ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 3367 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125762

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 107 ימים
  • דירוג פלטיניום

וואו ממש מזדהה עם כל העניין של הסרטים.. קראתי את מה שכתבת וזה בדיוק המו"מ שאני עושה עם עצמי כשבא לי לראות סרט טוב אבל שיש בו קטעים/הבנות שם לבושות לא צנוע..
בדר"כ, מניסיוני, מה שקורה זה שאני מסתקרן מאוד מהעלילה ורואה את הסרט וגם מעביר את הקטעים ולא מסתכל..אבל הבזקים ללא כוונה של חוסר צניעות אני כן נחשף, ובאמת ללא כוונה תחילה, ומשם היצר בדר"כ מפיל אותי...
עשית דבר מדהים שדחית את הסרט לאחרי תשעה באב, אבל על עצמי אני יודע שזה היה טוב שלא לראות..
המון הצלחה חבר יקר:)

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #125811

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כותב קצת להתחבר כי מרגיש שזה חסר.
אני אסיר תודה לאלוקים על החיים הנפלאים שהוא נותן לי!
אני רוצה לזכור את זה שיש כאן ועכשיו בכל רגע מלא טוב ומתנות שאלוקים נותן לי ואני צריך להתמקד בזה ולהעריך את זה ולא להסתכל על חצי הכוס הריקה, שכנראה גם היא פשוט מפנה מקום למשהו יותר טוב שאלוקים מתכנן להכניס לשם.

אני כל הזמן עייף בתקופה האחרונה, עייף מכלום ולא מצליח לנוח, יש קצת ירידה בהרגשה של העשייה והמילוי.
אתמול הייתי בפגישה נוספת שאחרי מגמת עלייה נראתה שם ירידה חדה, גם הדייט לא עבר בנוח, חום כבד עייפות ועוד גורמים שהפריעו וגם קיבלתי תשובות ממנה על כל מיני צורות התנהגות שאיפות בחיים וקריטריונים כאלה שלא כל כך מתאימים למישהי שאני מחפש..
כבר עייף ממסע חיפושי העבודה, מחברות שמבטיחות נותנות משימות אומרות שכבר יחזרו אליי והכל נראה כאילו זהו כבר אני מתחיל לעבוד ואז נעלמות מהאופק.
אז כבר בחצי כח מחפש עבודה, הסדר יום מתבלבל כי אין כבר מוטיבציה ללמוד או משהו להשקיע בו ונוצר קצת חלל ריק.

אני כן מנסה למלא ומקפיד על לימוד תורה יומי פעולות וכו' אבל יש איזו ירידה כי אני מתקשה לראות את האור שבקצה המערה, גם במובן של עבודה וגם במובן של שידוכים, כי אני כבר למוד כשלונות שם וכשכל פעם בעל כורחי חוזר לנקודת ההתחלה זה מייאש..

אז אני מתפלל שנזכה כולנו למלא את כל החלל ברוחניות באלוקים, להתחבר אליו לקבל ממנו משמעות לחיים ולעשות רצונו.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #125816

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 441 ימים
  • דירוג פלטיניום

זה מזכיר לי מאוד את עצמי בתקופות האלה..

הכרתי את אישתי שהייתי בן 30 .. 
אתה יכול לתאר כמה תסכול זה לא למצוא את האחת וכמה בנות הייתי צריך להכיר ולהתאכזב עד שהגעתי לאחת שלי..

גם תהליך מציאת העבודה עבורי היה קשה, מפרך ומייאש.

אני יכול רק להגיד לך 2 דברים מנסיוני האישי.
1. בסוף הכל מסתדר לטובה. אין לי ספק שאתה תמצא גם אישה וגם עבודה ברגע שאלוקים יחליט. 
2. הבעיות והקשיים שאתה חווה כרגע תמיד יהיו שם.. גם אחרי שתתחתן ותמצא עבודה ויוולדו לך ילדים ותתקדם בעבודה ותהיה סמנכ"ל בחברה וכו' וכו' תמיד יהיו בעיות.. ועייפות.. וחצי כוס ריקה.. וירידה בהרגשה של העשייה.. וכו' וכו'.

אני לא בא לייאש אותך אלא להיפך.. אני בא להגיד לך שתיקח את המצב הנוכחי של עכשיו וכבר כשאתה בו תלמד להתמודד עם החיים ע"י פעולות וכתיבה וצעדים ומסירה לאלוקים וכו'.. ככה כשזה יגיע בעתיד אתה כבר תדע איך להתמודד גם כשלא יהיה יותר שום דבר באופק...

אוהבים!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #125882

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה אחי.

יש לך התמודדות סיזיפית, משעממת ולא פשוטה - ולכן קשה מאוד ...
אני מאוד מעריך אותך על המאמץ שלך ועל ההצלחות שלך למרות הכל.

כל הכבוד!

בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #125931

• gidi
  • דירוג פלטיניום

עוד יום נקי ומפוקח במסע ההחלמה באסירות תודה לבורא עולם.

מרגיש שאני קצת מתקרב למצב מסוכן. מסר שפעם שמעתי דיבר על זה שבדרך כלל לפני נפילה יש סימנים מקדימים, אנחנו כביכול מכינים את השטח ורואים שמשהו לא טוב מתבשל.
באותו מסר ששמעתי לפני תקופה לא קטנה המשילו את הנפילה להחלקה על הקרח ונפילה לריצפה, אבל לא באופן שכמו שאדם הלך והחליק על בננה במפתיע ונפל אלא כשאותו אחד פיזר מים יום יום וחיכה שהטמפרטורות ירדו עד שיקפא ואז הלך על הקרח והחליק ונפל.

נזכרתי זה שוב כי עכשיו יש לי סימנים מקדימים, אני לא מנהל סדר יום טוב אין לי משימות מקדמות ואני דיי מתפזר. 
גם הספונסר שלי נתן לי משימה דיי נחמדה לעשות (לא תמיד זה ככה) וזה לכתוב רשימת פעולות בונות שאני צריך לעשות במהלך היום וגם בזה התעצלתי ועדיין לא עשיתי את המשימה.
אז אתמול הגיע הסימן הראשון, צפיתי במדיה של ספורט מסוים, סתם בסוף היום כי גם ככה לא היו לי תוכניות מה לעשות. ואז הופיעו  מושאות תאווה בלבוש תחתון לכמה שניות ופתאום מצאתי את עצמי פשוט נותן לעצמי להתבונן בזה כאילו זה בסדר ואני שוכח למה וכמה זה יכול להזיק לי. אסירות תודה שהמראה שלהם לא הדליק אותי בכלל ואפילו קצת ריחמתי עליהם באותו רגע וזה היה מראה סתמי בעיניי, אבל אני חייב לזכור שזה מסוכן לי כמו אש כי מראות קטנים כאלו יכולים וכבר הובילו אותי למצבים הרבה יותר בעיתיים..

מתפלל לצאת מהעצלנות שאופפת אותי ולהיכנס לעשייה לפעולות מילוי חיוביות וחיבור לאלוקים כמו שאני יודע שאני צריך לעשות ולהתמלא ולמלא את הבור הריק לפני שהנחשים והעקרבים יכנסו.
שנמצא את המילוי ונתחבר לאלוקים.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #126012

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תשעה באב.
בדרך כלל אני לא מצליח ממש להתחבר לכאב והעצב שביום הזה. אני כן מנסה לתת לעצמי את ההרגשה אבל זה בדרך כלל יום כזה שאני לא יודע מה לעשות עם עצמי ודיי מחפש להעביר אותו.

לפעמים גם מושגים בתוכנית שהתלבשו לי עם מושגים בדת בצורה עצמאית עוזרים לי להתחבר אליהם מחדש בצורה עמוקה יותר.

היום בהמשך לדבריי הקודמים אני מנסה להתחבר לחלק הזה בתשעה באב, העצב על חורבן הבית ושלא נבנה עדיין, מזווית קצת שונה.
בעבר הרחוק אני זוכר שלמדתי שהמשמעות של בית המקדש שאלוקים יורד בעצם לגור בתוכינו, כמאמר על הפסוק "ועשו לי מקדש ושכנתי בתוכם" (יוצא פה ממני דרשן מה שאני ממש לא)
אז כך עכשיו בתפילות אני מנסה לכוון לכאב ולרצון הזה של החוסר שלי באותו מילוי רוחני בו ארגיש את אלוקים שוכן בתוכי, בפעולות, במטרות ובמחשבה.
אני מרגיש את החלק הזה חסר אצלי בתקופה האחרונה ויודע שצריך למלא אותו ועדיין דוחה אותו (עדיין גם לא עשיתי את המשימה) כשבנתיים בעקבות זה אני נכנס לפינות מסוכנות.
כך גם היום הלכתי והתקרבתי יותר ויותר לתאווה על ידי כל מיני מראות שוליים אך לא בריאים באינטרנט תוך שאני משוטט ללא מטרה כדי לחפש איזה מילוי של הזמן בתכנים ריקים.
אסיר תודה שעדיין זה לא הגיע למשהו שהדליק אותי אבל אם אמשיך במצב הזה זה רק עניין של זמן עד שזה יקרה ואז אולי יהיה מאוחר מידי.

אז מתפלל שהיום הזה יעזור לנו להתחבר לאלוקים ולהבין ולהפנים את הרצון שישכון בתוכינו ונצליח למשוך את זה לפעולות ולמעשים שיעזרו לנו להתמלא על ידו.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #126093

• gidi
  • דירוג פלטיניום

כותב, שוב כדי להתחבר

מרגיש קצת שבימים האחרונים עיקר החיבור שלי מתבסס על האתר הזה.

מאז תשעה באב כולל, הורדתי קצת פעולות וקשר עם חברים למרות שאסירותתודה עדיין התקשרו אלי.
עדיין במסע למצוא את המילוי בתעסוקה ודברים חיוביים ומועילים כדי שלא אפול לתאווה.
סך הכל אסירות תודה נקי ומפוקח למרות שנחשפתי לרעל של מראות שגובלים בתאווה בשבוע שעבר מתוך סתם שוטטות.

רוצה היום לראות איזה סרט ועולה האופציה על הסרט שהזכרתי אבל מפחד שאקח את זה למקום לא טוב לכן אני עושה עסק עם עצמי שאם אחליט לראות אשתף קודם עם חבר כדי שלא אפול למלכודת.
מקווה כבר מחר לחדש את הקשר עם הספונסר, להוציא לפועל את תוכנית הפעולות שהתחלתי לבנות.

השבוע חופש עם המשפחה, הזדמנות לשמוח ולשמח להיות בנתינה ובחיבור מולם ומקווה להוציא לפועל כמה פעילויות חיוביות.
במקביל הקשר הזוגי ממשיך, גם שם מתפלל לעשות את החלק שלי ולקבל הכוונה מאלוקים כדי שאבין אם זה זה או שאולי אני צריך לסיים את זה ולא לתת לזה להיגרר?

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #126094

• gidi
  • דירוג פלטיניום

שכחתי לציין שגם נדלק היום איזה ויכוח מול אחותי.

אני מאוד רגיש מולה, כל הערה שלה כלפיי יכולה לפגוע בקלות ואני נוטה להישאב לויכוחים מולה על שטויות (יש לה אופי מאוד וכחני בעיקר עם אבא שלי ואני משתדל להיות בצד ולא להתערב אבל לפעמים משתלט עליי איזה פגם אופי להתנצח איתה ולא לתת לה להשתלט ואז אני נשאב לויכוח)
אז היום באמצע קבוצה בזום שמעתי שהיא עשתה משהו בסידור של הבית שלא מצא חן בעיני המשפחה וגם בעיני וישר קפצתי החוצה להתווכח ולא לתת לה לעשות את זה.

בסוף כשנרגעתי ניסיתי להסביר לה ברגיעה ובהיגיון ולא בכעס למרות שהיא הייתה עדיין בעצבים ואז כבר שמתי לב שההתנהגות החולה לא באה ממני אלא ממנה.
לפעמים מרגיש שאלוקים נותן לי את ההתמודדויות מולה כהכנה לחיי הנישואים בעתיד שאני מקווה שאגיע מוכן ומצד שני שהצד האחר לא יהיה קרוב לזה באופי ובויכוחים.

מתפלל לעבוד ולשחרר את פיגמי האופי ולהתחבר לרצון אלוקים.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים #126101

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף גידי!
לפעמים באמת אחרי שבדקנו את עצמנו, הפגם לא משוייך לנו..
המון הצלחה!
והתחברתי למה שכתבת בסוף..פעם שמעתי יועץ זוגי שאומר, מערכת היחסים של רווק שגר עם ההורים מאוד דומה למערכת יחסים שתהיה לו עם אשתו. יש וויכוחים? שיבדוק,  ככה יכול להיות שיהיה גם האישה שלו. כנל אני חושב עם האחיות(אני מוסיף)...
מכיר את זה מקרוב כי גם אני ב"ה חי עם המשפחה המדהימה שלי..
אוהב אח יקר! 
המון הצלחה!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 4 שבועות #126146

• gidi
  • דירוג פלטיניום

חוזר מדייט נוסף עם אותה בחורה, מאוחר, עייף, צריך להשלים לימוד יומי שחסר. עדיין מעדיף קודם לשתף ולשפוך את מה שהצטבר על ליבי ואולי אחר כך בכוחות שישארו אנסה להשלים את הלימוד אל תוך הלילה.

34ימים של מפוקחות 86ללא הוצאת שז"ל
עדיין ממשיך את ההתנתקות הלא בריאה והיום לא עשיתי בכלל טלפונים, היה חבר אחד שניסיתי לתפוס לאחר שהתקשר וגם רציתי לדבר איתו והיו חילופי צלצולים בנינו שלא צלחו. לפחות לא ברחתי היום לשוטט באינטרנט, אולי לא יכול להגיד את זה בפה מלא אבל נמנעתי קצת מיתר שוטטות..
אז אני מעביר לכאן כרגע את החיבור היומי שלי בתקווה לימים מחוברים.

קצת קשה ולא נעים לי, אני חווה את הגלים של החיים.
בדרך כלל אני חושב שאני מאוד אופטימי ויודע להוציא את הטוב והחיובי מכל סיטואציה, אבל עדיין.. לאחרונה אני מוצא את עצמי קצת נתקף במצבי רוח דיכאוניים כנגד המציאות שנכפתה עליי.

עוד חודש וקצת אני בן 29, מרגיש מבואס על המצב, כבר מעל שנה תקוע בבית לא מוצא עבודה ולא מתקדם לשום מקום, לא רואה את האור וזה מאכזב.
במקביל ממשיך להיפגש עם אותה אחת (פעם חמישית) ומרגיש ששום דבר לא התקדם, אין לי רגש או כימיה כלפיה, הצלחתי להעביר איתה הרבה זמן בשיחות וקישקושי סרק, לא יודע אם היא מה שאני מחפש אם אני צריך לפסולואני מבזבז זמן או שמשהו דפוק איתי, שאני לא מצליח לפתח רגש, שבכל הזמן הזה אני שם סתם על תקן שחקן מנסה להעביר איתה את הזמן בחינניות כשבתוכי מחכה רק שזה יגמר ואחזור לאיזור הנוחות שלי.
מה יהיה איתי? זה יתקדם מתי שהוא לאן שהוא? אולי משהוא כבר הפסיק לתפקד אצלי? אחח לפעמים בא לי פשוט לבכות.. אבל גם את זה אני לא מצליח כבר שנים ובכלל לא זוכר מתי בכיתי ואם בכלל.

לפעמים המציאות נגלית אליי כמלא חושך וריקנות שלחשוב עליו מוביל לעצב ואנרגיה דועכת. נותן לעצמי קצת להשתחרר פה מול מחשב בשעת לילה מאוחרת.. יש אנשים בגיל שלי שכבר הספיקו את כל המטרות בחיים שלהם או לפחות חלק, איפה אני בכלל עומד?

מתחיל להבין על עצמי שבעצם חסר לי חום ואהבה, חסרה לי קצת קבלה, לא חושב שסתם אלוקים רוצה ממנו שנתחתן..
היום נחתי צהוריים וחלמתי על איזה בן דוד קטן שלא ראיתי הרבה זמן, חלמתי שאני מקבל ממנו קצת חום חיבוקים ואיזו אהבה כנראה משהו מהזיכרון שלפני כמה שנים שהיה תינוק קצת שיחקתי איתו והייתה מין אינטימיות כזאת מהסוג הבריא.. ואני סתם מציין שעם נשים בדייטים כמובן זה אף פעם לא התקרב או נראה אפילו באופק.

עייף.. אבל מנסה לסיים מה שהתחלתי בנימה אופטימית.
השבוע כל המשפחה בחופש ואני אסיר תודה על זה, יש לי הזדמנות לצאת יחד איתם לחופש מתוך ה"חופש" שמרגיש מאוד לא "חופשי" בשבילי (כי אני גם ככה מעל שנה בבית). אנחנו מתכננים טיול עם סוג של מלונית לכמה ימים ואני מתכנן כבר מחר לשבת ולתכנן אטרקציות, אסיר תודה על זה. תהיה לי ההזדמנות לאינטימיות לחיבור ולחום המשפחתי שלי (למרות שאני קצת שופט את עצמי פה שאני מתנהג כמו ילד קטן שעדיין שואב חום מהמשפחה כשאני כמעט בן 30 אבל אין לי משהו אחר..) וגם על זה אסיר תודה. יש לי קשר טוב עם המשפחה עם האחים ואפילו עם האחות למרות הכל, אני כל יום מתקדם בלימוד תורה מאוד מספק ובקרוב בע"ה אגיע לכמה סיומים מספקים, יש לי זמן איכות עם המשפחה לנקות את הראש ואז לחזור מחודש לפעילות חיובית בע"ה, אני מתחיל לעבוד על פעולות בונות במהלך היום, אני נקי ומפוקח היום, יש לי חיים תותים שלמעשה לא חסר בהם דבר לא כסף לא אוכל לא בריאות אסיר תודה ענקית לאלוקים שדואג להכל.
אז על כל זה אני אסיר תודה ומתפלל לנווט הכל למקום חיובי ומאמין שכל הקשיים והרגעים הנמוכים מגיעים מאלוקים כדי שנוכל לעלות למקום יותר גבוה וטוב ומתפלל לעשות זאת ולהתחבר לרצון אלוקים.
לילה טוב:relaxed:

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 4 שבועות על ידי gidi.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 4 שבועות #126149

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום

אוהבים ותודה רבה על השיתופים! קראתי את כל הימים האחרונים שלך ופשוט נהניתי. מאוד נהנה לקרוא אותך ואת התובנות שאתה משתף.. מאוד מזדהה כמובן..

לגבי הבחורה והדייטים.. סתם ככה מחשבה שעלתה לי בראש.. אולי אם אתה גם ככה לא סגור ולא יודע, אולי תנסה לפתוח איתה את הנושא של ההתמודדות שלך.. להביא את זה לשיחה.

אני חושב, ואולי אני טועה לגמרי וזה בסדר אבל סתם מחשבה שקפצה לי לראש, שאולי אלוקים סידר את זה ככה כדי שתוכל לשתף אותה ובמידה וזו האחת שלך אז היא תקבל ותוכל להיכנס למערכת הזאת ממקום אמיתי וכנה.
חוצמזה ש.. אולי היא תירתע ותברח ואז אתה תוכל להיות רגוע מבחינתך שכנראה באמת זה לא היה זה.. ומצד שני, זה יכניס את השיחות בינכם למקום מאוד עמוק ואינטימי ועשוי ליצור רגש אדיר וחיבור עבור שניכם.. משהו שנראה לי שאתה מרגיש שחסר כרגע.. ודווקא הדיבור על ההתמודדות שלך בינכם עשוי להדליק איזשהו ניצוץ. אצלה ממקום של הערצה של הכנות והפתיחות שלך, ואצלך לרגישות לקבלה ולתמיכה שלה.. 

זה עשויה להיות אבן היסוד הראשונה של האהבה שתינטע בינכם.
או האבן נגף שתוביל לסגירת ההתקשרות בינכם..

כך או כך נראה שגם ככה אתה לא סגור בעצמך אז אני מאמין שזה יוכל לעזור לך להגיע לנקודת האמת..

מי יודע אם לא לעת הזאת הגעת למלכות? אולי כך סידר השם יתברך ברוב רחמיו וברוב חכמתו ויצר מצב כזה מדויק שבו תוכל למעשה לדבר עם המשודכת שלך על ההתמודדות מבלי לחשוש...

סתם נקודה למחשבה..

אוהבים!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 4 שבועות #126152

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר!
האמת שההצעה שלך מאוד מעניינת.
תמיד חשבתי לשמור את זה לרגע המתאים כשהעניינים יתחילו להיות רציניים ואני אגלה איזה עניין בה אבל פה באמת לא חושב שגם ככה אין לי מה להפסיד כי גם אני לא מרגיש כלום..
כמובן שאתייעץ קודם עם הספונסר כי צריך זהירות בנושאים רגישים כאלה אבל אני מאמץ לעצמי גם משפט ש"מכנות לא מפסידים" ואולי גם להיות יותר בכנות ופתיחות ופחות להסתיר יוסיף משהו לקשר והחיבור..

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 4 שבועות #126177

• לשוב הביתה
  • דירוג פלטיניום

וואי אחי קראתי את השני שיתופים שלך ואתה נשמע אדם משכמו ומעלה..ותזכה מי שתצליח להיות חלק בחיים שלך.
המון הצלחה אח יקר!!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 4 שבועות #126187

• מתרפא
  • דירוג פלטיניום
gidi כתב on 03 אוג' 2020 07:23:

אבל אני מאמץ לעצמי גם משפט ש"מכנות לא מפסידים" ואולי גם להיות יותר בכנות ופתיחות ופחות להסתיר יוסיף משהו לקשר והחיבור..

בדיוק!

זה יכול להפוך את הקערה על פיה..

בהצלחה אחי תעדכן

נערך לאחרונה: לפני 2 חודשים, 4 שבועות על ידי מתרפא.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 2 חודשים, 3 שבועות #126242

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא בטוח שזה טוב...
תחשוב טוב לפני שאתה עושה את זה
בהצלחה בה בעז"ה

זמן ליצירת דף: 0.90 שניות

Are you sure?

כן