ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 3518 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 חודש #129574

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג זהב

אוהבים בהצלחה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 חודש #129645

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים.
זמן לשיתוף קצר. 
עבר היום הראשון עמוס ולוחץ אבל יחד גם קצת הרגשה טובה של חשיבות והינה אני עושה משהו עם עצמי.

אחת המשתתפות שם "סומנה כמטרה" ופתחתי מעגל אם חבר שהמטרה שלי לא להגדיל תמונות/וידאו של משתתפים וב"ה זה החזיק.
כששמתי שירים להירגע תוך עומס קצת נחשפתי לרגע לקליפ פחות צנוע ומקווה לשנות הרגלי צריכה לא להגיע לשם.
עדיין רגיש למול כל מראה ברחוב ומרגיש שכמעט איבדתי את היכולת לגמרי לוותר על המבט הראשון כשעוברת הזדמנות, זה יותר נמשך לזה כמו לדבש מאשר בורח מזה כמו מאש לצערי.
אבל ב"ה עדיין נקי וממשיך פעולות.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 1 חודש #129777

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

אל תשכח שעל המבט הראשון אין לך אחריות, אתה לא יכול לדעת מראש מה יהיה מולך כשאתה מביט לאנשהו, זה שאין מבט שני זה מעולה, עם הזמן והעבודה גם מהמבט הראשון תתרחק כמו מאש
אוהבים אותך

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שבועות, 2 ימים #129956

• gidi
  • דירוג פלטיניום
היום היחיד שסיימתי הכל והיה לי אפילו זמן ספייר.

ההכשרה שאני עובר מאוד לחוצה, כל דקה שלי ביום ספורה. אני עובר ממצבי רוח קיצוניים מלחץ והרגשה שהכל קורס ומעיפים אותי ואולי יאללה נעזוב הכל ונלך להשתמש לרגעים של שלווה שסך הכל אני קצת לומד וקורא ויושב מול המחשב אז מה כל כך נורא?

רגעים שאני רואה את כל הלחץ והמוטיבציה של אנשים ולא מבין מה מקומי שם, הרי אני סך הכל רוצה שלווה, לעבוד במשהו נחמד ולהסתפק במה שיש.
היעוד שלי זה דרך אלוקים ולא קריירה אז קשה לי להתחבר לגישה של אנשים שמתנהגים כאילו זה הכל בחיים וזה היעוד..

סך הכל נשאר נקי ואסיר תודה על יותר שלווה שם ביומיים האחרונים.

אין לי זמן פנוי אז גם הפעולות שלי ירדו אבל עדיין משתדל במה שאני יכול.
התאווה תציד נמצאת בצד ומגיחה בכל מיני סיטואציות אבל ב"ה שזה עובר ואני מרוכז בלימוד ושוכח וגם משתדל להגיב בפעולה נגדית כפי שהספונסר אמר.

קולות לאחרונה לוחשים לי לעזוב את התוכנית, אם זה אבא שזרק משהו שנשמע נכון ומקבל אישור מאנשים אחרים או סתם מחשבה שהינה אני יכול לצאת מזה לבד..
כרגע ממשיך מה שאני יכול ומתי שאני יכול.

מוסר את כולי לאלוקים, את התוצאות שלא יהיו ומתפלל שיכוין אותי תמיד בדרכו ואלך בה.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שבועות, 2 ימים #129958

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בעז"ה.

אחרי התהליך המשמעותי והעמוק שעברת ביותר משנה האחרונה - אין ספק שתדע מה להשיב לקולות.

הכל טוב וימשיך להיות טוב! אשריך!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שבועות, 2 ימים #129960

• gidi
  • דירוג פלטיניום
שם לב עכשיו שבלי לשים לב אלוקים שמר אותי היום כבר בדיוק חצי שנה-180 יום משזל ו127 יום מפעולות 'אפקטיביות' על תאווה ושנה ו4+ מפורנ' מפורש- אסיר תודה לאלוקים!
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן