ברוכים הבאים, אורח

קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. 821 צפיות

קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51739

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני ממליץ במיוחד על הסדרה של ג'ו וצ'רלי ללימוד הספר הגדול.
שמעתי אותה בתקופה האחרונה ויש בה צירוף של פשטות כנות ועומק.
www.xa-speakers.org/

לילה טוב
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51760

תודה; קיבלתי במייל תרגום, מי שמעוניין
לא עברתי על זה אבל זה נשמע לי זה

וקיפאון

בעניין: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51763

שאלה כללית: מבלי להמעיט בחשיבות צעד 12, מדובר במסרים מוקלטים של אנשים אנונימיים, והם מתפרסמים כאן בפורום פתוח לכל...

נראה לי נכון לשמור על כבוד החולקים, ולפרסם דברים כאלה בפורומים סגורים בלבד.

האם אני טועה?
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51784

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תקליד בגוגל מסרים מוקלטים של 12 הצעדים, תראה שהאתר הזה קופץ די מהר.
צעד 12:)
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51785

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה רבה מתנה. ולקווה, לפני שנים ננאמר לי שכל מי שהמסרים שלו הועלו לשם יודע שזה מופץ ונתן את אישורו לכך. יש לאדם זכות 'לשבור' את האנונימיות של עצמו.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: קישור שנקלע לידי - אתר המסרים הגדול של הצעדים (באנגלית). מסרים מוקלטים של כל ה.. לפני 10 שנים, 3 חודשים #51797

תודה!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.49 שניות

Are you sure?

כן