ברוכים הבאים, אורח

" הפכת מספדי למחול לי- פתחת שקי ותאזרני שמחה"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: " הפכת מספדי למחול לי- פתחת שקי ותאזרני שמחה" 959 צפיות

" הפכת מספדי למחול לי- פתחת שקי ותאזרני שמחה" לפני 6 שנים, 10 חודשים #104632

חייב לפרסם את הנס הגדול שה' עשה עימי
את ההודעה הזאת כתבתי לפני שנה בדיוק! בתאריך יג' סיון
אחרי כמעט נפילה שבחסדי השם לא התממשה, אוננתי והפסקתי בלי לגמור כדי להכנס למשהו שיותר יגרה אותי וב"ה כבר לא היה בא לי. וחשבתי לעצמי שמתוך כך אתחיל.
אחלו לי בהצלחה!
נ.ב 
אחרי שכמעט מגיעים לפורקן ועוצרים זה מרגיש כאילו נפלת.. יש קצת טעם מר בפה, הייתי רוצה להתחיל 90 יום מתוך נקיות אמיתית ולא תאווה שלא מומשה שלא בגללי.
הייתי צריך לפרוק קצת...
לילה טוב!!
כעת עברה שנהנ שלמה לפי העברי- ואני נקי בחסדי ה' עליי מאז!
חשבתי לעצמי- מה אעשה ביום השנה???
ה' כבר ענה לי בצורה הכי ברורה- לא שמתי לב אבל היום היה לי את טקס קבלת התארים מהמכללה- אתם קולטים?? טקס קבלת תואר!! ביד שלי יש לי מסמך שסיימתי את חובותיי למכללה- אבל מה בראש שלי?? איזה תואר ?? למי אכפת מהמכללה!! יש לי תואר בנקיות!!! אין דבר יותר מדהים מזה!!!!!
וזה לא נגמר- על הדרך הלכתי לציון של הרב אליהו והחיד"א התפללתי, הודיתי לה' בדמעות והתחננתי להמשיך להיות נקי!!!
אין התחלה של שנת נקיות חדשה יותר טובה מזאת!!!
כמובן שלא הכל דבש אבל הכל ממש מדהים ביחס לשנה שעברה ואני פשוט חייבבבב לפרסם פה והכל בזכות חסדי ה' ששלח לי את האתר הזה!!! והמון בזכות כולכם- התובנות שלכם, התגובות שלכם נתתם לי המון כוח!!!
 זה המקום להודות למנהלי האתר ולמנהלי הפורום שעושים עבודה נפלאה ימים כלילות- כפשוטו!!! תודה רבה אין לכם מושג כמה נחת רוח גרמתם לה' ולמשפחתי כמובן! 
בקיצור אני ממשיך, לא עוצר!  תודה לה' שהגעני עד הלום- וכמו שכתבתי בכותרת- "הפכת מספדי למחול לי"
לא הייתי מאמין לפני שנה- אבל תראו- הצלחתי!!!!  כל אחד ואחד פה יכול- אם אני הצלחתי גם אתם יכולים.
מכיתה ח' מכור כולל שנות נישואים רבות ועכשיו אני על דרך המלך!!!
אסיר תודה לה' יתברך, לכם חברים יקרים לדרך וליוצרי האתר המדהים הזה!!!אין מתנה גדולה יותר מההרגשה שלי עכשיו ווזה שווה את הכל!
ה' ישלם שכרכם כפל כפליים!!!

תגובה: " הפכת מספדי למחול לי- פתחת שקי ותאזרני שמחה" לפני 6 שנים, 10 חודשים #104635

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

מדהים, אין מילים. לגמרי לא מובן מאליו.

אולי תשתף אותנו במה שעובד עבורך, כדי שגם חברים אחרים יוכלו להיעזר בכך?

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: " הפכת מספדי למחול לי- פתחת שקי ותאזרני שמחה" לפני 6 שנים, 10 חודשים #104670

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום
‏באמת מדהים ולא מובן מאליו.
‏מצטרף לבקשה של סוד, תן לנו ונחכם...

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן