ברוכים הבאים, אורח

מנסה לשמור כמה שיותר..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מנסה לשמור כמה שיותר.. 1869 צפיות

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116079

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהבים אותך!
אצלי, ה' התחיל את הדרך שלי בשיחות עם חברים, קודם רק דרך המייל ואח"כ גם בטלפון. משם זכיתי בסוף להגיע לתוכנית 12 הצעדים, והתחלתי לראות נסים.
מאחל לך למצוא את מה שאני מצאתי.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116080

תודה אחי בעז"ה מקווה להגיע גם למציאת המקום שלי.כרגע חושב שאבדוק לגבי פורטיפי ואעדכן איך הולך.
היום הייתי במצב מפחיד קמתי בבוקר אחרי חלום לא כל כך "תקין" והרגשתי שאני חייב כמעט לעשות את העברה ולא ידעתי מה לעשות אשכרה קמתי ב7 ונשארתי שמה נאבק עם עצמי עד שעה 9 בערך ופספסתי תפילה והכול. פחדתי לקום על מנת לא לחטוא היה מפחיד וממש בניסי ניסים,לא עשיתי כלום ואיכשהוא הקב"ה הצליח להוציא אותי מהמעגל הזה לעת עתה.ב"ה מקווה להגיע לכמה שיותר ימים של נקיון כזה ושפע.לעת עתה אני ב"ה בסדר אמנם משום מה אחרי שלא עשיתי אני מרגיש כאילו העברה מחכה לי.סוג של הרגשה כאילו זה חייב לקרות היום בכל מקרה ה' ישמור.מחשבה מפחידה ומקווה שהקב"ה ייקח אותה ממני ומכולם כאן.ממש בתכלס רק כשמנסים לצאת מהבוץ מרגישים כמה זה באמת קשה וכמה לתאווה יש כוח כלכך עוצמתי.
וקשה לא מנסים אז זה נראה כזה "בסדר הכול מעולה פה שם ופה איסור מה יש בזה כבר, הרבה נופלים בזה.."
מפחיד ומטורף רק כשמתחילים להחזיר מלחמה אז ב"ה מתחילים טיפה להבין את הקושי.
מאחל לכולם יום נקי ושיעבור בשלום לכולם.
אוהב אותכם.
ותודה שאתם פה.

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116081

• wannaStop
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף
מנסה להשתדל כתב on 20 ינו' 2019 12:46:
תודה אחי בעז"ה מקווה להגיע גם למציאת המקום שלי.כרגע חושב שאבדוק לגבי פורטיפי ואעדכן איך הולך.
היום הייתי במצב מפחיד קמתי בבוקר אחרי חלום לא כל כך "תקין" והרגשתי שאני חייב כמעט לעשות את העברה ולא ידעתי מה לעשות אשכרה קמתי ב7 ונשארתי שמה נאבק עם עצמי עד שעה 9 בערך ופספסתי תפילה והכול. פחדתי לקום על מנת לא לחטוא היה מפחיד וממש בניסי ניסים,לא עשיתי כלום ואיכשהוא הקב"ה הצליח להוציא אותי מהמעגל הזה לעת עתה.ב"ה מקווה להגיע לכמה שיותר ימים של נקיון כזה ושפע.לעת עתה אני ב"ה בסדר אמנם משום מה אחרי שלא עשיתי אני מרגיש כאילו העברה מחכה לי.סוג של הרגשה כאילו זה חייב לקרות היום בכל מקרה ה' ישמור.מחשבה מפחידה ומקווה שהקב"ה ייקח אותה ממני ומכולם כאן.ממש בתכלס רק כשמנסים לצאת מהבוץ מרגישים כמה זה באמת קשה וכמה לתאווה יש כוח כלכך עוצמתי.
וקשה לא מנסים אז זה נראה כזה "בסדר הכול מעולה פה שם ופה איסור מה יש בזה כבר, הרבה נופלים בזה.."
מפחיד ומטורף רק כשמתחילים להחזיר מלחמה אז ב"ה מתחילים טיפה להבין את הקושי.
מאחל לכולם יום נקי ושיעבור בשלום לכולם.
אוהב אותכם.
ותודה שאתם פה.

אחי, אתה תותח. המצב שהיית בו והתגובה שלך הם נהדרים. התקדמת, התגברת.
הדבר הגדול בזה הוא היכולת לראות על עצמך שאתה יכול להקפיא את עצמך. לא לעשות כלום זה מדהים. לחכות עד יעבור זעם זה דבר שמצריך כוחות, גבורה. היום היית גיבור.
אגב, אם היית קם ועושה משהו אז נשמע ממך שסביר שהיית נופל, וכיוון שכך אין מה להצטער על זמן תפילה והכל.
האם זה טוב לפספס תפילה? לא, אבל הרבה יותר טוב להתגבר פעם אחת על התאווה.

בהצלחה אחי היקר
WannaStop

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116096

תודה לכולם.
בכללי מעדכן..ב"ה נקי תודה לאל.
עברה לי המחשבה היום של כמה זמן כמה ימים עוד מחזיקים נו מה יהיה לא בא לך קצת..רק קצת..ואז להתחיל לשוב לספור..והנה השיר רוצה להתנגן שוב..

ואז יצא לי לחשוב על העניין הזה "רק היום" "רק להיום" שכולם מפזרים אותו בכל הפורום.
וחושב שטיפה יצא לי להבין יותר את העניין שלא משנה מה אחר-כך היום ב"ה תתאמץ ואחר כך מה שיהיה.ואם ננסה לחשוב על כל החיים שלא נפגום ונשאר נקיים אז זה ייראה בשבילנו לא אפשרי.
מקווה להפנים את זה ולהשתמש בזה תמיד.
מקווה להצליח לשמור "רק להיום".
תודה רבה לכולכם שאתם פה.
אוהב אותכם.

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116126

טוב ככה מעדכן..
נפלתי אתמול..אחרי כמה ימים אני חושב ש4 לא זוכר בדיוק בכל מקרה זה מרגיש הרבה זמן..
.והאמת שסוג של..רציתי ליפול בשביל להתחיל מחדש-יצר הרע כמובן..בשביל מה להתחיל מחדשמה זה נותן עוד פעם אחת.. ותמיד אחרי זה המחשבה "באמת הייתי צריך את זה?"
בכל מקרה..חוזר למשחק אבל מחשבות שיש לי, יש לכם טיפים איך להתחיל יותר טוב?
כי יש איזה סוג של פיתוי כזה שאחרי שהחזקת 4 5 יום רצוף(ד"א פתאום מתחיל להרגיש שאני חי יותר ויש לי יותר זמן) אז אפשר לכאורה לוותר קצת-דבר טיפשי

דבר אחרון שממש ממש הפליא אותי 
שמתי לב שלמרות שאין לי סינונים על כל המכשירים למרות זאת לא נכנסתי ובחלק מהפעמים אפילו לא חשבתי על זה..
יש למישהו הסבר לזה?אפשר באמת (כמובן שלא מומלץ) להיות בלי סינונים ולשמור?
רק מפני ש"גדרתי את עצמי בראש"?
תודה לכולכם אחים שלי.

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116131

• Yk1
  • חבר קבוע

שלום לך "מנסה להשתדל".
סיימתי לקרוא את כל השרשור הזה ואני מוצא את עצמי מזדהה איתך בכל פרט.
חווה בדיוק את אותה 'חוויה'...

ספציפית לגבי התגובה הזאת:
א. גם אני מחפש תשובה לשאלת מליון הדולר ששאלת, "איך להתחיל יותר טוב".
(מי לא?...)
ב. בקשר לסינון, מצד אחד גם אני חושב לעצמי שזה לכאורה מיותר, כי הרי גם אם אטיל על עצמי את כל הסינונים שבעולם, תמיד אצליח למצוא איזה פרצה איפשהו ולחטוא, וכל השיטה היא לתקן ולהיבנות מבפנים, בכוחות שלי, ולא מגדרות חיצוניים בהם אגדר את עצמי. לכאורה...
אבל לדעתי זאת טעות גדולה, כי אצלנו, במצב שלנו, עצם הרחקת הנגישות היא חלק מהתרופה, ודברים שאצל אנשים אחרים הם אולי סבירים ולא בעייתיים, אצלנו הם מקור הנפילה.
לכן לצד העבודה הפנימית, הקשה מאוד של בניה מחדש, מבפנים, לדעתי כן כדאי לעשות כל מה שבידיים שלנו להרחיק את התאוה, להפחית את הגירויים ולגרום לכך שבפעם הבאה שארצה, אצטרך להתאמץ יותר להגיע לזה, זה עצמו כבר יחליש את התאוה לפחות בצורה חלקית.

כך נראה לי ואשמח לשמוע בנושא החשוב הזה מחכמים ומנוסים ממני

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116134

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
מנסה להשתדל כתב on 17 ינו' 2019 20:31:

יפה אחי ב"ה!
שמח בשבילך!
התחלת ישר עם 12 הצעדים?

כן. או האמת לא. 
נרשמתי לאתר, קראתי קצת בפורום. עברו כ-3 חודשים וכ-3 נפילות. 
אני רציתי להיות נקי. לגמרי. 

הייתי מוכן לעשות הכל כדי לא ליפול אפילו לא פעם אחת. הלכתי למפגש פיזי של 12 הצעדים, השאר היסטוריה...

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116136

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום
"והאמת שסוג של..רציתי ליפול בשביל להתחיל מחדש-יצר הרע כמובן..בשביל מה להתחיל מחדש מה זה נותן עוד פעם אחת.. ותמיד אחרי זה המחשבה "באמת הייתי צריך את זה?""

אני כל כך מזדהה, עם הסיבה 'ההגיונית' לכאורה לפני כן, ולאחר מכן, לעזאזל, בשביל עשיתי את זה. 

מאחל לך גם יום שפוי ונקי.

אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי, אם בא לך. aw86625@gmail.com

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116306

טוב מעדכן..על מנת להמשיך לשמור קשר עם הפורום הנפלא הזה
נפלתי..לפני כמה ימים בערך והיום,
ומכאן באות המחשבות "בשביל מה.. "כולם" גם ככה עושים את זה תמשיך רגיל..אז תעשה את זה פשוט  במינון פחות.."
אבל אני באמת יודע שכמה שזה נשמע אמיתי ואולי לכאורה *נכון*. ושלא באמת טוב להיות באותו מקום עם לילות חסרי שינה וחיפושים אחרי סיפוקים מידיים קשה לא פשוט ומאתגר ואם החלטתי על משהו צריך לעשות אותו ולהוציא את הספקות.
לגבי הנפילה שקרתה.
שמתי לב שיש שני דברים שאפשר לעשות כשנופלים להמשיך להשתכשך שמה עם התאווה לעוד כמה ימים במקרה הטוב ובמקרה הרע ליותר מזה..
והמטרה(שלא כלכך הצלחתי לעמוד בה הפעם)צריך פשוט ישר לעמוד מהר בחזרה- אומנם לא פשוט ועוד עובד על זה,
חושב יודע ומרגיש שצריך להתחיל עם תוכנית מהאתר רוצה שהקב"ה ייתן לי את הכוחות להתחיל השבוע  עם פורטיפי.על מנת להתקדם הלאה והפעם יותרטוב.
2 דברים שהייתי שמח לשמוע מהחברים פה
א. לגבי העניין של מה הכוונה שמשתמשים פה בפורום במשפט "שאני חלש מול התאווה וחסר אונים.."
מה זה נותן לכם? מה המטרה להחליש את עצמכם ולהפיל על..? לא כל-כך הבנתי..אני בראש שלי שצריך להילחם ולנצח ולשמור כמה שיותר ימים
ב.האם יוצא לכם לדבר עם הקב"ה(לדתיים  וגם  לאלו שלא)על העניין ? מה שנקרא התבודדות? ולא בתפילה למשך דקה.
אלא לתת לזה תשומת לב מדי פעם.
תודה רבה ובהצלחה לכל אחד איפה שהוא נמצא !
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 2 חודשים על ידי מנסה להשתדל.

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116308

• Mendi
  • רצף ניקיון נוכחי: 121 ימים
  • חבר קבוע

אוהבים אחי❤
תודה על השיתוף והכנות!
מאחל המשך דרך צלחה ומחלימה!!!

"חסר אונים מול התאווה"
אספר לך על עצמי אני כשמסרתי את הצעד ה1 שלי בקבוצה הבנתי כמה באמת אני "חסר אונים מול התאווה" לשבת מול החברים בקבוצה ולספר להם על כל המקרים בהם היו לי התנסויות וכמה פעמים שכל כך רציתי לנסות לנצח את התאווה תמיד זה הסתיים בניצחון הולך וגובר של התאווה כשידה על העליונה.
היום אני יודע ומאמין שאני חסר אונים מולה ולי אין את הכוח להתמודד מולה, למה אין לי את הכוח? למה אני חסר אונים? כי ההוכחה היא שכמות הפעמים שניסתי להתגבר עליה אוטוטו מגיע לכמות הפעמים שנפלתי בחיים.
היום אני יודע שאין לי את הכוח ואני כל בוקר ולילה מבקש מאבא היקר שלי את הכוח להתמודד מולה ולהישאר נקי רק להיום ושוב פעם ההוכחה שהנה אני נקי ולא רק אני עוד הרבה כמוני!
היום אני יכול להגיד אסירות תודה שאני חסר אונים מול התאווה! כי אחרי זה אוכל להגיד אסירות תודה אבא היקר שלי על הכוח להיות נקי היום ורק להיום!!!

שבוע טוב נשמה סליחה עם הארכתי.
אוהב אותך בהצלחה בהמשך!!!❤

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116313

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קודם כל תודה על הכנות,
עכשיו לגבי השאלות,
1. מנסיון אלו שהרימו ידיים והפנימו שהם חלשים, הבינו שכל הזמן הם צריכים לבקש עזרה,
לפעמים להתקשר כל שעה ושעתיים לחבר לבקש כוח מאלוקים לוותר על התאווה לעוד כמה זמן,
אלו שהתעקשו שהם חזקים, ועוד כוח רצון. הם ישארו נקיים, נפלו, מציאות,
אבל למה זה ככה, במילה אחת, כשאני חלש אני מקבל את עצמי, לא מאשים אותי על הנפילות, ויש לי פתיחות לבקש עזרה, וזה עובד,
האמת, הרבה אנשי מקצוע לא מבינים למה אנו צריכים להיות חסרי אונים, איפוה הבטחון עצמי שלנו, אבל לצערי, אין להם מענה בשבילנו,

2. התבודדות זה חשוב,
אבל צריך להיות במקום נקי בראש, כדי להרגיש חיובי,
כשאני משומש ומתבודד אני רק נכנס לדיכאון וחשיבה שלילי על חיי,
אז בתכנית אומרים בהתחלה להיות מחובר עם חברים, זה יותר עוצמתי, באהבה,
תמשיך איתנו, וביחד זה עובד.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מנסה לשמור כמה שיותר.. לפני 5 שנים, 2 חודשים #116356

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

הי
אנסה לענות.
אני לא מנסה להחליש את עצמי. אני פשוט מוכן להודות במציאות. ככה לפחות אני רואה את זה. 
אני מוכן להודות שאין לי כוח מול התמודדות עם תאווה, היא ניצחה אותי מאות אם לא אלפי פעמים, בכל צורה ודרך אפשרית. ניסיתי לעשות הכל כדי להפסיק, והצלחתי. אך לא הצלחתי לשמור על ההפסקה יותר מיום-יומיים. 

רק אחרי שאני מודה בחוסר אונים שלי, אני נכון לבקש עזרה ולעשות את מה שמציעים לי לעשות. אני, רק אחרי שהבנתי שאני לא יכול לשלוט על התאווה, אחרי שהבנתי שזה לא 'יסתדר לבד', הייתי מוכן להרים טלפון ולבקש עזרה. 

התבודדות היא חשובה מאוד. אני למדתי בתכנית איך לעשות את זה נכון. אני לא הולך לפתוח את הנושא (נושא מאוד ארוך ואינדיבידואלי), אבל אני רק יכול לומר, שאיך שאני התפללתי עד היום לא השאיר אותי נקי, ואיך שאני מתפלל היום משאיר אותי נקי. עובדה.
אשמח לשוחח על זה.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן