ברוכים הבאים, אורח

החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור 1617 צפיות

החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 4 חודשים #115684

• צורצור
  • רצף ניקיון נוכחי: 721 ימים
  • דירוג פלטיניום

אז כפי שכתבתי בהודעה אחרת, אני רוצה להגיע לאתר פעם בשבועיים לא פחות ולא יותר כדי לשמור על קשר.
מה היה בשבועיים האחרונים?
הבנתי שהגעתי לאיזשהו מיצוי עם האתר ושפחות טוב לי להמשיך לכתוב בו כל יום - תודה לחבר שעורר אותי לכך.
בהתחלה היה קשה - על כל קושי או הצלחה רציתי לגלוש כדי לשתף, אבל ממש הבנתי שזה פוגע בעמוד השדרה שלי והבנתי שאני כותב כבר כמו שכותבים בפייסבוק כל האנשים שמכורים לפייסבוק.
צמצמתי מאוד את השימוש באינטרנט כאמצעי בריחה. התחלתי לקרור מיילים בצורה מרוכזת, כמה פעמים ביום ולא על כל מייל. גם פחות smsים ו-hangouts. נזכרתי בתקופות שבמקום לשלוף אינטרנט ברגע של שיעמום (אפילו אם כל הגלישות שלי היו לשמור עיניך, ואפילו שהיה תועלת בכל פעם שנכנסתי), הייתי מוציא ספר קודש מהכיס ולומד - מה שהרבה יותר טוב לי עכשיו. התחלתי לחזור לזה.
רבתי עם אישתי קשות על הדרך בה אני מתמודד עם שמירת הברית, אבל עמדתי על שלי ולא התפתתי לפתרונות הקסם שלה. לצערי המילה "גרושין" עלתה הרבה, כי שנינו יודעים שלא נתגרש ונאלצנו הרבה להשתמש במשפטים כמו "או שאני אעשה את זה בדרך שלי, או שנצטרך להתגרש". היינו ברוגז כמה ימים, ואחרי זה היו לנו כמה ימים מוצליחים. הרבה ימים קמתי בזמן - היום קמתי מאוחר ובזה מסתכם כרגע מה שעולה לי בראש.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 4 חודשים #115687

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך נשמה,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 4 חודשים #115691

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

הבוקר קמתי לא עייף מידי ובשעה סבירה, ובכל זאת לא רציתי לצאת מהבית ולהתחיל סדר יום. לא חשבתי שאכתוב על זה בפורום.
כאילו בנפרד הרגשתי רצון לאונן - משהו שברור לי שאני לא אעשה. גם על זה לא חשבתי לכתוב.
אבל פתאום מצאתי את עצמי חושב שאם אני אאונן יהיה לי כוח להתחיל את היום אני יודע את זה בודאות. אז שוה את זה בשביל סדר יום? לא!
רק רציתי לשתף אתכם בזה  למרות שלא התקדמתי מול הרצון להתחיל סדר יום. את זה אני משאיר כרגע כעבודה נפרדת מהאתר.

לא עוקב אחרי שרשורים שכתבתי בהם. אם אתם רוצים שאראה את התגובה שלכם, כתבו לי בפרטי.

לשאוף תמיד להתקדם!
(זה היה השם שלי בפורום בימים הראשונים. שיניתי כי רציתי שם שיתן אוירה יותר אנושית).

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 4 חודשים #115701

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מזדהה חבר,
אוהבים אותך,
שמור על עצמך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 4 חודשים #115712

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

צורצור - מאחל לך המון טוב. בדרך שלך.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115806

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
אין לי זמן לכתוב, אבל עברו שבועיים, אז בתמציתיות:
היום נפלתי לפי כל הדעות, תמונות ואוננות.
עברתי את השבוע הכי קשה בזוגיות שהיה לי (כן הדברים מדרדרים למרות שאני מצליח תמיד לקראות את ההתקדמות).
חוזר מסדנה כיפית. היום סיכמתי במילה אחת את הסדנה "תעבוד" בהבנה שאני יכול לעבוד ואני לא חייב שיצילו אותי אחרי ששבוע שעבר הסיכום שלי היה "הצילו". מעניין שכמה דקות לאחר סיום הסדנה הרגשתי שזורקים לי גלגל הצלה מהשמיים (פתחו לי כפתחו של מחט ואני אפתח לכם כאולם).
זאת הייתה רק טעימה מהשבועיים האחרונים  אבל אחרת פשוט לא הייתי כותב (עמוס בגלל קשיי הזוגיות), והעיקר להשאר מחובר.
לילה טוב לכולם, ותודה שאתם פה בשבילי! 

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115807

• חשבניה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

אוהבים אותך.
כל הכבוד על השיתוף ועל הכנות, בכלל לא מובן מאליו.
מאחל לך עשרים וארבע שעות של נקיות, שפיות וחיבור.

לְבַד֙ רְאֵה־זֶ֣ה מָצָ֔אתִי אֲשֶׁ֨ר עָשָׂ֧ה הָאֱ-לֹהִ֛ים אֶת־הָאָדָ֖ם יָשָׁ֑ר וְהֵ֥מָּה בִקְשׁ֖וּ חִשְּׁבֹנ֥וֹת רַבִּֽים: (קהלת ז כט)

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115811

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
מקווה שהעידכון עוד שבועיים, יהיה עם יותר תקווה,
אוהב אחי.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115814

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

צורצור יקר !
אתה זה שיודע כאן לחזק את כולנו !
יהי רצון שתמשיך בפעולות החיוביות ובצעדים ושתמשיך לשתף אותנו בכל הדברים הטובים שקורים איתך !
לילה טוב ונקי !

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115835

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים
מאחל לך טוב.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115920

• צורצור
  • דירוג פלטיניום
אחרי הרבה ימים של בלאגן. אין לי מושג מה הדרך שלי. לא טוב לי בשמור עיניך. כותב עכשיו כנראה הודעה אחרונה בתקופה אחרונה.
מצד שני לא מפסיק כמה פעולות מסוימות שאני עושה שמעגנות אותי לעבודה כלשהי. עושה ספורט, משתדל בתזונה, נמצא בקשר עם רב, עם עובדת סוציאלית, הולך לסדנה טיפולית קבוצתית, ממשיך את פורטיפיי...
את עיקר הדברים שרציתי לעבוד עליהם בשמור עיניך כנראה הצלחתי להשיג. נשארה העבודה הקשה של שינוי בכל תחומי החיים ומרגיש לי שזה לא הולך אצלי יחד.
לא רציתי לעזוב בלי לומר שלום ובלי לומר תודה.
מקוה לראות שאני לא נופל גם בלי האתר. מקוה שאם אפול, אדע לחזור, לפני שאגיע למצב שאני צריך לחזור על ארבע.
מוזמנים לכתוב בשמי לאנשים שרוצים לעשות את פורטיפיי שהם יכולים לכתוב לי הודעה באישי ולהצטרף לקבוצה.
אז תודה לכולם,
שלום.

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115925

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

צורצור יקר !
אוהבים אותך !
איפה שתהיה שרק תצליח בעזרת השם !
להתראות ולהשתמע בבשורות טובות !
אמן !

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים, 3 חודשים #115966

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה.

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים #116819

• צורצור
  • דירוג פלטיניום

כעבור זמן רב שלא הייתי כאן, מעדכן שאני עובד כרגע ללא עזרת הפורום, וגם לא בצורה ממוקדת לגבי הנושאים המרכזיים כאן, אלא על שליטה כללית בחיים.
הדרך שאני עובר טובה לי ואני לא מתחרט על כך שעזבתי את הפורום, אך שמח לזכור שיש לי לאן לחזור במידת הצורך.
סיימתי עכשיו סגנה ארוכה של 22 מפגשים שעזרה לי הרבה להתכוונן בחיים, התחלתי טיפול זוגי שנראה ממש בכיוון להועיל, ואני מתקדם בתכנית פורטיפיי עם חברותא - דבר שגם מאוד מוצלח עבורי (מזמין מצטרפים חדשים!) לא מזמן השלמתי שום 90 ימי נקיות, אבל אין לכך משמעות רבה מבחינתי (אולי אתם זוכרים שהרחבתי על כך שזו אינה הנקודה). כתבתי עוד שתי הודעות בפורום ככה על הדרך, אבל ממש אין כוונתי להכנס כאן להרבה שירשורים וכו', קודם כל כי אחת הבעיות המרכזיות שלי היא בזבוז זמן ושנית בגלל שההתעסקות במה שכתוב כאן היא עבורי דומה מאוד לפורנוגרפיה (הרי כל דבר שכתוב כאן, אני מדמיין, גם אם זו רק המילה "אישה" וכתוב כאן גם הרבה מעבר לזה...).
מכל מקום אני שמח לשמור על קשרים אישיים עם החברים כאן, לכן מי שיש לו את הטלפון או את המייל שלי, מוזמן להתכתב או לצלצל ומי שאין לו מוזמן לשלוח לי באמצעות האתר הודעה אישית, אותה אני כמעט תמיד אראה ואולי אף אגיב באותו יום ואפשר גם להפנות אלי משתמשים אחרים שלא קראו את ההודעה הזאת, אם נראה לכם שיש בכך עניין.
פסח שמח, ותודה לכולם!
צורצור.

לשאוף תמיד להתקדם!

תגובה: החלמה של שבועיים - יומן המסע של צורצור לפני 5 שנים #116845

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן