ברוכים הבאים, אורח

אם אקבל, אחלים.
(0 צופה) 

נושא: אם אקבל, אחלים. 5763 צפיות

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 5 חודשים #118530

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 211 ימים
  • דירוג פלטיניום

מאד אהבתי !!

תמיד מחזק לקרוא אותך ואיך שאתה משתדל למסור את ההככלל לבורא עולם !

המון הצלחה אחי !! וכל הכבוד על ה26 ימים הנקיים. אתה זוכר מה זה 26 ? 

אוהב אותך מאד !

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118571

• aviyodea
  • דירוג זהב

חחחחחח

קדושת, אין עליך!!

פשוט מתקיים בנו..'ה' ילחם לכם ואתם תצעדון'

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118574

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,

מעדכן, שברוך ה' זכיתי לסיעתא דשמיא ענקית בעבודת הצעדים..

אני מרגיש שה' פשוט עוזר לי מאוד, ומידי פעם מנצנצים במוחי אורות של אושר על הדרך וההצלחה ומייד אני מרגיע את עצמי שהכל מתנה ונס ומי שמתלהב ממה שלא שלו לוקחים לו את זה שיבין שאין לו כלום משלו, וההנהגה הזאת באהבה וצדק, כי לא מתאים להתגאות ממש שלא שלך

מעדכן שהכל כמו שצריך כתיקנו תודה לאל.

מקווה לעשות כריעה בקרוב, ואולי גם חשיפה..

יום מושלם ונקי!!

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118576

• aviyodea
  • דירוג זהב

מוסיף עדכון התרווות רצינית עד כמעט נפילה בתחום ההתמכרות הצדדית.
מוסיף גדר קטן שה' יעזרנו

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118590

• aviyodea
  • דירוג זהב
בהתקדמות העבודה הכל אותו דבר..

תודה ענקית לרחמיו המרובים של האבא העצום שלנו!!!

רציתי לשתף, שכשאני רואה דברים אסורים, כשהמחלה מתחילה לפעול אני מתחיל להיות עם תחושות של כעס, הקפדה, ותסכול... והרבה בעסה לכמה דקות אחר כך, אפי שהיו רק 'בדיקות', זה כ"כ קשה שקשה לי, וכמובן שלא תמיד מתאפשר לי, לעשות שיחה עם אבא שלי..

יש לכם עצה?

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118591

• aviyodea
  • דירוג זהב

אז ככה..

תודה לבוראנו ויוצרנו..

מרגיש קצת קשה, מרגיש שיש לי מועקה חזקה שמצריכה אותי לבוא לקראת ריגוש גדול ועוצמתי.
רוצה לעשות משהו מאוד מעניין... מאוד מסקרן מאוד סודי..

אבל מאידך, רוצה לעשות דברים עם משמעות, לוותר על ריגוש ריקני, לוותר על לשרוף את החיים בשטויות המלוות בהנאה רגעית..

אני יודע שהכל מגיע מהמחלה, אני יודע שמוח שלי התרגל לריגושי סרק, התרגל לאקשן המטופש הזה של התאווה.

ולכן רק בעזרתו יתברך!!! לא יודע מה אעשה, אבל דבר אחד אני יודע!!! אני באמת לא רוצה את התאווה, ולכן אתשדל בכל כוחי לא לוותר, ליתר דיוק כן לוותר ולמסור הכל לאבי מלכי, למסור את הקושי לקבל את הריגוש הזה, למסור את החיים שמושלמים האלה כמו שהם בלי תוספות מיותרות שגורעות מהם..

אבא יקר, מודיע בזאת, שאני מוסר את הנהגת חיי אליך, מוסר את החוסר בריגוש אליך, ומודה לך על חיים כ"כ טובים וגם מודה לך על כל רגע ורגע שאני לא הולך אל הריגוש, שבכל רגע כזה אני מתרפא ללא כל ספק!!!!

דרך אגב חשבתי על רעיון...
בלשם יחוד לפני ק"ש על המיטה, פשוט מוסרים את כל הנהגת החיים למלך העולם, אחלה הזדמנות לעבודה על צעד 3.

עוד רציתי לעדכן שאני רואה התקדמות יפה בצעד 3, עדיין לא מספיק לעבור לצעד 4.

לילה טוב לכולם, וק"ש בכווונה

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118594

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 211 ימים
  • דירוג פלטיניום

ממש כל הכבוד על כל הפעולות ויתור ועל החשיפה !

תודה על הכינות אתה בדרך אחי !!

תמשיך ככה !

אוהב אותך מאד !

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118597

• aviyodea
  • דירוג זהב

אז איך התחיל היום?

התחיל בבעסה לא ברורה, וזה כיוון אותי לראות תאווה, תודה לאל, היו רק בדיקות, והרבה ויתורים על בדיקות, חוץ ממבט אחד שהתעכב שתי שניות..

יש לי מטלות שעלי לעשות היום ומחר ומקווה מאוד להספיק ולמלא את היום בתוכן, אבל מקווה יותר מזה לקבל את הכל באהבה.

עשיתי עכשיו כניעה, וואי זה מדהים, כמה רושם זה נותן בי ומחזק אותי מאוד!!!

דווקא הכניעה מחברת אותי לאבאל'ה המושלם שלי, זה מזכיר את דברי חז"ל על מי שבעל גאווה שהוא דחוק רגלי שכינה, כי הוא לא נותן מקום לה' להיכנס אליו, אני ממש מרגיש שאחרי כניעה ה' נכנס אלי יותר!!! אני יותר חי את השגחתו יתברך..

אבא יקר, תודה על כל הכוחות שאתה נותן לי ותודה על היכולת להתמודד, ותודה על חברים נפלאים, ותודה על הנסיונות והאתגרים שאתה נותן לי, תודה על הכל!!

מכתב לאבא..

אבא יקר, אבא טוב,
אתה שומע אותי עוד לפני שאדבר,
אתה מקשיב לי ויודע כל מה שחסר,
אתה נותן לי את הכל,
את מה שניראה לי טוב ואת מה שלא,
אתה רק טוב וממך בא רק טוב,
עזור לי לפקוח עיניים ולראות רק טוב,
עזור לי לחיות את ההבנה שאתה רואה אותי,
ודואג לי כאבא ששלח את בנו להביא את הכדור מהרחוב, 
וכל הדרך צופה בו שלא יפגע חלילה,

אבא מושלם, אתה מושלם ולא חסר בך כלום,
כל מה שאתה עושה נעשה בצורה הטובה ביותר ולא זקוק לשום תיקון,
מה שנותר הוא רק לתקן את המבט שלי ובכך המציאות מושלמת, ואת זה אוכל לעשות רק בעזרתך,
אני מתחנן אליך אבא!!! תן לי 'עין טובה' תן לי כוח לראות רק טוב בעולם הזה!! מתחנן אליך!!! אני לא מבקש, אני מתחנן. ולא אל אף אחד אחר, רק אליך!!!

תודה על עצם הרצון לבוא ולכתוב לך, לא ברור מאליו....

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118600

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

קראתי, והתחברתי, תודה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118605

• aviyodea
  • דירוג זהב

כרגע יש לי קושי, מקבל אותו באהבה.

יש לי גם הבנה מסויימת מה טוב בקושי הזה, ולמה עדיף לי שיהיה לי את הקושי הזה!!!

תודה לך אבא שאתה עונה לתפילותיי, ופוקח לי את עיני...

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118606

• aviyodea
  • דירוג זהב

טעיתי!!!

עשיתי מעשה לא טוב היום, לא טוב בכלל!!!

כואב לי ואני מצטער ממנו, האדם סלח לי אבל אני שבור מבפנים..

עשיתי זאת מהמחלה, אבל קשה לי לקבל את זה.

אבא יקר, אני חולה, וזה אחד ההשלכות..
זכני לקבל את עצמי רק כמו שאני.
אני חולה ואהוב לפניך 

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118611

• aviyodea
  • דירוג זהב

טוב, יום חדש מתחיל...

אני מרגיש בימים האחרוני התרופפות, אני מרגיש שאני צריך ריגוש גדול, וגם שאני ממלא את היום בתוכן זה לא מספיק לי אני צריך משהו עם יותר אקשן, יותר מרטט את הלב...

אז אני פשוט התחלתי להיות הרבה יותר זמן באתר, והתקשרתי לאחד החברים שזה צעד משמעותי ומלחיץ בשבילי..

ואני מרגיש שאני מנסה למלא את הריגוש באתר הזה, אבל זה לא מספיק לי, וגם זה יכול להוביל לדברים לא טובים כלפי אחרים..

לכן אני חושב שכדאי להגביל את השימוש באתר לרבע שעה ביום, ובמקרה הצורך חצי שעה, והזמן יכול להיות מפוזר במשך היום..
ואם יש באותו יום שיחה עם חבר אז ארבים דקות כולל השיחה..

אבא יקר, ממלא כל עלמין, מלא את ליבי בשמחה וסיפוק, ועזור לי שלא לחפש ריגושי שווא, רק אמת וטוב!!

אבא יקר, אני חולה, מקבל את זה באהבה, ויודע שהחיבור אליך הוא התרופה, כי אתה רופא כל בשר, אנא רפאני וארפה!!!

מעדכן..

לגבי הצעדים, לא הייתה סיטואציה שמשקפת את מצבי בתחום. חוץ ממשהו קטן שהצלחתי ומשהו קצת יותר גדול שגם הצלחתי.

לגבי ההתמכרות הצדדית, נפלתי כמה פעמים, ובגלל שינוי במציאות הנסיון היה יותר קשה מבעבר, אם תמשיך התדרדרות זאת, אחזיר את המציאות למצב הקודם.

לגבי החוסר, עולה ועולה, ואני מנסה למלא אותו בדברים שלא ממלאים אותו, ואני מנסה עכשיו למלא מכיוון אחר, מקווה שאצליח... אשתדל לעדכן עוד יומיים בעז'ה אם הצלחתי ואם לא אחפש מילוי אחר. אשמח לשמוע ממכם רעיונות (חוץ ממה שכתוב במדריך)

לגבי הנקיות, תוגה רבה לבורא היקר, 33 ימים. 
כל כך מתאים הפסוק 'ג"ל עיני ואביטה נפלאות'...

מצפה לישעות בתוך שאר חולי עמו ישראל...

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118616

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אחי !!!

אני חייב להגיד שאני לא חושב שאתה צריך להגביל את הגלישה כאן לכך וכך דקות ...

אני חושב שבכל פעם שיש לך חשק לתאווה ואתה מרגיש שאתה עומד לפנות לתאווה עדיף שתגיע לכאן ותכתוב ותקרא ותצ'וטט אם יש עם מי ...

אם אתה בנוסף לדחיקה של הרצון לפתוח פורנו גם תתחיל לדחוק את הרצון לפתוח את האתר בסוף אתה תישבר ואתה תיגש קודם לפורנו ...

זו רק דעתי אבל ויכול להיות שאני טועה כמובן מי אני בכלל שאמליץ... 

ואני שמח שהתקשרת לחבר! זה צעד מעולה! כל היום שלי הוא סביב שיחות טלפון לחברים ולספונסר, וללכת לקבוצות. כל החיים שלי סובבים סביב זה !

שמתי לב, שבגלל שכל בוקר הייתי מתקשר לחבר מסויים, כדי לדבר איתו על הקו תוך כדי שאני נוסע לעבודה ועובר צומת בעייתי, אני כאילו התרגלתי לזה ואני כבר מחכה בקוצר רוח בצורה אוטומטית איך שאני עולה על הקטנוע ישר מרים לו טלפון, ההרגל נהיה להרים לו טלפון ולסוע "איתו" על הקו לעבודה במקום לסוע לשוטט בדרך לעבודה ....

הפעולות האלה יש בהן המון ואתה מפסיד אותן כשאתה לא בקשר עם אנשים!

ממליץ לך מאוד להצטרף לקבוצה הטלפונית כל בוקר בעשר ורבע, וגם לעשות טלפונים לאנשים כל יום באופן קבוע ! גם כשהכל טוב וגם כשפחות...

וכמובן שאת העיצות האלה אני נותן לא רק לך אלא גם לעצמי !

אוהבים אחי !

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118617

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום
aviyodea כתב on 25 אוק' 2019 12:05:
בהתקדמות העבודה הכל אותו דבר..

תודה ענקית לרחמיו המרובים של האבא העצום שלנו!!!

רציתי לשתף, שכשאני רואה דברים אסורים, כשהמחלה מתחילה לפעול אני מתחיל להיות עם תחושות של כעס, הקפדה, ותסכול... והרבה בעסה לכמה דקות אחר כך, אפי שהיו רק 'בדיקות', זה כ"כ קשה שקשה לי, וכמובן שלא תמיד מתאפשר לי, לעשות שיחה עם אבא שלי..

יש לכם עצה?

לגבי זה....
אני גם כן מוצא את עצמי מתי שאני שטוף זימה אחרי פעולות תאווה, או גם לפעמים בלי פעולות תאווה אלא מרוב שאני שטוף בפנטזיות ומחשבות ותכנונים על איך אני הולך ליפול ומה אני הולך לראות וכו' מה שנקרא ב"קריז" אני גם כן לא מצליח להביא את עצמי לדבר עם אבא בכלל...

מצאתי שמה שעוזר לי ברגעים האלה, זה לדבר לאבא שבשמיים קצת בחוצפה...
אני מצטער שאני עושה את זה, אבל לפחות ככה אני מצליח לדבר....

אני אומר לו (ולא מבקש או מתחנן) "אבא - אני גמור. הלב שלי לא פה. המוח והמחשבות במקום אחר לגמרי. אתה יודע בדיוק איפה. אין לי סיכוי לבד. אני אפילו לא יכול להתפלל אלייך... ולא מצליח לדבר איתך.. זה בידיים שלך אבא. או שאתה לוקח את זה ממני ועוזר לי להתחבר חזרה או לפחות להגיע למצב שהלב שלי מתרכך שאני יכול להתפלל אלייך, או שאני אבוד. הכדור בידיים שלך אבא אני אבוד. אם אתה לא עוזר לי אני הולך ונופל וזה לא אשמתי אני ניסיתי."

שמתי לב (בינתיים) זה כל פעם עבד לי... במיוחד כשהייתי כבר על סף שימוש... 

כנראה שבאמת יש משהו בעניין הזה של הלזרוק את זה לקב"ה...

כנראה שאני כבר במצב הזה... שהכל מחורבן לי והכל כבר אבוד... ואני אומר לקב"ה ככה במילים האלה שאני אין לי סיכוי זהו אכלתי אותה מפה קח את זה אתה או שאני מתרסק ומשתמש - כנראה שזה באמת צעד 2-3... זה באמת באמת למסור את זה לאלוקים...

כנראה... או שאני מדבר שטויות וזה סתם עבד לי באותו רגע

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 4 שנים, 4 חודשים #118621

• aviyodea
  • דירוג זהב

דרך מעניינת להתפלל נשמע 'עזות של קדושה'.
קשה לי לבוא ככה לבורא עולם, אחשוב על זה...

לגבי הקשר עם החברים אתה צודק, אשתדל לקדם את זה..

לגבי הגבלת השימוש באתר, אני משקיע המון זמן, ואני מרגיש שאני לא יכול להגביל את זה, ברור שאם אני מרגיש שאני חייב אחד משניהים ברמות מטורפות ברור שאבוא לפורום

נכון להיום עברתי את ההגבלה בעשרים דקות...

מקבל את זה באהבה כי אני סומך על הדעה המקילה שטוענת שאני לא צריך להגביל בכלל

תודה 

זמן ליצירת דף: 0.67 שניות

Are you sure?

כן