ברוכים הבאים, אורח

יש תקווה עוד נשיר כולנו יחד,,,יש החלמה,,
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש תקווה עוד נשיר כולנו יחד,,,יש החלמה,, 1156 צפיות

יש תקווה עוד נשיר כולנו יחד,,,יש החלמה,, לפני 8 שנים, 11 חודשים #73765

בסופ"ש האחרון התקיים הכינוס השנתי של SA באירופה [כולל ישראל] במלון גדול
במרכז העיר בירמינגהם [Birmingham].
היינו שם בערך 130 מחלימים מיותר מ-15 מדינות שונות[כמובן שמהארץ הגיעו הכי הרבה:P ],
אז מה היה שם??
כמעט שלושה ימים עמוסי דיונים לאורך כל שעות היום מלווים ואפופים:

בהמוןכאב.המוןתקווה. המון החלמה.

אני רוצה לשתף נקודה מסוימת מנקודת מבט אישית שלי על הסופ"ש הזה [ מקווה שאכתוב נורמלי וברור בלי עירבוב של כל מה שאני מרגיש]:
הרבה פחדים הרבה חששות ליוו אותי, אני ואשתי ,למין דרכי הנסיעה למקום ועד החשש ממה יחשבו/יגידו המשפחה והחברים הנסיעה הזוגית המוזרה הזאת,,
נסעתי לכאורה להחלמה,, לכאורה,, מכיוון שבשבת הזאת כמעט נפלתי בערך 5 פעמים !! המון כאב הצטבר לו בליבי הקטן , המון המון,, הייתי שבת שלימה ושילמתי הרבה כסף עליה ו,, לא הבנתי כמעט אף מילה ממה שדיברו שם הייתי צריך הרבה ריכוז בשביל להבין מה הוא אומר ולמה כולם צוחקים ומה הולך עכשיו וכו' אני נפגש עם חבירים וכמובן אני חייב לחייך להם ולהגיד שאני מרגיש בעננים, אני מנסה לדבר עם המחלימים הישראלים ואני מגלה שהם גם הגיעו להחלמה בשביל עצמם, בשביל מפגש עם כאילו שנקיים 20 שנה ויותר,, ולא רק בשביל לעזור לי להחלים, אני הולך ליד הגויים ואני כל כך לא מבין, כל כך לא מתחבר,, אני נזכר ועולה לי הדמעות לעיניים הדמעות של התיסכול, של הכאב, של האכזבה, של היציאה למרפסת הגדולה שם המשקיפה על הרחוב ההומה כל כמה דקות רק כדי להתבודד, שלא ייראו שכל כך כואב לי, ואני אמרתי לריק יגעתי להבל ותוהו כוחי כיליתי,,,,,,,, שבדקות בהם אני עולה לחדר אני רואה את אישתי עם דמעות בחלון והיא כן מבינה מה שמדברים שם למטה,, וכנראה בגלל זה היא בוכה,,
ואז אני תופס חבר מסוים ותיק בהחלמה שמקשיב לי ,למה שאמרתי ולמה שלא אמרתי,,, והוא אומר לי רק דבר אחד,
אריאל,, אתה חייב להבין את זה, חייב להפנים את זה, את המשפט שלנו המחלימים "רגשות אינם עובדות", נכון שאתה ככה מרגיש, אבל זו לא המציאות, אתה כאן, אתה השקעת בהחלמה שלך,אתה תקבל תמורה,אתה כאן אתה שומע ומבין חלקית[תגיד ת'אמת ולא מה שהלב שלך מנסה לגרור אותך אליו, לעצב הזה ולמה שאין לך פה,,] כן,, חלק אתה כן מבין וזה כן נותן לך וזה ייתן לך בעתיד הרבה כלים להתמודדות במלחמה הקשה הזאת, ויותר מזה עצם העובדה שטרחת להגיע למקום כינוס אחד עם כל כך הרבה אנשים שכל מאווים בחייהם זה פשוט להחלים מהמקום בו הם היום באותה הדרך שלך, זה משהוא אדיר, משהוא שייתן לך כלים חזקים מאוד, תתחיל לחייך ותהנה כאן,,,,,,
אני לא מכיר אותו אישית[עכשיו כבר כן],אבל בצורה הדוגרית שבה הוא דיבר איתי נפתחו לי העיניים ו,, כן חברים, היה מיוחד !! פשוט כך, היו כמה קטעים יפים כמו כששרנו בליל שבת את השיר "אשת חיל מי ימצא,,,רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה,,וד"ל "
אנחנו זה אומר 30 יהודים מכמה מדינות שלכאורה אין ביניהם שום דבר שאמור לקשר,כי מה לחבדני"ק עם הבעלזער ביחד עם ההוא מבויאן והליטאי ממיר עם המזרחיסט משוהם,,,,
ואתם יודעים מה, יותר מזה, הרבה יותר מזה,,, מה לי אברך יהודי שורשי מקורי עם אותו בוריס שהגיע מאוקראינה והוא משתף אותי בזה שאצלו הוא יודע היום שאין לו מצב להחזיק אייפןן, הוא גילה שזה או אייפון או החלמה,, ועם אותו ז'אק מצרפת שפשט סיפר את סיפור חייו הכואב כל כך,, וכשמייקל מאוסטריה פשוט ניגש לרמקול ופשוט החל לבכות ולא יכל לדבר,,אבל במידה מסוימת אותי הכי תפס סטניסלב האנגלי ההוא עם הקוצים שפשוט ניגש בסיכומו של מרתון הפגישות ואמר כך " שמעתי כאן המון,המון החלמה, מה שהכי קלטתי כאן, זה שאלוקים אוהב אותנו הסקסוהוליסטים, ואם ככה לראשונה אני קולט שאלוקים פשוט אוהב אותי,,,,,,,,,,,,

אלו היו חוויות שלא ניתן להעבירם במילים, הומחש לי שמדובר כאן במחלה, מחלה ממאירה אפילו, שפוגעת בכל בני אנוש באשר הם,, וכאן ברוך ה' הגענו לפיתרון, שאיתו אפשר להתמודד איתה. בסוף השבת שאלתי שאלה קצרה אחד מהוותיקים וזה התמשך לשיחה שנמשכה קרוב לשעה וחצי,,הוא הבין אותי כמו שאף בן אדם אחר בעולם לא הבין לפני כן[חוץ ממכם,,] ופשוט חיבקתי אותו, כן חיבקתי אותו כשדמעות בעיני, ואמרתי לו "שתדע לך שאני מעולם לא חיבקתי,, מעולם לא ידעתי איך לאהוב מישהוא בעולם,, אולי עכשיו מה שאני מרגיש כלפיך זה אהבה" !!
אני רוצה להמשיך לכתוב אבל אני חייב לסיים,, דמעות חונקות אותי,,,
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
נערך לאחרונה: לפני 8 שנים, 11 חודשים על ידי הוי אריאל.

תשובה: יש תקווה עוד נשיר כולנו יחד,,,יש החלמה,, לפני 8 שנים, 11 חודשים #73768

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
ריגשת וחיברת אותי. תודה רבה!
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.50 שניות

Are you sure?

כן