ברוכים הבאים, אורח

החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור 1618 צפיות

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 12 חודשים #116868

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמח על הדרך שלך,
אתה בדרך טובה לדעתי,
אוהבים אח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 6 חודשים #118359

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

מזמן לא עדכנתי. מקוה לעדכן בקרוב. סך הכל טוב לי.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 6 חודשים #118360

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2485 ימים
  • דירוג פלטיניום

באמת נעלמת , נשמח לשמוע ממך

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 6 חודשים #118364

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

מכחיש. לא נעלמתי. אמרתי מראש שאני מתכנן לבקר כאן רק לעתים רחוקות (וכאן השאלה הפילוסופית האם זה סותר את העבודה שנעלמתי).
בנתיים עברתי הרבה בחיים - עשיתי שינויים משמעותיים כדוגמת גיוס, וזה לא הכל, כי עשיתי עוד שניים שלושה צעדים כמו זה.
בנתיים אני עדיין שמח על ההחלטה לפרוש מהשתתפות קבועה באתר.
סיימתי את פוטיפיי לפני החופש הגדול. הייתי שמח להתחיל מייד שוב, אבל העומס שהיה לי בקיץ עם כל השינויים, לא אפשר לי.
יתכן שכדאי לי בכל זאת לחזור לפורטיפיי. אם יש מישהו שמעוניין להצטרף אלי, אני אשמח. אולי נהיה אפילו שלישיה.
מבחינת נפילות ומבחינת לחיות את החיים:
אני יודע שההגדרות של נפילה הן רבות. אני לא אדון בנפילות פורנו בודדות שהיו, כי אני לא מכור לפורנו, אבל היו נפילות.
מבחינת אונ' נקי 282 יום, לא כולל חלומות שנהוג לא לספור.
מבחינת חשיבה שלילית על אישתי ודמיונות רחוב היו לי עליות וירידות. כן הגעתי למקומות טובים יחסית ואפילו יום אחד מצאתי את עצמי חושב (מהפעמים הראשונות בחיים אם לא בפעם הראשונה) שאם אני אמות או אישתי, אז זה יהיה לי חבל.
חוץ מזה הופתעתי מעצמי שאנחנו אסורים ואני לא מחכה למקוה בשביל הדבר אלא סתם כי אני רוצה להיות קרוב ולא להרגיש מרוחק מאישתי.
בעניין החיים - עדיין מצפה לחיים נורמליים, כאלה שמספקים את יצר החיים יותר מאשר מין. הצבא היא מסגרת שעוזרת להסיח את הדעת, ובכל זאת אני מחכה למשהו אמיתי יותר. עדיין משנה את דעתי כל הזמן באיזה מקצוע כדאי לי לעבוד ואני צריך כבר להחליט.
עדיין פוחד משעמום (ממש פוביה לא כמו שאתם סתם לא אוהבים להשתעמם)
ועוד כמה דברים.
תודה שקראתם עד כאן.
מי שמעוניין שאני אגיב לתגובה שלו, שיכתוב לי באישי (יודעים איך?). אחרת, לא תמיד אני עונה.
שנה טובה!

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 6 חודשים #118380

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

שיעמום זה האויב הכי גדול שלי .........

פחד פחדים. ישר אני הולך לתאווה. 
מנסה להזין אותו בכל מיני דברים... מתעסק מתעסק מתעסק עד שמשעמם לי גם הדברים שאני מתעסק בהם ובסוף אני פונה לתאווה.....

אני מתפלל למצוא מקום עבודה שבו לא אזכה לנוח אפילו דקה שכל היום אהיה טרוד בעבודה ושתשע שעות אצטרך להיות צמוד למחשב ולעבוד העיקר שלא יהיו לי רגעים פנויים של שיעמום.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 4 שנים, 6 חודשים #118492

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
בהחלמה

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 3 שנים, 11 חודשים #122594

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
מתרפא כתב on 03 אוק' 2019 09:38:

שיעמום זה האויב הכי גדול שלי .........

פחד פחדים. ישר אני הולך לתאווה. 
מנסה להזין אותו בכל מיני דברים... מתעסק מתעסק מתעסק עד שמשעמם לי גם הדברים שאני מתעסק בהם ובסוף אני פונה לתאווה.....

אני מתפלל למצוא מקום עבודה שבו לא אזכה לנוח אפילו דקה שכל היום אהיה טרוד בעבודה ושתשע שעות אצטרך להיות צמוד למחשב ולעבוד העיקר שלא יהיו לי רגעים פנויים של שיעמום.

כשאני מדבר על פוביה לשיעמום, אני מתכוון לשיעמום עצמו. לא מתוך חשש לתאווה אחרי זה. עצם החשיבה על שעמום מכניסה אותי ללחץ ('הצילו, מה אני אעשה בתשעה באב בלי לעשות דברים שמעבירים את אבל החורבן, בלי ללמוד בלי לחשוב על אוכל. אני אמות משיעמום'. ואז בסוף אני לא מת, אבל זאת ההרגשה).

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 3 שנים, 11 חודשים #122595

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
אני מבקר עכשיו בפורום בגלל שאני בתקופה מאוד קשה (אישתי בתחילת הריון... הבית לא כזה נעים). ראיתי ברחוב, ואז הבטתי, ואז רציתי לחפש סרטים באינטרנט.

ה' תציל אותי מהדברים האלה! רציתי ללמוד עכשיו בנסיעה. אני רוצה לחיות חיים שמחים. רוצה לאהוב את אישתי.

לשאוף תמיד להתקדם!

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 11 חודשים על ידי צורצור. סיבה: שגיאת כתיב

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 3 שנים, 11 חודשים #122603

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך, מתגעגע אליך מאוד.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן