ברוכים הבאים, אורח

אני המחלה שלך.
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני המחלה שלך. 2260 צפיות

אני המחלה שלך. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96002

טקסט לא שלי

אני המחלה שלך.
אני שונאת מפגשים (קבוצות) אני שונאת כוח גדול ממני, אני שונאת את כל מי שיש לו תוכנית.
לכל מי שבא במגע עימי אני מאחלת מוות וסבל.
הרשו לי להציג את עצמי: אני מחלת ההתמכרות. ערמומית. מבלבלת. רבת עצמה. זו מי שאני.
גרמתי למותם של מליונים ואני מרוצה מכך. אני אוהבת להפתיע אותך. אני אוהבת להתחזות לחברה ומאהבת שלך.
האם לא ניחמתי אותך? האם לא הייתי שם בשבילך כשהיית בודד? כשרצית למות האם לא קראת לי? הייתי שם. אני אוהבת לגרום לך לבכות ואני אוהבת להכאיב לך. יותר מכך אני אוהבת לגרום לך כזה חוסר רגש כך שלא תוכל להרגיש כאב או לבכות. כך שלא תוכל להרגיש כלום כלל... זהו ניצחון אמיתי.
אני אתן לך סיפוק מידי וכל מה שאני מבקשת ממך זה סבל לטווח ארוך.
אני תמיד הייתי שם בשבילך. כשהדברים הסתדרו בחיים שלך האם לא הזמנת אותי? אמרת שלא מגיע לך שהמצב יהיה טוב בשבילך ואני הייתי היחידה שהסכימה איתך. ביחד הצלחנו להרוס את כל הדברים הטובים בחייך.
אף אחד לא לוקח אותי ברצינות. אבל הם לוקחים ברצינות התקף לב, שבץ מוחי, סוכרת.
יותר משאתה שונא אותי, אני שונאת את כל המשתתפים בתוכנית 12 הצעדים. התוכנית שלכם, הפגישות, הכוח הגדול יותר שלכם, כל אלה מחלישים אותי, ואני לא יכולה לפעול בדרך שאני רגילה אליה. עכשיו אני חייבת לחכות לכם כאן בשקט, אינכם רואים אותי אבל אני פה וכוחי גדול יותר מאי פעם. כשאתם רק שורדים אני יכולה לחיות וכשאתם חיים אני רק יכולה לשרוד.
אבל אני פה עד שנפגש שוב... ואם אי פעם נפגש, אני מאחלת לכם סבל ומוות.

תגובה: אני המחלה שלך. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96013

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

חזק!!!

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אני המחלה שלך. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96033

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום

מצחיק...

תגובה: אני המחלה שלך. לפני 7 שנים, 5 חודשים #96056

• איציק4