ברוכים הבאים, אורח

גלגל ענק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: גלגל ענק 4459 צפיות

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים, 1 חודש #100566

• התקדמות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

שלום חברים
בחסד אלוקים לא מובן מאליו אני נקי 12 יום, בשנתיים האחרונות היו לי מעט מאד אם בכלל כזה מספר של ימי נקיון.
אני רוצה לשתף שיש לי במשך היום לא מעט פעמים שאני רוצה את השימוש, לפעמים כשאני מתוסכל או כועס (מה שנקרא בשפת התכנית עכב''ר) ולפעמים סתם כך בא להשתמש כי זה כיף.
אבל יש לי נקודת אור שהיום שמתי לב אליה, יש לי רצון אבל אין לי אובססיה להשתמש (כמובן רק להיום, מחר הכל יכול להשתנות) מה שעוזר לי אלו הם הפעולות הפשוטות של עבודת התכנית, קבוצות טלפוניות, קשר עם חברים ועם אלוקים, עשיית שיעורי בית בתוכנית וכדו'.
עשיית הפעולות במשך היום לא בזמן אמת אלא כחלק מתכנית היום שלי מעניקה לי איזה שהיא רשת בטחון מהאובססיה לשימוש, הפעולות לא לוקחות לי הרבה זמן אבל העשיה שלהם נותנת לי מרווח נשימה, ובשביל מכור כמוני שבמשך שנים על גבי שנים השתמש זה המון, לחיות בלי אובססיה לחיות בשחרור מסויים זה הרגשה אחרת וזה שונה.
מתפלל לסיים את היום נקי ומאחל החלמה לכולם

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים, 1 חודש #100579

• ינון עמוס
  • רצף ניקיון נוכחי: 404 ימים
  • דירוג זהב

מדהים
שה׳ יהיה איתך

כלום זה לא סתם

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים, 1 חודש #100646

• התקדמות
  • חבר חדש

שלום חברים
עכשיו זה ערב שבת ואני מרגיש בודד ומלא פחדים, גם מפורים הבעל''ט וגם משבת, בשבתות האחרונות מה שבעיקר רציתי זה לישון בחסד אלוקים יש לי משפחה אבל בהרגשות שלי אני בודד ובשבתות האחרונות עוד יותר, פשוט רק חיכיתי שהשבת תיגמר
גם פורים מפחיד אותי, אני זוכר בשנים קודמות שפורים היה בשבילי יום של שתיית תאווה בחיפוש תאווה במבטים, כל הימים שאין לי בהם שגרה תמיד קשים לי, בתוכי אני מרגיש בודד וחסר אונים.
ניסיתי להרים טלפון לשתי חברים ולא היה מענה משתיהם, אז אני משתף אתכם בפורום
בחסד אלוקים נקי 14 יום ומתפלל לעבור את היום בנקיות בחיבור לאלוקים ולתכנית רק להיום

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים, 1 חודש #100664

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

טוב שאתה מודע מראש לאתגרים ולא מוצא את עצמך בתוכם ללא התראה.

הגדרת את השבת הקרובה ואת פורים כימים שאתה מפחד מהם ועלול להרגיש בהם בודד.
מציע שתנסה לחשוב על פעולה אחת או יותר שיקדמו אותך אפילו צעד אחד החוצה מהבדידות בימים אלו (לדוגמא - להכין משהו לאשתך שישמח ויפתיע אותה (איזה פתק שישמח אותה בהדלקת נרות או סלט מפנק או כל רעיון אחר...)).

אולי כדאי שתנסה לעבור אותם אחד אחד. קודם תתרכז בשבת ואחר כך בפורים.

אם תעבור אפילו רק את השבת הקרובה בנקיות ואולי אפילו עם פעולה שמשחררת קצת מהבדידות, כבר גרפת קופה לא קטנה שהרי ככל שהיום יותר מאתגר כך נקיות באותו יום שווה ומקדמת יותר החוצה מההתמכרות המזיקה.

ב"הצלחה

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים, 1 חודש #100668

• התקדמות
  • חבר חדש

ישר כח איש הישראלי חבר יקר
נתת לי רעיון לצאת מהבדידות ע''י נתינה לאחרים ועוד לקרובים ביותר האשה והילדים.
זה אתגר בשבילי גם לשבת וגם לפורים.
מתחיל כבר עכשיו בעשיית פעולות לצאת מהריכוז עצמי רק להיום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן