ברוכים הבאים, אורח

הנהג
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הנהג 1494 צפיות

הנהג לפני 7 שנים, 6 חודשים #94553

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?
אני רק הנהג.
מישהו בנה בשבילי מערכת משוכללת שיכולה לקחת אותי למקום אחר, מקום יותר טוב מהמקום הנוכחי שלי, 
המערכת הזאת יכולה להגן עלי מפגעים חיצוניים, ולעזור לי לסחוב את המשא שעל כתפי,
הוא נתן לי את המפתחות ואמר לי דרך צלחה. סע לשלום.
הרגשתי שאין לי מושג מה אני עושה אבל התנעתי ולחצתי על כל הכפתורים והדוושות בהתחלה, היה מפחיד,
התקשרתי לחברים וביקשתי עזרה, הם שיתפו אותי איך הם התחילו לנסוע, וזה עבד גם בשבילי.
התחלתי לנסוע, פתחתי קצת את החלון והרגשתי את האויר הצח ממלא את ראותי, הייתי בעננים,
חשבתי שהגעתי ליעד כבר, זהו חופשי ומאושר, ואז הגיע מולי קיר שהתקרב אלי במהירות,
נלחצתי, לא ידעתי מה אני עושה, שכחתי שאני רק הנהג, חשבתי שאני המערכת כבר בכבודה ובעצמה,
ברגע האחרון נזכרתי שאני רק הנהג ויש לי הגה שאני יכול לסובב, ולזוז מהקיר,
סיבבתי, והפעם בחסדי ה'  זה עבר בשלום. הווווווווווווו הוצאתי אויר, זה היה קרוב, יותר מדאי קרוב.
המשכתי בדרך, הגעתי לסמטה צרה, שלא יכלתי לעקוף, נלחצתי שוב, חששתי שהקירות ישרטו אותי, ואדמם,
ואז שוב נזכרתי שאני רק הנהג, שכל מה שעלי לעשות זה ליישר את ההגה לכיוון הנכון, ולתת למערכת לקחת אותי ליעד,
והיא לקחה, ואפי' לא נשרטתי בכלל בסוף. 
הייתי מאושר. 
זהו, נראה לי שאני כבר נהג מיומן, שמסתדר לבד, חשבתי לעצמי.
באותו רגע הרכב הפסיק לנסוע, לא זז.
מה קרה חשבתי לעצמי למה אני לא מצליח להתקדם? למה אני מתחיל להתדרדר אחורה?
ואז שוב נזכרתי שאני רק הנהג. הסתכלתי על מד הדלק והבנתי, המיכל ריק, שכחתי שאני צריך למלאת דלק.
מילאתי, והמערכת חזרה לפעול, ולקחת אותי קדימה הלאה במסע.
פגשתי בדרך חברים שנסעו לידי לאותו כיוון, נזהרתי, השתדלתי לשים לב למערכת שלי, שתשאר בנתיב שלה, 
שלא תתקרב יותר מדאי אליהם, שלא אפגע בטעות בהם ואפגע בעצמי, במערכת שלוקחת אותי.
היו לי רגעים של עייפות, מותש מכל המשימות וההוראות שהזמן לימד אותי, רציתי לברוח, שמישהוא אחר יסיע אותי,
ביקשתי מחבר שנסע לידי עזרה, שאלתי אותו - אתה מסכים בבקשה לעזור לי לנסוע? בטח הוא אמר לי, מה אתה צריך?
אני רוצה להצטרף אליך למסע, לנסוע במערכת שלך, אמרתי.
זה לא מומלץ הוא אמר לי, המערכת שלי מותאמת בשבילי בלבד, היא לא יכולה לקחת עוד אנשים.
אבל אני אשמח מאד שתיסע אחרי ואעזור לך לנווט בסיבובים ובין המהמורות שתפוג בהמשך.
התאכזבתי קצת, חשבתי שהוא חבר אמיתי, אבל אז שוב נזכרתי שאני רק הנהג, 
ואם אני עייף זה סימן ששכחתי שלא אני סוחב בעלייה, אלא המערכת שנתנו לי לנהוג בה.
התעודדתי קצת ואמרתי לו אתה צודק, באמת אני רוצה להמשיך ולנהוג במערכת שלי לבד, אשמח מאד לנסוע אחריך.
ונסענו. ונסענו. ובדרך הצטרפו אלינו עוד חברים. והיה כיף. בדר"כ.. 
וכשמישהוא שכח שהוא רק הנהג, האחרים עזרו לו להיזכר, ועודדו אותו להמשיך ולנהוג בדרך המתמשכת.
ואנחנו עדיין נוסעים.

התצטרפו אלינו?
- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: הנהג לפני 7 שנים, 6 חודשים #94583

מקסים.  תודה לך 

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן