ברוכים הבאים, אורח

'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח'
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' 3811 צפיות

בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 9 שנים #72772

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
דמעות בעיניי,
תודה על ההקפצה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 9 שנים #72792

חזק ביותר! וגם הדיון שאחרי...

בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 9 שנים #72858

• מתנות קטנות
  • רצף ניקיון נוכחי: 855 ימים
  • חבר ותיק
תודה על הפוסט שקראתי לראשונה עכשיו
לי אמר הספונסר שלספירת נקיות יש שני היבטים בלבד לתת תקווה לאחרים
ולהראות לעצמנו שהנס הזה אפשרי.

בנוגע לדיון נראה שיש חברים שנקיים תקופה ממושכת ולא מסתכלים על הספירה בפרספקטיבה הנ"ל.
למשל חבר שנקי חודשיים שלשה יכול לדבר על סבל ועל לקום ממנו בצורה הרבה יותר מחוברת אך גם זה לא קורה (בקבוצות שאני משתתף) וחבל..
אשמח לשמוע דעות מחלימות.
מישהו שלח לי מתנות קטנות
כמו הכוח לקבל את מה שאין את מה שיש
מה עוד אפשר כבר לבקש
                                 (מתוך השיר..)

בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 9 שנים #72906

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה. אכן ספירה וקוץ בה. מצד אחד אין ספק שככל שאדם מתרחק מהשימוש האחרון שלו עשוי חיבורו לחיים להיות יעיל יותר. הוא רוכש ניסיון גדול יותר בזיהוי פגמי האופי בזמן אמת, ויסביר שיהיה לו מנעד רחב יותר של תירגולים ליותור וכניעה. חשוב לדעת שזה לא כל כך יעזור לו מול התאווה עצמה. בשום יום שהוא. איננו מקבלים יותר כוח מולה. מצד שני אם הוא יסתמך על הימים עצמם ולא ידאג להתנהג בהתאם למה שהביא לו אותם, מבלי משים מצבו בעצם מדרדר. אדם כזה למעשה מאמין למה שהראש שלו מספר לו על עצמו והינו שבוי בידי הפוזה שלו. על פי רוב הוא לא יהיה מרוצה. חוסר הסבלנות והשקט שלו יהיו מופגנים והוא יקרין מירמור ומרירות סביבו.

אז למה להצהיר על הרצף? מעבר למה שכתבת, אני מכיר אנשים שהרצף שמר עליהם. נהפך למשהו יקר שהם לא רצו להפסיד והוא זה ששימש להם כמעצור לפני הגיהנום. והאמת שבשורה התחתונה, כשהוא נספר נכון, יש לרצף ערך מוסף. בביזנס המיוחד שלנו (תאווה, אלא מה?) פשוט קשה לשמור על הרצף. ובאיזשהו מקום האמירה הזו היא "פירסומא ניסא". יש לי אבא שיכול לעושת הכל. גם להשאיר נקי ברצף איש כמוני.

כשחושבים על זה לעומק מגלים עד כמה דרך החיים של 'רק להיום' נכונה ואמיתית. מה שהיה לך עד היום לא יסייע אם הוא לא יהיה גם היום. וביחס אליי, אני מצהיר על הימים בדגש על היום השימוש האחרון כי הפעולה הזו היא כניעה עבורי. יום ההחלמה המשמעותי שלי התחיל בתאריך אחר. כתבתי על זה כאן.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 8 שנים #87141

• אסירותודה
  • מנהל
בקריאת התורה היום נזכרתי בפוסט הזה... חשבתי לי שבשביל בורא עולם התורים של הדל בסדר גמור. זה מה יש לו לתת? נהדר. עבורו הם נחשבים ככבשים...

תגובה: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 8 שנים #87143

• אהבת חסד
  • רצף ניקיון נוכחי: 1913 ימים
  • דירוג פלטיניום
לצערי/לשמחתי מתאים לי בול במקום... תודה רבה.

תגובה: בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 8 שנים #87154

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 16 אפר' 2015 21:51:
גם שנה נוספת בהחלמה לא פתרה את הנעלם: מיהו העשיר? האמת, היא אפילו סיבכה אותו. היו לי מצבים שחשבתי 'שהתרוששתי', שנהייתי עני. ופתאום התבררו לי אי אלו מעות באמתחתי. היו לי גם רגעים הפוכים, שחשבתי שיש בצקלוני מעות וכשפישפשתי בו לא מצאתים... 

סיפורו העצוב של האגו שלי... 

לפעמים חשבתי שאני עובד על עצמי כל הזמן ואין כמוני בעל ביקורת עצמית, ולפעמים חשבתי שאני צבוע ומזניח את עצמי כל הזמן.
לפעמים חשבתי שאני חכם גדול ולפעמים חשבתי שאני פשוט גאוותן גדול. גם בעניין הגאווה עצמה היו צדדים לכאן ולכאן...
אפילו במראה החיצוני הייתי כל הזמן נע מקצה אחד לקצה השיני - יום אחד חשבתי שאני מכוער גדול ויום אחר שאני חתיך הורס... זה ממשיך לבטחון העצמי שלי, העצבים/רוגע שלי וגם התורה והמצוות שלי.
מעניין מתי מקבלים פרופורציות... אולי רק אחרי 120 יגלו לי, מי יודע...

תגובה: בעניין: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 8 שנים #87178

• אסירותודה
  • מנהל
אני לא יודע מתי. אך אם הניסיון שלי מהווה דוגמא, כדאי לך להתאזר בסבלנות. כי הוא יבוא. בזמן של אלוקים. תמשיך בדרך. תצעד, תתפלל. ופתאום תגיע ההכרה שאתה מגוון. מכלול של תנועות נפשיות. גם וגם. חתיך.. והורס.. ועוד...

חיבוק.

תגובה: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 8 שנים #87182

• אהבת חסד
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה. בחזרה

תגובה: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 7 שנים, 1 חודש #100966

מקפיץ שוב, למרות שזה לא פרשת השבוע.
מהמקום שאני נמצא בו, הפוסט הזה הוא פשוט נכון ומדוייק, אני הייתי נקי כמעט 11 חודשים ונפלתי ובא"ת אני נקי היום למעלה מ3 שבועות.
ההחלמה שלי היום נמצאת במקום חדש לגמרי, אין כמו לבוא לקבוצה בלי הפוזה, לבוא כדי לקבל עזרה ולא כמו מיסטר החלמה, קיבלתי רק להיום כניעה מוחלטת מול התאווה, אני מבין רק להיום שאין לי יכולת להתמודד אפילו עם קצת תאווה, וככזה אני לא לוקח אפילו 'שמעק' ממנה, אני חושף ומשתף כל גרם של אלרגיה או פנטזיה כי אין לי כוח מול התאווה.

ועוד משהו, לגבי הדיון אם לתת לחברים בלי תקופת נקיון לתת מסר, יכול להיות שלחברים האחרים יש או אין מה לקבל מהם, מהחוויה שלי, אחד הדברים הכי חזקים שקיבלתי זה היכולת הזאת לבוא כדי לשמוע, לשתוק, להבין שאני צריך עכשיו לקבל עזרה ולא לחלק עזרה, הענווה הזאת היא קרש קפיצה בשבילי, היא עוזרת לי להתחבר באמת לאלוקים ולקבל את התכניות שלו בשבילי.

תגובה: 'לדל שאין ידו משגת' או 'למי שלא מצליח' לפני 7 שנים, 1 חודש #100996

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

תודה על הענווה והכנות אחיד. 
אוהבים אותך. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.41 שניות

Are you sure?

כן