ברוכים הבאים, אורח

כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה
(0 צופה) 

נושא: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה 27949 צפיות

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128147

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 27 ספט' 2020 06:23:

פיוט של ריה"ל - על חייו של הגבר - שהספרדים שרים בכיפור.

הדגשתי את הבית הרלוונטי למה שכתבת.

בֶּן אֲדָמָה יִזְכֹּר בְּמוֹלַדְתּוֹ, כִּי לְעֵת קֵץ יָשׁוּב לְיוֹלַדְתּוֹ.

"קוּם וְהַצְלַח!" יֹאמְרוּ לְבֶן חָמֵשׁ, מַאֲוַיָיו עוֹלִים עֲלוֹת שָׁמֶשׁ.
בֵּין שְׁדֵי אֵם יִשְׁכַּב וְאַל יָמֵשׁ, צַוְּארֵי אָב יִקַּח לְמֶרְכַּבְתּוֹ.

אַל תְּאִיצוּן מוּסָר לְבֶן עֶשֶׂר, עוֹד מְעַט קָט יִגְדַּל וְיִוָּסֵר.
דַּבְּרוּ לוֹ "חֵן חֵן" וְיִתְבַּשֵּׂר, שַׁעֲשׁוּעֵי יוֹלְדָיו וּמִשְׁפַּחְתּוֹ.

מַה נְּעִימִים יָמִים לְבֶן עֶשְׂרִים, קַל כְּעֹפֶר דּוֹלֵג עֲלֵי הָרִים.
בָּז לְמוּסָר, לוֹעֵג לְקוֹל מוֹרִים, יַעֲלַת חֵן חַבְלוֹ וּמַלְכֻּדְתּוֹ.

בֶּן שְׁלשִׁים נָפַל בְּיַד אֵשֶׁת, קָם וְהִבִּיט – הִנּוֹ בְתוֹךְ רֶשֶׁת!
יִלְחֲצוּהוּ סָבִיב בְּנֵי קֶשֶׁת, מִשְׁאֲלוֹת לֵב בָּנָיו וְלֵב אִשְׁתּוֹ.

נָע וְנִכְנָע מַשִּׂיג לְאַרְבָּעִים, שָׂשׂ בְּחֶלְקוֹ – אִם רַע וְאִם נָעִים.
רָץ לְדַרְכּוֹ וַיַּעֲזֹב רֵעִים, עַל עֲמָלוֹ יַעְמֹד בְּמִשְׁמַרְתּוֹ.

בֶּן חֲמִשִּׁים יִזְכֹּר יְמֵי הֶבֶל, יֶאֱבַל כִּי קָרְבוּ יְמֵי אֵבֶל.
בָּז בְּעֵינָיו אֶת כָּל יְקָר תֵּבֵל, כִּי יְפַחֵד פֶּן קָרְבָה עִתּוֹ.

שַׁאֲלוּ: מֶה הָיָה לְבֶן שִׁשִּׁים, אִם לְמַעְשָיו בַּדִּים וְשָׁרָשִׁים.
כִּי שְׂרִידָיו דַּלִּים וְנֶחְלָשִׁים, לֹא יְקוּמוּן אִתּוֹ בְמִלְחַמְתּוֹ.

אִם שְׁנוֹתָיו נָגְעוּ אֱלֵי שִׁבְעִים, אֵין דְּבָרָיו נִרְאִים וְנִשְׁמָעִים.
רַק לְמַשָּׂא יִהְיֶה עֲלֵי רֵעִים, מַעֲמָס עַל נַפְשׁוֹ וּמִשְׁעַנְתּוֹ.

בֶּן שְׁמֹנִים טֹרַח עֲלֵי בָנָיו, אֵין לְבָבוֹ עִמּוֹ וְלֹא עֵינָיו.
בוּז וְלַעַג לְבָנָיו וְלִשְׁכֵנָיו, רוֹשׁ בְּכוֹסוֹ גַּם לַעֲנָה פִתּוֹ.

אַחֲרֵי זֹאת כַּמֵּת יְהִי נֶחְשָׁב, אַשְׁרֵי אִישׁ נֶחְשָׁב לְגֵר תּוֹשָׁב.
אֵין בְּלִבּוֹ רַעְיוֹן וְלֹא מַחְשָׁב, רַק בְּאַחְרִית נַפְשׁוֹ וּמַשְׂכֻּרְתּוֹ.​​​​​​​​​​

פיוט מקסים, כמו כל הפיוטים של ריה"ל, תודה רבה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128197

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 29 ספט' 2020 17:52:

תגיד רבינו  - פלאקי - זה טוב על סמארטפון?   מישהו שאל אותי.  אני ראיתי כמה זה יעיל על מחשב, לא יודע כ"כ בהקשר לסמארטפון. מדובר ב"אקר" שמחשבים זה התחום שלו - ויכול לפרוץ את נטספארק ברמת סינון הכי גבוהה.

אשמח לתשובה מפורטת

תודה רבה

מה שאתה צריך, זה חוסם אפליקציות שיעבוד יחד עם האפליקציה של פלאקי באנדרואיד.

האפליקציה של פלאקי אחראית למה שקורה באפליקציה שלה בלבד - החסימה של האפליקציות האחרות זה על אחריותך.

אני חיפשתי בהמון חוסמי אפליקציות, רובם סתם זבל, ומצאתי ש
lock me out או qustodio או family link הם טובים.

בכנות, אתה לא תאמין כמה חוסמי אפליקציות גרועים יש ב google play, יש המון המון גרועים.

הדרך בה אתה קובע איזה אתרים פתוחים בפלוקאי אנדרואיד, כתבתי כבר במדריך, והמלצתי להגדיר את הכול דרך המחשב ולשלוח דרך האתר של פלוקאי לפלאפון.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 6 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128199

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 29 ספט' 2020 19:17:

כלומר - שהפלאקי - לא כזה מועיל באמת - בסמארטפון?  בשביל אחד כמוהו?  אז איזה פיתרון יותר טוב יש?

פלאקי כן יעיל בסמארפון, אם אתה מוריד יחד עימו חוסם אפליקציות.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128203

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 29 ספט' 2020 20:10:

והחוסם אפליקציות שהמלצת עליו - הוא הרמטי 100 אחוז?

qustodio כן הרמטי לגמרי.

lock me out - לא בטוח על משהו אחד. אבל לדעתי הרמטי לגמרי.

כמו כן, netspark באנדרואיד הוא הרמטי בתור חוסם אפליקציות. 

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 6 חודשים #128235

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 29 ספט' 2020 21:59:

איך משיגים את זה

זה שאלה כללית מדי, אבל גוגל תמיד עוזר

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #128310

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #128517

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

גבר ואישה רואים את העולם באופן שונה.

ביחסי מין, הגבר רואה את העולם באופן כזה - יש נשים מושכות, ויש נשים פחות מושכות. ככל שהאישה מושכת יותר, הרצון של הגבר לקיים עימה יחסי מין גדול יותר. וזה הכול בעצם.
בעיני האישה, זה יותר מורכב - יש בעניין מילים כמו רומנטיקה, רגשות, מחשבות, אוהבת אותו, לא אוהבת אותו, וכדומה.

אבל בסופו של דבר, בשני המקרים, מדובר על תחושות בסיסיות בגוף האדם, האישה מעוניינת ברומנטיקה - לא בגלל שהיא צדיקה ורוצה לשמור על עצמה מלשכב עם כולם, אלא בגלל שהגוף שלה באופן טבעי בנה מנגנון כזה במוחה, שבונה "וועדת קבלה" לכל גבר שמנסה לגשת אליה ומנסה לשכנע אותה שהילד שלו יהיה הילד הכי טוב. ורומנטיקה זה חלק מהסיפור הזה.

זה חשוב להבין את זה, כי היום הסרטים והסדרות מנסים להביא את החלק הרומנטי של האישה, בתור מצפן רוחני - אם אתה עושה רומנטיקה טובה, אתה גבר "טוב" במדדים של הוליווד, ואם אתה עושה רומנטיקה גרועה, אתה גבר "גרוע", במדדים של הוליווד.

אבל אין שום הבדל בין המנגנון המוחי שיש בגבר, שמנסה לשכב עם נשים ונמשך אליהם, לבין המנגנון המוחי של האישה, שמחפשת תשומת לב והערכה, ורומנטיקה - על מנת לקבוע עם מי לשכב.
שניהם מנגנונים גופניים במוח האדם - שעובדים זה עם זה ונועדו לקבוע מי שוכב עם מי.

מה שחשוב זה התוכן שיוצקים למנגנונים המוחיים האלה. לא המנגנונים עצמם.

בילדותי, ראיתי סרט הוליווד מצוייר על אישה, שמתלבשת יפה ומכובד ביחד, ומחפשת בעל. זה היה הסיפור בסרט - למצוא בעל, להתחתן, להקים משפחה, וכו' - זה היה המטרה של כל הסיפור הזה.

לפני זמן מה, ראיתי סרט דומה, על אישה שמתלבשת אותו דבר, אבל הסיפור היה שונה לחלוטין - היא לא חיפשה להתחתן, היא חיפשה פשוט למצוא גבר או גברים בחייה, שיסעירו אותה ברגשות הרומנטיקה, התשומת לב והקשר הנפשי - לא יותר, לא פחות.
האישה הזאת ניסתה להדליק את המנגנונים המוחיים בגופה שעושים לה טוב - אבל בלי לצקת לתוכם תוכן.

ממש כמו צופה בפוי' - שמסתכל על נשים יפות ומושכות אחת אחרי השנייה, בלי לצקת תוכן לעניין, עם התייחסות רק לחשיבות המנגנוניים המוחיים של התאווה והדלקתם כדי לעורר עונג.
כך נשים מהסוג הזה - שמחפשות את הריגוש, את התחושה, את האהבה ללא שום דבר מעבר, הם בדיוק אותו דבר.

רק שלגברים מסוג כזה מסתכלים במידה מסויימת של גועל, זה לא מכובד לחשוף בפומבי שאתה איש שצופה בפוי' באופן קבוע.
בעוד נשים מהסוג השני, מסתכלים עליהם במידה מסויימת של הערכה - הנה, הם מחפשות את הדבר החשוב באמת, את הרומנטיקה, את הקשר הנפשי. לא על איזה קימור גוף.

והאמת שזה ממש לא נכון - רגשות של רומנטיקה וקשר נפשי לאישה זה כמו רגשות של תאווה בשביל הגבר - שניהם מנגנונים מוחיים גופניים שגורמים עונג לצדדים והצדדים רוצים להדליק.

ושניהם, בלי לצקת תוכן בהם, לא יובילו לאושר בכלל.

אבל זה קצת יותר מסובך מזה. כי חיים שכולם חובה ותוכן - זה לא טוב. וחיים שכולם רק עונג - זה גם לא טוב.
אישה שתחפש רק להדליק את הרגשות הרומנטיים שבה, תרגיש ריקה, ממש כמו הגבר שמחפש כל הזמן להדליק את התאווה שבו באמצעות המסך.
ואישה שתחפש להתחתן רק כי זה חשוב, תרגיש נורא, ממש כמו הגבר שמתחתן עם איזה מכוערת רק בגלל שזה מצווה או משהו, הוא גם ירגיש נורא.

הרגשות הרומנטיים של האישה חשובים, בפני עצמם, אבל אם יוצקים בהם תוכן, האישה תמצא את הבית האמיתי.
והרגשות התאוותניים של הגבר חשובים, בפני עצמם, אבל אם יוצקים בהם תוכן, הגבר יימצא את הבית האמיתי.

ואני לא מתחתן כי אני עושה למישהו טובה - הגבר לא אמור להתחתן כדי לעשות טובה לאישה, אלא כדי למלא את מצוות גופו החייתי שרוצה להתענג על אישה.
והאישה לא אמורה להתחתן בתור טובה לגבר - אלא כי למלא את מצוות גופה החייתי שרוצה להתענג על קשר. וגם על קשר גופני.

המחשבה שהרגשות הרומנטיים של האישה, הם הפתרון שיוביל את הגבר החוצה מההתמכרות שלו, אינם נכונים, הרגשות הרומנטיים האלה - של רצון לתשומת לב והערכה וכדומה, הם מנגנונים שיכולים להיות הרסניים ביותר, ממש כמו הרגשות התאוותניים שמחפשים קימורי גוף במוחו של הגבר.

האישה מחפשת תשומת לב, ממש כמו שהגבר מחפש קימורי גוף. אתם בטח מתנגדים במוחכם לקביעה הזאת, כי אנחנו גברים, ואנחנו לא מבינים מה כל כך חשוב בתשומת לב, ממש כמו שנשים לא מבינות מה כל כך חשוב בקימורי גוף.
גברים לא מבינים כמה רחוק נשים מוכנות ללכת עבור תשומת לב, ממש כמו שנשים לא מבינות כמה רחוק גברים מוכנים ללכת עבור קימורי גוף.
כל אישה ממוצעת שתיכנס לפורום הזה תחשוב שהיא פגשה חבורה של מטורפים - שעושים מאמצים אדירים לראות קימורי גוף.
וכל גבר ממוצע שייכנס לפורום מקביל של נשים שמכורות לתשומת לב, יחשוב שהוא פגש חבורה של מטורפות - שעושות מאמצים אדירים לקבל תשומת לב.

פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, סנאפצ'ט - כולם דרכים שונות להתמכר ולקבל תשומת לב. 
אם אני בחורה, איך אני אקבל תשומת לב ? אני אפרסם תמונה שלי באינסטגרם, אפרסם פוסט שלי בפייסבוק, אפרסם משהו קצר מועד בסנאפצ'ט, ואקבל תשומת לב.
זה הכוח העצום של הפלטפורמות האלה - הם מחוברים עמוק לרצון של המוח האחורי של האישה לקבל תשומת לב.

באותה מידה - אתרי פוי' של סרטונים, תמונות, תמונות של מדגמנות , סיפורי פוי', משחקי פוי' וכדומה - כולם דרכים שונות ומורכבות לקבל ולחוות עוררות מינית, לחוות ולהיות בתוך חוויה מינית.
אם אני גבר איך אני יקבל עוררות מינית ? אני יילך לאתרים האלה ויקבל אותם.
זה הכוח העצום של הפלטפורמות של הפוי' - הם מחוברים עמוק לרצון של המוח האחורי של הגבר לראות קימורי גוף.

אז אל תטעו לחשוב שהפתרון למצבכם, נמצא בעולם המחשבות והתודעה הנשית - אל תחשבו שאם תתקרבו יותר לנשים, או תתחבבו יותר על נשים, זה אומר שאתם בסדר. כי הנשים סובלות בדיוק מאותה בעיה שאנחנו סובלים, רק בשם אחר ובמתכונת שונה. מה הטעם לחפש תרופה בצד השני של הנהר, אם גם הצד הזה חולה ?

אם אתם רוצים דוגמא לזה, זה בפורים - מה מפרסמים כל פורים בתור תחפושות לבנות מתבגרות ? כל המקצועות שבעולם - אחות, שוטרת, חיילת וכדומה, אבל במתכונת פחות צנועה ויותר חושפת, למה ?
האם כל מכיני התחפושות בעולם התאספו ביחד והחליטו לזמום מזימה, נגד רצונם של כל הבנות בעולם, שיתחפשו למשהו שלא מתאים להן ולא מתאים לרצונן להיות נחבאות של הכלים ? בוודאי שלא ! מכיני התחפושות הם בעלי עסקים שרוצים למכור כדי לקבל כסף, לא מעניין אותם אדיאולוגיה.

ומכיני התחפושות יודעים אמת פשוטה - בנות רוצות למשוך תשומת לב, הן רוצות תשומת לב בצורך שדומה לצורך של הגבר לקימורי גוף, ולכן הם יודעים שככל שהתחפושות יחשפו יותר, כך זה יפעיל אצל הבת רצון בסיסי במוח האחורי שלה ללבוש את זה - כי המוח האחורי שלה יגיד לה שזה תחפושת שמקבלת הרבה תשומת לב, ולכן הרבה דופמין.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 5 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129142

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

המחשבה האוטומטית היא שפוי' מנוגד לרעיון של דת, איך הסתכלות כזאת על המציאות יכולה להיות כל דבר, מאשר מנוגדת לרעיון של הדת ?

אבל האמת היא שפוי' צריך את הדתיים, בצורה נואשת, ובלעדיהם הוא לא ישרוד.

ברפובליקת מרכז קונגו, יש מלחמת אזרחים אכזרית, והנשים המסכנות שם מוטרדות כל הזמן, לאנוס מישהי שם זה כמו ללכת לקנות במכולת. ה' יירחם.

מקום כזה, הוא בהגדרה היבשה "מקום חסר אלוהים" , כל אחד עושה מה שהוא רוצה ואיך שהוא רוצה.
במקום שכזה, אין סיבה ואין טעם לראות פוי', כי המציאות היא שהכאוס של עולם הפוי', נמצא במציאות - בה התאווה, החמדנות, וכל תחושה אנושית אחרת, נמצאת בלי בקרה ובלי שליטה במדינה.

רק מקום עם אלוהים, מקום דתי, שבו יש חוקים מסודרים ודרכים מסודרות, שבו נשים לא יוטרדו בגלל שאנשים יראי חוק ויראי אלוהים (יהיה מה שיהיה במדינה ההיא) שומרים על הסדר במדינה.
רוב צילומי הפוי', נעשים באופן וולנטרי עם נשים שרוצות ומוכנות לקבל כסף עבור דבר כזה, והם מוכנות לעשות דבר כזה, ולחשוף את גופן ואת פרצופן (שבטוח יזוהה לאחר מכן) למצלמה, כי הן בטוחות שלא יהיה להן שום עונש אם יעשו כן, ולמה הן בטוחות בזה ? כי הן יודעות שזה מדינה ששומרת על החוק, מדינה עם אנשים יראי אלוהים שלא יעזו לגנוב מהשני או להטריד נשים אחרות.

כי חשוב להבין, שמדינה שלא מאמינה באלוהים, או עם שורשים דתיים חזקים, לא תהיה עם בטחון ברחובות שלה בכלל, ושאין בטחון ברחוב, הראשונות שסובלות מזה הן הנשים.

עוד נקודה שחשוב להבין, היא שאדם ששומר על עצמו, איש דתי, הוא אדם שבדרך כלל הוא רגיש יותר -  הוא מנהל שגרת חיים יותר קפדנית ויותר מושגחת, על מנת לרומם את המצב הרוחני שלו, בדרך כלל אדם כזה הוא אדם שהרגישות שלו לגירויים היא גבוהה - הכול יותר טעים, יותר מריח טוב, יותר מורגש, כי הוא רומם את הרוחניות שלו.
במצב כזה, הפוי' (לפחות בהתחלה) הוא כמו ההמבורגר הכי טוב שהוא אכל בחייו, לעומת האדם שמנהל שגרת חיים כאוטית בלי סדר, והרגישות הרוחנית שלו נמוכה, בשביל אדם כזה הפוי' זה כמו לצחצח שיניים - שגרתי ומשעמם.

מדינות מוסלמיות לדוגמא, אין בהם ייצור של פוי', בגלל שהנשים יחוו עונש, אבל יש בהם צריכה גבוהה של פוי', כי האנשים שם מנהלים סדר יום מסויים שמגביר את הרוחניות שלהם, וכתוצאה מכך שהפוי' זמין, הם מבזבזים את הרוחניות הזאת - על פוי'.

זה מעניין שהפוי' מיוצר הרבה דווקא במדינות שבהם הדת והסדר יותר נוכחים - ארצות הברית, מזרח אירופה, יפן. ולא במקומות בהם לכאורה הוא צריך לשגשג (כי הנשים שם הם קלות לחטיפה לצורך זה) כמו מדינות דרום אמריקה הפרועות, או אפריקה.

וכמובן, יש את סין, סין בצורה מעניינת, הייתה עם הרבה פוי' בעבר, לפני בערך 10 שנים, ואז השלטונות התחילו להתערב בצורה מסיבית בתעשיית הפוי' שם, והחלישו אותה באופן ניכר.
אני חושב שסין פוחדת מאוד מהפוי', כי היא מדינה אתאיסטית, ששומרת על השליטה במדינה באמצעות החלפת האלוהים בתור המקור לסדר ולמשמעת, בממשלה עצמה - שהיא סוג של אלוהים, רואים את זה באופן יותר מודגש בצפון קוריאה.
ובמדינה מהסוג הזה, כמו בצפון קוריאה, הפוי' אסור בצורה מוחלטת, כי אם הוא ייצמח שם, הוא יהרוס את המדינה בצורה קשה הרבה יותר מאשר במדינות עם דת, כי הסינים יעוררו את התאווה בקרבם בלי שליטה רוחנית, וזה יגרום ליצרים הגרועים ביותר של האדם להתפרץ.
וזה למה במדינות אתאיסטיות, שלכאורה אמורים להיות לגמרי בעד פוי', שהרי מה אכפת להם מכך שיהיה פוי', אין אלוהים שיעניש אותם בגיהינום ולא אכפת להם משולחן ערוך, דווקא הם אוסרים על פוי'.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129149

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 15 אוק' 2020 18:04:

לדעתי זה דווקא מגיע מערכי מוסר מערביים...  התרבות המערבית האתאיסטית היא זו שייצרה את השילוב המוזר והלא מוצלח בין תרבות מינית מגרה - לבין איסור הטרדת נשים  (הוכח במציאות שרוב הנשים הללו מוטרדות ברמה מסויימת מידי פעם). 

בסין ובצפון קוריאה - הסיבה שאסור פורנו - כי פורנו זה ביטוי לדרור וחופש...  ושם זו מדינה קומוניסטית... כולם עבדים.

בשנים הראשונות למדינה - לפני עידן הפוסטמודרניזם - לא היה מותר לשים בעיתון תמונה חושפנית של אישה.  הראשון שפרץ את זה היה אורי אבנרי שר"י (מת לא מזמן, מראשי השמאל הכי קיצוני במדינה) שפתח שבועון בשם "העולם הזה" - הוא הראשון שהחל להשתמש בתמונות נשים חשופות...  ומאז...
זה דווקא הגיע מהאתאיזם והשמאל הקיצוני - עד שהפך להיות נחלת הכלל (כמו עוד דברים).

זו המציאות לדעתי.

מעניין, אבל התרבות המערבית היא ממש לא אתאיסטית, התרבות המערבית שואבת את הערכים שלה מהתנ"ך, בין השאר.
זה שהשמאל שולט היום באירופה וגורם לה להיראות פוסט מודרנית וחילונית, זה בגלל שהשמאל מנסה לקעקע את תרבות המערב, אל תתבלבל בין השמאל לתרבות המערב, כי זה ממש לא אותו דבר.
וגם פה, השמאל מנסה לקעקע את תרבות המערב, שכוללת את השורש של התנ"ך. אנחנו אחד מהשורשים של תרבות המערב.

אבל הרעיון הוא, שהשמאל - כמו הפורנו, צריך בצורה נואשת דתיים, כדי למלא את הרוחניות שלו במשהו, על מנת שיהיה במדינה אנשים יראי אלוהים, ככה שיהיה מספיק סדר במדינה לאפשר את הפורנו. השמאל ניסה למלא את זה באמצעות בודהיזם, אבל זה לא הצליח לו, הוא חייב דת ודתיים.

השמאל, כמו הפורנו, מתעב את הדתיים והערכים שלהם אבל צריך אותם כמו אוויר לנשימה, אחרת הוא יגמור כמו הרפובליקה של מרכז אפריקה - אין ימין ואין שמאל, אלא פשוט כל אחד לוקח מהשני כל הזמן.

תחשוב על כלי חזק שמחזיק נוזל רותח, שמלא כאוס - הכלי היא התרבות המערבית, והתרבות הזאת כל כך עמוקה וחזקה, שהיא מאפשרת לך להכניס כאוס בבקבוק - שזה הפוי', שכל כולו כאוס, עונג משוחרר חסר מעצורים לכל כיוון.
אם ישחררו את השד הזה מהבקבוק המדינה תתפרק - גבר יצא לרחוב ויסתכל סביבו וישאל לדוגמא "למה שאני לא אשכב עם כל הנשים ברחוב שלי ?" זה הרגע בו הכאוס במחשבת הפוי', מגיע לרחוב, וברגע שיש מספיק גברים שחושבים ככה, העולם שאנחנו מכירים יתפרק.
ולמה הוא לא מתפרק ? כי החינוך שלנו עמוק ומבוסס על ערכים - אנחנו מסתכלים על העולם בתור משהו שמישהו משגיח עליו, ועלינו. אנחנו מאמינים בערכים רוחניים שלא קשורים ישירות למה זיינתי או מה אכלתי, (סליחה על הוולגריות), ועל בסיס זה אנחנו מכניעים יום יום את הערכים של הפוי', באומרנו שיש ערכים (נכונים) גבוהים יותר, ששווים יותר מהערכים (הנכונים) של הפוי'. והערכים הגבוהים האלה - ערכי הדת והמוסר, שואבים את כוחם מאלוהים, בלי אלוהים אין ערכים כאלה.

ההפקרות במדינה של הרפובליקה של מרכז אפריקה, היא ביטוי להפקרות בתוך המוח של המכור - דרישה לעונג לא מרוסנת, שמשתוללת והורסת את הסדר והארגון, במידה כזאת שהמדינה קורסת לתוך עצמה. זה הסכנה של שחרור האדם לעולם הטבע מלא הכאוס (והאמיתי, אסור לשכוח שהוא אמיתי ואסור לבטל אותו), וזה למה השמאל צריך דתיים כל כך.

האתאיזם, כמו הפורנו - נולד במדינות המערב, לא היו אינדיאנים, או הודים, או סינים או מונגולים אתאיסטיים, זה נולד במערב.

כמובן שכולם הבינו שהערכים של הפוי' נכונים, אבל ידעו שאם זה לא יבוקר ויישמר בכלי, האמת הזאת תשמיד את כל האמיתות האחרות בדרכה. ולכן הגבלנו את האמת הזאת במשך אלפי שנים.
עד עכשיו.

עכשיו הצונאמי של הפוי' מכה את כל העולם ומשמיד כל אמת פחותה ממנה בכוח עצום, רק האמיתות החזקות ביותר יוכלו לעמוד בפני הכוח של האמת של הפוי', מבלי להישבר.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129177

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה

רובין, אתה מרתק כרגיל. מתי שהוא תצטרך לערוך ספר מהתובנות האלה. מה שתפס אותי במיוחד, הוא מה שכתבת על הרומנטיקה. אני אמנם גבר, ומכור לתאווה בצורה מטורפת לחלוטין, אבל יחד עם סה בהחלט תופס אותי חזק הקטע הזה של קשר רגשי עמוק. בעניין הזה יש בי כנראה איזה צד נשי. מה שחידשת לי הוא שגם קשר רגשי עמוק כנראה לא ימלא אותי. זה מטעה, כי זה לכאורה רוחני, אבל זה כנראה גם סוג של תאווה מעודנת יותר, איזה שהוא דחף שאני רוצה שיתממש בצורה מאוד מסוימת.

מה שאני מגלה על עצמי לאחרונה הוא, שכנראה דווקא הדברים הכי משעממים שגרתיים ואפורים, הם הדברים שבאמת יכולים למלא אותי. כשאני מנהל סדר יום תקין, וממלא את שעות היום שלי בדברים שבאמת נכון עבורי לעשות, אני מרגיש סיפוק שלווה ותחושה טובה. כל הדברים הגרנדיוזיים שאני רוצה בתכל'ס רק יוצרים אצלי את התסכולים, וגם אם הם מתממשים - תמיד יהיה שם איזה ניואנס קטן שבגללו זה לא מספיק טוב מבחינתי...

ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129771

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

קל מאוד ללעוג לתאווה.

קל ללעוג לרצון של הנשים לתאווה - מה אישה בדרך כלל רוצה מבחינה חיצונית בגבר ? מן הסתם שיהיה כמו המאפיינים הפיזיים של ג'יימס בונד בסרטים - שרירי, גבוה.
אבל בימינו, ילד חיוור ושמנמן וממושקף עם ג'ויסטיק ששולט על רחפן במלחמת ארמניה אזרבייג'אן, מחסל כל יום עשרות גברים שריריים וגבוהים, אז מה הטעם בשרירים ובגובה ? זה טמטום.

קל ללעוג לרצון של הגברים לתאווה - מה גבר רוצה מבחינה פיזית ? אישה נאה, שזה אוסף של כמה תכונות בפנים ובגוף.
ושאנחנו מקבלים את זה על המסך, בדיוק מה שרצינו, אנחנו עצובים יותר מאשר היינו לפני שראינו את האישה הזאת, וככל שאנחנו  רואים אותן יותר, אנחנו מאושרים פחות, איזה טמטום זה, התאווה לאישה נאה. זה כמו תאווה למחסור בוויטמין האושר, כי זה בדיוק מה שזה עושה לנו.

כל רב שמתמחה בללמד מוסר ומחשבה לתלמידיו שמכבד את עצמו, יודע ללעוג במומחיות לתאוות של האדם, ולהציג אותם במערומיהם, על כל הטיפשות שבהם.
לאחר שהוא מסיים, הוא מציע לתלמידיו עסקת חליפין, "תעזבו את התאוות האלה" הוא אומר, "ואני ייתן לכם בעזרת התורה, תאוות טובות בהרבה, עם פוטנציאל לעונג הרבה יותר גדול".

למשל הוא מציע להם עסקאות חליפין מהסוג הבא - תזנחו את התאווה שלכם לנשים, ואתם תקבלו בתמורה משפחה, עם תאוות חדשות - התאווה לרהט את הבית יפה בשביל המשפחה, התאווה של לגדל ילדים ולקבל סיפוק מגדילתם, התאווה של לשבת עם המשפחה ביחד ולאכול ולדבר ולצחוק.

אבל בתמורה לכל זה, אתם לא תדעו מה התחושה של להתחיל עם בנות בגיל העשרה בבית הספר, ואתם לא תוכלו לשכב בגיל 15-16, ואתה לא תוכלו לבצע תנוחות מיניות מסויימות, או לפתח את התאווה המינית שלכם לכיוונים מסויימים. אלא תדרשו לחתוך חלק מהענפים של התאווה המינית, לתמיד.

עוד עסקת חליפין היא השבת - אנחנו נדרשים לוותר על רשימה ארוכה של דברים למשך עשרים וארבע שעות כל שבע ימים, ובתמורה אנחנו נקבל את התחושה של שבת, שזה כמובן מיותר מלהסביר מהי. שלווה, המוח עובד לאט, אבל עובד בצורה מופלאה בשבת, כאילו הוא מבשל תבשילים עמוקים.

וזה העסקה שעומדת על הפרק בבסיס היסודות של היהדות - עונג תמורת עונג חדש, תאווה ישנה תמורת תאווה חדשה.
אין עסקה אחרת שעומדת על הפרק ואין יסוד אחר שעליו עומדת היהדות, זהו היסוד הבסיסי ביותר שעומד בבסיס היהדות, ועל בסיסה היא מוכרת את האדיאולוגיה שלה לציבור: כל אחד צריך לשלם, אפילו דת, והדת היהודית משלמת למאמיניה בתאוות חדשות, והם משלמים לה חזרה בהקרבת תאוות ישנות.

אבל השמחה לא הייתה שלמה - כי היהדות הייתה מוכרחת להתייחס לתאוות הישנות, שעליהן ביקשה לשלוט ולכוון - התאווה למין, התאווה לאוכל, לחברה. ועליהם מעולם לא הצליחה לשלוט בצורה שלמה.
ולכן אמרה לנו - שיום אחד, בזמן המשיח, התחושה של העבודה של היהדות, תהיה ממש כמו התחושה של התאוות הישנות, אתם תעבדו את ה', ואתם תרגישו כאילו עברתם אורגזמה.

ואז הגיע הפוי', והגדיר מחדש מה זה תאווה ישנה, וכמה עוצמתית היא יכולה להיות.
כל הסכרים וכל הבניינים שבנתה היהדות להכיל את התאוות הישנות, נסחפו כמו עלים מול הגל העצום של תאווה שהתפרץ מחדש לעולם.

שזה קורה, היהדות יכולה לעשות מה שהיא תמיד עשתה ותמיד הצטיינה בו - ליצור מחסומים חברתיים: לעג, הפחדה, ביוש, כל מי שרואה פוי'.
הבעיה היא שהאמצעים האלה יעילים בצורה יוצאת מן הכלל כאשר מתעסקים בפוי' שאפשר לראות: כמו פרוצות וכדומה, שקיימים כבר מהתנ"ך. אבל היום, אפשר לסחוב את כל הדברים האלה בכיס, איך אפשר לבייש מישהו בלתי נראה ?
וזה מתפשט לדברים נוספים - מחסום הפחד והלעג נפרץ גם בהמון דברים אחרים מיניים.
היהדות מבולבלת, מה עושים בדבר כזה ? איך לועגים לזה, ככה שזה יפסיק ?
זה באמת לא שאלה פשוטה - אבל מה שבטוח, לעג לא עובד יותר. צריך משהו חדש לגמרי.

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 4 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 5 חודשים #129787

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
המשתוקק כתב on 29 אוק' 2020 18:00:

היהדות מעולם לא ביססה את עצמה על עיסקת חליפין כל שהיא...
עיסקאות חליפין כאלו מוצעות בדרך כלל בסמינריונים של "ערכים" לחוזרים בתשובה - כי זו שפה שהם מבינים...
אני אישית שונא את הגישה הזו - גם בסמינריונים כאלה...
שיטת שכנוע זו (לה אתה קורא יהדות) אכן מתערערת ועפה ברוח מכל מיני סיבות, בין היתר בגלל הפורנו...
היהדות המקורית (לאפוקי כל מיני שפות ושיטות שכנוע שהתפתחו בעידן הנכחי) מתבססת רק על אמת, כלומר - לעשות כך וכך כי זו האמת, להתרחק מכך וכך כי זה השקר.

אכן, יש ליהדות סכר בפני תאוות העולם, אך הוא אינו הסכר שתיארת...  לענ"ד.
בהצלחה רבה בעז"ה.

מה שאתה רואה כ"אמת" זה פשוט מבוסס על התחושות שלך. בלי התחושות שלך אין אמת ואין שקר, ואין כלום.

לעשות את האמת בגלל שהוא אמת ? שיהיה בהצלחה עם זה בהתמודדות עם התאווה, שצוחקת עלייך ועל האמת שלך.

התאווה יודעת אמת פשוטה: האדם מבסס את כל החיים שלו על תחושות, ועליהם הוא בונה את חייו, אין משהו אחר חוץ מתחושה.

חכמים ניסו לבטל את יצר התאווה למין, ולא קיבלו ביצה אחת של תרנגולת במשך 3 ימים, גם הם חשבו שלעשות את האמת בגלל שהיא אמת זה מספיק, אבל הם גילו שהאמת האמיתית של המציאות שלהם מבוססת על תחושה - התחושה הקדומה הזאת של לשכב עם נקבה, ובלי זה, המציאות שלהם נחרבת.
לכן הם החזירו את התאווה.

אפילו הבסיס של התורה מבוסס על תחושה, הרי הביסוס לקיום התורה נובע מעדות של מאות אלפי אנשים במעמד הר סיני, שאומרים לו  "תאמין לי שהרגשתי שאלוקים דיבר איתי שם". ועל בסיס התחושות של מאות אלפי האנשים שהיו שם והעידו על כך, אנחנו מאמינים בתורה.

לעשות את האמת כי היא אמת, זה תיאוריה יפה (בלי ציניות) ונחמדה ביותר, שמתאימה לתיאוריות מנותקות מהמציאות ולבועה בישיבה, בחיים האמיתיים, בלי תחושות טובות, היהדות לא הייתה מתקדמת סנטימטר.

ואם מחר בבוקר יבוא אלייך מישהו מדעא"ש ויגיד לך שהאמת היא שאתה צריך למכור נשים כמו בקר ולכרות את הראש של כל מי שחושב אחרת ממך, היית עושה את זה ? לא, היית מזדעזע זעזוע טבעי מתוך התחושות שלך, ובורח ממנו.

למה אתה נלחם בתאווה ? בגלל שבעמוד 23 בשולחן ערוך כתוב שצריך להילחם ? 
ברור שלא, אתה נלחם בתאווה בכזה נחישות, כי יש לך תחושה עמוקה שמשהו מאוד לא בסדר בכל התאווה המוגזמת הזאת.

אתה לא יכול לזוז קדימה אפילו סנטימטר בלי תחושה.

אתה לומד הרבה על דת על בסיס המוצר שהיא מוכרת לך, והסמינרים האלה למי שחוזרים בתשובה, זה הדוכן הקדמי בשוק הדתות של העולם, וודווקא שם, אתה צריך לראות מה הם מציעים, כי שם יש את האמת האמיתית.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 4 חודשים #129964

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

ראיתי סרטון של ארץ נהדרת שסיכם יפה את התפיסה החילונית לגבי התאווה.

יש את הרב ראובן הזה בארץ נהדרת שאומר כל הזמן "כמעט שבת שלום".
היה איזה סרטון שהוא הלך והשגיח על מכון כושר.

והייתה שם מישהי עם לבוש של מכון כושר, והוא כזה ניגש עליה עם ראש הצידה ומכסה את העיניים ואומר לה "גברת, בבקשה תתלבשי צנוע יותר" או משהו מהסוג הזה.
והיא הוציאה את האוזנייה שלה, ואמרה לו בבוז "שלא יסתכלו". הוא אמר עוד כמה דברים מבדחים והלך.

כל הסרטון הזה מלמד חילונים צעירים כמה לקחים חשובים בתת מודע.
אחד - הבוז המופגן פה כלפי החלשים, אם אתה חלש שלא מסוגל להפסיק להסתכל, או נאבק בזה, אז האישה תראה אותך באור מביש, ותסתכל עלייך בבוז. הבוז היה מאוד בולט בסצנה הזאת כלפי מי שמוחה על המראה שלה.

שניים - האישה נראתה מושקעת, כלומר, היא רצתה להיראות טוב, ועבדה קשה (ועובדת קשה - זה הרי מכון כושר) כדי להמשיך להשקיע במראה הגופני שלה. מן הסתם כי היא רוצה לקבל תשומת לב. אבל כאשר היא שומעת שהעבודה שלה כל כך טובה, שגברים מרגישים מוטרדים בגללה, זה פתאום לא הבעיה שלה, זה הבעיה שלהם.
האישה הזאת רוצה לקבל רק את הפרסים מהמראה שלה, אבל לא מוכנה לשאת באחריות למראה שלה.

כל המסקנה היא שהחברה החילונית משתיקה מחאות כלפי הלבוש של נשים, באמצעות כלי יעיל מאוד של הלחץ החברתי - אם אתה מרגיש שהלבוש מסיח את דעתך או מטריד אותך, אתה חלש, וחלשים ראויים לבוז.

כמובן שבוז אף פעם לא עזר ואף פעם לא יעזור מול דברים כאלה, כמו שהראיתי בנתוני הצפייה הללו בארצות הברית:
gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/118508-נתונים-מעניינים-(באחוזים)-על-המכורים-בארצות-הברית

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 4 חודשים #130082

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

יחסי מין, דומים באופן מפתיע להרבה דברים בחיים - אם יש בהם משמעות, הם יותר מהנים.

קחו למשל את היהדות - היא מכניסה משמעות לדברים יומיומיים, למשל העובדה שאתה נמצא ביום השביעי של השבוע היא עובדה משעממת מאוד - כמו העובדה שאתה נמצא ביום השישי או החמישי או הרביעי.
אבל היהדות הפכה את היום השביעי לאחד הימים המעניינים של השבוע - באמצעות איסורים הגבלות והיתרים שנתנו ליום השביעי משמעות.

כל אדם שלמד תורה יודע איך לימוד גמרא והלכות באופן מעמיק, תורם לקסם של קיום מצוות ביום יום - אתה יכול לשתות כוס מים ולברך, אבל אם אתה יודע מה דעת התורה על כוס מים, מה ההבדל בין רביעית למלוא לוגמיו, מאיפה הגיעה הברכה על כוס מים, ומחלוקות בנושא, פתאום כל הנושא הזה של שתייה כוס מים הפכה להיות מעניינת מאוד.

זה כמו משחקי מחשב - משחקי מחשב גורמים לדברים הפשוטים להיות מעניינים, מעשים כמו ליצור חרב הופכים להיות מעניינים, כי אתה צריך למצוא ברזל במכרה מסויים, ואז למצוא את הפתק שעליו רשום ההוראות ליצור חרב במקום מסוכן מסויים, ואז אתה צריך ללכת להר גבוה ודווקא שם ליצור את החרב, כל הדברים האלה - שבמהותם הם הגבלות ואיסורים (אסור לך לבנות חרב עד שיש לך את כל הדברים שצריך), גורמים לזה להיות יותר מעניין.

אבל זה לא רק ההגבלות והאיסורים, אלא באופן עמוק יותר, המשמעות היא שהופכת משהו להיות יותר מעניין.
למה אני בונה חרב על הר במשחק מחשב ? כי יש משמעות למה שאני עושה - אני רוצה להביס מישהו באמצעות החרב הזאת, כי אני נלחם למען הצדק במשחק המחשב.
למה אני שותה כוס מים רק אחרי ברכה ולמה אני מקיים שבת ביום השביעי ? כי יש משמעות למה שאני עושה - אני חלק מתוכנית גדולה לעשות טוב בעולם, כי אני חלק מעם עתיק שקיים אלפי שנים, כי אני מקיים את דברי מי שברא את העולם - זה ממש מעניין ומשמעותי, זה מתחבר לרצון שלי העמוק לעשות שינוי טוב ועמוק במציאות.

כמובן שמה שאני אומר נשמע שגוי, כי כולנו יודעים שיחסי מין הם מאוד מעניינים מלכתחילה - הטבע יצר עבורנו עניין גדול ביחסי המין, אז לכאורה אין צורך במשמעות ואין צורך בהגבלות ואיסורים כדי ליצור עניין.

לכאורה, שאנחנו רואים פוי', אנחנו מודים בינינו לבין עצמנו שכן - זה אולי לא מוסרי, זה מאוד לא אחראי, אבל זה מאוד מענג, כי יש שם את כל המגוון המדוייק לטעמך שיש, ולכן הפוי' מבטא את שיא העונג. שאי אפשר לעלות יותר ממנו. ואם תיקח את הרגע שהרגשת הכי מדהים בפוי' - רגע כזה לעולם לא תרגיש ביחסי מין עם אשתך לדוגמא, ואשתך לעולם לא תצליח להביא אותך לשיא כזה.

אבל זה לא נכון, ומי שחושב ככה, כנראה כבר הרבה זמן מכור - כל מכור מתחיל יודע (כי הוא זוכר היטב מה היה התחושה לפני שהתמכר) את האמת הגדולה הבאה: החיים הם פי אלף יותר מעניינים, מרגשים ומשמעותיים בלי ההתמכרות.

אף על פי כן, אני לא מזלזל בהתמכרות או מזלזל בעונג שלה, יש לה עונג עצום, ואני מכבד אותו, כי אני מבין שיש אנשים שעברו דברים קשים בחיים ואולי לא הייתה להם ברירה אלא להתמכר.

אבל חשוב להבין שיחסי מין, בנישואים, יכולים להיות מעניינים ומרגשים באמצעות המשמעות שמכניסים לתוכם, זה לא טריק זול - אם כבר, זהו טריק שכולם משתמשים בו באלפי צורות שונות ובהצלחה מדהימה, זה עובד במשחקי מחשב, זה עובד בדתות (כולל הדת היהודית), זה עובד בכל שכבות החיים. ולא רק שזה עובד, זה עובד בצורה יוצאת מן הכלל.

המחשבה הטבעית של איש מכור זמן רב היא, שאין אפשרות שיש משהו שיהיה שווה לעונג של ההתמכרות, אין משהו שיכול להגיע לרמה הזאת, איך אפשר ?
התשובה היא שיש, קוראים לזה משמעות, זה לא טריק זול, זה כוח עצום, אבל בשביל לקבל את המתנה הזאת, של העונג של המשמעות, אתה חייב לוותר על ההתמכרות שלך, אין דרך אחרת.

אני מוצא בפוי' בשורה חיובית של עונג - הוא נותן לנו הסתכלות על הפונטציאל של העונג המיני שלנו, ותובע מאיתנו להגיע לשם.
אנחנו לא נגיע לשם באמצעות הפוי', אבל בגלל הפוי', אנחנו יודעים שיש בנו פוטנציאל לעונג אמיתי, שאולי לא מימשנו אותו כי פחדנו במערכת הנישואים, כי לא התייחסנו לזה מספיק ברצינות או לא חשבנו שעונג זה משהו רציני מספיק.
אבל הפוי' משנה את התפיסה שלנו ומראה לנו שיחסי מין ועונג ביחסי מין הם דבר רציני שיש לקחת אותו ברצינות ולשאוף ליותר, לא לפחות.
והדרך היחידה לעשות את זה בצורה טובה באמת, היא באמצעות הטריק העצום של משמעות.

תגובה: כמה מחשבות שיוצאות מאדם שמתמודד מול התאווה לפני 3 שנים, 4 חודשים #130088

• עשר שמעון
  • רצף ניקיון נוכחי: 406 ימים
  • דירוג פלטיניום
ואם תיקח את הרגע שהרגשת הכי מדהים בפוי' - רגע כזה לעולם לא תרגיש ביחסי מין עם אשתך לדוגמא, ואשתך לעולם לא תצליח להביא אותך לשיא כזה

מאוד נהנה מהכתיבה שלך רובין, מהעומק והניתוח שלך, אבל אני חולק עליך לגמרי, ואני חושב שגם כל אלו שאינם נשואים ולא חוו מעולם יחסי אישות ייקחו את הציטוט הנ'ל בערבון מוגבל, 
אין קשר ולו קלוש בין העונג וההנאה המופקת מצפיה בפורנו ואוננות לבד ליחסי אישות המקויימים בסנכרון בין בני זוג שאוהבים זא'ז, 
נכון זה לא מונע מהמכור את הרצון והתשוקה לתאווה, אבל לא שייך לקשר ביניהם בכלל, 
אני לא רותה סתם להתעלק עליך כל פעם שאתה כותב רובין, בפרט כשאתה משקיע בכתיבה וכותב עמוק ויפה, אבל אני מרגיש חובה להשמיע את ההסתייגויות מהמשפט הזנ ובכלל מהצורה שאתה מתאר יחסי מין של נשואים, 
בכבוד והערכה

זמן ליצירת דף: 1.44 שניות

Are you sure?

כן