ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: 50 יום 2695 צפיות

50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10371

• גדי (לשעבר אולי יחוס)
ב"ה סיימתי היום 50 יום! 8)

היו כמה וכמה פעמים, שהייתי מאוד קרוב לנפילה, ואני עדיין מודע לעובדה שזה יכול לקרות כל יום. אני מנסה לא להיות בעל גאוה, לזכור כל העת , ממש כל יום וכל שעה שאני מכור - ואין לי סיכוי לצאת מזה.......לבד. כל יום בדרכי מביתי לבית הכנסת, וכן בחזרה, אני מודה לפני ה' על ההתמכרות שלי, ומבקש עזרה , מבקש שהמחלה לא תפרוץ!
בזמן האחרון, כאשר מגיעות אלי תחושות רעות, כאלו שהיו מפילות אותי מיידית, ויש לי את התנאים, (אני עם מחשבי לבד), אני ממש מנסה לומר לעצמי לא לפחד מהרגשות הרעים! לנסות להתמודד איתם, וגם אם אני לא מצליח, והם תוקפים אותי במלוא עוזם אני מעדיף להשאר באמת הכואבת, של הרגשות הלא נעימים, ולא ללכת לפתרון שמציעה לי התאוה, שהוא שכחה של הרגשות הרעים, טשטוש נעים שאכן מסייע לרגע, אבל גורם לי לחיות במקום לא אמיתי, ובוודאי לא פותר שום בעיה, במקסימום מכהה את ההרגשה.

אני מקווה שכל יום שעובר, זה עוד אבן, קטנה אולי אבל מוצקה וחזקה, בבניין של אישיות אמתית, שלא מוכנה לתת לרגשות לנווט אותה, אלא משתדלת לחיות על פי ה'.

ה' יעזור!

בעניין: 50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10378

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
אשריך לגמרי אולי יחוס אתה מחזק אותנו

אסור לנו לשכוח שכל ההצעות של התאווה הם פשוט ההתפרצויות של המחלה בדרך זו או אחרת

עלה והצלח בהמשך דרך החלמתך

בעניין: 50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10379

• דובי
  • דירוג פלטיניום
ערב טוב
אולי יחוס
יישר כוח גדול על ההישג הלא פשוט בכלל (לא טעמתי אותו 20 שנה ויותר )
  מאחל לך המשך נקיון והתקדמות בתוכנית ובהחלמה .
ולוואי שאצטרף אליך בהקדם ,  יש לי כנראה הרבה אגו (במיוחד כשטוב לי ואני למעלה )ואני צריך ביטול
בשורות טובות ונקיות

נ.ב. לא הבנתי את ה 8) נראה לי מתאים יותר.. :D
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: 50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10584

מגיע גם לי מזל טוב - הגעתי היום ל50!!
גם אני מרגיש את התאווה מציצה מן החרכים בכל הזדמנות שיש לה, ומתפלל לה' שאזכה להמשיך את התהליך של ההחלמה ולא לחזור אחורה.
יש צד שאני שואל את עצמי, מה אתה חוגג? עברת  קצת יותר מחצי מתשעים - וביחס לכל החיים, זה ממש טיפה בים. אבל אז אני עונה, שלהישאר אדיש זה ממש עצת היצר. הלא כשנפלת, ידעת לייסר את עצמך מצוין על כל יום של נפילה - למה אתה לא חוגג לפחות באותה מידה על כל יום של נקיות? הלא גם בזמן נפילה יכולת לומר לעצמך שזה רק יום אחד, ומחר אהיה נקי. ובכל זאת היית בדיכאון, וגם עכשיו אתה אומר לעצמך שאם תיפול זה יהיה אסון.
אז אני מתחזק עוד יותר בחגיגה, אני לא אלכוהוליסט -מותר לי לפתוח בירה... ולהגיד לחיים לעצמי, ולכל החברים שבפורום, על כל יום של נקיות, על כל ציון דרך. לחיים לחיים! שנזכה עד מאה ועשרים - לא ימים, שנים! ושנהיה שם במקום הזה של הנקיות כולנו יחד, אף אחד לא ישאר מאחור בע"ה!

בעניין: 50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10590

• שלמה די דיינו
  • רצף ניקיון נוכחי: 255 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואי איזה חיזוקים

גם אני מרים לחיים על 21 ימים שפויים ונקיים

בהצלחה לכולנו

לחיים ;D :D 8)

בעניין: 50 יום לפני 11 שנים, 10 חודשים #10617

• YeshAtid
  • דירוג פלטיניום
אשרייךךךך !!!!