ברוכים הבאים, אורח

תחילת מסע.
(0 צופה) 

נושא: תחילת מסע. 14472 צפיות

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 12 חודשים #112257

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
תמשיך עוד יום - היום.

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 12 חודשים #112268

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף לשמוע!!!! פשוט שמח אאיתך! 

ביום שאני יצליח להפנים, שאם נפלתי, אז לא "הכל הולך לפח"
רק הנקודה בה נפלתי הלכה לפח....
יש סיכוי גדול שזו תיהיה הנפילה האחרונה.
רק שאלמד להסתכל על כל רגע ביפני עצמו.

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 12 חודשים #112282

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

ב"ה יש לי כבר תשעה ימים נקיים, מתחיל את היום העשירי בתקווה שגם הוא יהיה נקי.
האמת שהיה לי קרי לילה היום, וזה קצת ביאס אותי. כי דווקא אתמול השתדלתי ממש בשמירת עניים יותר מבשאר הימים. 
פעם זה בדרך כלל היה מוריד לי את הרוח מהמפרשים, אבל היום הבטחתי לעצמי שזה לא הולך להשפיע עליי, ושאני ימשיך כרגיל.
קמתי בבוקר היום ואני מרגיש היצר שלי "בוער" יותר מהרגיל, אבל אני מבין היום יותר מתמיד שאין בי את הכוח להתמודד לבד מול התאווה העצומה הזאת, וכמה טוב שיש את האתר הזה, ואת האנשים פה, שנותנים את הכלים ואת התמיכה, ואיתם אפשר להגיד שיש אולי תקווה.
ובבקשה, בבקשה אלוקים שגם היום הזה יעבור נקי.

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 12 חודשים #112283

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

מקרה לילה כאשר לא קדמו לו הרהורי תאווה אזי אפילו מבחינה תורנית אין בו אפילו אבק של חטא.
זה פעולה טבעית של הגוף, ואפשר להתייחס לזה אפילו כמו מתנה מאלקים להשביע את היצר.
תמשיך לשתף.
אוהבים.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112293

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

פשוט שמח איתך!
כמו שאריה אמר, מקרה לילה זוהי פעולה טיבעית של הגוף לרוקן מאגרים ולחדש את תאי הזרע,

אצלי זה יכול לעורר בעיות אם זה בא מחלום לא טוב.... שאז היום כולו מתחיל במשיכה לתאווה.

בהצלחה!

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112301

• אבי1234
  • דירוג כסף

ב"ה יש לי כבר עשרה ימים נקיים, מתחיל את היום ה11 בתקווה שגם הוא יהיה נקי.
היה לי חלום ממש טוב הלילה, חלמתי שאני מתחיל לראות סרטונים של תועבה, ואני מתחיל להשתמש, ואז פתאום אני אומר לעצמי  - זה לא שווה את זה, זה לא שווה את המצפון שאני ירגיש אחר כך, ובאמצע אני פשוט מפסיק.
אמנם זה רק בחלום ואולי זה יישמע מצחיק, אבל אני מאמין שאנחנו חולמים על שקורה לנו כשאנחנו ערים ועל מה שעובר עלינו,ואני  מקווה שזה גם סוג של סימן...והיה כיף לקום ככה בבוקר.
האמת שתמיד ידעתי שהוצאת זרע לבטלה, עושה לי לא טוב מכל הבחינות, אבל בזמן האחרון זה רק מתחזק אצלי ההבנה שזה פשוט עושה לי רע.
מקווה שגם היום הזה יהיה נקי..

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112308

• אבי1234
  • דירוג כסף

ואוו באיזה נסיון אני נמצא עכשיו, אני כל כך מתאפק לא ליפול אבל זה מרגיש שזה פשוט חזק, אני כל כך לא רוצה ליפול, אוף.
שמתי רימון במחשב עם עם רמה יותר חזקה ממה שהייתה וזה מה שבעיקר עזר לי עד עכשיו לא ליפול, הבעיה שגיליתי איזה אתר שרימון לא חוסם אותו,..איזה בעסה..

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112311

• אושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 28 ימים
  • חבר קבוע

אוהב
אל תעשה לך את זה...
אני מבין נ"ל בדיוק את מה שעובר עליך
תהיה חברמן ותחסום את זה מהר או שתחליף בכלל לחסימה יותר משובחת כמו שיש לי למשל 'לכל הרוחות'  חסימת נטפרי שאמנם זה מעצבן שבא לך וא"א אין סיכוי.. אבל מצד שני אתה חזק ובזה אנחנו חזקים שאנו יודעים להכיר את חולשתינו...
איתך תהיה חזק ,,,אני ממש איתך לא רחוק עדין זוכר מקרוב ת'טעם המר שהיה נראה בתחילה מתוק.
בהצלחה

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112312

תודה על הכינות...
מזדהה כל כך... זה באמת קשה לגלות אתר כזה, שהוא זמין, ולא להשתמש... חסימה בהחלט נותנת לך רגע נוסף של מחשבה... פחות זמינות.....
אבל גם אם תחסום אותו, בחסימה משובחת, האם תפתור את הבעיה באמת? אם מאד תרצה להשתמש, לא תחפש נואשות פירצות אחרות? לא תחפש מחשב אחר שאין בו חסימה הרמטית? זה בכל אופן מה שאני עשיתי....
הפיתרון צריך להיות משהו הרבה יותר עמוק... לי בחסד ה' 12 הצעדים נתנו פיתרון...
ממליץ לך, לגבי הגל שעובר עליך, מכל הלב ובאהבה ענקית, לי זה מאד עוזר, להרים טלפונים ולשתף, לחשוף.... הייתי במצבים נואשים.... ובחסד ה' זה מה שעזר לי... ידעתי שאני חסר אונים, ולבד אני לא יכול...
אוהב אותך מאד....

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112317

• אבי1234
  • דירוג כסף

ב"ה מתחיל את היום הראשון, בתקווה שהיום נקי.
אז זהו מתחיל את הכול מהתחלה, ומנסה להשתיק את כל השאלות שמציקות בראש של עד מתי כל זה ימשיך,ואם יש  לי בכלל סיכוי לצאת מזה.
ואני פשוט אפס שלא מצליח לעצור את עצמו, וכל הסיטואציה הזאת מתסכלת.

ועדיין,למרות הכול אני עדיין מאמין שאני יכול לצאת מהבוץ הזה, לקחת שליטה על הרצונות שלי, מקווה רק שאני ימשיך להאמין.
וכמה טוב שיש את האתר הזה..

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112318

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר אוהבים אותך,
יכול להיות שכתבתי לך בעבר,
יש לך ספונסר, ניסת קבוצות, כי אם לא,
אתה במעגל סביב עצמך כל הזמן,וראיתי מעט מאוד שהצליחו להפסיק רק בשיתוף בפורום, בכל מקרה אל ייאוש, תתחבר לחברים, ותראנ אור בחיים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112326

אבי1234 כתב on 25 אפר' 2018 05:26:

ב"ה מתחיל את היום הראשון, בתקווה שהיום נקי.
אז זהו מתחיל את הכול מהתחלה, ומנסה להשתיק את כל השאלות שמציקות בראש של עד מתי כל זה ימשיך,ואם יש  לי בכלל סיכוי לצאת מזה.
ואני פשוט אפס שלא מצליח לעצור את עצמו, וכל הסיטואציה הזאת מתסכלת.

ועדיין,למרות הכול אני עדיין מאמין שאני יכול לצאת מהבוץ הזה, לקחת שליטה על הרצונות שלי, מקווה רק שאני ימשיך להאמין.
וכמה טוב שיש את האתר הזה..

אבי היקר!
אתה גדול! אתה לא אפס. מה שנכון הוא ש"כשאני לעצמי - מה אני". זה באמת מסתכל בטירוף. אבל מרגיע מאוד לדעת שיש איך לצאת, וזה אופציה יותר נעימה מסירוס (או מה שדיברנו אתמול..).

אני לא מאמין בלשלוט על הרצונות שלי. אני מאמין בלהוציא אותם החוצה ולשתף אותם. בפעולות. לצערי, כנראה עד 120 אני אמשיך לחשוב את המחשבה הזאת כל פעם כשיש לי מחשב פתוח - אולי, כדאי... אבל אז אזכר שאני לא יכול, ומהר אתקשר לשתף בחוסר האונים.

אוהבים אותך, אל תתייאש. אני הבטחתי לעצמי כשנכנסתי לתכנית בסבב הנוכחי שאני לא משלים יותר עם בעיות שיש לי בחיים. ממליץ גם לך, ומקבל ממך כוח כשאני רואה את הנכונות העיקשת שלך. בהצלחה!

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112330

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כואב, איתך

תמשיך למרות הכל, לא משנה כמה תיפול. 
בהצלחה

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112335

• אבי1234
  • דירוג כסף

אז אני מתחיל את היום השני, מקווה שיהיה יום נקי.

היצר הזה כל פעם מפעים מחדש, כמה הוא חזק, וכשהוא מגיע המערכות בגוף שלי סרים למרותו,הוא אשכרה הופך אותי  לאדם בלי מוח, ואני מתחיל פעול לכל הגחמות שלו.
אני אשכרה מוצא את עצמי מול המחשב יודע שאני עומד ליפול, ואני כמעט בוכה ומבקש מאלוקים שיוציא אותי מזה, שאני לא רוצה את זה.
אבל אני כאילו לא שולט על עצמי, יודע את כל ההשלכות אבל כאילו שמו אותי על מצב טייס, וכרגע מישהו אחר שולט לי על הגוף.
מקווה שבכל התהליך הזה, אני אוכל להחזיר לעצמי את השליטה על עצמי..

תגובה: תחילת מסע. לפני 5 שנים, 11 חודשים #112336

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

במשך 15 חודש שאני נקי לא הצלחתי להחזיר לעצמי את השליטה.
אלא השליטה עברה מידיה של המחלה לידיו של אלקים.

אלקים ישמור אותך היום נקי.
אוהבים.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן