ברוכים הבאים, אורח

לגלות את החיים מחדש בגיל...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לגלות את החיים מחדש בגיל... 191 צפיות

לגלות את החיים מחדש בגיל... לפני 2 שנים, 11 חודשים #135954

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 244 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני רוצה לשתף אתכם היום בסיפור של ג', נקרא לו ג'יימס.אני חושב שכולנו יכולים ללמוד קצת מהסיפור שלו.דווקא בגלל מי שהוא – אדם פשוט, נורמטיבי, בעל משפחה, שכנגד כל הסיכויים נתן להרגל מגונה להשתלט לו על החיים.הסיפור של ג'יימס מרגש אותי דווקא בגלל שאין בו "דרמות". ובלי לשים לב הוא כמעט איבד את כל מה שהיה חשוב לו בחיים.הנה הסיפור שלו:"אני רוצה לפתוח ולהגיד שאני מרגיש טיפה נבוך כאן.אני מדבר על בעיה שהייתה לי, שחשבתי שהיא מתאימה לילדים ולנערים בני 18, ולא לאנשים שנשואים כבר 18 שנה...אבל זה קרה לי, מה שאומר שזה באמת יכול לקרות לכולם...שמי ג'יימס, אני בן 37, אני נשוי לאישה מקסימה ויש לי שתי בנות, הגדולה כבר כמעט בת 15.אני נשוי כבר 18 שנה, והשנים הראשונות היו, כמו תמיד – חלום.אבל אחרי כמה שנות נישואין, חייבים להתחיל להתעורר ולהתמודד עם המציאות: פרנסה, חשבונות, משפחה, אתם יודעים – החיים.אחרי שהבת הבכורה שלי נולדה, כל הפוקוס עבר אליה, ואני ואשתי קצת איבדנו את האינטימיות שלנו. ואני (היום אני יכול להגיד – כמו אידיוט) במקום להשקיע בלהדליק את האש בינינו שוב או לטפל בבעיות, הלכתי לחפש מפלט ופורקן במקומות אחרים.מצאתי את זה בפורנו.בהתחלה זה אפילו קצת העיר אותי וגרם לי לחשק מסוים, אבל זאת הייתה תקופה קצרה מאד.האמת? בכלל לא חשבתי שיש בזה משהו לא בסדר. לא עברתי על שום חוק, היה נדמה לי שאני עושה משהו שכולם עושים, הרי מדברים על זה בטלוויזיה, יש על זה כתבות בעיתון, אמנם אף אחד לא הולך ומספר בגלוי שהוא נוהג לצפות בפורנו אבל היה נדמה כאילו בסוף כולם עושים את זה.אז היה לי "תחביב חדש" שאחרי זמן לא ארוך במיוחד החליף כמעט לגמרי את האינטימיות עם אשתי, כי גם בפעמים הנדירות שהייתי רוצה, כבר לא הייתי מסוגל! משהו במוח שלי נחסם ולא הייתי מסוגל לתפקד במיטה בלי תרופות לשיפור הביצועים. לפעמים גם הם לא עזרו.אני בכלל לא קישרתי את זה לפורנו, הרי שם אני מתפקד מעולה...אבל זה לא היה הכל.הפכתי לטיפוס מתבודד. ה"תחביב" שלי היה יותר חשוב לי מלצאת עם חברים. הנתק ביני לבין אשתי הלך והעמיק. הייתי אאוטסיידר בתוך המשפחה שלי, אף אחד כבר לא הזמין אותי לבילויים משפחתיים.הייתי חסר סבלנות, כל הזמן כועס, מעדיף להסתגר לבד ב"חדר עבודה" מאשר לבלות עם המשפחה.ועדיין, היה קשה לי להבין שאני בבעיה, ועדיין ראיתי בפורנו מפלט, ולא הבנתי שזאת הבעיה.כשאישתי הציבה לי אולטימטום, הבנתי שה"תחביב" שלי עלול לעלות לי בכל מה שיקר לי בחיים!התחלתי לעבוד על זה, לנסות להפסיק, להוריד מינונים, לעשות דברים אחרים.נקודת המפנה הגיעה כשהבנתי שאני צריך עזרה, ולא יכול לעשות את זה לבד.אז הלכתי וקיבלתי את כל העזרה שרק יכולתי למצוא.זה לא עבד חלק וזה לא הצליח במכה ראשונה.הייתי צריך לנסות כל מיני דברים.אז בהתחלה הצלחתי להפסיק רק לכמה ימים, אחר כך לשבוע רצוף.בהמשך לכמה שבועות.וכל פעם מחדש – נופל וקם.וסוף סוף - זה קרה. הצלחתי לא לראות פורנו כמה חודשים ברצף.ומה אני אגיד לכם? נולדתי מחדש.היום, אחרי יותר משלושה חודשים בלי פורנו בכלל (אחרי מעל ל 12 שנה שטיפחתי את ה"תחביב" הזה כן?), החיים שלי פשוט נראים אחרת.אני מרגיש חזק יותר, כאילו אני צעיר ב10 שנים ממה שהייתי קודם.אני יותר רגוע, פחות כועס, והרבה יותר סבלני לבנות שלי,אני אוכל יותר בריא, ומוצא זמן להשקיע בספורט, ובתזונה, ובכלל בטיפוח עצמי.אפילו התחלתי להתעסק קצת ברוחניות ובשיפור עצמי כאדם.זה לא משפיע רק עליי, זה משפיע על כל הסביבה הקרובה שלי.ויותר מהכל – האהבה והאינטימיות ביני לבין אשתי חזרה. גם הסקס חזר, וזה יותר נפלא מכל תחליף או מפלט.אני עדיין מתרגל למצב החדש, עדיין לא הכל מושלם, אבל החיים שלי כל כך הרבה יותר רגועים ויפים, ובעיקר חופשיים, שאני לא מוכן לוותר על החופש הזה עבור שום דבר בעולם.אני לא עסוק בכלל בשנים ש"הפסדתי". להיפך, אני מברך כל יום מחדש על זה שהרווחתי את החיים שלי בחזרה, ומתכוון לנצל אותם בתבונה הפעם.אין מצב שהפורנו חוזר לשלוט לי על החיים – כי עכשיו אני מבין כמה אני מפסיד!"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן