ברוכים הבאים, אורח

החזרה לחיים של "חוזר לחיים"
(0 צופה) 

נושא: החזרה לחיים של "חוזר לחיים" 11315 צפיות

המסע חזרה לחיים של "חוזר לחיים". לפני 6 שנים, 11 חודשים #103367

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים.
תמיד האמנתי שהתמכרות למין היא בעיה שמקורה רק בראש שלנו. ללא ספק היום אני בטוח אחרת, יש תלות פיזית בגופנו. אני מנסה להפסיק להשתמש בימים אלו{נקי בחסד אלוהים אוהב 36 שעות}. אני שם לב שכאשר אני לא משתמש אני חווה כאב פיזי בגופי. ראשית איני מצליח להרדם ללא המוצץ שהתרגלתי אליו 30 שנה, האוננות הכפייתית. אני חווה כאבי ראש חזקים, חולשה כללית וחוסר שקט מטורף. ניסיון העבר לימד אותי שאם רק אשתמש עכשיו קצת בעצמי, כל הדברים האלה יעלמו מעצמם וארגיש שלווה, אך זאת שלווה של שקר וכאב, בריחה מהחיים לשערי הגיהנום. אולי השימוש באמת מרגיע אותי[כשאני בקריז], אך זה רק למספר דקות בודדות. תמיד אחרי השימוש אני רוצה עוד, ועוד ועוד. אלף פעמים לא ישביעו את רעבוני החולה, לא יצליחו להרגיש את המחלה שלי. הלגימה הראשונה היא המסוכנת ביותר עבור מכור כמוני. אני מרגיש רצון חזק להשתמש,אני אוהב את ההתמכרות הזאת יותר מאשר את עצמי. כאשר אני עומד מול קריז לשימוש, אין לי סיכוי לעבור זאת לבד. אני צריך לעשות פעולות וכמה שיותר טוב לי. אני רוצה להצהיר בזאת שאני אדם חולה מאוד, חסר אונים מול המחלה ומול הראש שלי, חסר אונים מול החיים ומול מה שאני מרגיש. הגעתי לשפל והתהום עדיין עמוקה, תזכורת לכך שתמיד יש במחלה הזאת לאן להתדרדר. אלוהים, אני צריך אותך, תעזור לי.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי אסירותודה.

שליטה ואגו מרכיבים חזקים בהתמכרות לפני 6 שנים, 11 חודשים #103373

• לא לבד
  • דירוג כסף

תודה לך. ממש מזדהה איתך 
זו ממש מחלה
הכי קשה לי זה הרעיון שאצטרך להיות נקי כל החיים ואני חסר אונים מול השקר שאני מעוניין לעשות בנפשי ולהשתמש(לאונן..) עכשיו כי אם אהיה נקי הרבה זמן ואז אפול יהיה לי יותר כואב..
מתפלל שהשם יתן לי את השלווה לחיות עכשיו!!(ולא מחר) ולחזור לחיים להיות מחובר אליו עכשיו 
מתפלל לנקיות רק להיום (הלילה)
ולעלות על דרך לעבוד את הצעדים כמו שמומלץ פה
אוהב

החזרה לחיים של "חוזר לחיים" לפני 6 שנים, 11 חודשים #103397

• חוזר לחיים
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים. שמי חוזר לחיים ואני סקסוהוליסט. במשך שלושת הימים האחרונים התהלכתי עם מצב רום מרומם במיוחד שנתן לי להרגיש שאני בשליטה מוחלטת. אכן קמתי הבוקר ואמרתי לעצמי שוב ושוב ושוב שאני עם ההתמכרות סיימתי לתמיד. השימושים אינם ממלאים אצלי צורך ואיני צריך לברוח מהחיים לעולם של שקר ופנטזיה. אך הפלא ופלא: "אם אתה רוצה להצחיק את אלוהים, תספר לו על התוכניות שלך".... ואני ממש מתכוון למשפט הזה במלוא הענווה. יצאתי לעשות כל מיני סידורים ואיני יודע איך לעזאזל מצאתי את עצמי שוב נמצא במלון עלוב עם... השתמשתי מלא בשנאה עצמית ובזעם על החיים העלובים שיש לי, על חוסר האונים שלי מול עצמי, על חוסר היכולת והרצון שלי לעצור ולהכנע, לזעוק אני מכור תעזרו לי, אני אדם שאיבד כל שליטה על חייו, בדיוק כמו שיכור שנוהג תחת אלכוהול ואינו אחראי למעשיו. אין לי שום תלונות לאף אחד חוץ מעצמי. יש לי פתרון ואני בוחר שלא להשתמש בו. אני אדם המכור למין בצורה קשה והרסנית, כבר 30 שנה שהשימוש הוא חלק בלתי נפרד משגרת חיי. אני צריך לצאת מתוך הראש החולה שלי, לעשות פעולות בלי לחשוב. הכי חשוב עבורי לא להשאר לבד, זה לוקח אותי לשימוש. כל מי שמזדהה איתי שיזכור דבר אחד , אין לנו שום דרך אחרת להחלמה מלבד תוכנית 12 הצעדים. בתוכי אני יודע שעם כל הכעס שלי על אלוהים הוא אוהב אותי ורוצה שאהיה קרוב אליו, אחרת לא היה מביא אותי לתוכנית שאחלים. הסבל שבהחלמה אינו פשוט בכלל, אך הוא בהחלט עדיף על הסבל שבמחלה. התמכרות למין = מוות פיזי!!! זאת לא סתם אימרה להפחיד מכורים. אני מתארגן ללכת לחבר מהקבוצות ולחלוק איתו את מה שהיה לי, אני צריך להיות בחיבור תמידי. החשוב ביותר שרציתי לזכור בחלוקה הזאת היא ששום פתרון אחר לשינוי אינו יעיל עבורי, לא מדיטציות ולא דימיון מודרך, לא נדרים ולא לימוד תורה, תתפלאו אבל גם פסיכאטרים וכדורים לא עזרו לי. אני צריך לחיות חיים רוחניים, לא דתיים שכן אני חילוני לגמרי. אבל אני צריך לשנות את אורח חיי ההרסני לחלוטין. אני צריך לזכור שאני מיוחד וייחודי בדיוק כמו שברא אותי אבא אוהב. איני צריך לברוח ולנסות לרצות אחרים, עלי להציל את עצמי מעצמי!!! 

אלי, תן בי שלווה לקבל את היותי אדם חולה מאוד, אומץ להתחיל לעבוד את 12 הצעדים בלי פחד משינוי וחשיפה, שלווה לעשות את רצונך תמיד. 

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי למען הסדר הטוב. סיבה: לא כדאי לפרט יותר מדי

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103401

• אחד2
  • רצף ניקיון נוכחי: 580 ימים
  • דירוג כסף

אוהבים אותך מאוד. חיזקת אותי.
מאחל לך לחזור לחיים. 

יש תקוה נשיר כולנו יחד, יש אמונה חזקה מכל הפחד
לא נפול, לא נרעד, כי אנחנו לא לבד
יש לנו ד' אחד.

ליצירת קשר: 0529992@gmail.com

שליטה ואגו מרכיבים חזקים בהתמכרות לפני 6 שנים, 11 חודשים #103403

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות. 
לי עוזר להתמקד בהיום. רק להיום אני יעשה פעולות כדי לא להשתמש כל השאר זה בידי אלוקים.  

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103409

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. שאלוקים ייתן לך את הכח ללכת לקבוצות...

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103455

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

וואלה אחי, מעניין לשמוע סיפור של חילוני שרוצה להפסיק עם זה...
אשמח שתשתף אותנו עוד, בעיקר מה הוביל אותך לרצות להפסיק?

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103496

• חוזר לחיים
  • חבר ותיק

חייב לציין שכאשר איתי את התגובה שלך התחלתי לצחוק. ההתמכרות הרסנית לכולנו ואינה מבדילה בין דת, גזע ומין. המחלה שלנו הורגת. כאשר אתה מכור למין, אתה מאבד כל שליטה על חייך. אתה עלול לפגוע באחרים ובסופו של דבר גם בעצמך פיזית. החיים בצל ההתמכרות קשים מאוד עד בלתי אפשריים. התמכרות למין במיוחד היא הקשה שבהתמכרויות, מאחר וצריך ללמוד לחיות לצד שימוש נבון במין,שהינו צורך בסיסי בטבע האדם. אני הגעתי לשפל שבשפל, אני יודע שכאשר איני מחובר לאלוהים אני אבוד!!!! הפעולות הכי קלות בחיי נהיו בלתי אפשריות בלי שאני משתמש תוך כדי עשיית הפעולות. כאשר אני בקריז של שימוש, איני יודע מי אני ולא אכפת לי מכלום!!! אתן דוגמא קטנה ואמיתית מהחיים שלי. לפני כמה חודשים אחד מהוריי חייג אלי והודיע לי שלוקחים אותו לבית החולים באמבולנס, מאחר ואינו מרגיש טוב בכלל, 
אני במקום לטוס אליו ולראות מה איתו, אמרתי לעצמי אל תמהר הכל בידי שמיים, לך ותשתמש כי אולי לא יהיה לך זמן אחר כך. הלכתי ואוננתי במשך 3 שעות מטורפות ורק לאחר מכן נסעתי לבית החולים!!!! 
אתה מבין??!!! אנו המכורים חולים מאוד, איננו אנשים רעים. אנו צריכים עזרה של כח גדול מאיתנו. הראש שלנו עלול להרוג אותנו כשאנו בריכוז עצמי. רק אלוהים בסופו של דבר ישפוט אותי ואני בטוח שאפילו הוא יודע היטב שאני חולה!!!! אם אתה מרגיש שהתיאור שלי דומה לשלך, אל תוותר לעצמך זה החיים שלך. התמכרות הורגת!!! אלו הם החיים היחידים שלנו אז כדאי לחיות אותם במפוכחות מינית ושלווה אמיתית. 

אוהבים

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103504

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום
"אלו הם החיים היחידים שלנו אז כדאי לחיות אותם במפוכחות מינית ושלווה אמיתית."

כל כך נכון.

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: ההתמכרות כמחלה שקרנית וערמומית מאוד לפני 6 שנים, 11 חודשים #103520

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

אחשלי, כיף לקרוא אותך. 
יש מצב שזה בדיוק הזמן להחליט - לא להאמין לראש שלך יותר.
הוא מייצר לך מציאות שאין לה קשר למה שבאמת קורה. נסה למצוא כוח גדול והצמד לחלוטין אליו.
בהחלמה
חיבוק.

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

שליטה ואגו מרכיבים חזקים בהתמכרות לפני 6 שנים, 11 חודשים #103528

• חוזר לחיים
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים. שמי חוזר לחיים ואני מכור למין בצורה קשה והרסנית מאוד. אסירות תודה על המחלה ואסירות תודה גדולה יותר על ההחלמה. הבוקר אני מנוהל מכעסים בצורה בלתי רגילה, ממש הרגשה של אובדן שליטה עצמית. אני יודע שיש לי יצר הרס עצמי ואני לא אוהב את מי שאני כפי שברא אותי אלוהים. הבוקר צרחתי על אחד המנהלים שלי, בהתקף זעם שלא חוויתי מזמן, הכעס שולט בי בכל חלקי גופי ואני רוצה לברוח ולאונן, רק ככה למדתי לשחרר את האנרגיה הנצברת בתוכי. אני אדם חולה שכעס מעיף אותו לשימושים אובססיביים, אני מכור לריגושים, אני מכור לכעס!!! הבעיה היא בי ולא באחרים אני מנוהל תמיד על ידי אגו, הרצון לשלוט בכולם ולנהל את הכל חלק תמידי מהוויתי. בורא עולם בבקשה ממך תעזור לי, שחרר אותי מכבליי, מהעבדות בה הנשמה שלי נמצאת שנים רבות מאוד. מתחנן אליך אבא תעזור לי, קשה לי מאוד עם מי שאני בגלל המחלה. אני רוצה לחזור ולהיות האדם הטבעי כפי שבראת אותי ביום יציאתי לעולם. תאווה ושימושים זה רעל הרסני בשבילי, פורנוגרפיה זה סם המוות. רק להיום אוותר על השימוש ואעשה את רצונך הטוב, תן לי שוולה וכח להכנע ולעשות את רצונך תמיד.

שליטה ואגו מרכיבים חזקים בהתמכרות לפני 6 שנים, 11 חודשים #103546

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תודה על הכנות. שאלוקים יברך אותך. אוהבים.

אסירות תודה על לילה נקי לפני 6 שנים, 11 חודשים #103572

• חוזר לחיים
  • חבר ותיק

שלום חברים אהובים, שמי חוזר לחיים ואני סקסוהוליסט. כשאני מתחיל לכתוב פה בפורום ומצהיר מי אני באמת? (סקסוהוליסט בהחלמה), אני מרגיש משוחרר, מרגיש שאיני צריך לחיות עוד לבד בתוך הראש שלי, יש לי פה משפחה שלמה שאוהבת ותומכת והכי חשוב מקבלת אותי בדיוק כמו שאני. רק מלקרוא את הפוסט ניתן לראות כמה פעמים השתמשתי במילה " אני ", מה שמעיד על ריכוז עצמי ללא ספק, מבקש מבורא עולם שחרור מהאגו ומהרצון לרצות פה מישהו בכתיבה. אני אדם שהגיע לשפל שבשפל, ההתמכרות הרסה כל חלקה טובה בחיי, אם לא חסד אלוהים אוהב שעשה לי נס והביאני לתוכנית, סביר להניח שהייתי כעת בבית משוגעים מרוב שימושים או במקרה הפחות טוב בבית קברות. לאורך השנים למדתי מספר דברים, פעם אחרי פעם בצורה קשה וכואבת יותר: 
1. אני מכור למין בצורה קשה והרסנית, המחלה הזאת איתי עד סוף חיי. 
2. אין עוד מלבד אלוהים אוהב, דרכי ביניים לא העלו דבר, רק אלוהים יכול לעזור לנו במקום שכל שאר הדברים לא עובדים.
3. ההתמכרות למין היא הקשה שבהתמכרויות!!! מאחר ואיננו נמנעים בהחלמה ממין לגמרי, אלא לומדים להשתמש בו עם נשותינו בצורה מושכלת וטהורה. 
4. אני לבדי איני יכול מול המחלה, אני צריך להגיע לקבוצות, לחלוק עם החברים, לצעוד ללא פחד את 12 הצעדים ולקחת ספונסר.
5.ההחלמה קשה היא, אך פירותיה מתוקים, אם אשווה את הרווח והפסד,שיש לי בהחלמה מול המחלה,ללא ספק ההחלמה עדיפה. נכון לבוא ולהודות שנכשלנו לחלוטין מול ההתמכרות זה דבר כואב וקשה מאוד, פגיעה באגו ובגאווה העצמית שלי, אך אין ברירה אחרת. 
אם אני רוצה לחיות חיים אמיתיים של שלווה ומפוכחות מינית, עלי להכנע, עלי לקבל את עצמי כמו שאני באמת. בכל רגע ורגע פנוי שיש לי אני מזכיר לעצמי מי אני בתוכי? אני אדם שכאשר רק מרגיש מעט תאווה , הכל מתפרק בתוכי, תאווה היא התשוקה המטורפת והחייתית שיש בראשי בלי שום היגיון או פרופורציה למציאות. המחלה שלי חזקה הרבה יותר בראש ,מאשר במובן הפיזי. אני אחד שאוננות,פורנוגרפיה וזונות הם חלק בלתי נפרד מחייו בשלושים שנה האחרונות. למדתי תמיד לברוח למקום הזה, לשקר וכזב, לעולם של פנטזיות שרק בראש שלנו דברים קורים. כאשר אני עושה מאמץ לצאת מתוך עצמי ע"י שיתוף אחרים, אלוהים עוזר לי ועצם השיתוף משחרר אותו. נכון לעכשיו,למדתי לא להשאר לבד,לא לשמור סודות(סודות יכולים להרוג תאמינו לי),לעשות הכל בכדי להמנע מלקיחת הכוסית הראשונה. כאשר נכנסתי לקריז של תאווה, יהיה לי מאוד קשה, אם בכלל להשתחרר ולהשאר נקי. החלטתי שלא לחשוב על העתיד, לא אכפת לי מה יהיה היום או בעוד שבוע, אני חי "רק להיום" , מיום ליום. הדבר החשוב ביותר מבחינתי הרגע הוא להשאר נקי ומפוכח. ברגע שאין לי ניקיון ומפוכחות מינית, אין לי כלום. ואם רק לחיות כמו בהמה, אז עדיף לי לא לחיות. 

אלי, תן בי שלווה לעשות את רצונך, תן בי נכונות לעשות צעדים, קח ממני את פחדיי, את אזיקי העבדות שכובלים אותי להתמכרות, מתחנן אליך לסיים את היום בניקיון ומפוכחות.

תגובה: החזרה לחיים של "חוזר לחיים" לפני 6 שנים, 11 חודשים #103574

• לא לבד
  • דירוג כסף

חוזר לחיים תודה לך על השיתוף הכנה.
מזדהה כולי עם הכאב והרצון לחיות שאתה מתאר
באמת רק לאחרונה אני קולט שהמחיר
שאני משלם לתאווה זה את החיים שלי!!! רבאק זה לא ייתכן!
אז אני בוחר להיכנע לרצון אלוקים ולתת לו לאט לאט להיכנס לחיי
על ידי שאני יוצא מעצמי ומהאגו והריכוז העצמי
המתנה הכי גדולה שאני מקבל פה זה את השייכות
את החברים לדרך את זה שאנשים שאני כל כך מזדהה איתם
(מה שלא יכל לקרות לי בעבר עם הורים/מורים/מדריכים מטפלים יועצים וכו וכו)
שתכלס עשו פעולות מאוד פשוטות והם נקיים כל יום רק להיום
יותר מדוייק הם מחוברים לחיים/לאלוקים וממילא נקיים
מאחל לנו לחזור באמת לחיים ולחיות אותם כמו שמגיע לנו כמו שנבראנו להיות מחוברים לאלוקים, שנזכה 
אוהב אותך

תגובה: אסירות תודה על לילה נקי לפני 6 שנים, 11 חודשים #103575

• לא לבד
  • דירוג כסף

אסירות תודה שחזרת לחיים וגם להחיות אחרים!!
ממש חיזקת אותי המון כנות כניעה והחלמה מצאתי בדבריך
תודה. אוהב

זמן ליצירת דף: 0.62 שניות

Are you sure?

כן