ברוכים הבאים, אורח

מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי)
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) 4060 צפיות

מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11098

• לב-טוב
  • חבר חדש
  • אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן -מוהר"ן
היום אני ביום ה89 השבח לא-ל.
אני חייב להודות שאתמול הייתה לי מעידה קטנה, כאשר נשארתי ער עד מאוחר ושמעתי מהבניין השני
קולות של אישה צועקת. במקום להתעלם, אני פתחתי את הדלת של המרפסת והתקרבתי כדי להקשיב
למזלי בס"ד הקולות הללו הסתיימו מיד כשיצאתי , אבל בכל זאת נכנעתי לעצת היצר.

ב"ה בזכות זה שפיטרו אותי מהעבודה בה נפלתי המון עם המחשב, ובזכות ההתעוררות שהשם שלח לי,
זכיתי לשמור את עיניי כמעט 90 יום. אנא השם עזור לי לא להכשל בזה יותר.
עכשיו ברור לי יותר מתמיד שהבדידות החברתית אותה בחרתי מרצון מאז שהייתי ילד (לתאווה יבקש ניפרד)
היוותה כר פורה לצמיחה של התאווה הארורה הזאת.
אף פעם גם לא היה לי רב קבוע שידריך אותי.
העבודה מתחילה עכשיו לבנות לי אופי חדש, חיי חברה, סדר יום בריא מבחינה רוחנית וגשמית.
לא יודע במה להתחיל קודם, אבל כבר יש לי נקודה טובה להיאחז בה.
חבר'ה מאיפה שאני מסתכל היום, התאווה הזאת היא באמת חוט של שערה, אל תאמינו ליצר שאתם לא יכולים לעבור את ה"הר" הזה.
הכל בעיניים ובמחשבה. תילחמו ברגע הראשון שהפיתוי רוצה להכנס (למחשבה או לעין) אח"כ זה נעשה יותר פשוט להתמודד.
תשאירו את החטאת לרבוץ בפתח.
בהצלחה לכולנו ב"ה!

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11126

• סבבה
  • דירוג זהב
יייאלה אחי הגעת ל90 אתה קולט?תהיה מאושר תחייך כל היום -עשית את זה!
הגעת ל90 והעבודה רק עכשיו מתחילה...צריך לשמור חזק על המשמר הוא עדיין שם והוא לא מתכוון ללכת
אחרי שיוצאים מזה החיים מתחילים והם מאירים לך את הדרך
הרבה הצלחה אחי ותמשיך להסתער!!
בקרוב אצלינו 90
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11132

• נעם ה'
לב טהור,
ראשית ברכותי. זאת תחושה נפלאה וזה עושה הרבה טוב לנשמה.
שנית, אני רוצה קצת להכין אותך. אם אתה לא זקוק לזה אז דלג הלאה. זה אולי מהגאווה שלי אך אני לא מכיר אותך מספיק כדי לשמור לעצמי את הדברים. אולי תעשה בהם שימוש, אולי לא, אולי למישהו אחר תהיה תועלת. לי זה בטוח יועיל כי אני נזכר שהייתי שם. ואני סומך עליך שתעשה כל מאמץ לא לחזור על הטעויות שלי. אני מרשה לעצמי להתימר ולתת עצות רק בגלל שמיד כשקראתי את דבריך התחלתי לרעוד מפחד. נזכרתי איך היה לי שם. כמה הייתי בטוח בעצמי.
1. היום הוא היום ה89. תישאר נקי רק להיום. מחר תפלל על מחר. רק אלוקים יודע מה יהיה מחר. תתחנן אליו שיזכה אותך להיות נקי היום. רק להיום. את הענווה הזו הוא מבקש ממך. אתה הרי לא יכול לעמוד בעצמך מול התאווה. הרי אם היית יכול לא הייתה צריך את האתר הזה. הגאווה הזו ותחושת השליטה הפילה אותי. חשבתי שניצחתי. חשבתי שאני שולט. ונפלתי.
2. לא להאבק. היצר יותר ביריון ויותר ערס מכולנו. גם לא לברוח. הוא רץ מהר יותר. פשוט תזכור שמי ששלח אותו הוא היחיד שיכול לקחת אותו והוא מסכים לקחת אותו אם רק מבקשים ממנו.
3. תמשיך בתהליך בכל הכוח. תלמד להכנע לפני ה' בכל דרכיך. אל תשאיר בליבך פינה של כעס, טינה ושליטה. ברור מעשיך ותראה להיכן עוד תוכל להכניס את ה' יתברך.
4. דבר אחרון: גם אם תעשה את כל אלו, אל תחזיק מעצמך. א. כי לכך נוצרת. ב. כי הגאווה הזו היא נסיון שליטה. ג. כי הרי ביקשת ממנו עזרה, אז גם הקרדיט היא שלו.
בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11135

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לב טהור,

אני שמח בשמחתך ומקווה ומתפלל שתישאר נקי כל יום - רק להיום.

משמח גם לקרוא שעבורך התאווה היא רק חוט השערה, הלוואי עליי. אצלי זה ממש לא נכון והתאווה היא הר גדול ובלתי עביר לחלוטין. שנים חשבתי כמוך ונסיתי בכל כוחותי להאמין שזה כלום ורק חוט השערה, אבל תמיד חזרתי לתאווה שוב ושוב, אז היום אני יודע שטעיתי. התאווה היא מחסום בלתי עביר עבורי, ואני חייב את הקב"ה שילווה אותי כל יום, כל שעה וכל דקה ויעביר אותי את ההר הזה, כי בלעדיו - אני נמצא כאן לכל החיים.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11201

• לב-טוב
  • חבר חדש
תודה לכולכם על העידוד - שניזכה כולנו לעלות במסילה בדרך ה'. זכיתי להישאר נקי עוד יום ב"ה.
רציתי לשאול את נועם השם שאלה.
הדברים שאתה אומר מעידים על עבודה שעשית, אני מניח במסגרת קבוצה.
האם זו הייתה קבוצה טלפונית, או קבוצת תמיכת אס איי רגילה?
הייתי רוצה להשתתף בקבוצה,  מה האופציות כיום בישראל לקבוצה של בחורים בלבד?

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11211

בSA אין קבוצות לרווקים בלבד, אך ישנו מספר לא מבוטל של רווקים מחלימים בקבוצות.
אם תרצה להתענין אצל אחד מהם- פנה אלי באישי אולי אוכל לסייע לך.

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11213

• נעם ה'
שלום לב טהור ויקר,
את התקופה הנקיה הראשונה התחלתי רק בתמיכת הפורום. קריאת התכנים, השיטות השונות (שבועות, קנסות וכד') הספיקו לי.
ממש לא הגעתי לכניעה. אבל בהחלט הפסקתי להאבק.
לאחר ההתרסקות הצטרפתי לקבוצה הטלפונית ובהמלצת הספונסר זה מספיק לי לעת עתה.
לגבי האופציות של הקבוצות יש חברים שמכירים את הנושא הזה טוב ממני. טרם השתתפתי בכאלה.

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11214

• נעם ה'
אגב, למה אתה מחפש קבוצה לרווקים? אתה רשום כאן בתור נשוי.

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11287

• לב-טוב
  • חבר חדש
הייתה איזושהי אי הבנה.
אני מחפש קבוצה לגברים בלבד (לא משנה מצב משפחתי).
מה שחשוב לי זהשלא יהיו גם נשים כי זה עלול לגרום למתחים מיותרים.
ודבר שני, איך זה לעשות ספונסר? זה כמו עשה לך רב לעניין הזה?
איך אדע שהספונסר גדול ממני ויכול לתת לי מנסיונו?

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11311

• נעם ה'
כל הקבוצות נפרדות. הרי לא נותנים לשואל לשמור על השמנת...
שלח באתר בקשה שישדכו לך ספונסר. הם יתאימו לך אחד לפי מידה.
בהצלחה

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11313

שלום, וברכותיי על ההשג הנפלא שזכית לו, לב טהור!
לנועם השם, היכן שולחים הודעה באתר לבקשת ספונסר? אשמח אם תוכל להפנות אותי, אני רווק.
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11329

• נעם ה'
•הקו החם של GYE: 1599-500-119
•מייל התמיכה של GYE:help@gye.org.il

אנונימיות מובטחת!

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11330

אתה חותם על אנונימיות מובטחת? 
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11332

• נעם ה'
א. אני מוכן בלי בעיה לחתום על זה.
ב. עשיתי העתק הדבק מאתר שמור עיניך.
ג. הרי אחד הצעדים הוא להחשף
ד. אתה תנסה להשאר עלום. אם ה' ירצה אתה תתגלה לעיני כל.
ה. אשרי אדם מפחד תמיד.
ו. והבוטח בה' חסד יסובבנהו.
ז.  :

בעניין: מחר אני אמור לסיים ב"ה 90 יום - אבל העבודה רק מתחילה (בעיקר לצאת מהבידוד החברתי) לפני 11 שנים, 10 חודשים #11415

נועם,
אני נמצא במצב שלך - רק בתקופת ההחלמה הראשונה, שאני עוד מקווה שתהיה האחרונה...
אתה יכול לספר קצת יותר, כמה זמן היית נקי רק עם הפורום? מה גרם לך לעבור לקבוצה הטלפונית? או שעברת לקבוצה אחרת?
אני נקי ב"ה כבר 60 יום, אבל אני נכנס לפורום כמעט כל יום ומרגיש בהחלט זקוק לתמיכה. עד עכשיו הספיקה לי התמיכה של הפורום, אבל אני כל הזמן עם "עין תורנית" פקוחה לשים לב אם לא צריך להתקדם הלאה לקבוצה הטלפונית.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.55 שניות

Are you sure?

כן