ברוכים הבאים, אורח

יומן המסע שלי, שיהיה לנו ב"הצלחה:)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: יומן המסע שלי, שיהיה לנו ב"הצלחה:) 1858 צפיות

תגובה: יומן המסע שלי, שיהיה לנו ב"הצלחה:) לפני 5 שנים, 6 חודשים #114695

• מעדיף בלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר חדש

שלום לכולם
לצערי נפלתי היום. זה לא היה ב"בום", אבל זה בסוף הגיע. אחרי שנפלתי הבנתי שהיו סימנים בדרך. אני לא התבטלתי לגמרי, מה שעשיתי מהבוקר עד הנפילה הא יותר בגדר של מטלה, אבל כנראה שזה עדיין לא מספיק. אני צריך כנראה להיות יותר קשוב לעצמי ולמה שאני מרגיש, כדי שאוכל להתמודד יותר טוב, כי למרות שלא התבטלתי עדיין הרגשתי לא בנוח כי מה שעשיתי כבר היה מתיש וכל פעם הפסקתי לכמה רגעים והתחמקתי לשם ולפה..

תודה רבה על התגובות, זה עוזר.
גם אני חושב שיותר חשוב להתמקד במעשים בהמשך מאשר בגורמים לנפילה, אבל נראה לי שידיעת הגורמים לנפילה יכולה לעזור בנקיטת הפעולות בהמשך, וגם סתם לפעמים זה סתם ככה נחמד לכתוב את מה שעולה לראש..
בנוגע ל"מה אעשה בהמשך", דבר שבאמת לא מספיק התייחסתי אליו אחרי הנפילה הקודמת, אז אעשה את זה עכשיו - אני רוצה בעז"ה להתחיל את תוכנית אופק, כי אני חושב שבזכות החלוקה לשבועות וזה שהיא מועברת בטקסט יהיה לי יותר קל להתמיד בה, גם כשאני בישיבה.

"להכריח את עצמי להיות חלק".. חשבתי על זה קצת יותר היום, והבנתי כמה זה נכון. אני רק מקווה שאצליח, כי אם אני לא מספיק חזק כדי להיכנס ולכתוב לפורום - אז אני חושש מאוד שגם לא אצליח להכריח את עצמי.. מה שהעלה לי את הרעיון להיעזר בזה בחבר, ש"יכריח" אותי.

תודה

תגובה: יומן המסע שלי, שיהיה לנו ב"הצלחה:) לפני 5 שנים, 6 חודשים #114698

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
תמשיך לעשות מה שעובד לך.

יום שפוי ונקי.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות