ברוכים הבאים, אורח

מדריך חדש ל Screen time של חברת Apple
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מדריך חדש ל Screen time של חברת Apple 339 צפיות

מדריך חדש ל Screen time של חברת Apple לפני 3 שנים, 5 חודשים #129961

• robinhood
  • דירוג פלטיניום

המדריך שלי היום ידבר על Screen time.

כמו שאמרתי לכם במדריכים אחרים שלי, חברת אפל בנתה תכונה בכל המכשירים שלה, שמאפשרת להורה לנעול את המכשיר של הילד שלו. קוראים לזה בעברית "זמן מסך" או screen time.

gye.org.il/forum/18-רעיונות-ציטוטים-וקישורים/119719-מערכת-ההגנה-הטובה-ביותר-שיש-למערכת-ההפעלה-iOs

וזה לא אפליקציה סוג ז' כמו שיש בשפע בגוגל פליי, זה משהו רציני - אם אתה נועל את זה ושוכח את הסיסמא, אז המכשיר שלך יישאר תקוע על ההגדרות שלו לתמיד.

אני רוצה להחמיא כאן לאפל, שבנו משהו רציני, ועוד בחינם.

כמו כן, אני רוצה לציין שגוגל הם לא טיפשים, והם בנו אפליקציה דומה לשליטה של הורה על ילד, קוראים לזה Family link, אבל זה לא הנושא של המדריך היום.

המדריך היום ינסה לתת מענה לאנשים שמנסים לנעול את עצמם בזמן מסך.
הבעיה היא שזמן מסך לא נותן תכונה כזאת, הוא פשוט מניח שההורה שלך ינעל אותך, ויזכור את הסיסמא בעצמו.

עד לעדכון iOs 14, לא היה לי מענה טוב לבעיה הזאת, אבל מהעדכון הזה והלאה, הבעיה נפתרה כמעט לחלוטין.

מה שקרה, זה שאפל מציעים כעת לכל מי ששם סיסמא על הזמן מסך, הם מציעים לו גם את האפשרות להכניס שם משתמש וסיסמא של חשבון פעיל של אפל (קוראים לזה חשבון icloud) , ובמקרה שאתה שוכח את הסיסמא, אתה תכניס את השם משתמש והסיסמא שלך וזה יסיר את הסיסמא של זמן מסך.

כמובן שאפל התכוונו לעשות את זה, בשביל הורים ששמו סיסמא של זמן מסך לילדים שלהם, ואז שכחו לרוע המזל את הסיסמא וכעת הילדים שלהם נשארו תקועים, מאוד לא נעים.

לכן אפל הוסיפו את התכונה הזאת.

מה שאפל לא יודעים, זה שזה מאפשר לנו עכשיו לעשות מה שאנחנו עושים גם ב pluckeye - חסימה עם delay.

כל מה שאתה צריכים לעשות, זה לבנות חשבון חדש של  icloud דרך כאן:
www.icloud.com/
החשבון הזה דורש כתובת אימייל, אתם יכולים לבנות אחת בקלות באתר של גוגל - gmail.

החלק הכי מסובך פה הוא שהחשבון דורש מספר טלפון אמיתי - כי הוא הולך לשלוח סמס למספר טלפון ולאשר שיש לכם טלפון, אני מציע לכם לקנות מנוי לכרטיס סים חדש בכמה עשרות שקלים לחודש של כל חברת תקשורת שאתם רוצים, ואז לאשר את החשבון החדש עם הכרטיס הסים החדש שיקבל סמס מאפל, ואז לזרוק את הכרטיס סים ולבטל את המנוי, אתם לא תצטרכו את זה יותר לעולם.

לחשבון החדש של icloud תבנו סיסמא מסובכת כמו שלימדתי אתכם לעשות עם ה string generator כאן:
www.random.org/strings/

כעת יש לכם חשבון iCloud עם המידע הבא:
1. כתובת אימייל (שזה השם משתמש של החשבון שלכם)
2. סיסמא מסובכת.
3. מספר טלפון (שלא חשוב יותר אחרי ההתחברות הראשונית, כפי שאמרתי).

ועכשיו אתם מוכנים לעשות לעצמכם נעילה עצמית:
א. תיגשו לזמן מסך.
ב. תכתבו סיסמא של 4 ספרות בלי להסתכל.
ג. אפל תציע לכם להכניס שם משתמש וסיסמא של חשבון icloud למקרה ששכחתם את הסיסמא, תכתבו את השם משתמש והסיסמא שיצרתם דרך ההדרכה שלי.
ד. תלחצו אישור.
ה. ועכשיו נעלתם את עצמכם.
ו. תכניסו את המידע על האימייל החדש והסיסמא המסובכת לתוך lockbox , כמו שלימדתי אתכם במדריך ה lockbox.
ז. אתם עכשיו נעולים בנעילת pluckeye של delay.

אבל יש לנו בעיה קטנה, וזה הבעיה שסימנתי באדום:
ב. תכתבו סיסמא של 4 ספרות בלי להסתכל.

אפל דורשת שתכניסו את הסיסמא של 4 הספרות, פעמיים.
הבעיה היא שקשה להכניס ספרה של 4 ספרות פעמיים בלי להסתכל.

לכן יש לי טריק מאוד מעניין, שאני ילמד אותכם, לכתוב סיסמא של 4 ספרות פעמיים במהירות, ובלי להסתכל.
אתם צריכים להבין, שהמוח תופס את המציאות בדרכים מסויימות.
לכן אם אני יסתכל על המקשים ואני אראה שהקשתי 4932, המספר הזה יישאר "תקוע" אצלי בראש, אתם בטח מכירים את התחושה הזאת.
לעומת זאת, אם תסתכל על האצבע שלך זזה ולוחצת על דברים, בלי לראות את המספרים, המוח שלך לא בנוי "להיתקע" על מידע כזה, כי אין לו באמת מידע.

לכן כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להניח את היד שלכם ככה שתסתיר את המספרים.
ואז, אתם צריכים להסתכל על היד שלכם לוחצת על המספרים, בדרך הזאת, כאשר אתם לוחצים על המקשים, קל לכם הרבה יותר להעביר פעמיים את היד על אותו מקשים, כי אתם לא זוכרים איזה מספרים לחצתם, אבל אתם כן זוכרים את התנועות שעשיתם כדי ללחוץ על המקשים (ימינה, שמאלה, קדימה, אחורה).

זיכרון של תנועות כאלו, הוא זיכרון קצר טווח, המוח שוכח מאוד מהר איזה תנועות מדוייקות הוא עשה. והוא לא עשה מספיק חזרות על התנועה כדי ליצור רפלקס.

אז אני חוזר שוב:
1. הניחו את היד לפני המקשים להסתיר אותם: סגרו את אצבעות כף היד והציבו אותם במאונך למסך ככה שהחלק עם כפתורי המספרים יוסתר.
2. תסתכלו על היד השנייה החופשית שלכם שלוחצת על הכפתורים, ותעשו פעמיים את אותם התנועות כדי להקיש את אותם 4 מקשים שוב. אתם לא רואים את הכפתורים כי היד הראשונה שלכם מסתירה.
3. אחרי שסיימתם, אתם תגלו שמאוד קל לכם לשכוח איזה תנועות עשיתם כדי לכתוב את הסיסמא.

היה לי ממש קל ללחוץ פעמיים על הכפתורים בעזרת הטריק הזה - זה לקח לי מקסימום שלוש דקות של ניסיון עד שהצלחתי, פעם אחת זה לקח לי עשר שניות וזהו.

בנוסף, המאמץ לשכוח את התנועות הוא ממש קל - המוח לא יודע "לזכור" תנועות, מספרים הוא יודע, אבל תנועות - לא. ואחרי כמה שעות גם אם הייתי מוכן להתאמץ מאוד כדי לזכור - פשוט לא הצלחתי לזכור את התנועות המדוייקות שעשיתי ללחוץ על הכפתורים.

וזה סוף המדריך.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

נערך לאחרונה: לפני 3 שנים, 3 חודשים על ידי robinhood.

תגובה: מדריך חדש ל Screen time של חברת Apple לפני 2 שנים, 10 חודשים #137025

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 210 ימים
  • דירוג פלטיניום

וווואווווווווווו!!!!!!!!!!!!

אחי! וואו! המדריך הזה ענק וכאילו נוצר כאן במיוחד בשבילי ! ענק!!!!!

וואו!

תודה לך !!!

והרעיון הזה של להקיש את המקשים של המספרים מבלי להסתכל על המספרים כדי שהמוח לא יזכור איזה מספרים אלה היו - וואו!!!!

אחי אני אוהב אותך ותודה רבה !!!!

הבעיה היחידה זה החשבון ב ICLOUD
בעיקרון זה חשבון עם כתובת מייל שצריך לאשר דרך המייל את החשבון
אז צריך לפתוח גם חשבון מייל פיקטיבי וגם הטלפון חייב להיות פיקטיבי כי אפשר לשחזר את הסיסמא לחשבון הזה או לחשבון המייל דרך המייל \ הטלפון ...

אז בעצם חייב לרכוש איזשהו טוקמן או סים חדש כדי להירשם איתו, ואז לזרוק את הסים הזה כדי שלא נוכל לשחזר את הסיסמאות.

אבל זאת בהחלט אופציה מרתקת!

והעלות שלה כעלות חד פעמית של סים הכי זולה כיום, כמה זה , 40 שקלים?

נשמע מצויין !

מתלבט כרגע אם לעשות את זה או פשוט להירשם על חשבון של חבר אחר שבמידה ואצטרך לפתוח הסיסמא תהיה אצלו..

תודה על העזרה הענקית !!

נערך לאחרונה: לפני 2 שנים, 10 חודשים על ידי מתרפא.

תגובה: מדריך חדש ל Screen time של חברת Apple לפני 2 שנים, 8 חודשים #138774

• גלעד13
  • רצף ניקיון נוכחי: 48 ימים
  • חבר חדש

מבחינתי אתה לא בן אדם אתה מלאך

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.56 שניות

Are you sure?

כן