ברוכים הבאים, אורח

מי היא התאווה ?!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מי היא התאווה ?! 2744 צפיות

מי היא התאווה ?! לפני 9 שנים, 3 חודשים #69087

• sai
  • חבר חדש
אני מנסה להסביר לעצמי את המצב את התמודדות להעביר אל המודע את היגיון בהחלמה ועד כמה אין היגיון בהתמכרות אני מנסה להסביר לעצמי שאני צריך להוביל את כוחות הנפש שלי אל המענה האמתי ולא אל הכוזב למצוא את ההשלמה את הנפש ולא את הגוף . בעומק העצבות והחיסרון יש לפנות לנפש ולא לגוף לחפש תחושה ונוכחות, בצל החיים למצוא את המענה. בגוף ובתאווה לא מוצאים את תחושת הערכה החסרה ... לא אהבה, לא השלמה, לא תחושת הזדהות וזיהוי עצמי ולא שייכות . התאווה היא לא נאמנה היא רעה היא מנצלת את החולשה היא משתמשת בנו . ואנו מאמינים לה שהיא התאווה תשלים ותעניק לנו את החסר את הפנמיות את עצמנו, ולא עמה הולכים רק לאיבוד .

התאווה היא לא הפתרון ולא הבעיה היא החלק הרע שמנצל אותנו שמשתמש בנו זה חלק אנוכי אכזרי. אנו לא באמת מעניינה של התאווה היא רואה בחולשתנו ובמצוקתנו ומבקשת ביטוי שבזמן האחר לא הייתה מקבלת. מטרתה היא להחסיר אותנו ולהשלים את עצמה בניצולנו, ולהפוך אותנו לזרים לעצמנו !!! . 
נערך לאחרונה: לפני 9 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: מי היא התאווה ?! לפני 9 שנים, 3 חודשים #69103

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מזדהה מאוד עם כל מילה,
הנפש מחפש את המילוי, ובתכנית בעזרת חברים אני "רק להיום" ממתמלא על ידי אלוקים אוהב, וע"י חיים רוחניים, וזה מה שמביא לי יום נקי,
אבל,
sai כתב on 10 ינו' 2015 12:50:

אני מנסה להסביר לעצמי את המצב את התמודדות להעביר אל המודע את היגיון בהחלמה ועד כמה אין היגיון בהתמכרות אני מנסה להסביר לעצמי

כמה שאני מנסה להסביר לעצמי, לבד, זה לא הולך, רק ע"י חיבור לחברים אני מצליח להתחבר למלאות את הפנימית שחסר בי,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.31 שניות

Are you sure?

כן