ברוכים הבאים, אורח

על עייפות, חוסר אמון בעצמי, יאוש ורפיון - התגובה שהייתי רוצה לומר לרב טאו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: על עייפות, חוסר אמון בעצמי, יאוש ורפיון - התגובה שהייתי רוצה לומר לרב טאו 2119 צפיות

בעניין: על עייפות, חוסר אמון בעצמי, יאוש ורפיון - התגובה שהייתי רוצה לומר לרב טאו לפני 9 שנים, 9 חודשים #61898

בתור אחד שעוד נמצא בחיתולים של הכרה עצמית

אני מקנה באנשים שיכולים לדון בכל מיני צורות של עבודת השם

וגם אם שיטתם אינה צודקת הם עדיין במקום הרבה יותר טוב ממני

כיון שאני הלוואי שהיה מעניין אותי לבדוק מה צורת החיים שטובה בשבילי.

כיום אני נאבק בזה שלא יעניין אותי "מין לשמה"  סליחה על הבטוי אך כיום זהו מקומי ןמתפלל לה' שאצליח להתרומם ממקום זה.

ולעצם הויכוח תמיד היו דרכים שונים בעבודת ה' וצריך לזכור שאלו "דרכים" שונות ולא "שיטות" 
והכוונה שכולם מובילות לענין של קרבת השם וכל השאלה היא באיזה דרך לעשות זאת
ולכן אם מצאתי דרך לקרבת ה' ויש לי רבנים מוסמכים שאומרים לי שזה דרך טובה ואיני חי בדמיון

אז לא צריך להטריד אותי כלל שיש כאלה שמתנגדים כיון ששוב כל הנושא הוא רק דרך

משל למה הדבר דומה יש לי נידון איך להגיע למקום מסוים בצורה הטובה ביותר האם בים או ביבשה או באויר
שאז וודאי אני יכול לבחור רק בדרך אחת ואם אנסה לצאת ידי כולם אז וודאי לא אגיע לשום מקום

ולכן אחרי שהתיעצתי עם יודעי דבר ובררתי מה הדרך הטובה "בשבילי" עלי ללכת בדרך זו גם אם יש אנשים שדרך זו לא מתאימה להם.

ולכן אם יש אדם שמצליח ללכת בדרכו של רב שמתנגד ל12 צעדים ובאמת עושה "רק" מה שהרב מאשר
אז באמת כולם יודו שאינו צריך פורום זה כלל

אך אני שבדרך זו לידבק לרב מסוים לא הצלחתי להגיע לקרבת ה'
נאלץ אני לחפש דרך אחרת
ומתפלל לה' שהצליח להגיע להרגשת החיבור שדובר עליו רבות כאן

מקווה שהסברתי את עצמי
תודה
יש תקווה בא נשיר כולנו יחד
יש אמונה חזקה מכל הפחד...

בעניין: על עייפות, חוסר אמון בעצמי, יאוש ורפיון - התגובה שהייתי רוצה לומר לרב טאו לפני 9 שנים, 9 חודשים #61903

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

1. כתוב בחובות הלבבות (אולי אחרי זה אני יוסיף את לשונו המדיוק)
שלעתיד לבוא יענישו אותנו למה למדנו מהגויים הדברים הלא טובים, והדברים הטובים לא למדנו מהם.

החובות הלבבות בהקדמה, כותב שבמשך הספר יביא כל מיני הוכחות מפילוסופיה וכו' כמו שכתוב בגמרא סנהדרין לט:
"כמתוקנין שבהם לא עשיתם, כמקולקלין שבהם עשיתם" הדברים הטובים לא למדתם, והלא טובים עשיתם.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן