ברוכים הבאים, אורח

ייאלה אחים מתחיל מחדש
(0 צופה) 

נושא: ייאלה אחים מתחיל מחדש 28788 צפיות

ייאלה אחים מתחיל מחדש לפני 12 שנים, 9 חודשים #1046

• סבבה
  • דירוג זהב
חבר'ה אני חדש פה אני יספר לכם קצת על עצמי
אני לצערי עם זה כבר 4 שנים אני התחלתי בתור מאונן כפייתי ולאט לאט הפסקתי לפעם בשבוע
הכי הרבה זמן בנתיים שהצלחתי-56 ימים שבשבילי זה ממש אתגר כי כבר הייתי ממש כפייתי
אבל הרבה פעמים עכשיו זה תוקף אותי בפרסומות,ברחוב ויש עוד כל כך הרבה דברים שמפתים אותי ואני ממש מרגיש שכל שניה ושניה זה קרב בשבילי
חבר'ה אני צריך קצת עידוד כי בימים האחרונים אני מתחיל לעשות אומר לעצמי שאני לא יגמור ואז מפסיק באמצע שזה קשה
תודה אחים שלי זה אתר מדהים!
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים על ידי .

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1047

אחי (זה אני "חסוי") 
46 יום זה טוב, טוב מאוד אפילו.
אחי אל תראה את סרטוני התועבה בשום מצב ,  זה מרעיל את הנפש .
ואל תכניס את עצמך למשהו שאי אפשר לצאת ממנו (אתה מבין למה אני מתכוון).
יאאלה אני מקווה שבעזרת השם אתה תפרסם פה תגובות חיוביות במלחמה עם היצר , דרכים שעזרו לך להתגבר וגם אני בנושא שפתחתי .
בהצלחה חבר. :D
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 9 חודשים על ידי .

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1048

• סבבה
  • דירוג זהב
ממצב אח שלי?תודה על האתר 
סתם רוצה להוסיף איזה משו-בימים האחרונים חם אז אני ישן עם פחות ביגוד אז כל פעם שאני עולה למיטה אני מתחיל לחשוב איך אני נראה -- והמראות הבלתי צנועות, ועומד לי ואני מתחיל לפגום ואז אני עוצר וקם מהמיטה ונרגע קצת וגם ישר על הבוקר שאני קם אני מתחיל לעשות ואיכשהוא מפסיק באמצע וזה כבר כמה ימים כי אני כמו מרגיש שאני רק יתחיל לא יגמור שתהיה את התחושה הכיפית ואני יפסיק אבל כולנו יודעים שלהפסיק באמצע זה כמעט לא אפשרי כי שאתה בתוך זה אתה כזה רוצה להמשיך ואני מרגיש ירידה בזמן האחרון כי בהתחלה לא חשבתי על זה בכלל וזרמתי עם החיים עכשיו אני חושב על זה כל היום,צריך עזרה

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1049

אחי אתה צריך להבין שחלק מההתמודדות שלנו זה לא להתעסק בזה , זה פשוט לא אפשרי מה שתיארת (בטוח לא לטווח הארוך).
תעסיק את עצמך בדברים אחרים , מה הכוונה שלי..........
דוגמא : בן אדם שיש לו בעיות של אכילה אז הוא אומר לעצמו "לא לאכול , לא לאכול , לא לאכול " הוא כל היום נאבק בזה......
אבל אם הוא ימצא לעצמו תעסוקה אחרת מעניינת יותר , ספורט או משהו אחר שיוסיף לו עניין לחיים אז הוא לא יתעסק באוכל.

ועכשיו לסיטואציה שלנו , במקום להיאבק כל היום "לא לגעת , לא לגעת , לגעת ולהפסיק " התרופה נגד זה , זה שיעורי תורה , אני אישית מרגיש שזה מצנן ומזכך לי את הנשמה. כמו שקראתי איפשהו , אני לא זוכר בידוק איפה  : "לאט לאט להסיר את הקליפות ".

הנשמה שלנו התרגלה להתנהגות שלא מתאימה לנו בתור בני אדם  ולאט לאט כשלא נתעסק בזה ונתעסק בדברים יותר קדושים הנשמה  שלנו תזדכך ולאט לאט תתרפא בעזרת השם.

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1050

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אבל זה לא שבכוונה אני נכנס לזה זה פתאום תוקף ואז אני נכנס לזה לאט לאט אם זה משו שראיתי ביום או קראתי
אני מנסה לחשוב על הרגע שאחרי איך אני יהיה מבואס ויחשוב שאני אפס וכל זה וככה איכשהו אני מצליח לקום

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1051

אחי אני לא אמרתי שאתה עושה את זה בכוונה , וכל מה שקורה לך קורה גם לי
בגלל זה יעצתי לך שבמקום לחכות שהיצר יתקוף ואז הדרך חזור היא קשה יותר אתה מפעיל שיעור תורה באינטרנט (ויש כאלה בשפע)
אתה בוחר נושא שמעניין אותך , אני מבטיח לך ישועות . (ואני אומר לך את זה בתור בן אדם לא דתי).
בכל מקרה אני צריך ללכת עכשיו , נדבר יותר מאוחר.
בהצלחה אח שלי. guard your eyes and your mind  8) 8)
להתראות

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1054

• סבבה
  • דירוג זהב
חבר'ה על הבוקר כמעט  עברתי על הוז"ל ממש שניה לפני
'בהצלחה לכולם' נזכרתי שאמרת לי שאני יותר חזק מהיצרים שלי אז באמת קמתי אבל אחרי שניה חזרתי הייתי כבר כולי ברגש הזה של האיסור אבל קמתי בסוף
חברים אני רוצה להגיד לכם משו תקראו לזה כפירה,בוגד,לא יודע מה אבל אני אומר את האמת-אני אוהב לעשותה ואני חושב שזה כיף
ברור שזה אסור אבל זה נראה לי קצת לא אפשרי כי זה נמצא אצלי כל היום כל שניה לא עוזב אותי ודווקא שאני מתקדם אני מרגיש שהוא יותר חזק
עוד שאלה קטנה איך אפשר לשכוח את כל התמונות שראיתי שלא עוזבות אותי?
תודה אחים שלי

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1064

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
הנושא שלך חייב טיפול אינטנסיבי וחבל שלא תטפל בזה כראוי, ולכן שאלתי-
האם שמעת על ה12 שלבים שיש בתוכנית זו?
וכמו"כ האם שמעת כעל חבורות הטיפול?

מתוך דבריך נראה לי שעדיין לא שמעת על זה ולא התעמקת בזה, באתר האם של הפורום הזה יש את כל העניינים באנגלית וחבל שזה עדיין לא מתורגם לעברית, אבל אם תרצה להתייעץ ולשמוע עוד ועוד תוכל להתייעץ עם הגארד והוא יתן לך עיצות מניסיון החיים ומניסיון האתר,
תעיין בלינק שצירפתי שם כתבתי הודעה למישהו ושם יש את המספר של הגארד
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=40.msg1024#msg1024

תדע לך אתה לא לבד כולנו באותה סירה, אל תתיאש, הרבה אנשים היו כמוך התחילו וב"ה הפסיקו עם כח הנושא הזה.

בנימה אישית, אני לא יודע אם אני לא טועה יתכן שאני טועה, אבל לדעתי אתה צריך להפסיק כליל עם ההתחלה של הנפילה, כי כמו שאמרת מאוד קשה באמצע הנפילה ללכת בחזרה, ואתה צריך לנסות לא להגיע למצב הזה, כמו שהוא אמר תעסיק את מוחך בדברים אחרים, לצנן את מחשבתך, זה שאתה מתחיל לאונן, זה לא טוב כי זה מעמיק במוחך את ההורמונים של התאווה, ואף אתה מפסיק באמצע אבל הנזק כבר נגרם, וזה גם חלק מהדברים שאתה צריך לדעת, שכשאתה מאונן או אפילו חושב, אתה מעמיק חרצים במוחך, שקשה להוציא אותם, ויש צורך בטיפול יותר אינטנסיבי, דהיינו כל פעם שאתה נופל אתה לא רק מזיק לעכשיו אלא גם עושה את הטיפול קשה יותר, כמובן שתמיד ניתן בטיפול מתאים לצאת מזה, אך אל תפטם את התאאוה כך שיהיה קל לעצמך יותר אח"כ לצאת מזה.

הרמב"ם אומר כי "אין היצר שורה אלא בלב הפנוי מן החכמה", ולכן אם תעסיק את עצמך יהיה לך קל יותר עם הענין הנ"ל, כמו"כ כמו שהוא אמר שבמקום להיאבק עם זה כל הזמן ולחשוב על ההיאבקות פשוט אל תחשוב מזה אלא תעסיק עצמך בדברים אחרים, שמעתי פעם אימרה, אני לא יודע אם היא חסידית או אחר, אבל האימרה הולכת ככה, "כשאנו עוסקים להוציא את הלכלוך מהבית אנו מתלכלכים", דהיינו שאם עסוקים כל היום בלחשוב איך להוציא את הלכלוך זה גם לא טוב, במקום זה יש להעסיק את המוח בדברים אחרים ובכך למנוע מצב של שיעמום וכדו'.

אני בעצמי, בזמנים שאני מאוד עסוק אין לי בעיות, רק בזמנים שאני לא כ"כ עסוק אז מתחילים כל הבעיות, וזה הבעיה של ימינו שיש לנו זמן להרבה דברים וחבל.

על כל פנים תתייעץ עם ה'גארד' - בעניינך, ובעניין ה12 שלבים.

תשמיע לנו בשורות טובות
שלך
משה

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1073

• סבבה
  • דירוג זהב
לא כל כך הבנתי את השיטה של ה12 צעדים זה עוזר באמת?איך עושים את זה?מטפל או לבד?תודה חבר'ה

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1075

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
תשאל אותו - את הגארד
הוא יסביר לך
יש הרבה אנשים שאמרו שזה עזר להם מאוד, (פה לא כל כך ראיתי אך בפורום האנגלי יש הרבה, וכן במיילים של חיזוק שהם שולחים באנגלית גם יש הרבה עדויות)

שלך משה

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1077

• סבבה
  • דירוג זהב
מי זה הגראד?ששון?מה אני אמור להגיד לו?בטלפון?תודה אחי

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1079

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
גארד זה מונח שלקוח מהפורום האנגלי - גארד = שומר (באנגלית)
הוא/הם בעצם מתפעל/ים את האתר הזה, ויש להם ב"ה ניסיון חיים עם הרבה גולשים ונותנים עיצות טובות לכל מי שצריך תתקשר אליו ותסביר לו במה המדובר והוא ייעץ לך, ותאמין לי הוא לא ייעץ לך עיצות רעות.

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1080

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני מאוד ממהר ונדבר מאוחר יותר - מקוה שהועלתי לך
לפחות העסקתי את היצר טוב שלך, ולפחות היה לך שעה של קורת רוח (שלא היה לך עם החבר שלך)

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1083

• סבבה
  • דירוג זהב
אחי אתה פצצה תודה
בטלפון הכל נשאר חסוי?

בעניין: מכור לפני 12 שנים, 9 חודשים #1089

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
כן הם לא שואלים אותך פרטים ואתה יכול להרגיש חופשי להגיד מה שבא לך על הלב - ובוודאי שלא יגידו לשדכנים וכו' וכו'
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן