ברוכים הבאים, אורח

מתחיל את המסע מחדש ומשתף
(0 צופה) 

נושא: מתחיל את המסע מחדש ומשתף 3366 צפיות

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125262

• gidi
  • דירוג פלטיניום

סוף היום, כבר מאוחר וקצת עייף, חזרתי מעוד "דייט" ומשתף בקצרה קצת להתחבר.

ההתמודדות עם החיים וחוסר ההצלחה קצת מעייפים אבל אני אסיר תודה על כל רגע, אלוקים דואג לי לפרט הכי קטן והכל מתוכנן לטובה.

עדיין מחכה לתשובה גורלית ממקום עבודה כשתוך כדי מנסה להתראיין ולחפש מקום נוסף למקרה שלא ואז אצטרך שוב לאגור כוחות ואמונה ולהמשיך לטפס את ההר של החיים.

מצב הבריאות של סבתא קצת מעורער, מצב הזוגיות עדיין מבלבל, רצונו יעשה.

קצת יותר נקי מתאווה למרות שבשישי חוויתי קריז קטן שהגיע ללא שום הזנה של תאווה פשוט הגוף פתאום רצה להשתמש וקצת מלחמות ואסירות תודה זה עבר.

אתמול קצת שוטטתי בחוסר תשומת לב ביוטיוב אפילו קצת תוך כדי קבוצה בזום והתחילו לטפטף שם הצעות מיניות תמונות קטנות ועוד ואפילו היה איזה רגע שעצרתי על קטע מסויים, אסירות תודה שהבנתי שאני במקום לא בריא ועצרתי את זה וגם היום אני ממשיך במטרה לא לשוטט ללא תכלית בריאה, זה מסוכן לי ובקלות ההצעות הפחות בריאות לי יתחילו לתקוף אותי עד שאגיע במהרה לנקודה שאני כבר חסר שליטה עליה, לא רוצה להגיע לזה ולהצטער, לא רוצה לעורר את האובססיה ואז שוב בכוחות ומלחמות קשות להאבק בזה. פשוט להפסיק את השוטטות.

מתפלל לצעוד לעבר אלוקים לחיבור רוחני לכולנו הגשמת התכלית ועשיית רצון אלוקים.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125347

• gidi
  • דירוג פלטיניום

עוד יום נקי ומפוקח באסירות תודה.

מצליח עכשיו לפעמים קצת ביותר מאמץ לוותר על מבטים ברחוב, אתמול הייתה מישהי בזווית העין שחיכתה בתחנה- לא הספקתי לראות כל כך אבל קלטתי שיש פוטנציאל במושאת תאווה ברמה גבוהה עם הצורה החושפנית הנתונים וכו' ואסירות תודה ענקית שקצת במאמץ אבל הצלחתי לוותר לגמרי על הלגימה הזאת, אלוקים עוזר לי גם דרך הכלים וכנראה ההבנה של חוסר אונים והידיעה והרצון לוותר לגמרי על התאווה.

נכנסתי לקת משבר ברגשות שלי מול הספונסר, אתמול היה בינינו קצת חילופי דברים בהודעות שבגדול הוא חזר על זה שאני לא עושה מספיק ולא בסדר שאני עדיין לא עובד או מוצא עבודה "לא מספיק נחוש" והעיר לי שאני מעל שנתיים כבר באותו מצב (למרות שתיקנתי אותו שאני רק קצת מעל שנה..).
אני מצידי החזרתי לו תשובות שאני מנסה, רק אתמול היה לי ראיון טלפוני+מבחן של שעה +חברה אחרת שראיינה אותי ומצאה אותי פחות מתאים (וגם הוציאו אותי לא כל כך טוב ושווה בתכלס לתפקיד שגם ככה לא השאיפה שלי.
הסברתי לו כמה אני מנסה ושאני צריך גם לקבל את המציאות שאלוקים נותן לי בשלווה ולא להיות באשמה ובהלקאה עצמית על זה שזה פשוט לא מצליח- זה כבר מה שאלוקים מזמן.
ובסוף הוא השאיר אותי עם טעם מר בזה שאמר שאני לא מספיק בכניעה שהניסיון מוכיח ואני צריך לחפש תחום אחר "אפילו מוכר בשוק" אפילו להסתיר מהמעסיקים את המקצוע שלי כדי שאוכל להתקבל לתחומים שפחות שייכים אליי.

זה הכניס לי רגשות לא טובים ושיתפתי ושיחררתי עם חברים, עדיין צריך להבין מזה מה רצון אלוקים ממני בחלק הזה ומאמין שגם את זה אני מוכן לעשות, אבל זה לא פשוט..
יש כאלה שלא יסכימו או יגידו שזה לא מתפקידו אני בעצמי עדיין בהתלבטויות כי יש גם אמת בדברים האלו. 

ואני מתפלל מתוך כל הבילבול והקושי בכל מקרה לקבל את מה שאלוקים עושה איתי בכל רגע נתון בשלווה ובאהבה- הוא מתכנן לי לפרט הקטן את המסלול הטוב ביותר. מתפלל לקבל את האומץ לעשות את הדבר הנכון ולהבין מה רצונו ממני.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125349

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 470 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי שלום
מנסיוני בתוכנית 12 הצעדים, כאשר אני מגיע למצב שבו אני לא יכול לבד, אני פונה לעזרה מקצועית.
אלו צעדים 5-7.
למשל, אפשר לפנות לחברות כ"א שמתמחות בעיסוק שלך.
כמו שאתה משתף, מתייעץ עם חברי תוכנית, זו פעולה חשובה.
גם אם זה עולה כסף, בסופו של דבר אם זה ייסדר אותך בעבודה, זה ישתלם.
מקווה שכיוונתי נכון
בהצלחה רבה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125350

• gidi
  • דירוג פלטיניום

מסכים, אני בקשרים עם חברות כ"א שמנסות למצוא לי הצעות אבל מעבר לא עשיתי איזה יעוץ או עזרה מקצועית נוספת וחשבתי גם על זה בתור פניה לכוח גדול ממני, כרגע אין משהו ספציפי שאני חושב עליו שיכול באמת לעזור אבל שוקל וחושב על זה ומה אלוקים היה רוצה..

תודה רבה חבר יקר, אוהבים

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125380

• gidi
  • דירוג פלטיניום

בוקר קשה,

אתמול: היו תוכניות אבל בסוף פשוט שרפתי את כל היום, הייתי עייף ונחתי צהריים לא נשאר לי כח וריכוז ללימוד היומי ודחיתי אותו אז היום יש לי כפול להשלים, הצטרפתי לקבוצה דרך הזום כי לא היה לי כח להגיע וגם שם לא היה לי בכלל חשק לשתף (הספונסר שלי נמצא איתי יחד בקבוצה הזאת).

היום התחיל כשהלכתי לתפילה, כל התחושות והקושי עם הדרישות ממני ומציאת עבודה העיקו, למדתי קצת סדר יומי בחוסר חשק וכח ואפילו לא הבנתי מה שקראתי.
עלו לי הרגשות רעות שגם אלוקים כועס עליי עכשיו וכבר לא הבנתי מה הוא רוצה ממני, למה?? עלו לי מחשהות קטנות על שימושים ואז גם קיבלתי כאפה -הודעה לטלפון שלא ממשיכים איתי איפה שהראיינתי כי ממשיכים עם מישהו מנוסה יותר. כבר הרגשתי שבור דרוס ומבולבל..

אסירות תודה כמה דקות לאחר מכן קיבלתי טלפון מעודד- החברה שעשיתי השבוע ראיון טלפוני+ מבחן בית מסנן של שעה מזמינים אותי ביום שני הקרוב לראיון נוסף- מתפלל לאלוקים שיתן לי את הכוחות ללמוד ולהתכונן ולגשת לזה בצורה חיובית ולא להישבר ולהתייאש.

כל זה היה בבית כנסת. חזרתי לבית ומולי ישר עוברת מושאת תאווה צעירה שקלטתי בחצי עין בלשבוש חושפני (פשוט הסתובבה עם חזייה ברחוב) ואני בכוחות ומאמץ איכשהו הצלחתי להחזיק את העיניים והראש במקום ולא להסתכל תוך כדי שאני צועד למקום מעקף בטוח שיוציא אותי מכלל סכנה כשאני בלב אומר לאלוקים בשיא הציניות "באמת תודה גם על זה". אסירות תודה, אולי זה סך הכל עוד מתנה מאלוקים הזדמנות לקבל עוד זכויות ואולי בזכות זה גם הוא מתכנן לי משהו טוב.

רק שלא נתייאש

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125381

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל הכבוד אחי!
תמשיך כך.
יישר כח על שהתגברת ובעיקר על החיבור הנפלא עם ה' יתברך.

באהבה והערכה

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 2 שבועות #125387

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 107 ימים
  • דירוג פלטיניום

פשוט גיבור!
מדהים אחי על ההתמודדות הנכונה! מחזק אותך:)

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125495

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חברים על העידוד המאוד מחזק!
את הגבורה והכח אני זוקף לזכותו של אלוקים, כשאני מתמודד לבד באמת אין לי מספיק גבורה וכח לעמוד מול זה אבל כנראה שעבודה עם חברים ולפי עקרונות רוחניים עוזרת לי להתחבר לאלוקים בדרך רוחנית ולקבל דרכו את הכוחות.

עדיין מרגיש נקי במצב טוב למרות שמרגיש שהתאווה מנסה להיכנס מכל מיני חורים וסדקים איפה שהיא יכולה.
בשבת (שעברה מעולה) הייתי קצת תפוס בצוואר ובראש וכו' וניסיתי לנוח, התחילו לי מחשבות בעקבות הכאב למסאז ואז איכשהו המחשבות רצו על כל הנושא הזה איך זה עובד וגם על האופי המיני ומושגים כאלו, לא ממש פנטזיות יותר מחשבות אבל עדיין מצאתי את עצמי מתגרה מזה ולא עושה מספיק כדי לעצור -מתפלל להשתחרר מזה ולא לתת לתאווה להוליך אותי שולל ולוותר גם על המחשבות האלו.

היום עברתי ברחוב כשיצא בלית ברירה שעברתי מאוד קרוב למישהי שנקלטה בזוית העין שלי כמושאת תאווה, והפעם לצערי לא החזקתי מעמד והעברתי עליה מבט כשעברתי על פניה קרוב במסלול.
לא ממש נדלקתי אבל קלטתי לבוש שקצת מוצא חן בעיני ואולי גם מראה.

מתפלל להיזהר ולוותר על הקטנות האלו שמדיחים אותי לחפש תאווה יותר ולהיות יותר מנוהל.

מחר ראיון ועדיין לא התחלתי ללמוד, מתפלל גם על זהלקבל נכונות ולעשות את רצונו.

שבוע טוב ומבורך.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125496

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 470 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה רבה בראיון
מאחל לך שתמצא עבודה שתתאים לך

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125518

• המשתוקק
  • רצף ניקיון נוכחי: 20 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי הגיבור!

תמשיך לצעוד קדימה ולא לוותר, להוות עבורנו דוגמא אישית.

מתפלל שה' יתברך יתן לך הצלחה בכל מכל כל!

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125633

• gidi
  • דירוג פלטיניום
3 שבועות שאני נקי מפעולות על תאווה
74 ימים ללא הוצאת שז"ל
ויותר משנה שלא צפיתי בפורנ' מפורש.
ניסים ברורים למשהו שלא בכוחי ואלוקים עוזר לי להתמודד מולו, אסיר תודה על התמונה החיובית הזאת שלמרות הכל מיצגת אחלה התקדמות בהחלמה.

בתקופה האחרונה אני עובד הרבה עם חבר על צעד ראשון קוראים מאמרים וממש מרגיש שהבסיס הזה מתחזק אצלי, ההבנה של החוסר אונים והמשמעות של היותי מכור, דבר שחשוב לזכור.

תחילת קשר זוגי שמתקדם לאיטו, הצעות עבודה שאמנם לא כולם פסגת חלומותי אבל מקבל אותם באהבה ואסירות תודה.

יש קשיים ופיתויים שעולים מידי פעם וזה לא פשוט, אני לא מצליח לסנן כל מבט כשאני עובר ברחוב אבל ממשיך לשתף ולנסות לקבל את הכוחות מאלוקים למה שאני חסר שליטה עליו.

השתתפתי היום בקבוצת הבית שלי בזום (כשבמקביל גם חברים הגיעו פיזית והצטרפו) וזה הלך מאוד מקרטע, לא שמעו היו ניתוקים ובדיוק ברגע שלי לשתף היה רגע מביך והקו נפל.
חסר אונים ושליטה, זה קצת מציק ופוגע בחיבור אבל זה רצון אלוקים, בכל זאת העדפתי לא להגיע פיזית בגלל הסיכון הכרוך בדבר ובעצם בכך לקיים את רצון אלוקים ממני- לשמור על עצמי והסובבים אותי.

מתפלל להמשיך בדרך הישר לאלוקים ולא לתת לתאווה ולבילבול להסיט אותי שוב כמו שהיא יכולה מאוד בקלות.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125666

• mitmoded
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • דירוג זהב
תשמע אני חדש כאן בפורןם ואתה מטורף אחי איזה כוחות וואו באמת נתתי לי מוטיבציה, כל הכבוד לך !

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125669

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה חבר יקר! שמח לשמוע והתגובה שלך נותנת לי כח לא פחות!
אני שואב את הכוחות שאין לי מאלוקים דרך החברים.
בע"ה מחכה גם לשמוע ממך הרבה החלמה והצלחה.

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125724

• לשוב הביתה
  • רצף ניקיון נוכחי: 107 ימים
  • דירוג פלטיניום

גידי אתה מדהים!! אמנם אני מגיב מדי פעם, אבל עוקב אחרי ההתקדמות שלך! אילו השגים יפים!
תמשיך לשתף אחי!
המון הצלחה בע"ה:)

תגובה: מתחיל את המסע מחדש ומשתף לפני 3 חודשים, 1 שבוע #125729

• gidi
  • דירוג פלטיניום

תודה חבר יקר, אוהבים!

עוד יום נקי ומפוקח אסיר תודה לאלוקים.

קצת מרגיש שאני יוצא בהצהרות נקיות ומשדר הרבה ביטחון של החלמה ואולי אפילו קצת עף בהרגשה.
אבל האמת שזה ממש לא ככה ורחוק מזה, אני סך הכל בתחילת הדרך ומרגיש שכל רגע יכול לתקוף אותי משהו של תאווה שאאבד שליטה והכל יהרס ואחזור שוב לזרועות התאווה, מפחד מזה, אבל עדיין אסיר תודה שאלוקים עוזר ומנסה לזכור שהכל מכוחו ואני צריך רק להתמקד בלהיות מחובר אליו לוותר על תאווה ולעשות פעולות והוא יכול לשמור אותי נקי.

יוצא לי בתקופה האחרונה פעם ב.. לראות איזה סרט שדווקא זורם טוב עם תוכן מעניין ואסירות תודה בלי שום תאווה- מבסוט שיש דברים כאלה גם.

אתמול הורדתי סרט נוסף שתיכננתי לצפות בו אחרי שראיתי המלצות, "דפדפתי" בו קצת לפני ואז גיליתי שבנוסף הוא מכיל כמה סצנות מיניות שחלקן אולי אפילו יותר מפרושות(כאלו שרואים חלקים חשופים באישה), קלטתי את זה בלי ממש לצפות בזה או לצרוך את זה ולפעול על התאווה.
התלבטתי מה לעשות, אם בכל זאת לראות את הסרט המעניין תוך כדי שאני כמובן מדלג על אותם קטעים ונמנע מהם או לא.
בסוף החלטתי לתת לעצמי קצת חופש מזה ולא צפיתי, אמרתי שאולי כך אלך לישון יותר מוקדם, קראתי קצת מוסר ולימוד רוחני, קצת התקשרתי לחברים שיתפתי וכתבתי והלכתי לישון כשהסרט עדיין נמצא במחשב שלי ולא לקחתי החלטה מה אעשה איתו בהמשך.
עכשיו אני מתכנן לפחות עד אחרי 9 באב לא לראות סרטים, רק להיום ויתרתי עליו ופניתי למילוי קצת יותר איכותי. בהמשך אני אחשוב אם שייך לראות אולי לפתוח מעגל עם חברים כשאני במצב תקין ויציב לא להישאב לזה ולדלג על הקטעים כשאני צופה (יש מקרים שזה גם יכול לעבוד) או במקרה ה"גרוע" לזכור שאני חסר אונים ושליטה על זה ולוותר על סרט אחד למרות שהוא דיי יחודי עם תוכן מעניין שאני אוהב.

מוסר לאלוקים את ההחלטות והתוצאות ומתפלל למילוי רוחני דרכו. שבת שלום.

זמן ליצירת דף: 2.73 שניות

Are you sure?

כן