ברוכים הבאים, אורח

רק להיום
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: רק להיום 542 צפיות

רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117760

אסירות תודה לאלוהים על היום הנקי. מפעם לפעם אלוהים מעניק לי מתנה בכך שהכמיהה לשימוש נעלמת ממני לתקופה מסוימת , אפילו שאיני עושה שום פעולות של תוכנית. מיד הראש שלי קופץ ואומר לי, רואה החלמת גם ללא תוכנית, הכל עניין של בחירה וכח רצון. הפעם החלטת להשאר נקי ולא להשתמש יותר וככה זה במציאות שלך. האמת היא שזאת ההכחשה הגדולה שבה אני חי שנים. אני סקסוהוליסט ואיבדתי את חופש הבחירה. אני חסר אונים מול התמכרותי, חסר אונים מול ניהול חיי. כבר שנים שאיני שולט בעצמי בכל מה שקשור למין ולנשים, יש בי דחף חזק והרסני, שלקח ממני את זכות הבחירה בעניין הזה. אני יודע שרק כח גדול ממני יכול להחזיר אותי לשפיות. על כן החלטתי גם עכשיו למסור את חיי ורצונותיי לידי אלוהים שיעשה בי כרצונו. אני אדם שעולמו הפנימי חולה מאוד, ההכחשה עובדת שעות נוספות, הכל בשביל לנתק אותי מהמקור של חיי. השימושים שמצאתי במין ובנשים היו הפתרון המהיר לכל בעיות חיי. בכל פעם שעלה בתוכי משהו שלא הצלחתי לקבל ולהכיל ברחתי להשתמש. אני חולה שליטה והדבר הזה הוביל אותי המון פעמים להשתמש בעצמי ובאחרות. הרצונות העצמיים שלי הרסניים מאוד ומבחינתי לחיות היום לפי רצון אלוהים זאת כניעה. זה אומר שאני מוותר היום על כל מה שאני רוצה ולתת לאלוהים להראות לי מה רצונו ממני. כאשר אני מסרב לקבל את המציאות כמו שהיא אני בורח לעולם הדימיון, שמה אני כל יכול. על כן עליי להיות בקשר מתמיד עם חברים בהחלמה. אני כבר 7 שנים בתוכנית 12 הצעדים ועדיין נופל מפעם לפעם. לא מצליח להרגיש לגמרי את השחרור מהאחיזה הקטלנית ורבת העוצמה של מחלת ההתמכרות. אבל אני עדיין כאן, אני יודע שיגיע הרגע שבו אלוהים יגע גם בי, בזמן שלו. מתפלל היום לשלווה, למצוא באלוהים את מה שחיפשתי בתאווה.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117762

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

התחברתי מאוד לזה שרשמת שאינך שולט בחיים שלך בכל מה שקשור לתאווה, מאחל לך הרבה הצלחה בדרך.

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 8 חודשים על ידי יוסי91.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117766

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי
מה קורה חבר? לפני שנה וחצי גם היית פה...
אשמח לשוחח איתך. 
לי התכנית עובדת, כי אני עובד אותה על פול טיים והיא הכי חשובה לי בחיים. 
אני מאמין שאלוקים רוצה לתת לך גם יום שפוי ונקי.
השאלה מה לא עובד פה?
אשמח לדון איתך על זה.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117770

• gidi
  • דירוג פלטיניום

אהבתי והזדתהתי מאוד עם ההרגשה והחשיבה הזאת שעולה אחרתי תקופת נקיות וכאשר מפלס התאווה יורד, עזרת לי לזכור שאני עדיין צריך להפנים את החוסר אונים מול התאווה וכמה המחשבות האלה שיקריות.

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117801

מה נשמע אח יקר? אתה מכיר אותי אישית?

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117811

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך,
מזדהה עם הקושי שלא לעלות על דרך,
אין לי מה להגיד לך, אבל מתפלל בשבילך שאלוהים יוביל אותך למקום יותר טוב.
באהבה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: רק להיום לפני 4 שנים, 8 חודשים #117899

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

לא יודע
רוצה לשוחח?

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן