ברוכים הבאים, אורח

שלום גם אני חדש פה
(0 צופה) 

נושא: שלום גם אני חדש פה 17250 צפיות

שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1040

שלום לכלום
אני לא בן אדם דתי , מסורתי כמו שאומרים.
בכל מקרה אני מאמין בכל לבי שאסור לפגום בברית.
עכשיו אני חושב שעצם זה שיש קהילה באינטרנט , שקוראים את הדברים , ורואים איך אנשים כמוני מתמודדים עם אותם סיטואציות
יכולה לעזור לי בהתמכרות הזאתי.
עכשיו המטרה שלי היא לשמור את עיניי. לכבד את הצניעות !!! לאהוב את הצניעות , להעריץ את הצניעות.
וכמובן לא לפגום בברית.

90 יום ..... צא.

-------------------------------------------------------------------------------------------
עכשיו אני עושה כללים שאני יצטרך לעמוד בהם.
כל פעם אני אוסיף מי שרוצה מוזמן לאמץ אותם.

1.מחשב אחרי 10 בלילה -לא בשימוש.

נ.ב
עצם זה שפתחתי פה נושא ומצאתי את הקהילה הזאתי כבר אני מרגיש יותר טוב על הלב.

אני ארשום פה תאריך נטו בשביל התיעוד שלי עם עצמי 19.7.11

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1041

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד

שלום עליכם!
כל אחד שרוצה לחזק את עצמו בעניין זה הוא מבורך.
אני כרגע ביומי ה - 85 הנקי, ואחד הכללים שקבעתי לעצמי, הוא , פילטר, עם סיסמא שנמצאת רק במקום עבודתי, כך שגם אם מאוד ארצה בלילה.....לא אוכל!

אחד מהדברים שמחזקים אותי, [ואני ממליץ עליו לכל מי ש"באותו ראש", על אף שיתכן שאצלך זה לא שייך] אני שם לב שכל עניין זה אצלי, הוא ניסיון לטשטש רגשות שליליים, כמו שיכור שהולך אל יינו, בכדי לברוח מהעולם. אני מנסה לומר לעצמי שוב ושוב, שפורנוגרפיה, "מקסימה" ככל שתהיה, לא פותרת שום בעיה! לא רגשית ולא אחרת, היא רק מכהה רגשות, וגורמת לי לחיות בשקר, אך לא מטפלת בבעיה.
לי אישית זה נותן כח.

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1045

85 יום , אתה כריש אמיתי , וכמו שאמרתי לך מעורר השראה .
אני גולש מעל השעה 10 , הייתי היום עסוק כך שלא היה לי הרבה זמן להתעסק בזה.
בכל מקרה אני אמשיך לעדכן בימים הקרובים ובעזרת השם רק תגובות חיוביות.

בנוסף רציתי לפרסם פה את הלינק הזה לתוכנית 12 הצעדים , אם מישהו יעזר בזה , זה מבורך
www.aish.co.il/i/j/96544429.html
נערך לאחרונה: לפני 12 שנים, 8 חודשים על ידי .

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1065

• משה מנסה
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
שמעתי שלפני כשנה שנתיים היה פה בא"י, מרצה מארה"ב גוי שהוא מרצה בתכנית ה12 שלבים, והוא הרצה פה סדרה של הרצאות בנושא, ומישהו שהיה שם אמר לי שגם הוא הגוי שהוא תלמיד של השיטה הזאת (הוא בעצמו היה מכור כמו כולנו לתאווה הזאת) והוא בעצמו העיד שבנוסף ל12 הצעדים צריכים גם לנסות לשמור על העיניים בכדי שלא להיגרר אחר התאווה הזאת כי העין הוא השער של האדם.
וברצוני להדגיש בזה שגם אתה שאתה מגדיר את עצמך מסורתי, גם אתה צריך לדעת שאתה צריך לנסות לשמור על העיניים ולא לראות ולהיגרר אחר כל דבר, ובזה תוכל לשמור על הברית, וכמו שכתבת בתחילת הודעתך.

לא כל כך הבנתי מה שכתכבת בהודעה האחרונה שאתה גולש מעל השעה 10 - זה אחרי הקבלה שקיבלת או לפני?

בכל מקרה פילטר יעזור לך מאוד, ואם אתה רוצה יותר יש את חברת רימון שהיא מיועדת בפרט לאנשים מסורתיים (יש להם סניף אתרוג שהיא מיועדת לחרדים או לאלו שרוצים פילטר יותר חזק) וחברת רימון היא בעצם ספקית אינטרנט כך שכל הגליה יוצאת דרכם ולא תוכל לגלוש לאתרים שלא תרצה כמובן שתמיד תוכל גם להיעזר ב'פילטר גבאי' שיש פה באתר (אם אתה לא מבין יש פה גבאי שהוא יתן לך תוכנה שבה אתה מגדיר שכל אתר שאתה נכנס אליו הגבאי יכול לראות שנכנסת באמצעות מייל שבועי ובו דוח על כל האתרים שנכנסת, ובזה בעצם הוא יכול לעורר לך על הכניסה הלא רצויה, ובכך למנוע ממך הישנות דברים כאלה), בכל מקרה תתייעץ עם הגארד באשר לפעולתיך, אני מאוד אוחז ממנו כי נעזרתי בו הרבה והוא נתן לי הרבה ייעוץ בנושא.

אנו מקוים כולנו שתשמיע לנו בהמשך בשורות טובות
שלך
משה

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1068

קודם כל תודה על התשובה המפורטת , אני משתדל לשמור את עיניי. (בקשר ל  10  התכוונתי שגלשתי מעל השעה 10 בלילה).
ברוך השם אני כבר ביום השלישי נקי ואני גם לא רואה דברים רעילים (זאת כבר התחלה טובה ) והיצר לא משגע אותי יותר מידי (ברוך השם).
אני לא ממש בקטע של תוכנות שחוסמות , בזמנו היה לי אינטרנט רימון והרגשתי האטה באינטרנט .
אני יודע שכל תוכנה שחוסמת אפשר לעקוף אותה , אז אני משתדל יותר לעבוד על עצמי .
אני לא  יודע איך להסביר את זה אבל כנראה שהנוכחות שלי פה בפורום משפיעה עליי לטובה  ואני מרגיש יותר מחויב .

אני מרגיש שאם אני שומע שיעורי תורה באינטרנט אז זה עוזר לי .

בעזרת השם תשמע ממני בשורות טובות , תודה רבה משה , ובהצלחה גם לך .

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1071

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני לא יודע לפני כמה זמן היה לך אינטרנט רימון, אבל אני כבר כמה שנים טובות שיש לי את אינטרנט אתרוג שהיא המסונף לרימון ואני ב"ה נהנה מזה מאוד, אם כי אני אומר גם את זה אפשר לעקוף, אבל יש פה את פילטר גבאי שזה לא משהו שנוגע לעצם הנט אלא למשהו שמודיע לגבאי איפה גלשת, בכל אופן אני לא ניסתי אותו אבל יתכן שזה יעזור לך כי רק תבין תמיד בימים הראשונים אתה על עליה וזה עוזר לך ויתכן שתוכל לשלוט בעצמך גם בלי פילטר, אבל לפעמים יש ימים קשים, ולכן תמיד צריך שיהיה גדר שבכדי לעקוף אותו תצטרך לחשוב או לעשות פעולה קשה או מורכבת בכדי לעקוף אותו, ולכן יתכן שכן טוב שיהיה לך משהו שיחסום קצת את האפשרות, וכמובן כמו שכתבת צריך 'גם' לעבוד על עצמו בנושא, אם כי היצה"ר הוא חזק מאוד בנושא וכמו שאמרו חז"ל 'אין אפוטרופוס' לדברים האלו

נכון מאוד מה שכתבת שלימוד תורה מטהרת ומזככת את האדם, ולכן זה שמירה.

בדרך אגב על הלינק שנתת בענין ה12 צעדים התכתבתי עם ה'גארד' והוא כתב לי שבשבוע הבא ייפתח האתר החדש בעברית, והיות שאני כבר הייתי שם ראיתי שיש להם מאמר מלא וארוך בנושא ה12 צעדים, אני מקוה שבקרוב מאוד אכן ייפתח האתר לכל עם ישראל.

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1086

משה אתה צודק בנוגע לפילטרים שצריך להתקין  ושחשוב לעשות גדרות.

נקווה לטוב כשהאתר יהיה בעברית אני בטוח שיגיעו לפה הרבה אנשים.

שאלה נוספת , אתה עדיין במאבק עם זה או שאתה כבר מרגיש יותר חזק מהיצר .
מי אתה מרגיש ששולט ?

בעזרת השם אני יעדכן בקרוב.
בהצלחה

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1088

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אני עדיין במצב מלחמה, והכתיבה פה עוזרת לי מאוד
לפעמים בהפסקת אש, אבל לפעמים הלחימה היא מאוד קשה, יש הפגזה ארטילרית, ולפעמים יש התחכמות מצד האויב.

בדיוק כמו במלחמה רגילה - אין פשרות

חברינו 'אולי יחוס' מעיד שהוטב מאוד מצבו אצלו, וכי הוא מרגיש הרבה יותר קל, אני מחכה להגיע למצב שלו

הוא כבר נוגע ב'שפיץ' של הסולם - כולנו מצדיעים לעברו

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1093

• סבבה
  • דירוג זהב
בהצלחה אח שלי !לא להתייאש!יפה שאתה רוצה לצאת מזה הייתי בטוח שהחילונים עושים אותו בכיף ולא אכפת להם בכלל!בהצלחה אח שלי!
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1097

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
בס"ד
בתור אחד שיש לו איטרנט רימון, אני יכול לומר לך שיש דרכים למצוא חומרים רעילים גם עם רימון. [אולי עם אתרוג לא]
כל הכבוד "בהצלחה"! כל יום נחשב! וגם אחרי 40 שנה של נקיות, יכולות להיות מלחמות חדשות.

אחד מהדברים שלמדתי, היא ללמוד מדוע אני מאונן?! מה גורם לי? האם זה לחץ, עצבות וכדומה. ואז לטפל בגורמי הבעיה, ולא רק בסימפטומים.

\בהצלחה לכולם!

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1099

,תודה לכולם על התגובות, אני משתדל להפיק מהם את המיטב.

תשמעו אני לא יודע מה להגיד לכם , אני כבר נכנס ליום השישי בתהליך ובעזרת השם נקי ,נקי גם מסרטים רעילים.
יצא לי טיפה לחשוב על זה , לאיזה מציאות אני נכנסתי ,  ( עלו לי קצת דמיונות רעילים לראש) , אם זה אפשרי לצאת  מזה ?
אם כמו שמשה אומר " החריצים" במוח יצליחו להיסגר לאט לאט .
מה אם לא יהיה את הפורום , אז אני ישבר ? .
מצד אחד באסה כזאתי לדעת שהיצר ידו על העליונה רוב הזמן , בא לי פשוט לחזור לתקופה שזה לא עניין אותי .
לא רוצה להכניס לי מוח שאני "מכור".רוצה להיות בן אדם נורמלי .

מקווה שבעזרת השם ימשיך לי טוב .

בהצלחה לכולם.

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1104

• סבבה
  • דירוג זהב
החיים הם התגברויות על היצר בכל שניה ובכל מקום יש פיתוי אחי 6 ימים זה מטורף מאמין בך
אחי כולנו זה קשה אבל נצליח!
יאאאלה קדימה להסתער!!! אתה יכול אחי!

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1115

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
אחי! אם הצחלת להחזיק 6 ימים זה אומר משהו - יש לך את הכוח להחזיק מעמד, תנצל את הכוח ללכת הלאה והלאה.

זה שאתה מתעלם מהבעיה לא אומר שהבעיה לא קיימת - ותענה אתה לעצמך האם אתה מרגיש יותר חופשי או לא?
נו זה התשובה לשאלתך האם להתעלם או לא, אני לא מדבר על ההיבט הדתי שבדבר אבל אתה בעצמך תענה לך על השאלה דלעיל, וזה יהיה התשובה, כמובן שלכל דבר טוב יש את המחיר שלה, אם אתה רוצה להיות חופשי מכבלי התאווה אתה צריך טיפה להתאמץ זה בהחלט לא קל, אבל אפשרי ומשתלם.

כמו"כ כל יום שווה - אל תיפול אנחנו איתך.

שלך
משה

לאולי יחוס! זה נכון שתמיד אפשר למצוא פרצות, וכמו"כ ברימון זה לא גדור מספיק ולכן בחברה בה אני עובד התקינו את סינון 'אתרוג', שהיא גם מבית 'רימון', וגם בה ניתן לפעמים למצוא פרצות, אך כמובן שדברים שליליים לא יימצאו בה, ולכן זה בוודאי טוב יותר מאינטרנט פרוץ לגמרי שהטומאה היא במרחק נגיעה.
יש גם את חברת נתיב שהיא לדעתי האישית יותר חסומה אבל מצד שני האינטרנט עובד לאט יותר ולכן לא כל כך מומלץ לדעתי האישית, שוב זה לדעתי האישית, כל אחד יכול לבדוק בעצמו.

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1162

• משה מנסה
  • דירוג פלטיניום
מה נשמע 'בהצלחה לכולם'
הרבה זמן לא דיברנו

בעניין: שלום גם אני חדש פה לפני 12 שנים, 8 חודשים #1163

היי משה .מה קורה.....

אני מתבייש להודות שנפלתי ביום ראשון (לפני שנתתי לך את הסיסמא).
כך שזה אומר שהייתי 5 ימים נקי . התחלתי סבב חדש (כשהבאתי לך את הסיסמא).
נקווה שבעזרת השם אני ישרוד יותר זמן , אני יודע שבלי האתר הזה הייתה לי פחות מוטיבציה לשמור את הברית , לראות שיש אנשים שנמצאים באותה סירה כמוני  , שמנסים לשמור זה מעודד.
מה שכן לא ראיתי סרטים רעילים מאז ההרשמה שלי לפורום . שזה מיום שני שעבר אם אני זוכר נכון , אני פשוט רוצה שהתמונות האלה יצאו לי מהראש , אני יודע שזה לא בריא לנפש האדם .

שבעזרת השם החריצים יסתמו והצלקות יעלמו (של הסרטים הרעילים ) ,אני יודע שזה לא דברים שרואים ישר על פני השטח וזאת עבודה לתקופה ממושכת ושזה כרוך בעבודה קשה , אבל בעזרת השם  יהיה טוב .
זמן ליצירת דף: 0.47 שניות

Are you sure?

כן