ברוכים הבאים, אורח

אם אקבל, אחלים.
(0 צופה) 

נושא: אם אקבל, אחלים. 5926 צפיות

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146874

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
הי ..
קראתי. מה שכתבת בשמור עיניך. 
שמחתי לקרוא , ושמח על האופטימיות. 
אז כן זה המקום להתחלה של החלמה .
ה' יתן לך כוח לוותר , ולעלות על דרך,  אוהבים אותך

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146881

aviyodea כתב on 20 יוני 2023 07:49:

בית הבושת הוירטואלי לא חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג. 

בטח אתם חושבים לעצמכם, מה הוא כותב, זה רק שבוע, אבל אני משוכנע ללא ספק, שזה יגיע וימשיך ויתקיים עד יומי האחרון בעז'ה..

אני מתפלל להישאר נקי ושפוי רק להיום
אוהבים אותך בהצלחה

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146887

• din123
  • דירוג זהב

אני גם חושב מחשבות של זהו אני מפסיק ובחיים לא אחזור לזה
אבל מניסיון העבר ככל שאני נותן כותרות יותר גדולות כך אני מתרחק מההתמודדות היום יומית שלי 
ועיקר העבודה שלנו כמכורים היא העבודה של כאן ועכשיו 
אם ארצה לקחת ספונסר אי פעם ויבואו 4 אנשים 
הראשון יאמר: אני רוצה להיות  נקי להחודש
השני יאמר: אני רוצה להיות  נקי להשבוע
השלישי יאמר: אני רוצה להיות  נקי להיום 

אלך עם הרביעי שאומר אני רוצה להיות נקי לעכשיו 

כי כולנו רוצים להפסיק כולנו מאסנו בחיים שאין לנו שליטה על עצמנו (נ.ב. לא מחפש שליטה על החיים שלי אני מחפש שליטה רק על עצמי או יותר נכון על היצר!)

אבל עיקר הבעיה שלנו היא הדרך 

aviyodea אתה אלוף ועצם זה שאתה חוזר לכאן ושוב בלי להתייאש מעמיד לך יעד חזק זה מראה כמה עולם פנימי מופלא יש לך! כמה החיבור שלך לבורא עולם הוא מופלא שאפי' שאתה במקום שהתאווה שלך שולטת בך אתה עדיין מאמין שאתה יכול 
אבל עם זאת העבודה לאורך זמן לימדה אותי שאם אני רוצה להצליח אני צריך פחות להתמקד בהצהרות ויותר להתמקד בהצלחה היום יומית 

לטעמי (ושוב ייתכן מאוד שאצלך זה שונה) הצהרות אולי מאוד טובות בהתחלה אבל אם אני רוצה להמשיך לאורך זמן אני חייב לעבוד על שינוי התפיסה שלי ולחיות בכאן ועכשיו
(כן... בדיוק אותו רצון שבא אליך וסוחב אותך לתאווה עם כאן ועכשיו אותו אני רוצה לרתום לעזרתי)

אוהבים אותך 

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי din123.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146888

• din123
  • דירוג זהב

אל תרגיש רע עם עצמך אם נפלת יותר תהיה בטוח שאתה לא היחיד.

הרבה פעמים בדרך לנקיות הרגשתי שהמלחמה כבידה יותר ואני נלחם נגד רצונות ודחפים שאפי' בזמנים הגרועים שלי לא הייתי שם. 

לגיטימי ונורמלי... הייתי רוצה לתת לך עצה אבל לא מרגיש שהניסיון שלי יכול לתרום לך אבל תשאל את המומחים. 

לפעמים הנפילות הגדולות מגיעות דווקא מתוך עלייה גדולה.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146889

• din123
  • דירוג זהב
ועוד משהו אחרון חביב...
לא משנה כמה אתה דתי... וגם אם אתה הולך עם משניות ובלכתך בדרך אל תלקה את עצמך על הנפילות שלך​ 'בית בושת ווירטואלי' וכו' כאילו אתה הולך לשם כי לא אכפת לך מה' ומעכשיו כן אכפת לך.
הלכת לשם כי היית חולה!!!! אתה תפסיק בעזרת ה' ללכת לשם כי עכשיו אתה מטפל בעצמך!!!(חולה שמטפל בעצמו / מבריא - תבחר אתה יש שיאמרו כך ויש שיאמרו כך)
אין קשר ליראת שמיים שלך.
(אם אתה רוצה לעבוד על היראת שמיים שלך כי אתה חושב שהיא נפגעה מהמחלה שלך תעבוד אבל אני לא חושב שזה מה שיעזור לך לצאת, אולי כתוספת...)​
נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי din123.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146897

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה!
מקווה שתצליח להגיע לאיפה שאתה רוצה!
(אולי כדאי לשחזר איזה פעולות עשית פעם שעברה ועבדו בשבילך?)

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי יוסי91.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146899

מחזק מאוד את din124 מזדהה לגמרי גם עם התחושה של להיות נקי לעכשיו ורק לעכשיו

בנוגע לכותרות הגדולות יכול להגיד מהמקום האישי שלי שהגאווה הפילה אותי עמוק מאוד מאוד להיות בענווה ולזכור שצעד קטן ההוא קטן לא דרמטי אבל הוא זהזה שבאמת מקדם אותנו  שנזכה לאור וטוב עלינו ובליבנו

נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי יוני555555.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146923

• aviyodea
  • דירוג זהב

באמת תודה ענקית לכולכם!!
אכפתיות גדולה ניכרת מדבריכם, אוהב אתכם..

משתף שהיום היה יום ריק מהחלמה, לא הגעתי למקום נורא בתאווה אבל קצת יותר מבטים מאתמול, וכך דרכו של היצר מעט מעט מושך אותי עד עפר. 
אני שמח מאוד על העירנות למצבי ועל היד על הדופק..
מחר אני מוכרח לעשות פעולות מלאות של החלמה שזה אומר:

שיחה טלפונית אחת לכל הפחות.
2 כניעות.
שיתוף כאן
שיתוף בקבוצה.

חברים יקרים, בהקשר למה שכתבתם..

אז לגבי הרמה הרוחנית- לא חושב שיש קשר בינה לבין המחלה שלי, למדתי זאת מזמן ואני ממש חושב כך, וזוהי אחת הסיבות שאני מרגיש שייך וקשור אליו יתברך גם בתוך השפל..
לא אומר שאין הרגשת תסכול ועצבות אבל לא ריחוק..

ולגבי ההצהרות, אצלי ההצהרות מחזקות אותי מאוד, כשאני יודע שהצהרתי כאן בכתב גדול ובאופן נחרץ ויש כאן גם חלק שמכירים אותי ודיברו איתי, זה נותן בי עוצמות להמשיך ולהצליח, להביט במטרת היעד מידי יום ביומו.

וזכורני שכמה וכמה פעמים עצם המחשבה על הרעיון הפשוט הזה 'שאני לא מכניס בית בושת אליי, בדיוק באותה מידה שאני לא נכנס לבית בושת' הצילה אותי מנפילה ופיקסה אותי בשניות..

מטרתה היחידה של הצהרה זו היא להזכיר לי ולחזק אותי בדרכי ליעד הנכסף, אם אני קורא זאת זה מאוד מחזק אותי, והעובדה שבכל פעם שאכתוב כאן הודעה אשתדל לכתוב זאת שוב ושוב בהחלט תעשה בי רושם, זו הבנתי מההכירות שלי עם עצמי.

אתן דוגמה שתמחיש זאת, לאחר 464 ימים ללא פעולות תאווה- נפלתי, ואז אמרתי בקבוצה שלנו 'אני מת ולא נכנס היום שוב לרשת', הייתה בי בערה מטורפת לתאווה, אבל המשפט הזה עמד לי מול העיניים ולא הייתי מסוגל להיכנס לרשת שוב. למחרת אמרתי אותו שוב ואחרי זה עבר הקריז ומאז המשכתי עוד כ300 ימים..

נחוש אני במטרתי, מודה לכם מאוד מאוד על חיזוק ה 'רק להיום', אין לי ספק בדבר, אני חי ב'רק להיום' ובכל זאת מזכיר את החזון הגדול של הדרך הכוללת, בכל יום- המדימה היא אותו היום, אבל ים גם חזון שכדאי להיישיר אליו מבט מידי פעם.

שיניתי מעט לסגנטן עם יותר ענווה, ולמרוצ זאת לא עם פחות אחריות..

בעזרת אבא היקר בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיון תשפ"ג

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146952

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים,

היום לצע3י לר הצלחתי לבצע את פעולות ההחלמה כתכנון, רצתי ממשימה למשימה, וכמובן שנשארו משימות, ואת משימות ההחלמה הזנחתי.

והיום נוכחתי לדעת כמה ההחלמה בדרך בה אני פועל משפיעה על חיי! הרגשתי זאת במצב הנפשי שלי, היום עשיתי פעולת החלמה אחת, ולפני כמה דקות עוד אחת. עשיתי כניעה באחת עשרה בלילה שהפכה בי לטובה את מצבי הנפשי. ועשיתי שיחה לחבר לפני חמש דקות.

מדהים! כמה כוחה של כניעה, כמה חיבור ורוגע היא משרה בי.

מתכנן מחר גם לעשות פעולות החלמה, והפעם עם יותר ריכוז לבצעם.
2 כניעות- בוקר וערב 
כניסה לקבוצה והתכתבות עם חבר בקבוצה.
כניסה לשמור עיניך.

בעזרת אבא היקר בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 10 חודשים #146962

• aviyodea
  • דירוג זהב
שלום חברים יקרים.

היום התחיל בסדר, אמנם היה שלב בו הייתי מחוץ לבית והייתה מושאת תאווה וננתי מבטים, זה היה מראה יותר חמור מהרגיל. אני מאוד שמח שלמרות שהיה בי רצון חזק לעשות פעולה תאווה לשנות מיקום שלי, לא עשיתי זאת. עשיתי כניעה קצת אחרי זה, אמנם היא בינונית, לא מרגיש את עוצמת הכניעה לדכתי גם כתוצאה מהעייפות שלי הריכוז נחלש.

עוד מעט אעשה כניעה נוספת. 

אכתוב מכתב לאבא.

אבא יקר,

אני יודע שאני עם חסרוןנות רבים, אני יודע שיש לי מה לתקן, והרבה..

מצד שני אני גם יודע כמה מעלות יש בי, כמה מיוחדות יש בי.

והכי חשוב הוא שאתה אוהב אותי בכל מצב שאני בו, ואני מצפה מעצמי להצליח מאוד מאוד!! 

העניין שפעמים רבות אני מתאכזב כי אני יודע שיכולתי יותר, אז עלי לזכור טוב טוב, הלוואי ואהיה בכל יום יותר טוב מקודמו, לא למדוד את עצמי רק לפי האידיאל הסופי, כי התהליך בנוי משלבים שלבים...

אנא מלך חי וקיים עזור לי להרגיש הנהגתך וקירבתך, ולשמוח מאוד בכל מה שאתה עושה לי ובכל מקום אליו תנהיג אותי.

אנא ממך עזור לי להבין ולחיות את העובדה שחיי מונהגות על ידך, שאתה שולט על החיים שלי ולשמוח בזה שמחה גדולה, בין שהיה מה שרציתי ובין שלא, שפשוט ארצה את רצונך, יותר מזה, אשמח ברצונך אף כשאינו רצוני!!!

נכון שטעיתי, אבל כאן עצת היצר מנפחת את זה למשהו ענק, הרי הגיוני שאתן מבט, ואני שמח שזה מציק לי, שאני לא מפקיר את התחום הזה, ועובד על עצמי, ואם קולט שנגרר אחרי מבט עושה הכל לעצור את ההיגררות..

התכנון להחלמה היום:

כניעות נוספות- 2 לפחות.

התכתבות בגוגל צ'אט.

התכנון לנקיות להיום:

להשיג לפחות עשרה ויתורים כשאהיה בחוץ היום..

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג
נערך לאחרונה: לפני 10 חודשים על ידי aviyodea.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 4 שבועות #146982

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים יקרים!

עדכון מצב ההחלמה:

בשישי היו 2 כניעות, והייתי באתר ובקבוצה שת גוגל צ'אט.
קבעתי לעצמי לאסוף עשרה ויתורים על מבטים ביום שישי, וזה ממש עזר לי. הרגשתי שיש לי יותר כח להסיר מבט מהתאווה.

היום, בעזרת ה', התכנון לעשות שיחה לחבר, אולי לשניים. לעשות 2 כניעות.
ועשרה ויתורים.

קצת מהלחצים:

יש כמה דברים שאני מודאג מהם, חלקם יתבהרו במשך השבוע בעז'ה.

בעזרת אבא היקר

נערך לאחרונה: לפני 9 חודשים, 4 שבועות על ידי aviyodea.

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 4 שבועות #147019

• aviyodea
  • דירוג זהב

אני כרגע בתקופה מאוד קשה. תקופה גורמת להציף בי פגמי אופי שקיימים בי. אני יודע שכניעה וכתיבה יומית יכולים להוציא אותי מזה אבל אני מתעצל..

בעז'ה אעשה כתכנון שאני אכתוב כאן.

תכנוני החלמה:
כניעת בוקר וערב. הכוללת התבטלות גמורה לפניו.
כתיבת בוקר.
שיחה לחבר. אולי לשניים.

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הוירטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147045

• aviyodea
  • דירוג זהב

שלום חברים,

היום טוב, לחוץ ועמוס, אבל טוב.
אעשה כניעה הבוקר.

רציתי לשתף שהבוקר ראיתי תאווה ועלתה בי מחשבה על תאווה שראיתי ברשת-בבית הבושת הוירטואלי, ואמקתי לעצמי אם אני רוצה שאכן בית הבושת הזה לא יהיה חלק מחיי אני מוכרח לעצור עם המחשבות האלה. ומיד עצרתי.

היום הפנמתי יותר שכדי שבית הבושת יהיה מחוץ לתחום צריך שהמחשבות הללו יהיו מחוץ לתחום בשבילי.

ואלו תכנוני פעולות ההחלמה להמשך היום:
כניעות בוקר וערב.
שיחות לשני חברים.
כתיבה יומית.

בעזרת אבא היקר
בית הבושת הויטואלי לא יהיה חלק מהחיים שלי מתאריך כב' סיוון תשפ"ג

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147069

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב ידידי היקר 
שמח לראות שחזרת אלינו. 
מתפלל בשבילך שתצליח עם ההחלטות , והתוכניות דל הבוקר. 
בהצלחה. חבר,  אוהבים ומחבקים. 

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 9 חודשים, 3 שבועות #147100

• aviyodea
  • דירוג זהב

תודה שבי!!
משמחת מאוד תגובתך..
כיף לדעת שאתה איתי בדרך..

מעדכן על היום, יום ללא החלמה כלל!!
למעט כניעה שאעשה עוד מעט והשיתוף כאן.

היו הרבה מבטים ברחוב, מרגיש את הצורך בהם, בגלל שאני ממעט בפעולות ההחלמה..

זו נורא אדומה, אני מוכרח לעצור ולעשות פעולות. חבר התקשר שאמרתי לו מתי, ולא עניתי:disappointed_relieved:

לא מלקה את עצמי על היום הזה, שמח שכבר בשלום, ובתקווה למחר ליום מלא בהחלמה לאיפוס עצמי, ועצירת הניתוק הגדול בימים האחרונים.

בעזרת אבא היקר

זמן ליצירת דף: 0.66 שניות

Are you sure?

כן