ברוכים הבאים, אורח

תפילה אישית בשמע קולנו על בסיס ה-12 צעדים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תפילה אישית בשמע קולנו על בסיס ה-12 צעדים 38 צפיות

תפילה אישית בשמע קולנו על בסיס ה-12 צעדים לפני 3 שבועות, 2 ימים #117643

• יהיה טוב123
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

בס"ד

שלום לכולם!
אני חדש פה, אבל בעקבות מה שקראתי על שיטת ה12  צעדים, נשפכה ממני תפילה בשמע קולנו בהשראת ה-12 צעדים. זה די אישי אבל אם זה יכול להועיל למישהו אז בשמחה, לי זה נותן המון מרגוע וכח לנפש להמשיך להלחם  -

"רבונו של עולם! מלך מלכי המלכים! הגעתי לקצה, אני לא מסוגל לבד,התאווה הזאת גדולה ממני! אני לא מסוגל לגבור עליה, היא מכלה אותי, מפרקת אותי לחתיכות ושורפת אותי עם כל מי שמסביבי.

מלך מלכי המלכים! אני יודע שאתה משגיח מחייה ומוביל את כל המציאות, אין כלום בעולם הזה בלעדיך, כי ממך הכל והכל שלך! וברוב טובך נתת לי את החיים, ואת כל הטוב הזה שמסביבי.

אבא אני רוצה לדבוק בך!אבא אני רוצה להיות רק שלך! אבל התאוות האלה חוצצות ולא נותנות לי! הם מתביעות אותי עמוק בתוך מעמקי הטומאה!

אבא בבקשה תשחרר אותי מהתאוות הנוראיות הללו! עשה שכל הכח האדיר הזה ימונף לעשיית טוב וחסד עם משפחתי ועם הסובבים אותי!עשה אותי שליח שלך להטיב עם אחרים! כי אתה הטוב ורצוני האמיתי לדבוק בטוב ולא ברע ח"ו!

אני מבקש סליחה על הנפילות שנפלתי, ועל כך שפגעתי במשפחתי, ובסובבים אותי, ואולי אף בך ח"ו.

אנא ה' עשה אותי שליח נאמן להביא את דברך בעולם כי זה כל מבוקשי האמיתי! אמן כן יהי רצון!!!"

נערך לאחרונה: לפני 3 שבועות, 2 ימים על ידי יהיה טוב123.

תגובה: תפילה אישית בשמע קולנו על בסיס ה-12 צעדים לפני 3 שבועות, 2 ימים #117647

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 705 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה לך על התפילה. 
הייתי ממליץ לך להכיר את 12 הצעדים מתוך עשייה, ולא מתוך קריאה. 
לי זה עזר. אני קיבלתי את החיים שלי במתנה.

תגובה: תפילה אישית בשמע קולנו על בסיס ה-12 צעדים לפני 2 שבועות, 4 ימים #117722

• מימרא
  • רצף ניקיון נוכחי: 5 ימים
  • חבר חדש

חזק וברוך,
אני חושב שמה שצריך להכניס לעצמנו זה לא הנקודה של לצאת מהמחלה (כי ככה בן אדם שמסתכל על הצעדים הוא יגיד לעצמו שזה רחוק ממנו והוא ממש לא שם ואין טעם וכו...) אלא הנקודה והתפילה היא שרק היום אזכה להישאר נקי מחר זה יום חדש

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.23 שניות

Are you sure?

כן