ברוכים הבאים, אורח

מאמר - 22 נזקים מן האוננות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מאמר - 22 נזקים מן האוננות 1832 צפיות

מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91561

(תורגם ממאמר באנגלית)

אוננות הופכת להיות רגל מזיק מתורגל על ​​ידי הרבה אנשים מכל רחבי העולם;
זה משחית את החיים של רוב הצעירים בימינו יותר מכל בעיה אחרת הם מתמודדים.

חלקם מקבלים מידע שגוי על ידי חבריהם אשר מעודדים אותם לאונן כיוון שהם מאוננים.
כיוון שאין הרבה ידע בנושא האוננות ועל השפעותיו הממכרות, זה נותן תמריץ להרגל המגונה בקרב צעירים.

הם מניחים שאוננות היא טובה לבריאות שלהם ולהגדלת איבר מינם. אנחנו מסופקים עם מערכת ההורמונלית טובה שאחראית על ההגדלה ופעילויות אחרות בקשר עם התפתחות של אברי המין.

חלק מהצעירים מעוניינים להפיץ מידע שגוי כי הוא נחוץ לחיים,
ללא יוצא מן הכלל וכמה אחרים רוצים לעשות כפי שהוא מכור.
[לכן בקושי היה ניתן למצוא חומר בנושא בעברית, שימו לב שאתרים ישראלים שרחוקים מתורה ומצוות
רק רושמים סיבות בעד האוננות, כאילו אין לכך בכלל נזקים והשלכות]

אנחנו נשלטים על ידי שלושה גורמים:
(א) גורם רגשי
(ב) גורם הורמונליים
(ג) גורם סביבתי

גורמים הורמונליים וסביבתיים פחות ניתנים לשינוי, אך הגורם הרגשי בהחלט ניתן לשליטה ושינוי.

אנחנו צריכים לשלוט בנו על ידי עדכון המידע על ידי שינוי מצבים כדי להימלט מן ההרגל הזה.
יש דחף גדול לצעירים לשנות את ההרגלים שלהם לפני שהם מרגישים את התופעות הגרועות שלה.

כמו שהפרסומות מתרבות בימינו לכיוון החושפני לטובתן המסחרי, כך גם אנו צריכים להרבות בידע
כדי לבדוק את עצמנו ולשמור על רמה בריאה ותקינה שלא ללכת מעבר להרגלים אלה אשר מקלקלים את חיינו.

מאחלים שכל בחור יקבל אישה טובה ויהנה איתה ממין בריא ותקין,
עד אז אתה יכול לחכות כדי לא לבזבז את החיים שלך עם רגל מזיק זה.

הנה כמה מן ההשפעות המזיקות של אוננות להיחשב,

1. אוננות מחלישה אותך, זה מייבש את כל החלבון והסידן שבגוף.

2. אוננות יוצרת בעיות עצבנות נוירולוגיות.

3. אוננות היא הגורם העיקרי לבעיות זיקפה.

4. אוננות ממכרת אותך גם אם עשית זאת רק פעם אחת.
השליטה בה היא מאוד מורכבת.

5. אוננות יוצרת חולשה ונמנום.
אתה תהיה ישנוני רוב הזמן לאחר השפיכה של הזרע שלך.
תוכל לחוות עייפות ממושכת.

6. אוננות גורמת ללחץ ומתח הנפש והנשמה שלך.

7. אוננות משפיע עלינו נפשית.
זה יוצר דיכאון לאחר שפיכה ועושה הרגשה פנימית רעה.

8. אוננות מאדימה את הפנים ויוצרת בפני הסביבה פעילות מגונה

9. לא ניתן לעשות זאת בפשטות. בכדי לאונן צריך לראות, לגעת, להתפנק או, סוף הסוף לחשוב על איבר בפועל / סקס מיני של בני המין השני. זה יותר מזיק שהתמונה בזיכרונכם לא יכולה להימחק בקלות.
זה יוביל אותך לבעיה מזיקה שאתה לא רואה שום בחורה / גברת / נשים בלי לחשוב על זכרונות ותמונות מהאוננות.

10. אוננות יוצרת דחף לחיות ללא הגבלת זמן;
זה לא לראות את הסביבה, אנשים וגורמת לבעיות תקשורת.
בנוסף זה גורם לך לחפש עוד סטיות ופנטזיות מיניות.

11. אוננות מובילה אותך למגעים מזיקים בגלל הדחף שמחריף ומתעצם,
ולבסוף יוביל אותך לחיפוש אחר מקור להנאה מינית אמיתית.

12. אוננות היא הסיבה העיקרית לפליטה מוקדמת בזמן קיום יחסי מין.
היא תיצור חוסר שביעות רצון אצלך ואצל אשתך.

13. האוננות מפחיתה את ספירת הזרע שלך.
זוגות שרוצים להיכנס להריון, מוטב שהגבר לא יאונן.

14. נוזל הזרע שנפלט מאוננות מכיל חלבונים שנחוצים לפעילות המטבולית רבה ותצורות תא.
חלבונים הם אבני הבניין של הגוף שלנו; שפיכה לעתים קרובות תיצור לך מחסור בבניין מטבוליזם של השריר שלך.

15. אוננות מבחינה מוסרית היא לא בסדר; אתה חושב על X / Y בזמן שאתה מקיים מין במציאות.
זה נוגד את הערכים והכבוד שלך לאחרים. ייתכן שתהיה טוב ומוסרי בהרבה תחומים אחרים,
אבל תהיה בבעיה גדולה אם לא תדאג להפסיק את ההרגל המגונה הזה.

16. אוננות מבזבזת את הזמן שלך וגורמת לך להרגיש חסר משמעות.

17. התענוג מאוננות אף-פעם לא נמשך לטווח ארוך.
[וכשרוצים לחפש תענוג אמיתי תמיד צריך לחפש תענוג שנמשיך לטווח ארוך ורציף,
כמו לדוג' הפסקה מעישון = תענוג אמיתי ורציף]

18. אוננות יוצרת יותר בעיות כיוון שאתה מאבד את הזיכרון שלך ואת היכולת שלך לעורר מחשבות יצירתיות.

19. אוננות היא לא הייחול האמיתי והסופי שלהרצון שלך; אתה מוליך את עצמך שולל.
זה אף-פעם לא יתן לך פתרון או סיפוק - אף על פי שזה מה שזה "נראה" שזה נותן.

20. אוננות לא מהווה שום צורך בחיי המין שלך,
אתה לא צריך להיות מתורגל בזה וזה לא נותן לך שום יתרון ביחסי המין שלך.

21. גבר שמאונן יאבד מהר מאוד עניין באשתו.
הם לא יוכלו להרגיש מסופקים במשך זמן רב.

22. אוננות גורמת לסטיות בבתי ספר, מכללות ואכסניות.
פעמים רבות הגישה האחרת יוצרת ומשדרת מחלות מיניות כמו עגבת, איידס וכו ',

מקורות:
Bosland MC. The etiopathogenesis of prostatic cancer with special reference to environmental factors. Advances in Cancer Research 1988;51:1–106.
Brody&Costa, 2009; Das, Parish,&Laumann, 2009; Gerressu, Mercer, Graham, Wellings,&Johnson, 2008; Lau, Wang, Cheng, & Yang, 2005; Nutter & Condron, 1985. Masturbation frequency is so often associated with impaired sexual function in men.
Masturbation, oral sex, and anal sex predictors of less satisfaction in relationships: Brody S, Costa RM. Satisfaction (sexual, life, relationship, and mental health) is associated directly with penile-vaginal intercourse but inversely with other sexual behavior frequencies. The journal of sexual medicine 2009;6:1947–54.
Das A. Less happiness: Masturbation in the United States. Journal of Sex & Marital Therapy 2007;33:301–17.
Sofikitis NV, Miyagawa I. Endocrinological, biophysical, and biochemical parameters of semen collected via masturbation versus sexual intercourse. Journal of Andrology 1993;14:366–73.
Corona G, Ricca V, Boddi V, Bandini E, Lotti F, Fisher AD, Sforza A, Forti G, Mannucci E, Maggi M. Autoeroticism, mental health, and organic disturbances in patients with erectile dysfunction. Journal of Sexual Medicine. 2010;7:182–91.
"קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה"
(תהילים כז, יד)

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91565

• aristo
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
יודע את הדברים אך הם לבדם לא עוזרים לי להחלים...

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91615

• HopeA1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • חבר קבוע
כנ"ל בדיוק לaristo. מודע לחסרונות, אבל זה לא כ"כ עוזר..

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91616

תזכורים חשובים מאוד, עזר לי להזכר בהרבה דברים ששכחתי או שלא ידעתי.
תמך בי מאוד, מקווה שאני אזכור את אלו לזמן הקרוב.
ישר כוח

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91630

תודה רבה.
נראה לי שאצלי ספציפית אפשר להוסיף 23. אוננות עלולה לגרום לך להתפלל למות.

אולי צריך לחייב את אתרי הפורנו, בדומה ליצרני הסיגריות, לכתוב: אזהרה! אם אתה מכור, האוננות עלולה לגרום לך לרצות להתאבד...

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91631

ואולי לא האוננות היא הבעיה שלי, אולי הבעיה שלי זה החוסר נוחות בעור של עצמי ובמקרה או שלא אני בורח להקלה הנפלאה שהיא מציעה לי. לא יכול עם ולא יכול בלי

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91644

• טהרת הלב
  • רצף ניקיון נוכחי: 1242 ימים
  • חבר ותיק
שלום 
כתבת הרבה ידע וחכמה 

מצד שני, לי לא עבד זה שידעתי שזה לא טוב ולא בריא ומזיק 
אני לא מאונן סתם כי אני חושב שזה בריא  או ... הסיבה שאני אוננתי המון שנים כי פשוט יש לי כאבים מהעבר אני לא מקבל עצמי וחי בביקורת עצמי שהרס את שלוותי ולכן אני  חיפשתי סם זמין וחינמי לשחק במין , האקט היה עבורי משהו שיכולתי על ידי האוננות לאבד שליטה על זמן ומקום להיכנס לעולם הדמיון כל כך עמוק שלא ידעתי איפה אני ומה אני עושה , באותם דקות/שניות נשגבות לא חוויתי הכאבים שלי של ההתנגדות לעצמי והאי קבלה והכעסים הפנימיים נעלמו , ולכן צרכתי את הסם כל פעם שיכולתי או ליתר דיוק כשהייתי לבד וזה בדיוק הזמן שהביקורת העצמי עולה במחשבה זה היה הזמן הכי מתאים פשוט לדמיין ולאונן וכאילו להמריא מעצמי ומתחושתיי הנוראיים
הפיתרון עבורי שעובד הינו לקבל עצמי למרות כל מה שאמרו לי ולהבין שאני לא חוטא מנוול פושע אלא אדם חולה שיש לי בעיה ריגשית של הלקאה עצמית ובריחה ממנו לאוננות וחוזר חלילה ...וככל שאקבל עצמי ככה אבריא 
והנס קורה נגד כל הסיכוים בעזרת אלוקים חברים תוכנית ספונסר מוכנות לעשות מה אומרים לי ובקשת עזרה

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 7 שנים, 8 חודשים #91687

בראש ובראשונה יש לזכור כי הסיבה שאני מעוניין להפסיק זה בגלל שהבורא ציווה. אם אני לא אוכל חזיר בגלל שהוא לא טעים וגם מזיק לבריאות הרי שהחטאתי את המטרה. כולנו זוכרים את דבריו של רבי אלעזר בן עזריה שהובאו ברש"י סוף פרשת קדושים והייתם לי קדושים שתהיה קדושתכם לשמי שלא יאמר אדם אי איפשי ללבוש שעטנז, אי אפשי לאכול בשר חזיר, אי איפשי לבוא על הערוה, אבל איפשי ומה אעשה ואבי שבשמים גזר עלי.  לו יצוייר שהשיזו"ל היה בריא ומרגיע עדיין לא הייתי בוחר לעשות נגד רצונו יתברך. ואילו היה חיוב (במקום איסור) בדבר הרי שגם כיום עדיין הייתי עושה זאת - במסירות-נפש.   לעצם העניין קראתי הרבה באתרים חילוניים איך ש"האוננות מרגיעה" לא יודע. לא מבין. אני אישית לעולם לא נרגעתי מזה. זה תמיד אבל ממש תמיד זה רק הפך אותי ליותר עצבני.

תגובה: מאמר - 22 נזקים מן האוננות לפני 3 שנים, 2 חודשים #132417

• דייב 2
  • רצף ניקיון נוכחי: 194 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל מידע כזה לא עזר לי להפסיק, אבל מאידך זה עזר לי להבין כמה אני חסר אונים מול דבר שיכול להרוג אותי אם אני לא יפנה לכוח גדול...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.74 שניות

Are you sure?

כן