ברוכים הבאים, אורח

מתנות ענק משער הרחמים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מתנות ענק משער הרחמים 4724 צפיות

מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110637

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

לרגל ציון דרך שנה של נקיות מצאתי לנכון לפתוח אשכול שבו אני יודה לה' על רוב חסדיו אשר עמי.
במשך השנה ראיתי ניסים ונפלאות בכל תחומי החיים ושיתפתי את הכל עם החברים בטלפונים ובקבוצות.
ועתה אני רואה לנכון שמהראוי הוא לפרסם כל נס וכל השגחה פרטית גם בפורום.

אתחיל מהנס הפלאי שקרה לי היום.
לאחר שהמארגן של העברת המסרים בקבוצות החיות הודיע לי כי לא אוכל למסור השבוע 'ציון דרך שנה' בקבוצה החיה אצלנו, כי כבר יש חבר אחר שעושה ציון דרך 4 שנים, הייתי קצת מוטרד כי מאוד רציתי להעביר את המסר.
ולפתע בשעה 13:25 אני מקבל טלפון שבו נתבקשתי למסור מסר בקבוצה הטלפונית בשעה 13:30.
זהו דבר שלא קרה בכל השנה האחרונה, ומי שלא רואה בזה השגחה פרטית פשוט סוגר את העיניים.
מה גם שהמבקש לא ידע שאני עושה ציון דרך...
אז אני אסיר תודה לה' שרואה ללבי וחושב מחשבות ומסובב הסיבות איך לסייע בידי להשאר בהחלמה.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110638

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

פשוט מדהים.

חבר אחר היה אמור לתת את המסר, אבל ברגע האחרון זה לא התאפשר. ניסינו למצוא מישהו אחר שיכול ברגע האחרון להצטרף והנה אתה זמין. ואז אני שומע אותך אומר שאתה נקי היום שנה!

זה היה כל כך מדהים, ופשוט ראיתי שוב ש"שום דבר - לחלוטין שום דבר - לא מתרחש בעולמו של אלוקים בטעות".

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110639

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מתרגש איתך,
שנה לא מגיע בקלות, נראה לי,
ותמשיך בדרך,
אתה כוח חזק לפורום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110640

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אכן היה מסר מדהים בקבוצה הטלפונית.
לא יכולתי כ"כ לשתף, אז הנה עכשיו - תודה רבה.

יום שפוי ונקי.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110642

אשמח לקבל הקלטה של המסר שלך אם יש בטוחני שזה יחזקני..

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110644

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

והנה המתנה שקיבלתי היום.
המארגן של העברת המסרים בקבוצות החיות הודיע לי כי אוכל למסור במוצ"ש הקרוב 'ציון דרך שנה' בקבוצה החיה אצלנו.
גם זה לא מובן מאיליו מדוע לפתע חזר בו אותו חבר שהיה אמור למסור השבוע.
אז שוב תודה רבה באסירות.

וכל החברים מוזמנים לשמוע את המסר במוצ"ש אצלנו בבית נח"ת SA מודיעין עילית בשעה 21:30
כיבוד עשיר להודות ולהלל...
שבת שלום

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110649

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב

אני לא מכיר את עצמי מדבר כך מעודי.
אבל כנראה אלקים דיבר מתוך גרוני...
אז גם את זה ארשום לי למזכרת כאחת המתנות שקיבלתי בהחלמה.
ולמי שלא הצליח להגיע לפניכם ההקלטה להורדה

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110650

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
הורדתי, אקשיב בהמשך,
ותגובות גם בהמשך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110665

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
הקשבתי והתחברתי,
כל מילה פנינה,
שנשמע ממך עוד המון מסרים בהמשך הדרך,

מקווה לפגוש אותך שבוע הבא בכנס.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 1 חודש #110692

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

מרתק ומחלים, מומלץ בחום להאזין

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים, 1 חודש #110700

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב
אבי גולן כתב on 29 ינו' 2018 11:37:

מקווה לפגוש אותך שבוע הבא בכנס.

בעזרת השם אגיע

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111268

• אריה ענק משער האריות
  • דירוג זהב
דמעות מתוקות.
מאז החתונה הסיוט הזה חוזר על עצמו בכל פעם ובפרט בערב פסח.
אשתי מסדרת את הארונות וזורקת בגדים לא שימושיים למחזור בחנויות של בגדי יד שניה.
ומקבלת אזהרה ממני שלא לגעת בדברים שלי, ואז מגיע שלב שאני מחטט בפח כדי לראות מה היא זורקת, ואשתי מתפלאת איך מה שהיא זורקת חוזר למקום כפי שהיה.
אני לא מסגול לזרוק שום דבר ובפרט לא משהו שלי שהלך איתי זמן רב גם אם הוא כבר בלוי ויצא מכלל שימוש.
בדמיוני אני מתאר לעצמי איך אני מראה בעוד 70 שנה לנינים שלי את העניבה החליפה והחולצה והחגורה שלבשתי בחתונה שלי...
מגירת הנעליים שלי כוללת את כל זוגות הנעליים מאז החתונה, וכך גם ארון העניבות מלא בעניבות של 17 שנה, חלקם עם כתמים, חלקם קרועים, אבל לזרוק אותם זה בשבילי כמו לזרוק אצבע...
כך זה כאשר אני מרגיש בתוכי ריקנות, איך אפשר לשחרר דברים שבדמיון הם ממלאים את החלל הריק?
אך אתמול קרה הנס הגדול.
אשתי ניקתה לפסח את הארון שלי, והשאירה את כל התוכן על המיטה, ובקשה ממני לזרוק בעצמי את המיותר, ויצאה מהבית לסידורים, היא ציפתה כפי שהיא מכירה אותי שהכל יחזור לארון...
אולם לראשונה מצאתי את עצמי זורק את הכל ומשאיר רק את החגורות העניבות והנעליים והחולצות והמכנסיים השימושיים בלבד.
כאשר אשתי חזרה הביתה היא לא הבינה לרגע מה קורה, שפשפה את עיניה ולא האמינה למה שהיא ראתה, ירדו לה דמעות מתוקות של התרגשות ושמחה.
זהו. אמרתי לה. אני לא צריך את זה יותר כדי להרגיש שווה.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111270

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

איזה יופי. מדהים ביותר איך התכנית נותנת לי מתנות בלי שאני מבקש ממנה.
תמשיך לשתף אותנו יותר.
אוהבים.

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111280

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

יפה מאד...
שאזכה גם לזרוק כמה דברים מיותרים מחדרי הלב,
תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: מתנות ענק משער הרחמים לפני 6 שנים #111319

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

מעניין שאצלי זה בדיוק הפוך, אני חייב כל יום לזרוק משהו, בגד ישן /מסמך / קובץ כלשהוא
כנראה שאצל כל אחד זה עובד אחרת.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.64 שניות

Are you sure?

כן