ברוכים הבאים, אורח

כל אחד והזבוב שלו
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כל אחד והזבוב שלו 947 צפיות

כל אחד והזבוב שלו לפני 10 שנים, 3 חודשים #53044

• אביי
  • חבר ותיק
קבלתי במייל...
מעשה שהיה בזבוב...

פעם..  בראשית הדרך... עבודה זרה זה היה משהו נורא מסורבל!!! מי שרצה לעבוד עבודה זרה... היה צריך להחזיק ולתחזק פסל גדול!!! הפסל היה כבד!! הפסל הזה גם היה תופס מקום!! ותחשוב ש... שלא זו בלבד אלא את הפסל הגדול הזה גם היה צריך  ל ה ח ב י א ! ! אסור שיראו אותו!!! כי חוקית... זו העבירה החמורה ביותר... אוי ואבוי אם מישהו ידע שאני עובד עבודה זרה... אם יעידו עלי בבי"ד זה... זה חיוב מיתת בי"ד בסייף!!!  בחור שהיה רוצה לעבוד עבודה זרה, זה היה מבצע מסובך במיוחד!!! זה היה כרוך במתחים גדולים ובאמצעי הסוואה ממש מורכבים!!!!! הוא היה מחביא אותו איכשהו בארון... מתוך סיכון שלא עושים בדיקת פתע בארונות... וכל פעם שהוא היה רוצה להשתחוות לעבודה זרה הוא היה צריך לקחת את אותו הפסל... לעטוף  אותו חזק חזק בתוך שקית אטומה של רפאלי או צרכניית הלבשה... ולהתפלל שאף אחד לא יעבור בדיוק וישאל מה יש לך בתוך השקית הגדולה... ואז... הוא היה מתחמק בלאט... והולך בשעת לילה מאוחרת לאיזה מקום שקט... ש... שאף אחד לא רואה... ו... ואז מוציא במהירות את הפסל מהשקית... מרכיב אותו.. מסתכל שוב ושוב ש... שאאאף אחד לא רואה... ואז משתחווה במהירות!!! פורק את התאווה הנוראה של יצרא דעבודה זרה שלו... ואז מחזיר אותו בזהירות לשקית וחוזר מאוכזב.. עם טעם של עוד... אאאוף... למה כ"כ קשה  לעבוד עבודה זרה... למה צריך כ"כ להתחבא... למה זה כ"כ לא נגיש..

בקיסריה של עקרון ישבו אנשים "טובים" שדאגו לאותם בחורים... הם הבינו את המצוקה שלהם... הם ראו כמה קשה להם לקיים את הקשר התמידי עם העבודה זרה... הם ראו כמה העבודה זרה לא נגישה... כמה היא מסורבלת.. והם החליטו לפתור את הבעיה...  מה הם עשו??? הם פשוט פיתחו עבודה זרה זעירה!!! בגודל של זבוב!!!!
וישימו להם בעל ברית לאלוהים- זה זבוב בעל עקרון מלמד שכל אחד ואחד עשה דמות יראתו ומניחה בתוך כיסו כיון שזוכרה מוציאה מתוך כיסו ומחבקה ומנשקה...
זהו!!! מהפך אדיר בתחום הע"ז!!! עד היום... בשביל לעבוד עבודה זרה היית צריך לברוח בהיחבא... היית צריך ללכת למרחקים... עד היום אי אפשר היה להחזיק עבודה זרה בכל מקום!! אבל מהיום!!! מהפך!!!! יצרנו עבודה זרה בגודל של זבוב!!!! אפשר להכניס אותה בתוך הכיס... וללכת איתה כל היום!!!! לכל מקום!!!! אתה יכול אפילו להתפלל איתה שמונה עשרה... העבודה זרה מהיום כבר לא מסורבלת. אתה לא צריך לשבור את הראש איפה להחביא אותה... אתה גם לא צריך ללכת רחוק בשביל לחבק ולנשק את זה... אתה פשוט קונה עבודה זרה בגודל של זבוב!!!! פחות מכגריס!!!! ואתה מסודר!!!
באמצע הסדר קבלת תאווה של עבודה זרה??? אתה לא צריך לחכות עד הפסקת צהרים שכולם ישנים ואז לחמוק ליער עם הפסלון... לא!! אתה יכול לצאת רגע באמצע הסדר להפסקת קפה תמימה... אתה תופס איזה פינה... מוציא את הזבוב מהכיס... מחבקה ומנשקה... וזהו!! לא היו דברים מעולם!!! אתה יכול לחזור לסדר ולשחק אותה עסקים כרגיל... אה... גיוואלדיג... איזה חיים קלים!!! זוכר איך פעם זה היה קשה... "תודה לכם" קיסרי של אדום... "עזרתם" לנו מאד...
עקרון זה היה העבודה זרה האחרונה!!!!!
עקרון זה היה העבודה זרה של יוון!! יוון כידוע היתה התקופה האחרונה של העבודה זרה... מאז התבטלה תאוות עבודה זרה...
מה היתה העבודה זרה האחרונה? מה היה העבודה זרה של עקרון?
לעקרון היה עיקרון אחד ויחיד: שהעבודה זרה תהיה נגישה!!!! קרובה ללב!!! בהישג יד!!!
עקרון לשם שינוי... לא חיפשו ביטויים מיוחדים... הם לא שמו דגש על מסירות נפש מיוחדת לעבודה זרה... הם אפילו לא התאמצו לכבד ולשמש ולרבץ ולבנות בתים מפוארים בשביל העבודה זרה... לא!!!
עקרון הציבו לעצמם ערך עליון ומטרה אחת ויחידה: עבודה זרה בהישג יד!!!  בגודל של זבוב!! לא יותר!!
זה היתה העבודה זרה האחרונה! הדור האחרון של עבודה זרה!! וזה גם היה הנשק האחרון של הסט"א של עבודה זרה!!!
אתה שומע??? מה הנשק האחרון!!!! הכי חזק והכי גדול והכי עוצמתי של עבודה זרה?? נגישות!!!! הנגישות בעבודה זרה היא יותר חשובה מכל דבר אחר... עקרון לא חיפשו לכבד את העבודה זרה... אדרבה הם ביזו אותה... הם הפכו אותה לזבוב... העיקר שהיה תהיה נגישה!!!! עקרון הבינו שעבודה זרה נגישה בגודל זבוב!!!! שווה יותר מהעבודה זרה הכי גדולה והכי מרשימה והכי מכובדת אבל לא נגישה...
הם צדקו!! היצר הרע איתם לאורך כל הדרך!!! זה היה הנשק הכי עוצמתי של עבודה זרה!! עבודה זרה בהישג יד!! בגודל של זבוב!!!!
אין צורך להרחיב... עד כמה הדברים האלו מתורגמים לדורנו... אמנם לא ביצרא דע"ז... אלא בתחום של היצר שלנו... יצרא דעריות...
יצרא דעריות הוא לא יצר חדש... הוא קיים כבר אלפי שנה...
תמיד הוא היה!! ותמיד הוא היה יצר קשה!! אף פעם לא היה לו אפוטרופוס!!! כל פעם היה ליצר הרע שיטות משיטות שונות איך להחטיא!! כל פעם בשיטה אחרת!!! תסמוך עליו... כל דור זה היה בצורה אחרת... אבל בדור שלנו!!! היצר הרע לקח את השיטה והנשק  האחרון של עקרון ביחס לעבודה זרה והעתיק אותה ליצרא דעריות...
אם תתבונן, שים לב: ההדרדרות בלי תחתית שקורה בעשר שנים האחרונות... איפה הנקקקקודה שלה?? איפה הדגש הכי חזק שלה??
ב נ ג י ש ו ת ! ! ! ! ! ! !
את כל האנרגיות היצר הרע מוציא... על מה?? על יותר לכלוך?? לא! לא על יותר... אלא על הנגישות!!!! על ה"בהישג יד"!!! שם היצר הרע מגייס את כל האנרגיות... שם היצר הרע מכוין את כל האקדחים!!! כל הדרדור של העולם בעשר שנים האחרונות... הוא לא דרדור בכמות... וגם לא באיכות... זה לא שפעם היה פחות לכלוך מהיום... כל מה שהתחדש בעשר שנים האחרונות זה דבר אחד ויחיד: נ ג י ש ו ת ! ! ! ! ! !
ההתקדמות היא בנקודה אחת ויחידה... שכל הרוע וכל החטאים יהיו יותר ויותר בהישג יד!!!! פעם בשביל לדבוק בטינופת היית צריך לצאת ולנסוע לכל הפחות באוטובוס עירוני... אבל היום אתה יכול להחזיק מכשיר בגודל של זבוב!!!!!!! והכל פה!!! זה היה הנשק האחרון של יצרא דעבודה זרה!! ויהי רצון שזה יהיה גם הנשק האחרון של יצרא דעריות!! כי... כי בינינו... תחשוב קצת... מה... מה כבר יכול להיות יותר...  באמת... תנסה לחשוב מה יכול להיות יותר...
מה יכול להיות יותר מבחור שיודע שהוא יכול להחזיק את כל כל כל הטינופת שבעולם כולה בתוך הכיס שלו... ואף אחד לא יודע!!!!
ממה נפשך: יש גישה לככככל העולם יותר ממה שיש באינטרנט???
ומאידך: יש משהו יותר קטן וקומפקטי מהמכשירים של היום???
יש תמיד איזה נקודה עדינה שמפריעה לי:
בעבודת ה' יש מושג ששמו  ד ב ק ו ת ! ! ! השאיפה של עובד ה' זה להגיע לדבקות בה'!!! כן... גם אני רוצה להגיע לדבקות... אבל... אבל תסלח לי... יש משהו בדבקות ש... ש... שזה נראה לא כ"כ מן הישוב...
אתה יודע מה??? במקום לברור מילים ולדבר בזהירות... בא... בא איתי לרחוב ותראה אנשים הולכים... כולם נראים נורמליים!! אנשים מן הישוב.. והנה... פתאום עובר לו ברחוב עוייבד ה'... כולו אחוז שרעפים... הראש שלו תקוע באדמה... תסתכל עליו... אתה לא שם לב ש... שזה משהו חריג... יש פה איזה טופס התנהגות שהוא לא כ"כ מן הישוב...
תבין אותי: יש לי שאיפה יום אחד להגיע למדרגה שלא יפסוק פומי מגירסא... שכל הזמן אני אהגה בתורה... אפילו ברחוב... לפעמים אני באאאורות... ואני מנסה להתחיל לעשות את זה... ו.. ואז לא יודע.. אני מרגיש חריג... משהו לא מן הישוב... תתאר לעצמך כולם הולכים ברחוב נראים רגיל... והנה אני הולך ברחוב כולי שקוע...  ו... ואני ממלמל...
זה נראה לך טופס התנהגות ששייך לאדם מן הישוב???
אז כמובן שאם בחור צעיר יקרא את זה... מה הוא יגיד??  נכון... אז מה??? איפה כתוב בתורה שצריך להיות מן הישוב???
אז זהו שכן!!! יהודי חייב להיות מן הישוב!! היהדות היא מן הישוב!! (עיין רמב"ם הלכות יסודי התורה...) נו... אז איך דבקות הולכת יחד עם ישובו של עולם?? הרי כל המציאות של המושג דבקות... היא לא מותאמת לטופס התנהגות נורמלית... מקורקעת של אדם מן הישוב? עכ"פ לכאורה תמיד הנקודה הזו הפריעה לי עד!!!! עד שנפל לי האסימון:
ד ב ק ו ת  זו מילה שבכלל לא קשורה לעבודת ה'!!!!
לכל אחד  ב ע ו ל ם  יש דבקות!!! גם לחילונים הכי גרועים יש דבקות!! גם לרשעים גמורים יש דבקות!! לככככולם יש דבקות!!! כשאתה הולך ברחוב ואתה רואה אנשים ברחוב... אתה יודע מה כולם עושים עכשיו? דבקות!!! כולם עכשיו בסרעפי דבקות!!! השאלה היא רק  ב מ ה ? ?
אני מכיר אחד שיש לו דבקות עצומה ב--פוליטיקה!! כל חמש דקות הוא מתקשר לקווי הנייעס... סליחה על ההשוואה: אבל אם הגה"צ ר' צבי מאיר זילברברג יש לו דבקות כזו שכל עשר דקות הוא מעביר יד על העיניים ואומר שיויתי ה' לנגדי תמיד.. אז אותו אחד... הוא לא כל עשר דקות!! אלא כל חמש דקות!!! כל חמש דקות... 2 אאארוך  ו.... הההקול ה... נו... אז תגיד לי מי יותר בדבקות?? הגה"צ ר' צבי מאיר שליט"א או הוא??? אני מכיר אחד שהראש שלו נמצא ב... בדברים שהשתיקה יפה להם... כל הראש שלו שם!!!! הוא קבור שם!!! הוא טמון שם!!! מטר וחצי עמוק שם!!! גולל ודופק! זה מה שהוא חושב!! זה מה שהוא רואה!!! זה מה שהוא מדבר... אני מאחל לכולם  : הלוואי על הצדיק הכי גדול ד ב ק ו ת בסדר גודל כמו שלו!! זאת אומרת: לכל אחד בעולם יש דבקות!!! השאלה היא רק  ב מ ה ! ! ! ! ! !
כל ההבדל בין יהודי שדבוק בקב"ה... לבין יהודי שדבוק בשטויות... שמי שמסתובב ברחוב והוא כעת דבוק בשטויות... אחרי הכל הוא קצת מתבייש בזה... יש לו שכל להיות דיפלומט ולהיזהר שלא ישימו לב איפה העיניים שלו נמצאות...  לכן הוא לא עושה את זה בצורה בוטה... ולכן אתה לא שם לב שהוא בדבקות!!! לעומת זאת: עויייבד ה'... הוא ממש לא מתבייש!! אדרבה בגאון בגאווה בנחישות ובעקביות.. הוא מסתובב ברחוב כולו דבקות!!!! כן... אני בדבקות!!!! זו גאוותי!!! שכולם יראו!!!! אני אוחז ממה שאני עושה!!! לכן אותו!! אותו אתה רואה  בדבקות... כי הוא היחיד שלא מתבייש בדבקות שלו!!! לכן  נראה לך שרק הוא בדבקות... וכולם לא...  אז זהו שלא!!! כולם בדבקות!!! רק עובד ה' דבוק בגאווה לכן הוא לא מסתיר אותה!! ואילו אדם אחר דבוק ביצרים אפלים לכן זה לא נראה לעיניים...!
שתדע לך שההבחנה הזו היא פשוטה נכונה ומדהימה!!!!
כל אחד והזבוב שלו... כל אחד והדבקות שלו בתוך חיקו... הוא עם המכשירים שלו... ו... ואני?? פתאום שמתי לב שבאותו מקום שיש לאחרים את המכשירים האלו... הרי לי ולך יש... את מה??? את הציצית!!!! כל זמן שנזכר בה נוציא אותו מכיסנו... נחבקה וננשקה... אשרינו...
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 3 חודשים על ידי .

בעניין: כל אחד והזבוב שלו לפני 10 שנים, 3 חודשים #53058

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
האמת אני חושב הורינו וסבינו (בלי שמות, סליחה מהם) אם הם רצו לברוח כמונו לאיפוה הם ברחו, האם הם סתם הגיעו לאוננות,
הרי תמיד היו מכורים?

אבל זה לא משנה אני יודע כרגע שאני מכור ולא משנה הסיבות שזה קטן או גדול התאווה............
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: כל אחד והזבוב שלו לפני 10 שנים, 3 חודשים #53086

רעיונות נפלאים ועמוקים עם הרבה אמת,אני הייתי מחלק אותם לשתיים, א. הנגישות שכל אחד בכל זמן בכל מצב באיזה צורה שרק עולה על הדעת
המעוות הוא יכול לקבל את התאווה ובאיזה גודל של מנה שרק ירצה. ב.הדביקות זה משהו אחר וגם נכון מאד, כמו שבאמונה כל אחד מאמין יש שמאמין
בחמסה ויש התולה נעל מאחורי הרכב וכל אחד עם האמונות הטפילות שלו אשרי המאמין במסובב ולא בסיבה. עכ"פ נהניתי מאד ותודה רבה.

בעניין: כל אחד והזבוב שלו לפני 10 שנים, 3 חודשים #53090

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
כמה זמן אתה נקי
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.70 שניות

Are you sure?

כן