ברוכים הבאים, אורח

הסכמנו למסור את חיינו ורצוננו - בשפה של רבינו...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הסכמנו למסור את חיינו ורצוננו - בשפה של רבינו... 708 צפיות

הסכמנו למסור את חיינו ורצוננו - בשפה של רבינו... לפני 10 שנים, 2 חודשים #54609

טוֹב מְאֹד לְהַשְׁלִיךְ עַצְמוֹ עַל-הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ וְלִסְמֹךְ עָלָיו. וְדַרְכִּי: כְּשֶׁבָּא הַיּוֹם אֲנִי מוֹסֵר כָּל הַתְּנוּעוֹת שֶׁלִּי וְשֶׁל בָּנַי וְהַתְּלוּיִים בִּי - עַל הַשֵּׁם יִתְבָּרַךְ, שֶׁיִּהְיֶה הַכֹּל כִּרְצוֹנוֹ יִתְבָּרַךְ; וְזֶה טוֹב מְאֹד. גַּם אֲזַי אֵין צָרִיךְ לִדְאֹג וְלַחְשֹׁב כְּלָל אִם מִתְנַהֵג כָּרָאוּי אִם לָאו, מֵאַחַר שֶׁסּוֹמֵךְ עָלָיו יִתְבָּרַךְ; וְאִם הוּא יִתְבָּרַךְ רוֹצֶה בְּעִנְיָן אַחֵר - הוּא מְרֻצֶּה לְהִתְנַהֵג בְּעִנְיָן אַחֵר, כִּרְצוֹנוֹ יִתְבָּרַךְ. (שיחות הר"ן, ב').

(תודה לחבר שהעביר לי את זה)
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: הסכמנו למסור את חיינו ורצוננו - בשפה של רבינו... לפני 10 שנים, 2 חודשים #54615

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה
אוסיף ואומר שעל פי מסר ששמעתי מחבר שהוא חסיד ברסלב, מסתבר שאצל חסידי ברסלב יש מנהג בכל בוקר לומר על מה אתה מוסר את היום לאלוקים, בדיוק כמו תוכנית הבוקר שלנו.
(אמנם הוא תאר שהמסירה לא עזרה לו ואילו התוכנית כן עזרה לו אבל לדעתי זה עניין אישי, המסור לליבו של אדם).

התחברתי
אם כי אני משוחד בנושאים הקשורים לרבינו.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן