ברוכים הבאים, אורח

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה.
(0 צופה) 

נושא: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. 12215 צפיות

החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59195

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חברים.
לאחרונה אני מקבל החלמה ממסרים יומיים קצרים של ארגון מכורים אנונימיים.
אשתדל להעביר לשרשור הזה את המסרים.
מי שרוצה מוזמן לחלוק מנסיונו ולשתף.

בהחלמה
אוהב
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59196

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
4 במאי
מה עם החבר החדש?

לכל קבוצה מטרה עיקרית אחת - לשאת את הבשורה למכור שעודנו סובל.
מסורת חמש
קבוצת הבית שלנו מאוד חשובה לנו. אחרי הכל, מה היינו עושים בלי פגישת האנ-איי החביבה עלינו? הקבוצה שלנו מארגנת לפעמים פיקניקים או פעילויות אחרות. לעיתים קרובות חברים בקבוצת הבית נפגשים כדי לראות סרט או למשחקי כדור. כולנו יצרנו יחסי חברות טובים בקבוצת הבית שלנו ולא היינו מחליפים את החמימות הזו תמורת כל הון שבעולם. אך לפעמים אנו צריכים לעשות חשבון נפש של מה הקבוצה שלנו עושה כדי להגשים את המטרה העיקרית שלה - לשאת את הבשורה למכור שעודנו סובל. לפעמים כשאנו הולכים לפגישות שלנו, אנו מכירים כמעט את כולם ונסחפים לתוך צחוק וכיף. אבל מה עם החבר החדש? האם זכרנו לגשת אל האנשים החדשים שאולי יושבים בודדים ומפוחדים? האם אנו זוכרים לקבל בברכה את פניהם של אלה המבקרים בקבוצה שלנו? האהבה שמצאנו בחדרים של מכורים אנונימיים עוזרת לנו להחלים מהתמכרות. אבל ברגע שהתנקנו, אנו חייבים לזכור לתת לאחרים מה שניתן לנו כה בחופשיות. עלינו לגשת אל המכור שעודנו סובל. אחרי הכל החבר החדש הוא האדם החשוב ביותר בכל פגישה.
רק להיום:
אני אסיר תודה על החברותא החמה שמצאתי בקבוצת הבית שלי. אני אושיט את ידי למכור שעודנו סובל ואציע את אותה חברותא לאחרים.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59199

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מה שאני לוקח מהמסר, זה שלפעמים נחמד וכיף להתכתב עם הניקים הידועים והותיקים. לפעמים פחות מתחשק להפנות אנרגיה לחבר חדש ולא מוכר.
מנסיוני בהחלמה, התועלת הכי גדולה זה מקבלת פנים לבבית לניק החדש, מילה חמה לחבר הנבוך שנמצא בקרקעית נפשו, לתת לו את התקווה ולהציע לו חברות. זה הדבר הכי מיוחד שיש.
וכשזה נשלח בפרטי, זה מכפיל את התועלת. הן לחבר החדש ויותר מזה לי. לענווה.
מתפלל לאלוקים שיתן לי את הרגישות והמקום בלב לחברים החדשים.
אוהב

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59247

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
5 במאי
לעשות כל מה שנדרש

הייתי מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להישאר נקי
*עמוד 217, Basic Text
לעשות כל מה שנדרש? שואלים חברים חדשים. מה זאת אומרת, לעשות כל מה שנדרש? כשנסתכל אחורה על ההתמכרות הפעילה שלנו ועל מה שהיינו נכונים לעשות כדי להישאר מסטולים יכול לעזור לנו להבין זאת. האם היינו מוכנים לנסוע מרחקים גדולים כדי להשיג סמים? כן, בדרך-כלל היינו מוכנים לכך. אז כנראה שזה מתקבל על הדעת שאם חשוב לנו להישאר נקיים באותה מידה שהיה חשוב לנו להשתמש, ננסה הכל כדי למצוא הסעה לפגישה. בהתמכרות, האם לא עשינו דברים מטורפים וחסרי שפיות? האם לא השתמשנו בחומרים לא מוכרים בהנחייתם של אחרים? אם כך, מדוע קשה לנו לפעמים לקבל הנחיות בהחלמה, הנחיות שנועדו לעזור לנו לגדול. וכשהשתמשנו האם לא פנינו לעיתים קרובות ביאוש לכוח העליון שלנו, אומרים: בבקשה רק תוציא אותי מהקטע הזה!. אז למה אנו מוצאים שזה כל כך קשה לבקש את עזרת אלוהים בהחלמתנו? כשהשתמשנו, בדרך כלל הייתה לנו פתיחות בכל מה שהיה קשור למציאת דרכים ואמצעים להשיג עוד סמים. אם נוכל ליישם את אותו עקרון של פתיחות בהחלמה שלנו, נפתיע את עצמנו באיזו קלות נתחיל לתפוס את תוכנית האנ-איי. לעיתים קרובות אומרים שהחשיבה הכי טובה שלנו הביאה אותנו לחדרים של מכורים אנונימיים. אם אנו מוכנים לעשות כל מה שנדרש, לקבל הנחיות ולשמור על פתיחות, אנו יכולים להישאר נקיים.
רק להיום:
אני מוכן לעשות כל מה שנדרש כדי להישאר נקי. אגלה פתיחות ואהיה מוכן לקבל הנחיות ככל שאצטרך.
מתוך החלק סיפורים אישיים אשר בטקסט הבסיסי באנגלית*

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59316

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
6 במאי
מתחילים ליהנות?

במשך הזמן, נוכל להשתחרר קצת וליהנות מאווירת ההחלמה.
טקסט בסיסי, עמוד 53
תארו לעצמכם מה היה קורה אם חבר חדש היה נכנס לאחת מהפגישות שלנו ומוצא קבוצה של אנשים חמוצי פנים אוחזים בכוח את ידיות הכיסאות שלהם עד שפרקי האצבעות מלבינים. אותו חבר חדש היה כנראה בורח משם, אולי ממלמל חשבתי שאוכל להפסיק עם הסמים ולהיות מאושר. החברים החדשים מוצאים בדרך כלל קבוצה של אנשים ידידותיים וחייכנים שניכר בהם שהם די מרוצים מהחיים שמצאו במכורים אנונימיים. איזו כמות עצומה של תקווה זה נותן. חבר חדש שחייו היו רציניים עד מוות, נמשך מאוד לאווירה של צחוק ונינוחות. כשבאים ממקום בו לוקחים הכל ברצינות, שאסון מחכה תמיד מעבר לפינה, זו הקלה מבורכת להיכנס לחדר ולמצוא אנשים שבדרך כלל לא לוקחים את עצמם יותר מידי ברצינות, שמוכנים למשהו נפלא. בהחלמה אנו לומדים לקחת את עצמנו בקלות. אנו צוחקים על המגוחך שבהתמכרותנו. בפגישות שלנו - החדרים האלה, המלאים קולות תוססים ושמחים של הכנת קפה, הזזת כסאות ומכורים צוחקים - הם מקומות המפגש בהם אנו מקבלים בברכה לראשונה את החברים החדשים שלנו ומשדרים להם, כן, אנו נהנים עכשיו.
רק להיום:
אני יכול לצחוק על עצמי. אני יכול לקבל בדיחה. אני אקח את החיים בקלות ואיהנה היום.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59317

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מסר אמיתי של אהבה לכל החברים החדשים..
אל תפחדו, כל מי שאני מכיר מברך את היום בו הוא הגיע לקבוצה.
אוהבים אותך

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59332

תודה על המסרים הנפלאים.
תבורך על היוזמה.
ותבורך על שאתה היית האדם הראשון שדיברתי איתו על מה שהיה אז הסוד הכמוס ביותר שלי.
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59338

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
7 במאי
להפוך סערה לשלווה

בעולם כל כך סוער, אני מרגיש מבורך להיות איפה שאני
*עמוד 155 ,Basic Text
יש ימים בהם לא כדאי לשמוע חדשות, אנו שומעים כל כך הרבה סיפורים על אלימות ואנדרלמוסיה. כשהשתמשנו, רבים מאתנו התרגלו לאלימות. מבעד לערפל של התמכרותנו, היה זה נדיר שמצב העולם הטריד אותנו. מאידך, כשאנו נקיים, רבים מאתנו מוצאים שאנו רגישים במיוחד לעולם סביבנו. כאנשים מחלימים, מה אנו יכולים לעשות כדי להפוך אותו למקום טוב יותר? כשאנו מוצאים את עצמנו מוטרדים מהסערה שבעולם שלנו, אנו יכולים למצוא נחמה בתפילה ומדיטציה. כשנדמה כאילו הכל הפוך, הקשר שלנו עם הכוח העליון שלנו יכול להיות הרגיעה שלנו בלב כל סערה. כשאנו ממוקדים בדרך הרוחנית שלנו, אנו יכולים להגיב על פחדינו בשלווה. כשאנו עצמנו חיים בשלווה, אנו מזמינים רוח של שלווה להיכנס לעולמנו. כאנשים מחלימים, אנו יכולים לגרום לשינוי חיובי, כשנעשה כמיטב יכולתנו ליישם את עקרונות התוכנית שלנו.
רק להיום:
אעודד שלווה בעולם בכך שאחיה, אדבר, ואפעל, בשלווה בחיים שלי.
*מתוך החלק סיפורים אישיים אשר בטקסט הבסיסי באנגלית.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59340

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יישר כוח לך הרוצה בתשובה היקר.

או השלווה! מצרך נדיר במחוזותינו...

אצרף את תפילת השלווה לתועלת מי שעוד לא מכיר.

אלי,
תן בי את השלווה לקבל את הדברים אשר אין ביכולתי לשנותם.
אומץ לשנות את הדברים אשר ביכולתי לשנותם.
ואת התבונה להבחין בין השניים.
רצונך ה ' ייעשה ולא רצוני.

וזו סגולה בדוקה!

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59342

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
יישר כוח הושיעה על היוזמה הברוכה. עכשיו לא רק אני מקבל ממך את "היום יום"  של NA (מזמן לא קיבלתי).

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59368

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
תודה הושיעה, זה מחזק מאוד.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59385

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
8 במאי
פתוחים ללמוד

למדנו שמותר לנו להודות כי איננו יודעים את כל התשובות, רק כך אנו יכולים ללמוד כיצד לחיות בהצלחה בדרך חיינו החדשה
טקסט בסיסי, עמוד 93
במובן מסוים, ההתמכרות היא מורה מעולה. אם ההתמכרות לא תלמד אותנו שום דבר אחר, היא לפחות תלמד אותנו ענווה. יש האומרים שהמחשבות הטובות ביותר שלנו הם שהביאו אותנו לאנ-איי. עכשיו שאנו כאן, אנו כאן כדי ללמוד. החברותא של אנ-איי היא סביבה נהדרת ללמוד עבור מכור מחלים. לא גרמו לנו להרגיש טיפשים בפגישות. במקום זאת מצאנו אחרים שהיו בדיוק איפה שהיינו, ויצאו מזה. כל שעלינו לעשות הוא להודות שאין לנו את כל התשובות, ואז להקשיב כשאחרים משתפים מה עבד עבורם. כמכורים מחלימים וכבני-אדם, יש לנו הרבה ללמוד. למכורים אחרים ולבני אדם אחרים, יש הרבה מה ללמד אותנו על מה כן עובד ומה לא עובד. כל עוד אנו נשארים פתוחים ללמוד, אנו יכולים לנצל את היתרון שבניסיונם של אחרים.
רק להיום:
אודה שאין לי את כל התשובות. אני אתבונן ואקשיב לניסיונם של אחרים כדי למצוא את התשובות להן אני זקוק.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59402

תודה על זה

וקיפאון

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59448

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
9 במאי
כתוב על זה!

אנו יושבים עם מחברת, מבקשים הדרכה, לוקחים את העט ומתחילים לכתוב.
טקסט בסיסי, עמוד 29
כשאנו מבולבלים או כשאנו כואבים, החונך שלנו אומר לנו לפעמים תכתבו על זה. למרות שאנו עשויים להיאנח כשאנו מוציאים את המחברת, אנו יודעים שזה יעזור. כשאנו מעלים את הכל על הנייר, אנו נותנים לעצמנו הזדמנות לעשות סדר במה שמציק לנו. אנו יודעים, שכשהעט פוגש את הניר, אנו יכולים להגיע לשורש הבלבול שלנו ולגלות מה באמת גורם לכאב שלנו. כתיבה עשויה להיות כדאית, במיוחד בתהליך עבודת הצעדים. חברים רבים מנהלים יומן יומי. לחשוב סתם על הצעדים, לתהות על משמעותם ולנתח את השפעותיהם, לא מספיק יעיל לרובנו. יש משהו במעשה הכתיבה עצמו שעוזר לקבע את עקרונות ההחלמה בנפשנו ובלבנו. התגמולים שאנו מוצאים בפעולה פשוטה של כתיבה הם רבים. בהירות מחשבה, מפתחות למקומות נעולים בתוכנו, וקולו של מצפון, הם רק מעטים מיני רבים. כתיבה עוזרת לנו להיות כנים יותר עם עצמנו. אנו יושבים, מרגיעים את מחשבותינו ומקשיבים ללבנו. מה שאנו שומעים בדממה הן האמיתות אותן אנו מעלים על הנייר.
רק להיום:
אחת הדרכים שבהן אני יכול לחפש אמת בהחלמה היא לכתוב. אכתוב על ההחלמה שלי היום.

בעניין: החיזוק היומי - רק להיום. מסרים קצרים של החלמה. לפני 9 שנים, 11 חודשים #59478

• הושיעה נא
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
10 במאי
להיות מוכן לחלוטין

אנו… רואים מה פגמים אלה עוללו לנו. אנחנו מתחילים לייחל לחופש מפגמים אלה.
טקסט בסיסי, עמוד 33
להגיע להיות מוכנים לחלוטין לכך שפגמי האופי שלנו יוסרו, יכול להיות תהליך ארוך, תהליך המתמשך לעיתים לאורך כל החיים. רמת המוכנות שלנו גודלת ביחס ישיר למודעות שלנו לפגמים אלה ולהרס שהם גורמים. אולי נתקשה לראות את ההרס שהפגמים שלנו גורמים בחיינו ובחיי אלה שסביבנו. אם זה המצב, כדאי לנו לבקש מהכוח העליון שלנו שיחשוף בפנינו ליקויים אלה, העוצרים את התקדמותנו. כשאנו מרפים מהחסרונות שלנו ומוצאים שהשפעתם פוחתת, נבחין שאלוהים אוהב מחליף פגמים אלה בתכונות בעלות איכות. במקום בו היינו מלאי פחד, אנו מוצאים אומץ. במקום בו היינו אנוכיים, אנו מוצאים נדיבות. האשליות שלנו ביחס לעצמנו ייעלמו ובמקומן תבוא כנות עצמית וקבלה עצמית. כן, להפוך מוכנים לחלוטין, משמעותו שנשתנה. כל רמה חדשה של מוכנות מביאה מתנות חדשות. הטבע הבסיסי שלנו משתנה ועד מהרה אנו נגלה שהמוכנות שלנו מופיעה לא רק מכאב אלא מתשוקה לגדול רוחנית.
רק להיום:
אגביר את רמת המוכנות שלי בכך שאהיה מודע יותר לחסרונותיי.
זמן ליצירת דף: 0.93 שניות

Are you sure?

כן