ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה 2668 צפיות

עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10692

שלום אני משתמש חדש וממש הגעתי לפורום הזה במקרה ..
לא ידעתי שקיים בכלל פורום מדהים כזה ואחרי שגלשתי ברשת כדי למצוא אולי פיתרון לבעיה הגעתי לפה ונרשמתי

יש לי את הבעיה הזאת מגיל 13 והיום אני בן 22
בשנים הראשונות לא ממש הבנתי שאני עושה מעשים חמורים ומכעיס את השם אך ככל שהזמן עבר גיליתי מה הוא החטא הנורא אבל בכל זאת המשכתי
אני מתמודד עם היצר כל יום והמוח שלי הוא כמו שדה קרב ומלחמה
כשעולה לי איזהשהי מחשבה קטנה ומלוכלכת אני ישר מתפתה ונופל .. אפילו שהבטחתי לעצמי לפני כן שאין שום מצב שאני עושה את זה בשבועות הקרובים וואז כשאני נופל אני כל כך מתאכזב מעצמי..
פעם הצלחתי להחזיק שבועות על גבי שבועות בין נפילה לנפילה אבל בזמן האחרון זה הפך לעניין של ימים וזה כל כך מציק לי
אחרי שאני נופל הימים הבאים מלווים בכעס ועצבים על הסביבה ללא שום סיבה והמצב רוח ממש גרוע בגלל שאני לוקח את הנפילות האלה ממש קשה והאכזבה היא עצומה בשבילי
לפעמים אני מרגיש שלא משנה מה אני אעשה היצר הרע פשוט ינצח ואין לי סיכוי להתמודד כי הפיתוי הוא כל כך חזק וגדול שאני לא יכול לסרב לו
לפעמים היצרמשכנע אותי בתוך מוחי שזה בסדר ושזה טבעי כי אנחנו אנושיים וכך נבראנו אבל אני יודע שזה לא בסדר !!!! אז למה אני לא מצליח ?? למה אני לא יכול לשלוט בעצמי כמו פעם ?
התקופה הכי ארוכה ששמרתי הייתה 4 חודשים והרגשתי נפלא עד שהיצר הגיע כמו טורנאדו ושוב נפלתי
האם זה אפשרי להחזיק תקופה כל כך ארוכה ? האם יש דוגמאות לאנשים שהחזיקו שנים ? אני מנסה לשאוב קצת נחמה ממקרים של אחרים וכן להתעודד ולהגיד לעצמי שאני גם יכול אבל כמו שאתם יודעים זה לא נושא שמדברים עליו עם הסביבה .. זה משהו אישי ופרטי
מכיוון שהפורום הוא וירטואלי אין לי שום בעיה לספר ולשתף
מקווה שתוכלו להשיב

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10701

• גד
  • דירוג זהב
ברוך הבא!

הגעת למקום הנכון!
אפשר לצאת מזה! ישנם אנשים שהיו במצבים הרבה יותר גרועים משלך ויצאו מזה.

רק אם תוכל לפרט מהי ההתמודדות שלך, אתה צופה בפורנוגרפיה?  סתם הסתכלויות ברחוב? אתה נשוי?
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10725

שלום גד
אני לא נשוי ואני בדרך כלל צופה בפורנוגרפיה במחשב

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10745

• גד
  • דירוג זהב
או קיי.

דבר ראשון הייתי ממליץ לך לקרוא בכניסה לאתר את ההקדמה (ב"פעם ראשונה באתר"), ואת המדריך של התכנית. תוכל לדעת איפה אתה עומד, האם אתה מכור, ואם כן, מה רמת ההתמכרות שלך.
יש הבדל עצום בין אדם שמכור לאדם שלא מכור בצורת ההתמודדות.
אם אתה לא מכור, אתה פשוט צריך לקבל גישה נכונה למאבק, למצוא דרך לחסום את האינטרנט, ולצאת לדרך חדשה.
אם אתה מכור, תצטרך כלים יותר כבדים, כמו שיתוף קבוע בפורום, והשתתפות בקבוצת 12 צעדים.

טוב, אני לא מומחה או משהו, חכה לזלמן המנחה.

בהצלחה.
"וקבלה היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי - שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה."
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10805

• סבבה
  • דירוג זהב
שלום אחשלי היקר

דבר ראשון הייתי מציע לך לשים חסימה על המחשב שלך
אתה לא מבין כמה נפילות זה יכול למנוע ותאמין לי שתראה איך הרבה יותר נעים לגלוש ככה ,אחי מניסיון .

דבר שני בדיוק עכשיו נפלתי אחרי התקופה הכי ארוכה שלי גמכן 4 חודשים אבל ייאלה אחי מסתערים ומתחילים מחדש ליותר ימים בעז"ה
אתה באמת צריך לרצות את זה עם רצון ומוטיבציה תשנה הכול אחי

תנסה תמיד לשמור "רק להיום"וככה הימים הצטברו ותצליח בעז"ה
מאמין בך אחי הרבה הצלחה לכולנו
סבבה
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 10 חודשים #10845

תודה על העצות סבבה !
מצטער לשמוע שנפלת שוב ומקווה שתוכל להתגבר בקלות
אתה נראה לי טיפוס כל כך אופטימי

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 9 חודשים #11154

כמעט נפלתי לפני כמה דקות ונכנסתי מהר לפורום הזה כדי לקרוא קצת הודעות ולהעביר את המחשבות הרעות
אני נקי כבר שישה ימים וזה מאוד קשה לי אבל אני נלחם..

אנחת רווחה קלה ...

בעניין: עזרה לפני 11 שנים, 9 חודשים #11420

• יש לי סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 225 ימים
  • חבר קבוע
חזק וברוך!
אל תוותר!
הצלחת לשמור עד עכשיו גם?
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?