ברוכים הבאים, אורח

תחילת מסע.
(0 צופה) 

נושא: תחילת מסע. 14483 צפיות

תחילת מסע. לפני 6 שנים #111991

• אבי1234
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג כסף

אז ככה, ברוך ה  הצלחתי להישאר נקי היום, למרות שכמעט נפלתי פעמיים, ובזכות הקבה  לא נפלתי..מקווה שימשיך ככה.
2 נקודות שקראתי במאמרים  שעזרו לי  להתגבר, ושאם אני יפנים אותם חזק אני מאמין  שבעתיד הם יכולים לעזור.
נקודה 1. זה שוואלה לכל יום שאני לא נופל יש ערך, בניגוד להרבה פעמים שהיה נראה לי שרק אם אני אצליח לצרף אותם לתקופה ארוכה כמו חודש למשל, אז אני אוכל להיות מסופק מעצמי, אז זה לא נכון וכל יום יש ערך בפני עצמו.
נקודה 2. זה כניעה, להבין שבאמת אין לי את הכוחות להתמודד לבד עם היצר, נקודה שצריך לעבוד עליה..
יום ראשון עבר במסע בשלום, בתקווה שהוא רק יימשך ולא ייפסק.. זה מה שיצא לי להיום..

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #111993

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #111994

תודה
שלא יפסק לעולם....

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112003

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

איזה כיף!
בהצלחה בהמשך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112009

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
תמשיך גם היום להיות נקי, בשביל היום.

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112011

• אביהעובד
  • רצף ניקיון נוכחי: 896 ימים
  • דירוג זהב

איזה כיף לקרוא את זה
תמשיך ככה

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112067

• אבי1234
  • דירוג כסף
אבי1234 כתב on 10 אפר' 2018 19:16:

אז ככה, ברוך ה  הצלחתי להישאר נקי היום, למרות שכמעט נפלתי פעמיים, ובזכות הקבה  לא נפלתי..מקווה שימשיך ככה.
2 נקודות שקראתי במאמרים  שעזרו לי  להתגבר, ושאם אני יפנים אותם חזק אני מאמין  שבעתיד הם יכולים לעזור.
נקודה 1. זה שוואלה לכל יום שאני לא נופל יש ערך, בניגוד להרבה פעמים שהיה נראה לי שרק אם אני אצליח לצרף אותם לתקופה ארוכה כמו חודש למשל, אז אני אוכל להיות מסופק מעצמי, אז זה לא נכון וכל יום יש ערך בפני עצמו.
נקודה 2. זה כניעה, להבין שבאמת אין לי את הכוחות להתמודד לבד עם היצר, נקודה שצריך לעבוד עליה..
יום ראשון עבר במסע בשלום, בתקווה שהוא רק יימשך ולא ייפסק.. זה מה שיצא לי להיום..

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112068

• אבי1234
  • דירוג כסף

עברו כמה ימים שלא כתבתי, אז ככה  נפלתי פעמיים, מרגיש שאני לא עומד בהתמודדות הזאת, מתסכל נורא מרגיש אבוד.
מצחיק אותי איך אני יכול להיות שני אנשים בבת אחת, איך לפני אני שועט על זה כמו שור, וישר אחרי אני אומר לעצמי למה?! למה היית צריך את זה.
מתאבס על כל הטכנולוגיה הזאת, מה אני צריך אותה כמה צרות היא מביאה לי..
מה שטוב זה שעדיין יש לי כח להילחם, מקווהשאני יצליח לפני שהוא ייגמר..

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112071

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

כואב לשמוע, מבין אותך,

במשך שנים חשבתי שאני ממשיך להלחם, לקח לי זמן לשנות את התודעה ולהבין שאני צריך להתפלל, ולבקש,
אין לי באמת יכולת להלחם, כשמתחיל לי גל תאווה, הוא בא בארטילריה שבזמן כזה עדיף לי להכנס למקלט, 
את תגובת הנגד אני מבצע בין גל תאווה למשנהו, ובכך מרדד את תדירות הגלים,
במילים אחרות, שהבנתי שכשזה מתפרץ אין לי סיכוי, התחלתי לעשות דברים שימנעו מזה להתפרץ,
ואם חס ושלום זה מתפרץ, למדתי לבקש עזרה,
אני עדיין לא מושלם בזה, ואל תמיד מבקש עזרה, 
אבל כמעט תמיד שביקשתי עזרה, עברתי את ההפצצה בשלום. 
ואני אומר כמעט תמיד,רק לבטחון, כי באמת לא זכור לי פעם שבה ביקשתי עזרה, וא הצלחתי.

בהצלחה בכל מקרה, 
ואסור להתייאס מלהמשיך ולנסות למצוא דרכים להפסיק .... אולי זו המלחמה האמיתית

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112072

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אוהבים.
צריך רק להתמיד לעשות את הפעולות של הכתיבה וההתקשרות, וההחלמה תגיע במהרה בעזר האל.
אצטט לך מה שכתב חבר לפני כמה ימים:

איינשטיין אמר פעם שלעשות שוב ושוב את אותה פעולה ולצפות לתוצאהאחרת זו טפשות. אז אם ניסית כ" כ הרבה פעמים - כנראה שלא ניסית בכיוון הנכון. התובנה שלי שהביאה אותי לתכנית היא שתמיד ניסיתי לבד. כשקבלתי שאני לא יכול לבד, רק עם אלוקים והחברים - עליתי על דרך ההחלמה. 

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112073

מזדהה עם כל מילה.... כואב....
מצטרף לקודמי, ה' השאיר אותי נקי, דווקא שהבנתי שאין לי בכלל כח להלחם...
מתפלל מכל הלב שתמצא את הדרך לחיים ללא תסכול....
אוהב

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112087

• אבי1234
  • דירוג כסף

אז ככה, יש לי יום אחד נקי אבל זה לא כל כך נחשב, כי זה היה שבת...
מתחיל את היום השני מקווה שיהיה לי כוחות לעבור אותו נקי, מאז שנכנסתי לאתר אני יותר קשוב למה שקורה בתוכי, יותר שם לב למחשבות ולאותם רגשות שגורמות לי וגרמו לי ליפול ואני מבין יותר למה אני נופל, אמנם אני לא יודע איך זה בדיוק עוזר לי, אבל אני מניח שזה  חצי צעד אחד קדימה בדרך...
(תודה רבה לכולם על התמיכה, מאוד עוזר לי..)

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112103

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך אבי.
אגב מה עם מה שדיברנו? לא חזרת אלי בסוף...

יום שפוי ונקי - היום.

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112128

אוהב מנקודה מאד עמוקה... אני מזדהה כל כך....
מתפלל שתגיע לאושר....

תגובה: תחילת מסע. לפני 6 שנים #112134

• אבי1234
  • דירוג כסף

יש לי שני ימים נקיים ואני מתחיל את השלישי, בתקווה שגם הוא יהיה נקי.
האמת שלא הצלחתי להתגבר או משהו,פשוט בזמן האחרון היצר קצת "שקט" ולפעמים השקט הזה מתעתע מאוד כי הוא גורם לך לחשוב שזהו, שאין יותר בעיה. וזה גורם לי להיות  פחות ערני ואז זה בא לי בבום בבום ותופס אותי לא מוכן. מקווה שהוא ימשיך להיות "שקט".
וכמו שכתבתי אתמול, נראה לי שהאתר גרם לי להתבונן על עצמי הרבה יותר, ועל דרכי הפעולה שלו.
ולהבין את הנקודות שאני צריך לעבוד עליהם..

זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן