ברוכים הבאים, אורח

מתנות ענק משער הרחמים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתנות ענק משער הרחמים 4721 צפיות

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111357

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
400 ימי נקיות זו חבילת מתנה הגדולה ביותר שהייתי יכול לקבל מעודי.
תודה לבורא עולמים.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111361

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אסירות תודה.
זו מתנה גדולה גם בשביל כולנו.
תמשיך לשתף.

אוהב

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111377

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

אז יש תקווה,
זה אפשרי!!!!
מזל טוב,
ותודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111391

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מחיאות כפיים,
מתרגש איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111687

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

לפני חצי שנה נשברה הזכוכית של דלת היציאה למרפסת.
אשתי החליטה השבוע שהגיע הזמן להזמין זכוכית חדשה.
אני מציע לה לגמור את הסיפור בטלפון אחד לזגג המקומי, הוא יגיע וימדוד וילך ויחתוך ויבוא ויתקין.
אבל זה לא מקובל עליה  "הוא יקרן"!!! היא פוסקת.
"תחפש חבר שיסחב את הדלת איתך לכפר הערבי הסמוך - שמעתי מחברה ששם אפשר להשיג בזול".
אני אומר לעצמי "רבונו של עולם - מה היא רוצה ממני - זה ממש לא בקטע שלי"...
ואז עובר שבוע של תפילת צעד 3 שבו אלקים הכניס בלב של מישהו למסור את הדלתות שלו.
ואתמול במוצ"ש התפרסמה מודעת לוח בעיתון המקומי "למסירה דלתות יציאה למפרסת".
הלכתי וקיבלתי בחינם, ונגמר הסיפור יותר זול מהזול שאשתי חיפשה...

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111692

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף.

אוהבים

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111700

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אז יש אלוקים...
אוהב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111730

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

הבוקר לשם שינוי הוספתי בקשה קטנה מאלקים בתפילת הבוקר: "אנא אלי זכני גם היום לספר לחברים על ניסיך ונפלאותיך אשר עמי".
איני יודע אם מה שאני הולך לספר קשור דווקא לתפילה הזאת אבל בואו תשמעו ותחליטו לבד.

במשך היום כאשר נכנסתי לאתר יד2 לחפש ספה יד2 לסלון הבית שאיבד את הספה שלו כבר לפני חצי שנה, עברה במוחי מחשבה, הנה אם אני ימצא ספה מהר ובקלות משהו טוב ובזול יהיה לי מה לספר...
ובכן זה אכן קרה ובגדול.
קיבלתי במחיר מציאה של 250 ש"ח ספה מעור כחדשה 3 מקומות ובצבע תואם בדיוק לסלון כפי שחיפשתי.
אבל המתנות שקיבלתי לאחר מכן כבר כיסו את הנס הראשון בתואר של "נס נסתר" לעומתם.
זה התחיל בנסיון לאתר הובלות שיביאו לי את הספה מירושלים למודיעין עילית, וכפי שאתם בודאי מתארים לעצמכם עקב ערב החג התקשרתי לעשרות הובלות ונעניתי בשלילה מכולם, מלבד שנים שהסכימו במחיר מופקע.
אח"כ התקשרתי לקרובי משפחה אולי אחד מהם יתנדב בתשלום או מכיר מישהו שירצה להתנדב בתשלום. והתוצאות... - "שום דבר".
ואז אמרתי לעצמי שזה פשוט לא יתכן, היכן אלקים? למה הוא הביא לי ספה כ"כ טובה אם אין לי איך לשנע אותה?
ירדתי על הברכיים, ואמרתי צעד 3 מתוך אמונה כי אין עוד מלבדו והרבה שלוחים למקום.
ואז אשתי מתקשרת אלי ואני מספר לה כל מה שעבר עלי, היא מציעה לנסות את המזל אצל חברה שלה מהעבודה אולי בעלה יסכים לעשות טובה.
כששמעתי את זה כמעט צחקתי, למה שבן אדם ירצה לצאת מהבית ולעזוב את כל העבודות וההכנות לחג הפסח בשביל לעזור [שימו לב! לא לאשתו ולא לחברה של אשתו אלא] לבעל של חברה של אשתו.
כשהיא חזרה אלי עם תשובה חיובית לא האמנתי, שאלתי את אשתי בכמה? והיא אמרה לי "לא דיברנו על כסף אבל תנסה לדחוף לו לפחות 300 ש"ח".
יצאתי איתו לדרך כשאני המום מהנכונות לעזור לאדם שאתה לא מכיר.
פעולה שבחיים שלי לא עשיתי עם הריכוז העצמי שלי, אנשים רבים התחננו אלי שאני יעשה להם טובות ובתשלום ולא תמיד היה לי מוטיבציה לצאת מעצמי ולעזור לאחרים, והנה לפתע אני רואה מול עיני אדם שנותן את עצמו עם הרכב שלו על כל הדלק שהוא שותה ומביא את עצמו לסחוב ספה כבידה פיזית מקומה גבוהה ו"לא דיבר על כסף".
בכיס שלי היה נגן mp3 שבדרך כלל בנסיעות אני משתמש בו, ואילו עתה במשך כל הנסיעה לא הצלחתי להסיט לרגע קט את המחשבה שלי עד כמה הפער גדול בין הריכוז העצמי שלי לבין האיש הנהג שיושב לצידי.
בהמשך הנסיעה כאשר נרגעתי קצת ניסיתי לדובב אותו שיסביר לי איך הוא הגיע לנכונות לעזור בצורה מדהימה כל כך, והוא השיב לי כי לאחרונה הוא נקלע לסיטואציות לא נעימות של מחלה במשפחה והוא נדהם לראות איך אנשים עוזרים לאחרים וזה הביא אותו להבין כי הפעולה של העזרה הלאחרים היא פעולה כל כך נפלאה שלא צריך להמתין לטרגדיות כדי לבצע אותה.
ואני שומע ומפנים...
שיחת המוסר והדוגמא האישית שלו היתה בשבילי המתנה הגדולה ביותר בחיים שלי שיכולתי לקבל מאלקים, הרגשתי שאלקים מושיט לי את היד שלו כדי לתמוך בי לצאת מהריכוז העצמי הגדול שלי.

כשהגענו לדירה ניסינו יחד במשך 10 דקות להוציא דרך הדלת את הספה בת 2.30 אורך וריפודים עבי כרס  ללא הצלחה.
ושוב אני אומר לעצמי שזה פשוט לא יתכן, היכן אלקים? למה הוא הביא לי ספה כ"כ טובה ומוביל כ"כ טוב אם אין לי איך להוציא אותה?
ואז כמו מלאך משמים יורד אחד השכנים שהוא עוסק בהובלות, ומציע לעזור... תדחוף משמאל [נגד ההגיון] תמשוך מאחור [גם נגד ההגיון] כפי הסוד שרק מוביל מקצועי יודע, ו...הופ הספה יוצאת.

כשהגענו לבית כפי שכבר ניחשתם הצדיק לא רצה לקחת שקל ולא עזרו לי כל התחנונים...
אולי אשתי תצליח לדחוף לאשתו...

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים על ידי אריה ענק משער האריות.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111736

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף, 
אם אפשר לשאול, ז"א אני אשאל, אם לא בא לך אל תענה,

מהקריאה הבנתי שכאילו עיצבן אותך שהדברים לא הסתדרו, 
ואני מבין בתוכנית אחרת, לקבל את זה שיש הנהגה, ולדברים מותר לא להסתדר, 
כאילו השאלה "הכין אלוקים"?! קצת מוזרה לי ביחס למה שהבנתי מ12 הצעדים.
אז אני שואל, האם לא הבנתי אותך? או שלא הבנתי את התוכנית? 

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111743

• יוסי91
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • דירוג פלטיניום

תודה!
תמשיך לשתף! הותיקים קצת חסרים פה למתחילים.. 

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111744

שוב אני אומר לעצמי שזה פשוט לא יתכן, היכן אלקים? למה הוא הביא לי ספה כ"כ טובה ומוביל כ"כ טוב אם אין לי איך להוציא אותה?
ואז כמו מלאך משמים יורד אחד השכנים שהוא עוסק בהובלות, ומציע לעזור... תדחוף משמאל [נגד ההגיון] תמשוך מאחור [גם נגד ההגיון] כפי הסוד שרק מוביל מקצועי יודע, ו...הופ הספה יוצאת.

מזכיר לי, שיתכן, שה' יביא אותי עד לתוכנית, ויביא אותי גם לקבוצות, אבל בלי ספונסר, אני לא יצליח לצאת...
אז תודה רבה....
ומתפלל שנצא כולנו לחירות דרך הפתח שה' זימן לנו....

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111750

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב
פשוט שמח כתב on 26 מרץ 2018 20:19:

תודה על השיתוף, 
אם אפשר לשאול, ז"א אני אשאל, אם לא בא לך אל תענה,

מהקריאה הבנתי שכאילו עיצבן אותך שהדברים לא הסתדרו, 
ואני מבין בתוכנית אחרת, לקבל את זה שיש הנהגה, ולדברים מותר לא להסתדר, 
כאילו השאלה "הכין אלוקים"?! קצת מוזרה לי ביחס למה שהבנתי מ12 הצעדים.
אז אני שואל, האם לא הבנתי אותך? או שלא הבנתי את התוכנית? 

ממש לא עיצבן אותי.
לא שאלתי את זה מתוך עצבים או ספק באמונה חס ושלום
אלא מתוך לחפש היכן אלקים נמצא בתמונה כי הרי ברור שהוא בתמונה.
לפעמים רק נראה לנו שהוא לא בתמונה אבל הוא מסתתר מאחורי עץ הגן...
מספיק לפתוח קצת את העיניים כדי לראות אותו במלוא הדרו.
והדרך לפתוח את העיניים עוברת דרך השאלה שאני שואל את עצמי "היכן אלקים מסתתר לי כאן בסיטואציה הזו".
אוהבים.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111751

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

ועוד נקודה קטנה ששמתי לב אליה.
דווקא אותן ה"תלאות" הקטנות שעברתי לפני שאלקים הופיע בחסדו גרמו לי לחוש שזו היא ידו של אלקים וכי זה "נס גלוי"!!!
אילו מתחילה הייתי יודע שבעלה של חברה של אשתי [שבדרך אגב מעולם לא הכרתי אותו ולא הייתי איתו בקשר] אזי הייתי מתייחס לזה כמו עוד נס נסתר בלבד.
וגם אותו שכן מוביל שהגיע לעזור, אם לא שמתחילה ניסינו להוציא ללא הצלחה את הספה לא הייתי יודע בכלל שהדבר מסובך ושצריך סוד מקצועי בעבורו.
אז מלבד שאלקים בחסדו הגדול עוזר לנו - הוא גם דואג לנו שנכיר שזו היא ידו החזקה כדי שנהיה "עדות לאחרים לכוחו הגדול ולאהבתו אותנו".

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111757

• נתן 01
  • דירוג פלטיניום

מדהים!
הניסים קורים כבונוס, אחרי ההחלמה.

תמשיך לשתף.
אוהב.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111772

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה על התשובה, אז אני מבין שצריך לקרוא את זה בניחותא,