ברוכים הבאים, אורח

אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד! 834 צפיות

אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד! לפני 10 שנים, 3 חודשים #51906

מכתב אישי
לכבוד... שליט"א
קראתי את מכתבך, ולא הגעתי למדרגה לתת עצות ולומר לך מה לעשות, אבל אכתוב מה שנראה לפענ"ד אחרי תיאור הדברים שכתבת.
נראה לי שאתה משתדל מאד..., ואתה עושה את כל יכולתך, ויצאת ידי חובת השתדלות.
עכשיו אתה נמצא בשלב שאתה צריך עזרה מבחוץ. הסיבה לזה הוא פשוט מפני שהדברים הם... למעלה מכוחות אנושיים, ואע"פ שודאי צריך גם השתדלות מצידנו, אבל מגיע רגע שצריך לפנות לעזרה מבחוץ.
על כן אני אתן לך שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך.
קוראים לו השי"ת.
הוא חזק מאד, שבאמת הוא ברא הכל, ואני יודע בסוד שהוא גם אוהב אותך באופן אישי, והוא מחכה בכליון עיניים שתפנה אליו.
אין בעיה למצוא את הכתובת שלו יתברך, שהוא נמצא בכל מקום, כפשוטו, גם הרגע הזה שאתה קורא את המכתב אתה יכול לפנות אליו.
אני כותב זה מפני שהרבה חושבים שהוא ענין של תפילה ועשיית מצוה וחיפוש מדרגות. כל זה נכון אבל אינו העיקר - העיקר הוא שהקב"ה אישיות ברורה חי וקיים, שאפשר לתפוס איתו קשר אישי, ולעולם לא התאכזב מי שעשה כך.
ומה שהדבר יותר פשוט ופרקטי יותר טוב ויותר מועיל, והעיקר שיהא קשר אישי, פשוט לספר לו על הבעיה שלך, ולבקש ממנו עוד פעם ועוד פעם.
מי שיתן לך עצה אחרת, חבל על ההשתדלות, תלך ישר למי שיכול לעזור לך באמת, ותתפוס אותו ואל תעזוב אותו, "אל תתן דמי לו" עד שהשגת את כל שלבך חפץ.
החותם...
שמשון דוד פינקוס

(מתוך נפש שמשון - אגרות ומאמרים להגר"ש פינקוס זצ"ל. השמטתי (...) את החלקים שלא נוגעים)
משל לרופא שראה את המכה, ואמר: כמה המכה הזאת מכה רבה מאד!
אמר החולה: והלוא אשר הוכיתי מכה נחלה, לא היתה זאת כי אם לבעבור הגלות צדקת רפואתך ובעבור הראות את כוחך!
(מדרש תהילים מזמור נא)
אסיר תודה על נקיון - רק להיום - מכט טבת תשע"ד - 1/1/2014

בעניין: אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד! לפני 10 שנים, 3 חודשים #51913

תודה רבה. התחברתי
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53115

את השם ראיתי אבל מה הכתובת ?
אייי איייי... מה הכתובת.... 
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אתן לן שם וכתובת, שאליו תפנה והוא יעזור לך - מכתב אישי לכל אחד! לפני 10 שנים, 3 חודשים #53138

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
יישר כוח. מדהים.
אני חייב הרבה ממש המון מהעולם הרוחני שלי לר' שמשון...
ועוד יותר אני חייב לאותו אחד שאליו המכתב מפנה.

תודה אח.
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.51 שניות

Are you sure?

כן