ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 13608 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129334

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חברים.

הסוף נגמר בזה שלא המשכתי לפעול על זה או להשתמש, הפיתוי בסוף עבר תוך כדי הרבה טלפונים ופעולות אבל חוויתי יום לא נעים של הרבה מלחמות וקושי..

כרגע ב"ה אני חווה כבר יומיים שממש הוקל לי שהפיתוי הזה לא הופיע שוב, פחות אובססיות ומלחמות. אסיר תודה לבורא עולם שאולי כך נתן לי להבין את החסד שהוא עושה איתי כל יום וכמה המלחמות והאובססיות לא בשליטתי אלא מתוך שהוא שומר עליי ומונע אותי מהם.

כן היו קצת בימים האחרונים מצבים שעברתי ברחוב והעיניים קצת קפצו על כל מיני הזדמנויות לרגע קל אבל ב"ה לא יותר מידי ולא נכנסתי לעוד אובססיה משוגעת כזאת.

אני לא יודע איך זה לא קורה שוב, אני חסר אונים מול זה אם זה יופיע שוב ויגרום לי לאובססיה, כי זה יכול גם לגרום לי לתצפת מאיזורים שונים בבית.
אני חושב שזה לא דווקא הפיתוי עצמו אלא האובססיה שנכנסת באותו רגע שעליה אין לי שליטה ולנסות להילחם בה רק יותר מתסכל..

מתפלל ללמוד למלא את הרעב שלי באלוקים, ממש בחשק ובאהבה בדברים שיחברו אותי אליו ואז יכול להיות שבזכות כך הוא יוריד לי את הרעב והאובססיות למקומות הלא טובים האלו.
מתפלל להבין שכל אלו יצורים של אלוקים ולא סוג של בובות תאווה ואני מתפלל שיהיה להם רק טוב ולא אראה אותם כך.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129393

• gidi
  • דירוג פלטיניום
112 ימים נקי- כבר לא בטוח איך נכון להגדיר..
בנוסף 165 ימים ללא שז"ל ושנה ו3+ ללא פורנ' מפורש.
-אסיר תודה לאלוקים ששומר אותי כל יום בנס.

שמח שהיום עליתי לקבוצת הבית בזום וגם יצא קצת לדבר עם הספונסר על המצב ואפילו גם קצת תקווה מכיוון הספונסי שאולי מתחיל קצת להתייצב.

אחרי יומיים שקטים יחסית היום שוב הגיע גל.
בתחילת היום הגיעו מלא מתאמנים לפארק, כולם גברים אבל הפעילות סיקרנה אז שיתפתי עם חברים התפללתי להימנע ולנסות ממקום של כניעה כי אין לי שליטה על זה ואם שוב תגיע אובססיה וכי אם זה ככה זה רק עניין של זמן עד שיופיעו נשים.

עשינו שיחת היכרות עם תוכנית הלימודים העמוסה שאני מתחיל וקיבלנו כבר כמה משימות עד להתחלה בשבוע הבא וקצת לחץ..
עשו היכרות עם כל המשתתפים, הקטע שזה היה בזום ובגלל שזאת לא תוכנית דתית או של מכורים מן הסתם יש נטייה לנשים להופיע בלבוש יותר חושפני וזה גרם לי לסקרנות ואפילו להגדיל תמונות שלהם כשהם דיברו כדי לבחון..
פתחו קבוצת וצאפ ומטבע הדברים נשים גם שם מופיעים בביגדי ים או פוזיציות לא צנועות, רצו שנכיר אחד את השני ואני התחלתי לדפדף בין התמונות של הגברים והנשים וגם יצא שהגדלתי חלק מהם בינהם גם כאלו פחות צנועות- פעולה על תאווה!(כך גם ציין הספונסר)
האובססיות האלו משטלטות עליי בכל מקום והזדמנות ללא הזמנה ולא מצליח למנוע.
אסיר תודה שלא היה לי שם עיניין והם לא נראו כמושאות תאווה אז זה לא המשיך אבל עדיין זאת בדיוק המחלה והאובססיה שלי ומדברים כאלו בדיוק אני צריך להימנע.

עשיתי קצת כושר כשאז הוסיף ונכנס לי "רצון פיזי" חזק להשתמש- כך אני מגדיר את זה, מן אובססיה ורצון פשוט להשתמש ולשחרר בלי דווקא צריכה של תאווה בראייה.. מי שהבין הבין..ביחד עם מחשבות חולות של איך לעשות את זה שמתחילות לצוף בראש, חוסר אונים, סוג של קריז פיזי.

פשוט נהיה לי קשה ונמאס לי, פניתי לאלוקים שיקח את זה ממני, אני לא יכול, מרגיש שהשדים האלו תוקפים לי את הראש בלי סיבה ואין לי כח למלחמות האלו שנכפות עליי, מה אני צריך לעשות? למה זה קורה? חוסר אונים! אני לא רוצה את זה, רוצה את הדרך שלו שיקח את זה ממני.

היום עבר והתחלתי לימוד תורה כשלקראת ערב בזמן שאני שקוע בלימוד אני שומע רעשים לא פוסקים מבחוץ מלווים במוזיקה, בשלב מסוים זה קצת עיצבן אז הרמתי את הראש לראות מה זה ו-בום הינה בדיוק עוד פעם המתאמנת החשופה, שכחתי ממה שהולך בחוץ,
לא שוב..
ניסיתי להתרכז חזרה בלימוד אבל זה הרגיש כאילו הרעשים מתגברים יחד עם האובססיה.
פשוט ישבתי קצת על הכיסא וניסיתי שוב לפנות לאלוקים ולהתפלל.
הייתה עוד הצצה קצרה כשעברתי למקום אחר אבל אסירות תודה שזה קצת נשכח ופחות חוויתי את אותה מלחמה מציקה ואובססיבית לא נעימה, קצת הצלחתי להתרכז בדברים אחרים ולשים את זה בצד עד שזה עבר- הכל אסירות תודה לאלוקים לא בכוחי כמו שהוא לימד אותי בימים האחרונים..

חושב שאולי יש לי קצת קינאה באותם מתאמנים מול הבית שלי שמתאמנים בספורט שקרוב למה שהתאמנתי עד לפני הקורונה. אהבתי את הספורט אבל מאז הקורונה זה הפסיק ואין לי ממש הזדמנות לזה אז עכשיו אני מסתקרן להסתכל ולבחון אותם ואז כשמגיעה מושאת תאווה האובססיה משתוללת שהיא רוצה לראות.
אז מתפלל לקבל את המציאות שלי בשלווה ועבור כל אותם מתאמנים הרבה הצלחה באותו ספורט ובבריאות ובחיים וכל טוב.

מתפלל לעבור את הימים הבאים בשפיות, הדבר העיקרי שאני לא רוצה בחיים שלי זה את הפיתויים והמלחמות האלו, רוצה להיות נקי ומנותק מהתאווה הזאת, זה מה שאני מתפלל, יכול להיות שלא אקבל את מבוקשי כי אלוקים רוצה אחרת אז מתפלל גם את זה לקבל בשלווה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 6 חודשים #129398

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו, 
אוהבים!! 
כל כך קשה, כשאתה בקריז, והאובססיה נמצאת מחוץ לחלון... או בלימודים, מזדהה מאוד עם התחושות שאומרות "רבש'ע לאן אתה רוצה שאני יברח", 
מרגיש את הכאב שלך! אוהבים מאוד!
מתחזק מהשיתופים הכל כך כנים שלך, 
בהצלחה! 

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129415

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום
gidi מחזק את ידך, תמשיך לשתף אוהבים ומתחזקים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129453

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מודה לאלוקים מכל הלב על עוד יום בעולמו ועוד הזדמנות שנתן לי ועל האמונה.
113 ימים נקי
- נקי מתאווה? מפעולות משמעותיות? כבר לא בטוח איך לקרוא לזה. 
ניסיתי לדון על זה עם הספונסר ונשארתי בלי תשובה ברורה. בגלל שכן פעלתי מספר פעמים בסוג של מודעות לכיוון תאווה אבל לא נכנסתי למצב שבו גם פעלתי במכוון ומודע לכיוון וגם התגריתי מזה בחזרה אז אני לא מגדיר את זה כנפילה..
בנוסף 166ימים ללא שז"לשנה 3+ ללא פורנ' מפורש.
לא בכוחי, הכל תודות לבורא עולם.

התחילו עומס משימות מהקורס שהתחלתי למרות שהוא בכלל מתחיל רק שבוע הבא!
מלא קריאת מדריכים בכמות מוגזמת והתקנות שצריך לבוא מוכן לשבוע הבא ואני עדיין בכלל לא עומד בזה כי לא ציפיתי שזה יתחיל ויש לי עוד משימות ותיכנונים אחרים לשבוע..
הרבה "סטודנטים" חרוצים כבר באותו רגע רצו למלא הכל ואני בנתיים נשאר מאחור מתפלל לקבל בשלווה ושאספיק בסוף להגיע מוכן לראשון.

מחר נפגש עם בחורה, לא יודע כמה התאמה אבל ננסה, אחר כך בטח עם העומס יהיה יותר קשה..

קושי עדיין עם אובססיות ורצון פיזי להשתמש.
בתפילות אני ממש מתחנן לבורא עולם שיקח את זה ממני, אני לא רוצה את זה.
ומרגיש שהגוף שלי לפעמים ממש בוער להשתמש, זה גרם לי היום לאיזה פעולה חולה כשהייתי בשירותים, סוג של מגע באותו איזור שקצת לא מתאים לפרט אבל פעולה ריגעית של תאווה שהגיע מרגע של חוסר שפיות ושליטה, מתוך אותו טירוף הזה שתוקף..

מתפלל לחיות בדרך של אלוקים, לעשות מה שהוא מצפה ורוצה ממני שאעשה ולקבל את הקשיים בשלווה ושפיות.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129513

• gidi
  • דירוג פלטיניום

הקורס מתקרב והעומס מתחיל.
האמת שבנתיים זה נותן לי תחושה טובה כאילו שאני מתעסק בדברים חשובים וקצת משמעות.

לא הסתדר לבחורה היום להיפגש ואמרתי שאני צריך לראות קודם איך אתמודד עם העומס בקורס ואחר כך נראה איך נוכל להסתדר.

כנראה שהעומס יתחיל בשבוע הבא ואז כבר תדירות הכתיבה שלי פה תפחת מאוד ומקווה שאמצא רגעים של שלווה להתחבר (כמו עכשיו בזמן שהמחשב מריץ משהו ואין הרבה מה לעשות)

היום אסירות תודה על יום נקי ומפוקח! 
בתפילה היום נפלה לי תובנה, אני מתפלל מאוד לחיות לגמרי לפח רצון אלוקים, להתנהג ב100% כפי שהיה רוצה בכל שלב בחיים כי אני מאמין שגם כך יהיה לי טוב.
רוצה להיות נקי ומפוקח לגמרי.
ופתאום אני מבין שאני מצפה מעצמי בעצם להיות מלאך, להיות מושלם ונקי מתאווה לגמרי אולי כמו חברים ותיקים שמפוקחים כבר שנים.
זאת שאיפה טובה אבל לא צריך לצפות לכך, לא באובססיביות.

**רגע הפסקה לא קשורה
גיליתי בסתם משחק שחיבור המקלדת והעכבר הנייד שקניתי לטלפון דרך חיבור שבא איתו עובד, ואני עכשיו יכול להקליד ולשלוט דרכם. ואוווו איזה מגניבבב!!!! חחח עכשיו אפשר לכתוב פה בנוחות חח

בקיצור חח הבנתי שזה לא המציאות, אלוקים לא עשה אותי מלאך בכוונה ונתן לי את ההתמודדות וכן גם את הנפילות כי ככה הוא רוצה וזאת דרך החיים בשבילי.
אז יכול  להיות שאני לא יהיה לגמרי נקי יכול להיות שעוד אפול בדרך אבל זה בסדר, ככה אלוקים רוצה.

כמובן זה לא בקטע ש"טוב יאללה עכשיו אפשר ליפול ולהשתמש" אלא יותר בקטע להוריד את האובססיביות והפחד כל רגע מנפילה ומזה שאני לא מספיק נקי, קצת מקל על הלב ונותן לי קצת לקבל את המצב בשלווה וסוג של שפיות על החוסר שפיות.

אוהבים

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129557

• gidi
  • דירוג פלטיניום

משימה שלא מצליחה בקורס ואני כבר נכנס לפיגור רציני כי אני גם שומר שבת..
שוב המתאמנת הגיעה היו באמצע שיחה עם חבר שהמליץ לסגור תריסים, לא הרגשתי עם זה בנוח בגלל החושך והאיורור אבל תירגלתי כניעה.
עבדנו על צעדים בשביל להשתחרר ואז תוך כדי שיחה מצאתי את עצמי מנקה במרפסת ועוד מבט עליה.. חוסר אונים, אסירות תודה שלא מעבר והשיחה עם עבודה משותפת על צעדים ותפילות קצת עזרו שם.

אחר כך בשיחה עם הספונסי כשלתומי עמדתי במרפסת עברה בחורה עם מחשוף מסויים והיו איזה 2מבטים קצרים כאלו...

מתפלל להשתחרר מאובססיות והלחץ, ללכת בדרך אלוקים, לוותר על תאווה.
שיהיה לכולנו כל טוב, נזכה לראות אותם כבנות אדם ולהתמלא מאלוקים.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129560

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו אוהבים אחי כל כך מזדהה עם הכתיבה שלך ועם הדברים שאתה מתאר....

שכחתי כבר כמה אנחנו דומים... 

מאוד מזדהה עם המתאמנת עם המרפסת עם ההיא עם המחשוף שעברה למטה כשאתה לתומך מדבר עם הספונסיי במרפסת...

אלו הם חיי היום יום שלי...

וכשאני נתקל בדבר כזה האובססיה מתעוררת...

יש לי הרבה לכתוב על כך אבל הזמן קצר... אשתדל ביום ראשון

אוהבים!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129574

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים בהצלחה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129645

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים.
זמן לשיתוף קצר. 
עבר היום הראשון עמוס ולוחץ אבל יחד גם קצת הרגשה טובה של חשיבות והינה אני עושה משהו עם עצמי.

אחת המשתתפות שם "סומנה כמטרה" ופתחתי מעגל אם חבר שהמטרה שלי לא להגדיל תמונות/וידאו של משתתפים וב"ה זה החזיק.
כששמתי שירים להירגע תוך עומס קצת נחשפתי לרגע לקליפ פחות צנוע ומקווה לשנות הרגלי צריכה לא להגיע לשם.
עדיין רגיש למול כל מראה ברחוב ומרגיש שכמעט איבדתי את היכולת לגמרי לוותר על המבט הראשון כשעוברת הזדמנות, זה יותר נמשך לזה כמו לדבש מאשר בורח מזה כמו מאש לצערי.
אבל ב"ה עדיין נקי וממשיך פעולות.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129777

• newbody
  • דירוג פלטיניום
  • אני לא עוצר מלכת לא יכול להפסיק

אל תשכח שעל המבט הראשון אין לך אחריות, אתה לא יכול לדעת מראש מה יהיה מולך כשאתה מביט לאנשהו, זה שאין מבט שני זה מעולה, עם הזמן והעבודה גם מהמבט הראשון תתרחק כמו מאש
אוהבים אותך

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129956

• gidi
  • דירוג פלטיניום
היום היחיד שסיימתי הכל והיה לי אפילו זמן ספייר.

ההכשרה שאני עובר מאוד לחוצה, כל דקה שלי ביום ספורה. אני עובר ממצבי רוח קיצוניים מלחץ והרגשה שהכל קורס ומעיפים אותי ואולי יאללה נעזוב הכל ונלך להשתמש לרגעים של שלווה שסך הכל אני קצת לומד וקורא ויושב מול המחשב אז מה כל כך נורא?

רגעים שאני רואה את כל הלחץ והמוטיבציה של אנשים ולא מבין מה מקומי שם, הרי אני סך הכל רוצה שלווה, לעבוד במשהו נחמד ולהסתפק במה שיש.
היעוד שלי זה דרך אלוקים ולא קריירה אז קשה לי להתחבר לגישה של אנשים שמתנהגים כאילו זה הכל בחיים וזה היעוד..

סך הכל נשאר נקי ואסיר תודה על יותר שלווה שם ביומיים האחרונים.

אין לי זמן פנוי אז גם הפעולות שלי ירדו אבל עדיין משתדל במה שאני יכול.
התאווה תציד נמצאת בצד ומגיחה בכל מיני סיטואציות אבל ב"ה שזה עובר ואני מרוכז בלימוד ושוכח וגם משתדל להגיב בפעולה נגדית כפי שהספונסר אמר.

קולות לאחרונה לוחשים לי לעזוב את התוכנית, אם זה אבא שזרק משהו שנשמע נכון ומקבל אישור מאנשים אחרים או סתם מחשבה שהינה אני יכול לצאת מזה לבד..
כרגע ממשיך מה שאני יכול ומתי שאני יכול.

מוסר את כולי לאלוקים, את התוצאות שלא יהיו ומתפלל שיכוין אותי תמיד בדרכו ואלך בה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 5 חודשים #129960

• gidi
  • דירוג פלטיניום
שם לב עכשיו שבלי לשים לב אלוקים שמר אותי היום כבר בדיוק חצי שנה-180 יום משזל ו127 יום מפעולות 'אפקטיביות' על תאווה ושנה ו4+ מפורנ' מפורש- אסיר תודה לאלוקים!

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 3 חודשים #130792

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חוזר אחרי תקופה.
קצת שבור ומותש אבל לאט לאט נפרוק ונשחרר גם אתכם ויהיה בסדר בע"ה.
אז תתכוננו לחפירה..

176ימים ללא פעולות אפקטיביות של תאווה
229 ימים של נקיון משז"ל
בדיוק שנה וחצי נקי מפורנ' מפורש.
כן אסיר תודה לאלוקים שהמשיך לשמור אותי נקי בתקופה הזאת, נס וחסד שלא מכוחי.

אחח נתחיל מההתחלה.
לפני חודשיים התחלתי קורס הכשרה שנראה שהלך לעזור לי להתקדם הרבה מקצועית ולמצוא עבודה טובה ברמה ובצורה איכותית.
השקעתי, היה עומס ולחץ עצום, אין הפסקות, אין חופשים, משימות גדולות גם לסופ"ש דדליינים לחוצים וכו'.
השתדלתי לקבל בשלווה, לעזור לאחרים, להקפיד למרות הכל על תפילות, לימוד רוחני ושפיות שהתבטאה גם בכושר שינה וקבוצות זום של החלמה.
היו עליות וירידות, תקופות קשות ופחות אבל סך הכל שרדתי והרגשתי שאני יכול.
מההתחלה קצת פתחו עליי עין שאני לא מספיק מתבלט ומתלהב אבל נתתי מה שאני יכול ואני חושב עם השיגים לא רעים בכלל.

בשבועיים האחרונים קצת העומס גבר, יחד עם קושי נוסף מצד המשפחה בנושא נישואים שהתחיל לחרפן אותי.
ההצעות הגיעו אחת אחרי השנייה שכולם לחוצים שכבר אצור את הקשר וההורים לא מפסיקים לדחוף "עד שאתחתן".
הרגשתי שאני כבר לא עומד בזה יחד עם עוד כמה דייטים לא מוצלחים והצעות שהגיעו מכיוונים כבר לא רצויים כמו: אדם לא הכי בריא בנפשו שאני מכיר מהבית כנסת הציע לי מישהי גרושה, אדם נוסף שאני פחות מתחבר גם ניסה לשדך לי מישהו, אפילו כשבאתי לספר (להסתפר) ופרקתי איתו את הלחץ הוא הוציא אותי משם בסוף עם עוד הצעה ושלח תמונה שלי לאחת הלקוחות שהייתה כנראה קשורה אליה.
זה חירפן אותי ולקחתי פסק זמן מהנושא שגרם לעוד ויכוח והשפלות מצד ההורים שאותם לא מעניין כנראה הרגשות שלי כמו שחשוב להם שאני פשוט אתחתן ניסיתי לא להגיב בצורה עוינת חזרה ופשוט לעמוד על שלי אבל זה גרר קצת השפלות.

בקיצור היום לפני כמה שעות הגיעה הבשורה הדיי מפתיעה שמחליטים להעיף אותי מההכשרה כי אני "לא מספיק טוב", בכנות לדעתי זה לא נכון (היו פחות טובים ממני והייתי איפה שהוא בממוצע+) אבל לא עזר כשניסיתי להסביר כי ההחלטה כבר נלקחה.
אז חטפתי הלם ועדיין, מרגיש עכשיו תלוי באוויר אחרי חודשיים בלי דקה מנוחה ופתאום עכשיו לא יודע מה קורה איתי, מה אני עושה ואיך חוזרים מפה שוב למקום הלא נעים של חיפוש עבודה?

שיניתי את החיים שלי, המחשב, הסדר יום וממש השקעתי בשביל זה אבל עדיין אני רוצה להיות אסיר תודה.
קיבלתי "חיבוק" חם מהרבה חברי הקורס הזה בהודעות על כך שני נאלץ לעזוב, ועידודים. א.ת
סך הכל אסיר תודה שלמדתי דברים חדשים וקיבלתי כלים.
קשה להבין את רצון אלוקים, למה ככה? למה עכשיו אחרי חודשיים השקעה לזרוק הכל?
לא נעים אבל רוצה להאמין שזה טוב לי, הכל מה' לטובה!

מתפלל לנתב את עצמי למקום נכון, לקחת זמן לנשום ולהרגע ובע"ה לעשות חשבון נפש ולהתחיל שבוע הבא דף חדש נכון לפי רצון אלוקים בנושא של שידוכים ודרך חדשה למצוא עבודה.
מתפלל לעשות רצונו ולקבל בשלווה.

קצת סדר על עצמי 

צעד 0  , יומן צעד ראשון

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 שנים, 3 חודשים #130793

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 222 ימים
  • דירוג פלטיניום

קודם כל אוהבים ענק
מזדהה ממש
בקטע של השידוכים
גם לי מציעים כאילו אני רווק בן 80 ההורים שלי עושים כל סגולות וכבר הם אחרי הסבב אצל הרבנים כעת בסבב של רבניות - מאחל להם בהצלחה [רק הם לא יודעים מה קורה איתי בפנים]

זמן ליצירת דף: 1.19 שניות

Are you sure?

כן