ברוכים הבאים, אורח

שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם
(0 צופה) 

נושא: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם 5376 צפיות

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113653

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה

היום זלגתי כמה פעמים לכמה דקות. אני מאמין שאפשר גם בלי זה. טעיתי וראיתי משהו שטוב שראיתי, אבל לא בעיתוי הנכון. מעגל עד יום ג' ב9 בלי לשבת ליד המחשב שלא לצורך

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 9 חודשים על ידי זיו מציע.

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113657

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה רבה,
זה ממש מלמד אותי בצורה פרקטית איך עושים את זה.
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 9 חודשים #113663

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

יום חדש. לא אהיה היום במשרד אז יש קול שאומר עזוב הכל יהיה בסדר. אז מתפלל שבאמת הכל יהיה בסדר  ומבקש נכונות לפעולות וכנות עם עצמי ואחרים. שה' יהיה איתי היום כשאשב במחשב. שארגיש אותו איתי .
כמו כן לא להיכנס עם הפלאפון לשירותים. אמנם הוא חסום לגלישה חופשית אבל עיון אובססיבי בוואצאפ /מייל /פה בפורום( דרך האפליקציה ) זה לגמרי אחד המקומות החולים עבורי. תבורכו ידידי 

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 9 חודשים על ידי זיו מציע.

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113675

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

לא מצליח לוותר על הנייד בשירותים. בעבר היו תקופות ארוכות שהקפדתי על זה. אבל לא בזבוז זמן באינטרנט היום, תודה ענקית לה'. 11 ימים של חופש מהדבר הזה למעט מעידות קטנות. מחר יום חדש. יש לי עוד שעה לפחות על המחשב בבית למשימות חשובות שהכרחי שאשלים אותן היום גם למען אנשים אחרים. מבקש שה' יהיה איתי

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113684

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

טוב אז אמש בסוף היה איזה חצי שעה של בזבוז... הסשן הכי ארוך מאז חמישי לפני שבועיים. מעניין. מהיי לביי. חושב מה עוד אני יכול לעשות. מתחייב לשתף שני חברים היום בחוסר אונים הזה. מזכיר לעצמי גם את הכללים עם הנייד שעזרו לי תקופות ארוכות, לא נכנס לשירותים ולא לחדר שינה. מבקש כוח היום. בבקשה

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113685

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113697

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

זלגתי בסוף היום. אני יכול לתרץ את זה בקושי שלי מול המשימות בעבודה, אבל זה לא באמת קשור. זה הרס עצמי מזוקק בשבילי שוטטות באינטרנט. וגם היו שם לגימות תאווה, כמה כבר שדולף דרך הסינון הגבוה... מבקש כוח להערב לא לבזבז זמן באינטרנט

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113705

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף לך שאתה כבר מורגל בשיתוף.

מחזק אותי מאד, תודה

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113716

תודה על השיתוף, אתה נותן כוח לאחרים

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113725

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

אתמול היה לא משהו. אני חסר אונים מול הבזבוז זמן. מבקש כוח להיום

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113798

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

בחופש היום  הייתי בבית ועבדתי על פרויקט ביתי עם הילדים  היה כיף! ללא בזבוז זמן מאז חמישי ב19, ז"א מעל 3 ימים. א"ת

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113804

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף !
תודה

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113813

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

כל יום זה נס.
תמשיך לשתף אותנו בנסים שקורים לך.

אוהב

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113821

• זיו מציע
  • דירוג פלטיניום

בניתי משהו בבית עם הילדים וסיימנו הרגע. 4 ימים לא ישבתי מול מחשב. א"ת

את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
שמימית.
(אביתר בנאי)

תגובה: שלום חברים, ישנים וחדשים. אני מבקש את עזרתכם לפני 5 שנים, 8 חודשים #113849

בס"ד. תודה רבה על השיתופים; נשמח ללמוד ממך... אולי תהיה המורה דרך שלנו איך להפסיק יותר את בזבוז הזמן.

בעברי הייתי שורף שעות על גבי שעות, לא הייתי נושם בלי חדשות, סרטונים, התכתבויות וכו', ברוך ה' כיום בזכות שמור עיניך נהפכתי לאדם אחר, לאדם שמח, ומשוחרר. עם הזמן למדתי יותר איך לחיות את החיים, ועדיין לומד. אחד הדברים שלמדתי, שכשאני פותח מחשב - אז קודם כל זה לעשות את הדברים הקשים שמוטלים עלי. הבנתי שאין מקום לעצלות. החיים הראו לי הרבה פעמים שאתה מחפש להתחמק מהמחויבות האישית שלך - כשאתה ניגש ל... וכשאתה בזה אז כבר קשה לך להפסיק. ואז גם כן אתה מתרגל. אבל כשהופכים את התרבות ההתנהגותית של החיים, אז תחילה עובדים קשה, ופתאום מגלים שאין לך משיכה ל...  בעבודה הקשה יש משהו שממלא אותך.
זה שפתחת אצלך את הזריזות - זה מה שמילא אותך.     
כעת, אתה לא צריך יותר לפנות... זה מה שרצית מלכתחילה.
מלכתחילה אנו רוצים שיפור. להשתפר כל הזמן עוד ועוד. אבל זה לא מגיע אלא בעבודה. שתחילתה קשה ואחריתה קלה.

אומנם, תמיד יש מה ללמוד ולהשתפר. נשמח שתשתף אותנו מניסיונך.
אוהב,
מחזיק לך ידיים
בהצלחה

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

זמן ליצירת דף: 0.59 שניות

Are you sure?

כן