ברוכים הבאים, אורח

נושא: אם אקבל, אחלים. 3217 צפיות

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 2 שנים #124328

• אחת שאלתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 489 ימים
  • דירוג פלטיניום

אשרייך ! ,
אני מרגיש שאנחנו מאוד דומים , גם אני מתקשה עם הכניסה לאתרים ובמיוחד שאני מצליח לשמור על נקיות פתאום המפגש עם החיים - המטלות שאני לא מצליח לעמוד בהם כל כך קורא לי לבוא ולברוח לשם ... 
אשרייך על העמידה האיתנה .
שהשם יהיה בעזרך תמיד!

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 2 שנים #124329

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שיהיה בהצלחה רבה בעז"ה

שמח בהצלחתך

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 2 שנים #124334

• aviyodea
  • רצף ניקיון נוכחי: 876 ימים
  • דירוג זהב

תודה רבה חברים יקרים!!

כמה מעודד ותומך לראות את התגובות שלכם ועוד זמן קצר לאחר שכתבתי את הדברים..

ממש תודה, שמחתם ועודדתם.

מעדכן, בסוף עשיתי כריעה והתחננתי לבורא עולם להיות בריא ומתוקן יותר, ואמרתי לו שקשה לי לוותר והתחננתי אליו שיעזור לי.. השתחרר קצת, אבל עדיין מחכה לשעת סיום הנדר..

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 2 שנים #124346

• aviyodea
  • דירוג זהב

לא יאומן הנס שקרה לי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התכתבתי עם חבר, חמש דקות לפני סיום הנדר, ו...הכל עבר, ונדרתי עד מחר בצהריים, אמרתי לו שאני חושב שזה המעשה הכי טוב שעשיתי בחיי.. זה מילא אותי ברמות מטורפות..

התפללתי וכרעתי והתחננתי, ובורא עולם שמע והציל אותי...

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 2 שנים #124348

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

שמח בשבילך. בהצלחה רבה בעז"ה

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 1 שנה, 1 חודש #136419

• aviyodea
  • דירוג זהב

וואוו איזו התרגשות מטורפת....

לא הייתי פה 11 חודשים ולא עדכנתי את הספירה כ330 יום...

ופתאום אני בא לפה לעניין צדדי, ולא יכול שלא להיכנס ליומן המסע שלי ולשתף על עצמי.

היום אני מחלים בעיקר דרך קבוצת התכתבויות עם חברים מחלימים, ושיחות לעיתים רחוקות, ועובד על השורש לשימוש. הספירה שלי היא על שימוש באמצעים טכנולוגיים או אחרים לשם תאווה, וכל פעולה של הליכה למקום או שימוש באמצעי כל שהו לשם תאווה היא איפוס, בכך אני יודע שאחרי פעולת תאווה זה איפוס וזה מחזיק אותי. בהתחלה הדרך הייתה קשה במיוחד, הרגשתי קושי עצוםםם!! זה היה בעיני כאילו להוציא את הדבר הכי כיף בחיים, אבל הייתי נחוש לעשות זאת איפסתי את כל כמות הימים 'הנקיים' כ280 יום , כי הם היו נקיים משז"ל ולא מפעולות תאווה, הרגשתי מוזר להיות נקי מתאווה כביכול ולשוטט ברשת במקומות פרוצים... כיום אני על 296 ימים נקיים משימוש באמצעים או הליכה לשם תאווה, תודה לאבא!!

תודה ענקית לבורא עולם שסייע בעדי להחליט החלטה נחושה מאוד, שיהיה מה שיהיה אני בעזרת ה' לא מכניס את בית הבושת הוירטואלי לחיי.

חברים יקרים, עוד רציתי לשתף שהיום אני עושה גם ספירה על מבטים, וכיום ביום הרביעי. גם גאן לאחר שהגעתי ל164 יום נקיים ממבטים הבנתי שזה לא נקרא נקי ממבטים ואיפסתי ואתה והגדרתי מחדש וספרתי.

מה שה' עזר לי לגלות הוא שהסיפוק מהספירה ומהדרך שאני עובר חייב לביות סיפוק גדול כדי שאעריך אותו ואמנע מהתאווה בעבורו..

הרצון צריך להיות ברור כדי שהבניין יהיה יציב, מה בהחלמה אני לא מוכן שיכנס לחיים ומה בעיניי לא כזה נורא, ככה ההחלטה שומרת על גבולות ברורים.. 

הצלחה לכולם בכל העניינים.

איך אפשר באירוע כזה מרגש לא לכתוב מכתב לאבא..

אז אבא יקר, אני מתרגש לבוא ולכתוב כאן אחרי תקופה ארוכה מאוד, מתרגש לבוא ולכתוב לך מלכי ואלוהי, אבי, ומקור כוחותי וחיותי.
מודה אני לפניך על כל הנתינה האינסופית שלך, נתינה ללא גבולות, וללא מעצורים, ולא רק לי אלא לכל הברואים כולם.. אבא יקר, תודה ענקית על הזכות להיות מהעובדים אותך בתחומים הכי קשים והכי יסודיים שיש. תודה על הזכות להיות מעבדי ה' גם כשקשה..

אסיים בתפילה אליך אבא, שאזכה לעשות נחת רוח לפניך יתברך, שאזכה לקבל את רצונך באהבה, שאדע תמיד ואזכור תמיד שרצוני הוא רק ב'הוא אמינא' ואתה מחליט את המסקנה של כל סוגייה בחיי, ואתה מחליט אותה על הצד הטוב ביותר!!! 

מלכו של עולם, פשוט תודה!! על הזכות להיות בינך ולכתוב לך, על הזכות הגדולה שאתה מנהל את חיי!!

לפעמים אני רוצה כל כך להודות לך שאני אומר לעצמי רק שתיקה יכולה לבטא את התודה הענקית שלי אליך, שתיקה שאומרת בעצם שאתה יודע עד כמה אני מודה לך ושמילים לא יכולים לבטא זאת..

אוהב אותך אבא!!

בנך, המכונה אביודע..

תגובה: אם אקבל, אחלים. לפני 1 שנה, 1 חודש #136453

• המשתוקק
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף שכתבת פה. אנחנו אמנם בקשר בהנגאוסט, אבל הפורום זה משהו מיוחד... ממליץ לך שוב לחזור באופן קבוע

זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן