ברוכים הבאים, אורח

נתפסתי, הגיע הזמן להילחם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם 1546 צפיות

נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111358

• איתיאל
  • רצף ניקיון נוכחי: 8 ימים
  • חבר חדש

הסיפור שלי בקצרה:

העבר:

כמו רבים כאן, גם אצלי הנטייה לתאווה התחילה בגיל ממש צעיר. אחד מהזיכרונות הראשונים שלי  הוא כילד בגן שמנסה להציץ מתחת לחצאית הגננת...

כל ימי עברו עלי בצל התאווה, נחשבתי בעיני הסביבה ואף בעיני עצמי לילד, לנער ולבחור מצוין. אבל תמיד ידעתי שיש בי משהו רקוב, הרוס, מפלצת גדולה שמאיימת עלי, ואין מושיע...

בערך בגיל 13 התחלתי לאונן  ובערך בגיל 19 נחשפתי לראשונה לפורנו.  אבל לא בצורה סדירה.

כמובן שניסיתי את כל  ה'שיטות' הרגילות כמו קנסות צדקות צומות נדרים והבטחות, ברור שזה לא עזר...

התחתנתי בגיל 22, כחצי שנה אחר החתונה שוב ראיתי פורנו ולאחר חצי שנה נוספת התחלתי לצרוך פורנו באופן סדיר, מאז עברו 3 שנים עד עכשיו.

לפני כשנה וחצי נרשמתי לשמור עיניך וניסיתי את אתגר ה90 יום. אחרי כמה ניסיונות כושלים, הבנתי, שבלי עבודת הצעדים אני לא אצליח לצאת מזה, אבל דחיתי שוב ושוב את ההצטרפות לתוכנית, הסתפקתי בקריאה בפורומים, מה שקצת עזר אבל כמובן לא הספיק כדי לפתור את הבעיה.

האמת, ידעתי שצריך שיקרה משהו דרמטי כדי להזיז אותי ולגרום לי להתחיל לעבוד.

ההווה:

בסופ"ש האחרון שרר ביני לבין אשתי איזשהו מתח מוזר, במהלך סעודת ליל שבת, בין הדגים למרק, בעודי  מדובב אותה לומר את אשר על ליבה. היא אומרת לי בקול רועד שהיא רוצה להזמין טכנאי לבדוק מי משתלט לנו על המחשב...היא ראתה קבצים עם שמות מוזרים במחשב....

החלטתי באותו רגע שאני לא הולך לשקר ולסבן אותה, קראתי לה לחדר כדי להרוויח קצת זמן לארגון המחשבה והתחלתי לדבר אתה סביב סביב, סיפרתי לה על אלכוהוליסטים אנונימיים, על התמכרות ועל שיטת 12 הצעדים. לשמחתי, היא אישה אינטליגנטית והכירה את כל זה והיה לי קל להסביר לה מהי התמכרות... אח"כ אמרתי לה שאני אוהב אותה בכל ליבי ושלא חסר בה שום דבר, שאני מכור בעל כרחי , ושלעולם לא הייתי פוגע בה ברצוני. סיפרתי לה מיד באיזה אופנים הייתי  מגיע לסרטים (אנחנו משתמשים באינטרנט מסונן...) סיכמנו איך לחסום אותם אבל הבהרתי לה שמי שמכור ולא מטפל בעצמו תמיד ימצא דרך להגיע לפורנו שוב...  אמרתי לה שיש דרך לצאת מזה, שעבודת הצעדים היא דרך חיים שמשנה את האישיות, ואני מבטיח לה לעשות הכל כדי להיות נקי. הבטחתי לשתף אותה בתהליך ההחלמה, ובאם תהיה לי נפילה לומר לה.

היא כמובן הייתה נסערת ובכתה המון ובאומללות גדולה. אבל  לא איימה לעזוב או משהו כזה. היא הבטיחה לסייע לי בתהליך ההחלמה ולהיות לצידי. ב"ה אשת חיל...

העתיד:

כמו שהבנתם אני מתחיל בתהליך החלמה מוקפד ואינטנסיבי מתוך הבנה שאין כבר לאן להימלט, אם אני לא אלחם על חיי עכשיו כנראה שאפסיד את אשתי ואת ילדי...

להרגשתי עשיתי צעד נכון שסיפרתי לאשתי ולא ניסיתי להכחיש. זו הייתה שיחה קשה ומשפילה מאוד עבור שנינו ודרשה ממני כוחות נפש גדולים. לקום ולהתוודות כך בפני רעייתי. ראשית אני אוהב אתה ואני יודע שהכחשה לא הייתה מיישבת את ליבה, היא ראתה סימנים מספיק ברורים...הספק היה ממשיך לנקר בליבה וחייה לא היו חיים... שנית לשקר אין רגלים ובסוף הייתי נתפס, ואז גם את מעט האמון שלי הייתי מאבד. שלישית, הגיע זמן להילחם ולהשתנות וכבר הוכחתי לעצמי שבעצמי אני לא עושה את זה...

אני יודע שהבאתי את הזוגיות שלנו לשפל ענק, וגרמתי להשפלה גדולה עבור אשתי. אבל בנסיבות שנוצרו לדעתי זה היה נכון.

דרך ארוכה וקשה לפני, אשמח לדברי עידוד תמיכה ועצה מהחברים כאן.

אני מעוניין להתחיל לעבוד ברצינות על הצעדים ולהיות בקשר עם ספונסר. איך משיגים ספונסר??

תודה לכולכם.

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111359

מדהים.. לדעתי זה צעד של גבורה מצידך מה שעשית..
חיזקת אותי במה שכתבת... בהצלחה : )

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111364

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום לך.
כואב לשמוע.
אפשר למצוא ספונסר בקישור הבא 
אני דרך הקבוצות וה-12 צעדים למדתי לא להילחם בתאווה אלא להיכנע פשוט.

מחזיק לך אצבעות.

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111373

וואוו.... אתה אמיץ.... אני חדש כאן, אבל יודע דבר אחד, התוכנית כאן מלמדת, שתלחם על חייך, כשתתחיל בכניעה מול התאווה.... מתפלל בשבילך....

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111381

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום
אין לי מילים, 
זה דפוק לגמרי אבל אני מרגיש קנאה בך, 

שתיהיה דרך מחלימה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111382

• שי מחלים
  • רצף ניקיון נוכחי: 15 ימים
  • חבר ותיק
  • רק להיום

הרבה בהצלחה אח יקר.
הסיפורים שלנו מאוד דומים - מה שהכי עזר לי זה מפגשים חיים של 12 הצעדים והמסורות, שם תוכל למצוא ספונסר בקלות.
אוהב מאוד ומזדהה

רק להיום!

תגובה: נתפסתי, הגיע הזמן להילחם לפני 6 שנים, 1 חודש #111390

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי, אוהבים,
יש ךי הרבה מה לכתוב לך,
אבל אולי תקפוץ לכנס השבוע,
אני מאמין שזה יקפיץ לך את החלמה,
אשמח להיות איתך בקשר בפרטי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן