ברוכים הבאים, אורח

תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון 872 צפיות

תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון לפני 5 שנים, 9 חודשים #113234

• MrAraVBeliVe
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

ב 28-06-18 נפלתי אחרי שהייתי נקי מאז 25-05-18 

רציתי לשתף פה כמה תובנות במהלך החודש הזה של הניקיון והחודש הקודם של הקדנציה הקודמת .

תובנה ראשונה - איך מצליחים חודש שלם למי שהיה מכור ברמה קשה במשך תקופה ארוכה ושאני רושם היה מכור זה לא אומר שאני כבר לא מכור אני מכור, אז איך עושים את זה מרגילים את עצמיך לעשות את היפוך הרצון ומרגילים את עצמיך לדחיית סיפוקים 

תובנה שנייה - כשמועדים בלא כוונה מתוך שינה אין צורך להיכנס לעצבות תמשיך לא קרה כלום אבל קל להגיד וקשה
להפנים הפעם אפשר להגיד שקצת הפנמתי את העניין הזה .

תובנה שלישית - התובנה השלישית קשורה בראשונה אומנם הפנמתי שאני מכור או הייתי מכור אבל הפנמתי והבנתי גם 
2 דברים נוספים - 1 - זה שאני מכור זה לא אומר שזה אמור להשתלט לי על החיים אלא מספיק שתהיה נפילה פעם בתקופה
וגם זו לטובה 2 - הרבה לא יסכימו איתי לגבי הדבר הראשון אבל זאת ההפנמה שלי שגם אם אני ינסה לעשות את היפוך הרצון תקופה ארוכה בנקודה מסוימת היצר הטוב והיצר הרע נלחמים זה בזה והיצר הרע מגיע בגלים כאלה שגם אם אתה רואה ניסים שה' שומר עליך בסוף מגיע גל כמו בים שמפיל אותך כמו בים לחוסר שיווי משקל אז גם על זה אפשר להגיד גם זו לטובה 

תובנה רביעית - בפעם הקודמת שמעדתי ( לא נפלתי ) נכנסתי לדיכאון הפעם לא נכנסתי לדיכאון רק מאין התבאסות קטנה 
כזאת יאללה איזה באסה אבל לא נתתי להתבאסות הזאת להשתלט והמשכתי.

תובנה חמישית - אני יודע שהבאתי על עצמי את הנפילה יכול להיות שהייתי יכול להמשיך עוד ועוד אבל זה כבר פעם שנייה
שבנקודה של החודש חודש וקצת אני נופל אז מכאן התובנות האלה שלי בלבד אני לא בא להגיד לאחרים להגיע גם לתובנות האלא אלא שהם תובנות שלי ורק שלי אם מישהו הגיע להבנות כאלה גם מעצמו שיהיה לו בהצלה וגם למי שלא הגיע לתובנות האלה מעצמו שיהיה לו גם בהצלחה .

תגובה: תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון לפני 5 שנים, 9 חודשים #113235

אוהב אותך אח יקר! 

לא קל להיות מכור, זה מאוד מבלבל.. מי אני? יצר טוב או יצר רע? האם אני הייתי מכור או עדיין עדיין או תמיד מכור? האם לקבל את הנפילות שלי או שזה צעד שלילי? 

באמת שאלות קשות. לי יש רופא טוב שעונה לי (קוראים לו "תכנית 12 הצעדים" והספונסר שלי) , כי אני יכול לתת לעצמי כל מיני תשובות, חכמות יותר או פחות, אבל זה תמיד תשובות שעוברות דרך הפילטר המשוחד והמעוות של ראש מכור. 

מזדהה מאוד עם הדימוי של ההתקפות כגל. אותי לימדו שלא חייבים לעמוד ולהכות את הגל. זה ממש קשה גם לאנשים חזקים מאוד, בטח למישהו כמוני, ובאמת אני אפול. למדתי שאפשר לתת לגל לעבור. להוריד את הראש. להיות במודעות: אני עכשיו בגל. אלוקים אוהב איתי, ואיתו אעבור את הגל. אני נכנע רק לעכשיו. והפלא שגיליתי שהגל עובר. זה לוקח לפעמים רבע שעה ולפעמים יותר, אבל זה עובר. ואם אני משתף חברים, בד"כ זה עובר יותר מהר. 

תשאר איתנו, אוהבים אותך! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון לפני 5 שנים, 9 חודשים #113263

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך MrAraVBeliVe.
מהניסיון שלי, תובנות מעולם לא עזרו לי, מה שעזר לי זה פעולות פיזיות. 
אני משתדל פחות להבין ויותר לעשות ולבצע.

יום שפוי ונקי.

תגובה: תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון לפני 5 שנים, 9 חודשים #113287

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

רק רוצה לחזק את מה שכתבת לגבי השינה, אבל גם לסייג את זה.

מצד אחד, מה שקורה מתוך שינה זה לא בשליטתי, וברור שאני לא צריך אפילו לחשוב על זה בתור נפילה. המחשבה הזאת כאילו זה לא היה צריך להתרחש וכאילו זאת אשמתי, היא מסוכנת, כי הרבה פעמים זה היה גורם לי אחר כך "לסיים את העבודה"...

מצד שני, היום אני יודע שיש גם מצבים בשני הצדדים שכדאי לי לשים לב אליהם, והם הפוכים מן הקצה אל הקצה. בצד אחד יש את המצבים שבהם חלום רטוב הוא סימן לכך שאני במצב טוב מאוד, כיון שזה אומר שאני נקי כבר תקופה ולא משתמש בפורנו, וזה מה שגורם לכך שהגוף שלי פועל מעצמו תוך כדי שינה. בצד השני חלום רטוב שהוא סימן לכך שאני במצב לא טוב, כי הוא מגיע אחרי ימים שבהם אני מתמודד עם פנטזיות ומבטים ברחוב, ולמרות שלא השתמשתי בפורנו ולא אוננתי, הראש שלי מוצא את הדרך להביא את העוררות המינית הזאת לאורגזמה. מצב כזה הוא מסוכן כי הוא אמנם לא נפילה, אבל הוא קרוב לכך.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: תובנות לגבי המסע שהיה לי בחודש האחרון לפני 5 שנים, 9 חודשים #113288

• MrAraVBeliVe
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

בגלל זה בכל זאת אני אישית קורה ל מתוך שינה מעידה ולא נפילה כי כמו שאמרת יש משהו שהקדים את זה 

וואו תודה רבה על התגובה 

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן