ברוכים הבאים, אורח

מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) 4059 צפיות

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11556

• נעם ה'
שלום ליהודי השמח,
אספר בקצרה, את השאר תוכל לקרוא בהודאות שלי.
הגעתי לאתר מכור אך לא הסכמתי להודות בכך. מיום שגילית את האתר הייתי נקי כמעט חמישה חודשים מה שעוד יותר חיזק אצלי את התחושה שאני לא מכור. הצניחה החופשית שהייתה לי לאחר מכן הבהירה לי שאני לגמרי מכור ושאני לא שולט בכלל בתאווה. הנפילה לא הייתה קשה אך לא הצלחתי לצאת ממנה עם כל מיני שבועות ופטנטים. בסופו של דבר קיבלתי על עצמי שאם אני ממשיך ליפול אני מגלה לחבר. הגילוי לחבר שיחרר אצלי המון חסמים ואז הכרתי בכך שאני מכור, הצטרפתי לקבוצה הטלפונית, קיבלתי ספונסר ואני מתמיד יותר כאן בפורום. למרות שהיו לי מאז שתי נפילות שלמדתי מהם רבות בעזרת הספונסר, חיי השתפרו ללא הכר בכמעט כל רובד אפשרי.
אחת התובנות שלי מכל התהליך היא שעל המתלבטים אם הם מכורים או לא להיות כנים וישירים עם עצמם ולבחון אם הם מסוגלים לשלוט בתאווה או שהיא שולטת בהם.
בהצלחה!

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11644

תודה רבה! חשוב לשמוע,‏ ונותן חומר למחשבה.‏ ‏
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן