ברוכים הבאים, אורח

גלגל ענק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: גלגל ענק 4426 צפיות

גלגל ענק לפני 7 שנים #100255

• התקדמות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש
בחסד אלוקים אני מתחיל את אתגר 90 יום, אני נקי בחסדו יתברך 6 ימים ומתפלל לסיים את היום בנקיות.
אני מרגיש כל כך מבולבל, מצד אחד רוצה להשתמש בכדי לברוח מהפחדים ומהתסכולים שמקיפים אותי מכל צד וסוגרים עלי, אבל מאידך אני יודע מה יקרה אם אפול שוב כיצד ארגיש ולאן אתדרדר שוב.
כל ההחלטה להצטרף לתכנית היא לא פשוטה עבורי לאחר כל כך הרבה שנות שימוש וסבל נסיונות הפסקה והמשכים פשוט להרגיש כמו גלגל ענק שמסתובב סביב עצמי ללא שליטה וללא אפשרות לעצור.
בכל זאת החלטתי להצטרף לתכניות שמציעים כאן ואקווה לעלות על דרך המלך ולראות את האור בקצה המנהרה האפילה

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100259

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לעולמנו המקסים,
פה לא מפסיקים, כי הפסקנו המון פעמים בחיים ולא הצלחנו, פה לומדים להישאר בהפסקה, זה תהליך, זה שפה חדשה, אבל יש תקווה,
שתף ושאל, ואנו נהיה איתך לעזרה בעז"ה.

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100262

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא מתקדם יקר!
פה אנחנו בשבילך ואתה בשבילנו. לכולנו פה יש מטרה אחת: להחלים.
אם תישאר איתנו ותעשה את התוכנית והפעולות אתה עוד תראה ניסים. יש לך הרבה סיכויים להצליח!
רק צריך להתמיד. בלי התמדה אז זה לא יילך כל כך טוב כי ההתמכרות שלנו רבת השנים לא נעלמת ברגע...
מאוד ממליץ על הקבוצה הטלפונית כל יום בשעה 1:30-2:15 מונחית על ידי סוד הכניעה וזה ממש יוכל לעזור לך להבין מה קורה ואיך להתקדם הלאה.
עד אז אוהבים אותך!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100274

• התקדמות
  • חבר חדש

איזה כיף חברים יקרים
אתם מקבלים אותי כל כך בחום הלוואי שאקבל את עצמי ואת המחלה שלי כמו שאתם מקבלים אותי.
חזרתי כעת מהעבודה מנוהל כועס ולא מרוצה, בימים כתיקונם השימוש זה הפתרון לכל הבעיות, אבל כעת שנכנסתי לתוכנית והתגובות החמות שקבלתי ממכם עוזרות לי להתפלל שאשאר נקי רק להיום.
תודה לכם חברים 

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100342

• צריך חבר
  • רצף ניקיון נוכחי: 927 ימים
  • דירוג פלטיניום

ככול שמתקדמים בהחלמה 
מגלים עולם קסום

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100347

• התקדמות
  • חבר חדש

תודה לכולם על העידוד
בחסד אלוקים נקי 8 ימים ומתפלל לסיים את היום בנקיות 
היומיים האחרונים עוברים עלי קלים יחסית מצד התאוה היא כאילו מניחה לי, אבל אני יודע מפעמים קודמות שניסיתי להפסיק שהתאווה היא ערמומית,,היא כאילו נותנת מנוח ואחר כך מסתערת בכל הכח והעוצמה כמו צונמי על החוף, והעובדה שאף פעם לא באמת הצלחתי להפסיק.
בכל מקרה אמרו לי ל להתרכז בכך ולזכור שאני צריך להיות נקי "רק להיום" מה יהיה מחר רק אלוקים יודע.
בנוסף מרגיעה אותי המחשבה שאני לא לבד, יש לי חברים בתכנית, בפורום, ובקבוצות הטלפוניות, וזה נותן לי תחושה יותר בטוחה.
תודה לכולם

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100352

• איש ישראלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר!

גם אני חוויתי אין סוף פעמים את המנוחות שהיצר נותן, ואת ההסתערות שאחריהן.

בשנים האחרונות היו הרבה פעמים שהייתי נקי איזה שבוע שבועיים ובמקרה הטוב שלושה שבועות, ואז פתאום ברגעים של תסכול מדברים שלא הולכים לי טוב, היה מנצנץ במוחי איזה הרהור מדברים שראיתי ובעבר והייתי מוצא את עצמי הרבה פעמים שעה שעתיים, או לפעמים יום יומיים אחרי אותו הרהור שוב בבולמוס נוראי... ושוב הייתי משתקם אחרי כמה נפילות ונקי שבוע שבועיים וחוזר חלילה... 

ב"ה בעזרת הפורום והכוחות והפעולות והשיתופים שהוא מוציא ממני לאט לאט אני מוצא את עצמי בקרקע יציבה יותר.

ב"החלמה רק להיום

הדרך שבה בחסדי ה' הגעתי ל90 יום נקיים בפעם הראשונה בעזרת השיתוף והתמיכה מחברי הפורום. על כל המאבקים הלא נתפסים, הנפילות המזעזעות, ההצלחות, התהיות והתובנות שבדרך:
https://gye.org.il/forum/51-%D7%91%D7%93%D7%A8%D7%9A-%D7%9C-90-%D7%99%D7%95%D7%9D/92642-%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%A2

המסע המתמשך שלי לעבר יום נקי בעזרת ה':
https://gye.org.il/forum/2-%D7%99%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%9E%D7%A1%D7%A2/97919-%D7%9E%D7%A1%D7%A2-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C%D7%99

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100402

• התקדמות
  • חבר חדש

שלום חברים
בחסד אלוקים אני נקי 9 ימים ומתפלל לסיים את היום בנקיות.
יש לי את תנופת ההתחלה וההתחדשות ויש לי מנוחה רגעית מהתאווה, אבל הרצון ללגום מהתאווה קיים אצלי כל הזמן בפרט ביציאות לרחוב ובזמנים שאני לבד.
חבר ותיק אמר לי היום שהחלק החשוב ביותר בתכנית בכדי להשאר נקי, זה לא להיות לבד ולהיות מחובר לחברים בזמן אמת, לשם כך אני זקוק לעזרה שלכם חברים בכדי להיות בקשר.
המייל שלי הוא peled5934@gmail.com אשמח אם תיצרו אתי קשר או לחילופין תכתבו לי את המייל שלכם ע''מ שאני אצור קשר אתכם
מתפלל רק להיום להישאר נקי ומפוכח
תודה לכולם

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100455

• התקדמות
  • חבר חדש

בחסד ה' לא מובן מאיליו עבר עלי עוד יום נקי.
יש לי בעיה שאני כל הזמן נתקל בה ומאד מקשה עלי בשמירת הנקיון, כל יציאה לרחוב זה מלחמה בלגימת תאווה ע''י מבטים כמובן שאני מסיט את העיניים אבל עצם הרצון להסתכל ולהשתמש מפריע מאד. 
האם יש עיצה לזה או דרך יותר קלה.
בתכנית מדברים כל הזמן על ויתור ולא מלחמה אבל עדיין לא זכיתי להבין את ההבדל בין מלחמה לויתור ואיך זה מתבטא ביציאה לרחוב למשל.
אשמח מאד אם מישהו מהחברים יוכל לעזור לי

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100457

שמח בשבילך על הדרך שאתה עושה.

מהניסיון שלי אני יכול לומר לך, שאין לנו כוח לוותר, אנחנו יכולים לפנות לעזרה, להתקשר לחבר ולשתף אותו בקושי, וזה פשוט עובד.

התאווה אוהבת חושך ובדידות, אנחנו צריכים להאיר עם פרוז'קטור את כל הפינות החשוכות.

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100475

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
זה תהליך, להבין את ההבדל בין מלחמה לוויתור, אבל כשאתה מקבל את עצמך שיש לך יצר מין יותר חזק מכולם, או שאתה מכור, ואתה יודע מול מה אתה מתמודד, יותר קל לוותר על המבט.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100499

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

כמו שהחברים כתבו זה באמת תהליך זה לא קורה ביום אחד. 
אחרי שנים של מלחמות אנחנו לא ברגע עוברים לוויתור אבל בסופו של דבר זה אפשרי מאוד. 
כמה שיותר תשקיע בתוכנית ככה תבין יותר איך לוותר.
זה עניין של שינוי גישה. והגישה החדשה דורשת הרבה תירגול.
ברעיון אתה יכול לשתף כל פעם. הספונסר שלי אמר לי להתקשר אפילו 100 פעמים ביום! 
כדי להתרגל לזה צריך לעבוד קשה. בסוף זה משתלם ובענק.
אוהבים.

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100510

• התקדמות
  • חבר חדש

תודה לכל החברים המגיבים כל תגובה שלכם נותנת את ההרגשה שאני לא צועד בדרך לבד, כיף לצעוד ביחד.
השיתוף שלי ביומן להיום שהבוקר קמתי עם המון פחדים, תסכולים, ייאוש, מחשבות טורדניות ממש מכונת כביסה מסתובבת בראש, בימים כתיקונים הפתרון הקל לכל זה הוא השימוש לרוץ מהר לסם שלי המוכר הלא היא התאווה.
אבל היום הרמתי טלפון לחברים לשתף ופתאם הוקל לי, עצם ההרגשה שאני לא לבד הקלה עלי מאד ונתנה לי רוגע ושמחה להמשך היום, אני מסיים את היום הרבה יותר טוב ממה שהתחלתי אותו, במקום ייאוש אכזבה ותסכול בתחילת היום, יש לי בסוף היום הרבה תקווה.
נקודה נוספת שאני רוצה לשתף, כחבר חדש אין אצלי מספרי טלפון וכחלק מהתכנית אני צריך לאסוף מספרי טלפון של חברים, האמת היא שזה לא קל לי לאסוף טלפונים של חברים יש לי חששות פחדים ואת כל הסיבות בעולם לא לבקש מספרי טלפון, בימים רגילים אני עובד באופן פשוט לדחות למחר היינו מחר אני אתחיל לאסוף את הטלפונים, אבל מה לעשות בשביל להשאר נקי אני חייב היום את הטלפונים אחרת אני לא אשאר נקי וכך מצאתי את עצמי במקום לומר "מחר" לעשות "היום" ובעצם זה ליבת התכנית במקום לדחות הכל למחר כולל את הניקיון, בשביל ההחלמה צריך לעשות "היום" בלי לחשוב על "מחר".
שיהיה לכולם לילה נקי ומפוכח רק להיום

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100518

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

הגדרת את זה מצוין!
כל יום רק להיום. 
אוהבים אותך!

תגובה: גלגל ענק לפני 7 שנים #100549

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 18 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
התקדמות, ברוך הבא לפורום

תמשיך לשתף אותנו. תן לנו לעזור לך לסחוב את המשא
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 1.85 שניות

Are you sure?

כן