ברוכים הבאים, אורח

אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים 2830 צפיות

אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109749

• ראובני
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר חדש

שלום חברים
מבחינת ימי הנקיות אני די בהתחלה וכעת אני בשבועיים הקשים מבחינת חיי האישות בבית. 
בזמנים אחרים לפני שהתחברתי למקום הנפלא הזה - אם הייתי מגיע לכאלו מצבים, הדבר הראשון היה לחטוא, במעין סוג של התרסה כלפי הבורא על מה שאני עובר, אבל בזכות האתר הנפלא של "שמור עיניך", אני יכול לפחות לכתוב ולשתף  את מה שאני עובר ואני מאוד מקווה שאני אעבור בשלום - שלמות עם עצמי, שלמות עם משפחתי

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 3 חודשים על ידי ראובני.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109753

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
מזדהה עם הקשיים, אני מנסה להפנים, שהתאווה לא יפתור שום בעיות, יש לי והיו לי בעבר המון קשיים כלכליים וגם בזוגיות, הייתי מת להשתמש, אבל בכוח עם חברים, הבנתי, ששום קושי לא ישפיע על היום הנקי, זה המטרה על של חיי,
מתפלל בשבילך, שתצליח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109756

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך ראובני
יש לי המון מה לומר/ לכתוב לך
אבל העיקר הוא שאני לא מנצה לצוף במים סוערים, אלא אני מבקש מחברים טובים שיעזרו לי לצאת מהמערבולת

תמשיך לשתף אותנו, ובע"ה תראה הרבה מאוד טוב

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109760

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

אחי, חזק ואמץ! אתה בהתחלה, ועכשיו זה הכי קשה. תן לגל הזה לעבור ותמצא את עצמך במקום אחר, הרבה יותר רגוע. אתה בכיוון הנכון, אל תרפה את האחיזה מגלגל ההצלה.

ואגב מה שאמרת, באמת הקב"ה לא מעמיד אדם בנסיון שאינו יכול לעמוד בו. אבל לצערנו הרבה פעמים האדם מביא את עצמו לניסיונות כאלה...

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109799

• ראובני
  • חבר חדש

ברוך השם עברו מאז פתיחת האשכול יומיים.
בינתיים מחזיק מעמד למרות שאני כבר מתחיל את השלב שכל המחזות שתמיד הייתי רואה אותם, מתחילים לרקוד מולי ורוצים שאני אפנטז עליהם. זה נהיה קצת קשה.
אבל שבת מגיעה - זה בדרך כלל יום יותר רגוע ומרגיע עבורי, מקווה בעזרת השם ובתשועתו, לעבור גם את הימים הקרובים.
שבת שלום 

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #109817

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, אתה איתנו כמעט שנתיים,
הגיע הזמן לעשות חשבון נפש, מה אנחנו רוצים מהחיים שלנו, אייך נפטרים מהתאווה,
אני מאמין שגלשת בפורום וקראת וקראת, אבל המקום שלך לאיפה התקדמת,
ממליץ להתחלה, לנסות ליצור קשר עם חברים, ובהמשך תראה לאיפוה אפשר עוד להתקדם,
בכל מקרה המון כוח להמשך הדרך, ונשמח להיות איתך בדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 4 חודשים #110010

• ראובני
  • חבר חדש

ברוך השם בימים האחרונים התחלתי להרגיש הרגשות רוחניות שלא זכיתי להרגיש כבר המון זמן.
במשך תקופות ארוכות הייתי מתפלל אפילו בלי כוונת המילים, הרוחניות שלי הייתה שטחית ורדודה, וזה היה מאוד אכפת לי, אחרי שראיתי חלק גדול מהסרטונים של פורטיפיי, התחלתי להבין שמה שחסם אותי זה היה ההתמכרות שלי לסרטים, וכמו שנאמר שם, המוח היה מלא בכימיקלים שפשוט הרעילו את המוח וכנראה שברגע שפשוט מפסיקים עם הרעל המענג הזה, אז המוח פנוי לקבל קצת חוויות של קדושה, אני עכשיו מתחיל שוב להאמין בכח התפילה אחרי שתקופות ארוכות, פשוט לא הרגשתי שום דבר בתפילה ולכן גם לא האמנתי בזה - עפר לפי-, 
אז שוב תודה על המקום הנפלא הזה, שבזכותו אני עכשיו מרגיש יותר טוב עם עצמי ועם בוראי.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110821

• ראובני
  • חבר חדש

אני אוחז ביום ה -88 אבל עדיין השדים ובעיקר השדות תופסות לי את כל הראש, אני לא מצליח להתנתק מהם.
לא האמנתי בחיי שאגיע אי פעם ל 88 יום של נקיות מחטא, אבל ממש ממש לא נמצא במצב של מפוכחות מינית.
הפנטזיות מושכות אותי למטה, קרה לי השבוע מקרה שבו הזדעזעתי מעצמי והבנתי שאני עדיין רחוק מלנצח, ראיתי השבוע בחורה חרדית ששרפה לי את העינים שהחליקה מלוא קומתה על המדרכה ברחוב, והמוח המעוות והחולני שלי היה עסוק בלראות כמה שיותר, אז העמיקה בתוכי ההבנה שאני צריך לעלות רמה במלחמה הזאת. וביחד עם זאת להמשיך גם בנקיות טכנית. שאמנם עדיין לא משחררת אותי, אבל בטוח שיש לה חלק עצום בכל התהליך.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110823

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים.
לי עוזר לשתף ולהוציא החוצה את הפנטזיות.
אם אני מדבר עליהם, הם לא נשארים אצלי בראש.

יום שפוי ונקי.

תגובה: אנא אלי תעזור לי - תחזיק אותי מעל המים לפני 6 שנים, 2 חודשים #110837

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
ראובני היקר,
במלחמה הזו הפסדנו,
לצערי אתה לא תצליח במלחמה,

שמח שאתה נקי, אבל הפתרון הוא להיות נקי בכניעה,
הזמן הקצר,
שאל חברים מה זו כניעה ומה זה מלחמה,
זה שתי סוגים של וויתור על התאווה בשתי קצוות.
אוהבים.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן