ברוכים הבאים, אורח

תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער 2855 צפיות

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 11 שנים #33676

• Sparta
  • חבר קבוע
  • מה שלא הורג מחשל
אבהרה... מחקו תקישור ורשמו הודעה בשמי, רק תקנתי את ההודעה שרשמו בשמי.
נראה לי ה"סדרנים" הגזימו עם הצנזורה, אולי בגלל הקטע הדתי.. לא מבין בזה.

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 11 שנים #33681

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
ספרטה היקר, יש סיכוי שסף הרגישות שלך שונה משל אחרים? אני יכול לומר לך על עצמי באופן אישי ראיתי את התוכנית, ולא היתה לי בעיה, גם לא  עם המגישה... יש כאלו שיש להם. נא התחשב גם בהם. זהו מקום ציבורי ונמצאים כאן מגוון רחב של אנשים.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 11 שנים #33698

• Sparta
  • חבר קבוע
  • מה שלא הורג מחשל
ואתה רוצה לומר לי שזה שאני ישים קישור ללינק שיש בו מגישת טלויזיה יגרום לאנשים הסופר רגישים האלה ליפול? לא העובדה שיש עולם מדיה פרוץ וחופשי לחלוטין במרחק הקלקה על כפתור??
מי שמאוד מאוד רגיש וכו' שיתרחק ממחשבים נקודה, זו לא בושה ויש כאלה שעושים את זה.
לרוב האנשים שלא כל כך רגישים, אין סיבה להגביל תוכן כל כך מרשים, ערוך וענייני. לא צריך להגביל את הפורום לעולם חד ממדי של קריאה בגלל מיעוט שבוחר להכנס לחלק בפורום שנקרא רעיונות ציטוטים וקישורים אפשר לכתוב אולי בלינק שמקשר לסרטון, -אזהרה סרטון זה מכיל נקבה- אבל אם הם לא חיים במערה על מאדים אני לא מבין איך זה שונה מהיום יום שלהם..

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 11 שנים #33701

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
לא ברור לי מדוע אתה מתרעם על מי ששונה ממך. כן יש כאן אנשים רגישים. מאוד. וזה לא סותר את מה  שאני רוצה לומר לך ולכל מי שיקרא את הפוסט הזה - מי שמחליט להשתמש עושה זאת על דעת עצמו. אין שום הצדקה ללגימת ציאניד באשר הוא.

יחד עם זאת בפורום כזה, שמורכב מפסיפס שלם של אנשים, כולל כאלו שיראו במגישת חדשות מושא פנטזיה, צריך להתנהל ברגישות, יתרה. ללא קשר לדת.  כמו שכתבו לך חברים  זה מסוכן להם.

למרות שלי אישית הקישור לא הפריע אני מבין את הצורך לצנזר אותו באופן ציבורי - סיבה פשוטה - הנזק שיגרם מצינזור קישור כזה מועט לעין ערוך מהנזק שעלול להגרם למי שכן יכנס אליו..

בתקווה להבנה ושיתוף פעולה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 11 שנים #33710

• Rondo
  • דירוג פלטיניום
ספרטה אח שלי
משום מה אני כבר רואה לאיזה כיוון הפוסט הזה הולך
1. אתה נובח על העץ הלא נכון ( מאיפה אני יודע? -גם אני נבחתי עליו)
2. אין מה לעשות -ישנם פה איתנו אנשים שונים ומשונים רגישים יותר ורגישים פחות
3. אל תיקח דברים כאלה  בצורה אישית -אחרת הפורום הזה יגרום לך יותר נזק מאשר תועלת
4. הדברים שאתה מפרסם חשובים מאד להרבה אנשים (גם אם חלקם סוננו או יסוננו)
5- אל דאגה בסוף תבין מה בעיתי ומה לא
6-אני צריך אותך פה -שלא תעז להעלם
חברך דורון
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: תוכנית בוקר ניו זילנדית על הנושא הבוער לפני 10 שנים, 11 חודשים #35565

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
שמואל, אני מכיר את הבעיה של כניסה ליוטיוב, ומצד שני הצורך לשמוע מוזיקה מיוטיוב וכדו'. הפתרון הוא למצוא את הכתובת של הסרטון הרצוי ביוטיוב (בלי להכנס למשל מתחת לתוצאה בגוגל) להעתיק אותו ולהדביק באתר הזה: www.listentoyoutube.com/ (שם לא נתקלתי בבעיות - אני משתמש בפיירפוקס עם תוסף שחוסם פרסומות).
בעיה שניה שנתקלתי בה היא סרטון שהוא 100% בסדר (למשל שיעור, או משהו משפחתי - מסתבר שיש משפחות שמעלות סרטונים ושולחות לינק...) שוב מוצאים רק את הלינק ומדביקים באתר הזה keepvid.com/ משם ירד הסרט ויחסכו ממך הקשיים של ההצעות בצד. (זה יכול לחסוך הרבה זמן גם לאנשים שאינם מכורים  ).
עוד המלצה, בלחיצה ימנית על כל לינק ישנה אפשרות של "העתק כתובת קישור" ואז נשאר רק להדביק (Ctrl + v). שימו לב שההצעה הזו לא עובדת בגוגל, שם הפתרון הוא להעתיק בצורה ידנית את הכתובת מתחת לקישור.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן