמם עברתי מפלייליסט אחד לאחר כשהתחלתי פתאום לשים פלייליסט עם שירים שמכילים תאווה.
לא לגמרי מבין או מקשיב למילים, הראש שלי מספר לי שזה בסדר, בשבילי זה לא תאווה, אני לא באמת מתגרה מזה ואצלי זה לא תאווה ואני יכול לשמוע ולהעביר הלאה, שומע עוד שיר ועוד שיר.
יש שם גסויות, לא מבין הכל, קולות של תאווה או דמויי תאווה ברקע, ממשיך לספר לעצמי שאני שומע בגלל הקצב והמנגינה שבאה לי טוב ולא פועל על תאווה אבל הגוף אולי קצת מתחיל לקבל גירויים והראש קצת מתבלבל, ממש לא עצרתי בהתחלה אבל בסוף הסטתי את עצמי משם לשירים אחרים שיהיו פחות בעיתיים, גם ככה אני לא מרגיש יציב היום, ברור שזה לא כדאי..

סיימתי מבולבל, התחלתי לשתף חברים כשהראש רצה לשמור לעצמו, סיפרתי להם מה שאני מרגיש- שלא כדאי שאספר לספונסר, בשבילי יכול להיות שזאת לא תאווה אבל כמו שאני מכיר אותו הוא בוודאי יגיד שצרכתי תאווה ושאני משומש, ואז, אוי לא, אצטרך לאפס את הספירה שאני כל כך מטפח, אצטרך לאפס ספירה של  349 ימים מצריכת תאווה? אולי לא כדאי?

אסירות תודה, שיתפתי עם חברים וקיבלתי כוחות, התקשרתי לספונסר בהיסוס שאם יענה אצטרך לקבל כוחות ולספר אבל הוא לא ענה, עוד כמה טלפונים והבנתי עם עצמי שאני צריך לשתף, אני צריך לתת את ההחלטות האלו למישהו אחר ולא לראש החולה שלי, אני צריך לנהוג בכנות לשפוך הכל ומה שיגיד ואם צריך לאפס אז צריך לאפס, הכל בסדר צריך להתמודד עם המציאות בכנות, אז שיתפתי בהקלטה, הוא עדיין לא ענה או שמע, מחר אני כנראה אראה אותו פיזית ומקסימום אשתף בפניו.

אוהבים, סליחה על החפירה הייתי צריך לפרוק, יום מחובר.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137218

• דף חדש
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואוו אין לי מילים.. קראתי את, מב שכתבת בשקיקה...
מאחל שתחזור לעצמך.. כמו, בזמנים, הטובים שלך.. 

"תמיד נזכור שאנחנו בנים של מלך"

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 4 חודשים #137220

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 100 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אח יקר! שמח לקרוא את השיתופים שלך. נהנה מכל מילה. ומזדהה.

איתך בדרך!

זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן