ברוכים הבאים, אורח

צעד ראשון לשיתוף
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: צעד ראשון לשיתוף 621 צפיות

צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116218

• אהבה
  • חבר חדש

היי חברים אני רוצה לשתף כי הבנתי ששיתוף והוצא החוצה הם חלק מריפוי גם חלק מהחלטה להתחיל לשתף היא שניסיתי לקרוא את 12 הצעדים ואת כל הדברים והכלים שיש פה באתר אבל לא הצלחתי היה לי קשה והתייאשת מהר ואז גיליתי את הפורום הפורום הוא מקום יותר כללי ופחות תאורתי אנשים מספרים ונותנים אחד לשני עצות מהחיים האמיתיים ולא התאורתים אז עכשיו שאני מחליט לקרוא איזה משהוא באתר אני ישר הולך לפורום אז החלטתי להתחיל לשתף גם אני. גם בישבילי וגם לאנשים שכמותי שהסיפור או השיתוף שלי יעזרו להם  (האמת שכבר רשמתי בפורום פעם אחת ) 

אז היום ורק להיום ובעזרת האל אני נקי כבר 50 ימים (כן פה באתר רשום 47 כי התחלתי באיחור את האתגר של 90 יום ) כן ירבו ימים של נקיון  אני אתחיל במסודר מההתחלה הגעתי למצב שבו אני ממש כבר נגעל מעצמי מצב שללא ספק הרגשתי מכור והרגשתי שחיי לא בשליטה אז קיבלתי את ההחלטה שבמצב הזה אני לא רוצה להיות יותר אבל למסכנה הזו הגעתי כבר אין ספור פעמים אומנם הפעם באמת הייתה יותר משמעותית והגיע ממקום מאוד מאוד נמוך ואז אמרתי איך אני אעשה את זה שונה מכל הפעמים שעשיתי עד עכשיו אז חיפשתי באינטרנט מה ואיך קבוצה חייה לא היה לי את האומץ וכך אחרי חיפושים לפתרונות מצאתי את האתר הזה שמור עינך נכנסתי האמת שבהתחלה היה נראה לי כמו אתר דתי מדי ושכל ענינו זה דת אבל לאט לאט הבנתי שזה בכלל לא משנה כולנו באותו מצב אחרי 3 ימים של נקיון ראיתי את אתגר 90 הימים והתחלתי האתגר היום הוא משהו שמרים אותי מאוד לראות את הימים שחלפו ושאני עדיין נקי (רק להיום ובעזרת האל הגדול ) פה ושם אני קוראה גם את תוכנית 12 הצעדים ודברים מהפורום שמרימים ומחזקים אותי בדרך לנקיון .
אני יחזור לימים הראשונים אחרי הרבה שנים של התמכרות התחלתי להתנקות גם מהדברים שההיתי מכור אליהם וגם לאוננות שמתלווה אליהם שהיא בעצם תופעת לואי שלהם בקיצור הימים הראשונים שלי היו מאוד מוארים ושמחים אבל בשבוע השני התחלתי להרגיש ממש תפעות גמילה תופ]עות גם נפשיות וגם פיזיות מצב זה הוא קשה מאוד שם בדרך כלל נשברים אבל הפעם החלטתי שאני הולך על זה בכל הכוח ואם האל ירצה אני לא יפול התקופה של הקושי הרב הזה הייתה בערך שבוע וחצי שבועיים ממש של כאבים פיזיים ומצבי רוח אך היא עברה וחלפה ולאט לאט חזר לו האור והרבאק אך לאט לאט  הכל חוזר למצב הרגיל והחיים נרגעים והגוף והנפש מתרגלים ואז המוח על מצב יותר אוטומטי וכן נכנס הבעיה כי דווקה במצב הזה כמעט ונפלתי כמה פעמים פשוט כי המוח כבר לא מתוח ו מוכן למלחמה ואז איזה מחשבה שלא נעצרת בזמן תוקפת ומזה אני כרגע מפחד שאחרי כל כך הרבה זמן של נקיון (שיא שלי ) אני עלול ליפול. 
עד כאן להיום מקווה שאני אמשיך להעדכן בקשיים של להיות נקי ולא בקושי של נפילה חס וחלילה אז חברים תודה לאל ולכם על העזרה התמיכה ושנמשיך כולנו להיות נקיים רק להיום ובעזרת האל לעולמי עד  

תגובה: צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116220

• Yk1
  • חבר קבוע

תודה ענקית על השיתוף המדהים הזה!
למי שנמצא, כמוני, בתחילת דרכו, כיף ממש לקרוא את זה וזה מעודד מאוד.
מתפלל ומקווה בשבילך שתחזיק מעמד ותמשיך הלאה.
שתמיד נצליח לזכור את הרגע שאחרי הנפילה, כמה חשוך ורע הוא, וכמה שבאת אנחנו לא רוצים להיות בו.
ויחד עם זה, נצליח להסיח את הדעת, לא לנסות לנצח את התאווה אלא פשוט להעסיק את עצמנו במשהו אחר, והיא תחלוף כלעומת שבאה.

תודה רבה ובהצלחה!

תגובה: צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116229

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

חזק מאד ומחזק מאד !
לראות שזה אפשרי ולראות שזה נורמלי שיש סימנים של גמילה וקשיים זה נותן כוחות כדי לעבור את זה !
תודה !

תגובה: צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116246

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים,
אנחנו פה בשבילך,
תתחבר לחברים מהפורום,
אל תהיה לבד,
ביחד זה עובד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116256

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
"עד כאן להיום מקווה שאני אמשיך להעדכן בקשיים של להיות נקי ולא בקושי של נפילה חס וחלילה אז חברים תודה לאל ולכם על העזרה התמיכה ושנמשיך כולנו להיות נקיים רק להיום ובעזרת האל לעולמי עד"

תודה לך ששיתפת. זה אמת לאמיתה. עדיף לעדכן עכשיו מאשר לעדכן לאחר מעשה.

מאחל לכולנו יום שפוי ונקי. היום. 

תגובה: צעד ראשון לשיתוף לפני 5 שנים, 2 חודשים #116258

• אהבה
  • חבר חדש

תודה לכולם על התגובות והעידוד 

נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 2 חודשים על ידי אהבה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.39 שניות

Are you sure?

כן