ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 27955 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 3 חודשים #144979

• ארי100
  • חבר קבוע

התיאור שלך על לא הוגן הוא מדהים.
אני חושב (ותגידו אם אתם מסכימים) שההרגשה החמקמקה שתופסת את כולנו וקשה לנו לשים עליה את האצבע היא: זה לא הוגן.
זה לא הוגן שאני כל כך משתדל ולא מצליח.
זה לא הוגן שכולם ברחוב מצליחים ואני לא.
זה לא הוגן שלגוים מותר ולי אסור.
זה לא הוגן כלפי אישתי שהיא לא יודעת.
זה לא הוגן כלפי רבש"ע שזה מה שאני עושה אחרי כל החסדים שהוא גמל/גומל/יגמול איתי.
זה לא הוגן כלפי כל האנשים ברחוב שחושבים שאני צדיק.
זה לא הוגן כלפי עצמי מהעבר שבנה עלי: "אתה לא תיפול"/ "אתה תצליח לצאת מזה".
זה לא הוגן שאנשים יוצאים מזה ואני לא.
מרגיש לי שתפסת פה נקודה אמיתית וכואבת, ממש שחררתי לעצמי איזו תחושה, כמו איזה שריר תפוס...
תודה.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 2 חודשים #145227

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

רובנו מבלים בפורום הזה למכורים לפוי', אבל יש עוד פורומים והמפורסם שבהם הוא nofap

nofap הוא אתר מעניין שמתנגד לפוי', אבל האנשים שמרכיבים את הפורום הזה שונים לחלוטין מהפורום כאן.

בפורום הזה אנחנו ברובנו יהודים דתיים או חרדים, ואנחנו כאן בגלל שהבנו שההתמכרות לפוי' גורמת לנו לסבל, אבל גם בגלל שהרגשנו סתירה חריפה בין לימוד התורה שלנו לבין הגועל נפש בפוי'.

אז מה יסיק אדם ששומע שיש אתר למכורים לפוי' בשם nofap ? הוא בוודאי יחשוב שזה אתר שמלא בדתיים גויים, כמו נוצרים או מוסלמים, שגם הם רוצים רוחניות ונגעלים מהפוי'.

אבל האמת היא הפוכה והאתר nofap לא יכול להיות יותר שונה מהפורום שלנו.
האתר nofap מלא באנשים חילוניים, ליברליים ושמאלניים שמכורים לפוי' ורוצים להפסיק.

הנה הודעה שלהם בה הם מבהירים בצורה שלא משתמעת לשני פנים, שהם חילוניים למהדרין מן המהדרין
nofap.com/articles/nofap-is-not-religious/

כמו שכתבתי בעמוד 28 אני נחסמתי באתר  nofap, לא בגלל שקיללתי, אלא בגלל שכתבתי לאדם שמתלבט אם להיות הומוסקסואלי זה טוב או רע, שאולי זה לא טוב.

כי לשמאלניים, להגיד שהומוסקסואליות זה אולי דבר שלילי, זה פגיעה בקודש קודשים שלהם.

עוד דוגמא היא הדרך בה הפורום nofap מציע פתרון
באתר שמור עיניך, הוא מביא סט כלים מאוד מסודר לפתור את בעיית הפוי' - נדרים, סינונים, הרגלים וכדומה.

לעומת זאת ב nofap אין סט כלים מסודר לפתור את הבעיה, מה שהם מציעים במקום זה הוא תמיכה והאפשרות לדבר עם השני.
יש להם גם תת פורום שמוקדש לסיפורי הצלחות, אני כבר כמה שנים קורא את זה סיפורי ההצלחות שם ואני רואה שהם לגמרי חסרי תועלת ברמה המעשית, זה המון אנשים שמספרים שהם נקיים כבר איזה 400 יום וההמלצה העיקרית שלהם הייתה "תאמינו בעצמכם !" 
בהתחלה כעסתי שהם לא מביאים משהו מעשי, כמו איזה סינון טוב או הרגל טוב, אבל אז הבנתי שזה הלך הרוח בפורום שמאלני. העיקר הוא לדבר על הבעיה והעיקר איננו לפתור את הבעיה.

אני גם חייב לציין שהפורום נוסד על עקרונות שמאלניים, אבל הרבה אנשים בפורום הזה יכולים להיות ימניים, דתיים (מוסלמים נוצרים או הודים). רק שהדעה שלהם במקרים מסויימים מושתקת.

אם יש משהו אחד שאני רוצה להראות מ nofap הוא שהתמכרות לפוי' הוא משהו חוצה גבולות, חוצה מגזרים וחוצה יבשות.
אתה יכול להיות מאסיה, אירופה או אמריקה. אתה יכול להיות שמאלני או ימני, אתה יכול להיות אנטישמי או יהודי. ואתה יכול להיות גם מכור.

יש התמכרויות ששייכות רק לחלק מהאוכלוסייה למשל הרואין הוא שייך לקהילות חלשות. אבל התמכרות לפוי' שייכת לכל החברה בכל השכבות ובכל הדעות שלה.

יש גם מחשבה שאני אישית חושב בסתר, שאולי עדיף להיות חילוני.

הרי כל כך כיף להם - הם הולכים ושוכבים עם בנות אמיתיות, בוודאי שהם כל כך ממוקדים בבנות אמיתיות שהם לא מסתכלים אפילו לפוי'.
בוודאי שעדיף להיות חילוני, שהרי אפילו אם הוא חוטא, הוא לפחות חי בעולם האמיתי ולא בפנטזיות.
שההתמכרות לפוי' היא קללה שנחה רק בערים ובשכונות דתיות בישראל.
דתיים חושבים שממש כמו שבמכת בכורות מלאך המוות פסח על הדלת של בני ישראל בגלל הדם של הכבש שמרחו על המשקוף, כך גם מלאך יצר הרע פוסח על הדלת של כל החילוניים בגלל שהם מורחים דם של חיה טמאה על המשקוף.
אבל המציאות היא שהחילוני סובל בדיוק כמו החרדי והדתי מהפוי'.

וזה לא פלא,  שגארי ווילסון זכרונו לברכה, שהוא גוי אתאיסט ואיש יקר, היה זה שהתריע והראה אינסוף מחקרים בנזק הנורא של  הפוי'. וזה לא פלא שהאתר nofap מנוהל על ידי Matthew Plummer שהוא עוד איש יקר חילוני ושמאלני שמנהל את האתר והפורום.

ולכן רואים  כמה הפוי' הוא נזק גדול לכל העולם ולא רק לדתיים.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 1 שנה, 2 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 2 חודשים #145233

• gidi
  • דירוג פלטיניום

בעבר לפני שהלכתי לSA יצא לי להיתקל בהם.

אני קצת אחדד את מה שכבר אמרת- אצלהם נשמע שהם לא אנשים מכורים לתאווה אלא אנשים מכורים 'רק' לפורנוגרפיה ושזה הדבר היחיד שמפריע להם, נראה אולי גם שזה סוג ורמה אחרת של 'התמכרות'.
-כדי להבין יותר מה זה אומר- דרך הפיתרון שלהם יכולה לכלול קיום יחסי מין עם נשים או הימנעות מפורנו כדי שתוכל להתחיל עם יותר נשים ביותר ביטחון וכו' (זה גם בהרבה פעמים המוטיבציה שלהם).

עבורי זה לא רלוונטי (ולכן מרגע שהבנתי את זה אני לא נכנס לשם ולא מתעניין בהם) כי אני חושב שאני "מכור לתאווה", עבורי ועבור חברים במצבי דרך כזאת רק יכולה להוביל לבעייה מסוכנת ועמוקה יותר..

אז אין ספק שזאת עוד דוגמא יפה לכמה הפורנוגרפיה מזיקה בפני עצמה אבל לנסות להיפתר רק ממנה לא בהכרח יביא לי פתרון בתור "מכור לתאווה/מין".

קצת סדר על עצמי 
הפעם הראשונה שלי באתר , הפעם הראשונה שלי בקבוצות
יומן המסע שלי  , ציון דרך שנה נקיות
ההתלבטות שלי לגבי נישואים

~~~מידע על הכלי העיקרי של ההחלמה - קבוצות SA~~~

צעד 0  , יומן צעד ראשון

**כל מי שמעוניין לגבי הכוונה, עזרה או כל שאלה לגבי קבוצות SA מוזמן ליצור איתי קשר בפרטי ואשמח לעזור.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 2 חודשים #145245

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
gidi כתב on 15 ינו' 2023 08:08:

בעבר לפני שהלכתי לSA יצא לי להיתקל בהם.

אני קצת אחדד את מה שכבר אמרת- אצלהם נשמע שהם לא אנשים מכורים לתאווה אלא אנשים מכורים 'רק' לפורנוגרפיה ושזה הדבר היחיד שמפריע להם, נראה אולי גם שזה סוג ורמה אחרת של 'התמכרות'.
-כדי להבין יותר מה זה אומר- דרך הפיתרון שלהם יכולה לכלול קיום יחסי מין עם נשים או הימנעות מפורנו כדי שתוכל להתחיל עם יותר נשים ביותר ביטחון וכו' (זה גם בהרבה פעמים המוטיבציה שלהם).

עבורי זה לא רלוונטי (ולכן מרגע שהבנתי את זה אני לא נכנס לשם ולא מתעניין בהם) כי אני חושב שאני "מכור לתאווה", עבורי ועבור חברים במצבי דרך כזאת רק יכולה להוביל לבעייה מסוכנת ועמוקה יותר..

אז אין ספק שזאת עוד דוגמא יפה לכמה הפורנוגרפיה מזיקה בפני עצמה אבל לנסות להיפתר רק ממנה לא בהכרח יביא לי פתרון בתור "מכור לתאווה/מין".

אני לא חושב שזה לגמרי רע

אני רוצה להיפטר מהפוי' כי המוטיבציה שלי היא לראות סרטים ולשחק במחשב ובאמת להנות מהם.

והם רוצים להיפטר מהפוי' כדי לפגוש אישה אמיתית.

כל אחד והפרס שלו. אומנם הפרס שלהם לא אידיאלי, והפרס שלי ילדותי. אבל חשוב מאוד שיהיה איזה משהו מתוק בסוף כל הדרך הארוכה הזאת.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 2 חודשים #145250

אני רוצה להיפטר מהפוי' כי המוטיבציה שלי היא לראות סרטים ולשחק במחשב ובאמת להנות מהם.

והם רוצים להיפטר מהפוי' כדי לפגוש אישה אמיתית

אני רוצה להתפטר מההתמכרות
כדי שאוכל לפגוש את המציאות וללמוד איך לחיות פה בלי לברוח
מתפלל לאלוקים שיעזור לי

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 1 שנה, 2 חודשים #145262

חזק אהבתי!

אם  אתה מודה שאתה לא יכול אז עשית כבר צעד אחד!

ועוד נקודה קטנה תזכורת (בשבילי)

שנכון האידיאל הוא לחיות חיים נקיים ושמחים

אבל אם כרגע זה לא המצב כנראה שזה גם רצון ה'
זמן ליצירת דף: 0.77 שניות

Are you sure?

כן