ברוכים הבאים, אורח

מהפכה בתחום סינון האינטרנט
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מהפכה בתחום סינון האינטרנט 1870 צפיות

מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 9 שנים, 2 חודשים #70466

• netfree
  • חבר חדש
שלום חברים!

ברצוני לשתף/לספר על מיזם חדשני ופורץ דרך בתחום האינטרנט הכשר.

המיזם נקרא "נטפרי" (אני – הכותב - היזם), מטרתו להנגיש אינטרנט מסונן ב 100 אחוז, חינמי וחופשי לחלוטין, נבנה בקוד פתוח ועל ידי הציבור הרחב, ללא כוונות רווח, ובעיקר חברתי, ומאפשר רזולוציות גבוהות מאוד של הפרדה בין הטמא לטהור!!! דבר שעדיין לא נראה כמוהו ברחבי האינטרנט.

כיום שותפים במיזם 2 מתכנתים  כ 5 עוזרים ויועצים  וכ 3 נשות סינון. כולם בהתנדבות מלאה. 

קצת רקע:
לפני כשלוש שנים התחברתי לספקי סינון ברמות שונות, מתוך הנחה שאכן הסינון הוא יעיל ומדוייק, והתאכזבתי קשות. הסינון איננו יעיל כלל, הוא סובל מבעיות כגון חוסר יכולת לסנן ברמה של תמונה, אתרים שלמים שנפסלים בגלל קטע קטן אחד ולא משמעותי, ומאידך אתרים איומים שנפתחו לציבור הרחב ללא כל אחריות מצד ספקי הסינון. האכזבה הזו הולידה בי רעיון שחציו טכנולוגי, וחציו חברתי וקהילתי. לתכנן מנוע סינון חדש שיענה על כל הצרכים ויכסה את כל הנושאים שהם עד היום בבחינת "חור שחור" בתחום הסינון - הן מסיבות טכנולוגיות, והן מסיבות אדמינסטרטיביות ארגוניות - של ספקי הסינון השונים.

לפני כשנתיים התחלתי לכתוב קוד והעלתי ל גיטהאב  לאחר מכן הסתובבתי בין ספקי אינטרנט שונים, להציע להם את השירות המיוחד של הפרוייקט, לפני כארבע חודשים מצאתי את הספק RL שהביע נכונות ועניין בפרוייקט.

יש כבר היום מעל ל 40 משתמשים. וכיום מנוע הסינון הזה הוא ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר שישנה, אולם המיזם צריך דחיפה גדולה מבחינת תודעה ציבורית ופרסומית.

אני קורא בקול גדול לכל מי שהנושא יקר לליבו , לזכות את הרבים, לאתגר את עצמו, וגם לחוות עוצמה של פרוייקט טכנולוגי ברמה גבוהה מאוד. להצטרף לפרוייקט עכשיו, ולתרום את כישוריו למיזם הנפלא הזה.

הכישורים המתאימים הם: מתכנת, מנתח מערכות, יועץ טכנולוגיה, איש חומרה בכיר, או כל מי שיש לו רעיונות כלשהם לפיתוח המיזם הזה שלא מפסיק לצבור תאוצה ולצמוח.
הצטרפות לצוות המיזם כאן:  code.613m.org

אפשר לשלוח אלי הודעות למייל.
netfree613@gmail.com

בברכת והיה מחנך קדוש

נטפרי.

הסטוריה.
www.prog.co.il/showthread.php?t=123466
www.prog.co.il/showthread.php?t=147883
www.prog.co.il/showthread.php?t=184404
www.prog.co.il/showthread.php?t=186691

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135676

• שמח בחלקי
  • רצף ניקיון נוכחי: 635 ימים
  • דירוג פלטיניום

שוב נפלת? שוב התבאסת ולא מבין איך אתה לבדך הובלת את עצמך לתוך התאווה המפורשת? יש לך סינון ואף על פי כן הצלחת להתחכם ולהגיע לתוכן המיני אותו רצית?

זה כל כך מוכר. כל כך הרבה זמן עברתי את זה בדיוק בצורה הזאת. כביכול יש סינון אבל הוא מחורר כמו גבינה צהובה מהציורים. זה היה סינון יותר כדי שאשתי תחשוב שיש סינון. (באופן אישי הייתי באינטרנט רימון)

עד לעוד נפילה.

אחרי עוד נפילה וכבר ההבנה שאני לא יכול להמשיך לעשות את אותם הדברים ולצפות לתוצאות שונות, עשיתי נטפרי על המחשב (אין לי סמארטפון) ומאז, הנה, אני שובר את השיא שלי מאז שהגעתי לאתר. היום 23 יום לנקיות, שלולא הנטפרי, הייתי נופל כבר ממזמן עם הסינון הקודם!!!

חברים, אני כותב את הפוסט הזה כדי להמשיך ולהפיץ את הטוב ומתוך באמת הבנה עמוקה של איך זה מרגיש ליפול בניגוד לרצוני, חייבים חומה בצורה שלא תתחשב במצב רוח שלי באותו הרגע שבשום אופן לא אוכל ליפול שם. 

חותם בדם ליבי, כל כך שמח במתנת הניקיון. מודה לנטפרי על פינה של שפיות בתוך ים של טרוף אינטרנטי.

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 11 חודשים על ידי שמח בחלקי.

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135682

• Kdouchat
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום

פשיייי !
אשריך !
זה צעד 1 וצעד 12 ביחד.

אשריך !

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135736

• בוגי
  • חבר ותיק

יפה מאוד!

נטספי זה גם לסלולרי?
איך מתחברים לזה?

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135737

כרגע עדין אין.

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135790

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
צחי החמוד1 כתב on 28 אפר' 2021 20:09:

כרגע עדין אין.

אם עברו שש שנים ועדיין אין, אז כנראה לעולם לא יהיה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: מהפכה בתחום סינון האינטרנט לפני 2 שנים, 11 חודשים #135801

• ran
  • רצף ניקיון נוכחי: 4 ימים
  • חבר חדש

איך שהבנתי בטלפונים של הדרן הדפדפן עובד עם הסינון של נטפרי,
לא בדקתי...

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?